26 χρονών παρθένος και μόνος - Page 35
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 35 of 38 FirstFirst ... 253334353637 ... LastLast
Results 511 to 525 of 563
  1. #511
    kopela93
    Guest
    Ωραία τότε το μόνο σίγουρο ότι θα βρεις και άντρα

  2. #512
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Δεν θα βρω, κάτι άλλο συμβαίνει με εμένα δεν ξέρω, όπως δεν έχω βρει μέχρι τώρα έτσι δεν θα βρω...δεν αρέσω μάλλον στους άντρες που θέλω, με περνάνε για στρειτ δεν ξέρω...και να πεις ότι δεν ψάχνω..μάλλον είναι στη μοίρα μου να υποφέρω σε αυτή τη ζωή...δεν έχω έναν άνθρωπο να μοιραστώ τον πόνο μου τις σκ΄ρψεις μου κλπ αδικο πολυ

  3. #513
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by txopit View Post
    Δεν θα βρω, κάτι άλλο συμβαίνει με εμένα δεν ξέρω, όπως δεν έχω βρει μέχρι τώρα έτσι δεν θα βρω...δεν αρέσω μάλλον στους άντρες που θέλω, με περνάνε για στρειτ δεν ξέρω...και να πεις ότι δεν ψάχνω..μάλλον είναι στη μοίρα μου να υποφέρω σε αυτή τη ζωή...δεν έχω έναν άνθρωπο να μοιραστώ τον πόνο μου τις σκ΄ρψεις μου κλπ αδικο πολυ
    Για πες γιατί πιστεύεις ότι δε θα βρεις; Αφού όλοι κοιτάνε εμφάνιση. Εφόσον την έχεις, θα βρεις. Σε αυτήν την κοινωνία της ρηχή.

  4. #514
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Για πες γιατί πιστεύεις ότι δε θα βρεις; Αφού όλοι κοιτάνε εμφάνιση. Εφόσον την έχεις, θα βρεις. Σε αυτήν την κοινωνία της ρηχή.


    Εσένα , στα 30, σου φταίει η ρηχή κοινωνία ;

  5. #515
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Εσένα , στα 30, σου φταίει η ρηχή κοινωνία ;
    Πρώτον δεν είμαι τριάντα. Δεύτερον ναι η ρηχή κοινωνία αποτελεί μεγάλο πρόβλημα για πολλά ζητήματα της ανθρωπότητας. Μην αποτελείς μέρος της αν θέλεις να αλλάξουν τα πράγματα

  6. #516
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Πρώτον δεν είμαι τριάντα. Δεύτερον ναι η ρηχή κοινωνία αποτελεί μεγάλο πρόβλημα για πολλά ζητήματα της ανθρωπότητας. Μην αποτελείς μέρος της αν θέλεις να αλλάξουν τα πράγματα
    Και δεν αποτελούμε μέρος της , όταν δεν ζούμε και είμαστε ανύπαρκτοι ; Να είμαστε μηδενικά, αυτή είναι η λύση σου ;
    Μέσα σε αυτή , προσπαθούμε να βρούμε αυτά που μας ταιριάζουν και να περνάμε καλά .

  7. #517
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Και δεν αποτελούμε μέρος της , όταν δεν ζούμε και είμαστε ανύπαρκτοι ; Να είμαστε μηδενικά, αυτή είναι η λύση σου ;
    Μέσα σε αυτή , προσπαθούμε να βρούμε αυτά που μας ταιριάζουν και να περνάμε καλά .
    Διάβασε το μήνυμα σου να δεις ότι είναι άκυροι οι συλλογισμοί σου. Ουδέποτε μίλησα για μηδενικά. Καλό βράδυ.

  8. #518
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Διάβασε το μήνυμα σου να δεις ότι είναι άκυροι οι συλλογισμοί σου. Ουδέποτε μίλησα για μηδενικά. Καλό βράδυ.
    Το περί μηδενισμού, δεν είχε να κάνει με το μύνημά σου. Αλλά με όσους δεν κάνουν σχέσεις, δεν κάνουν σεξ , δεν πάνε πουθενά ... δεν κάνουν τίποτε.

  9. #519
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Το περί μηδενισμού, δεν είχε να κάνει με το μύνημά σου. Αλλά με όσους δεν κάνουν σχέσεις, δεν κάνουν σεξ , δεν πάνε πουθενά ... δεν κάνουν τίποτε.
    Ξέκολλα πια με το σεξ, δεν τα λύνει όλα αντιθέτως μπορεί και να τα δημιουργεί, σ' εμένα για παράδειγμα... Κι επειδή λες δεν κάνουν τίποτα μια χαρά κάνουμε άλλα πράγματα αλλά όχι σεξ, δεν είναι τα πάντα το σεξ κι έχει γίνει κουραστική αυτή η εμμονή σου...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #520
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Το θέμα είναι ότι δεν ειμαι γκει αλλά επειδη εχω κακοποιηθει μικρος τρελάθηκα και πιστευω αυτό για εμενα ειδικα οταν αυνανιζομαι σκεφτομαι και κοιταω φωτογραφιες ανδρων...ειναι τραγικο όλο αυτο...παιρνω και τα χαπια και νιωθω μια καταστολή τρομερη...δεν ειναι οτι εχω κολλησει στο σεξ...απλα θελω να βγαλω μια ακρη..ειμαι λες και με εχουν ευνουχισει

  11. #521
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Ξέκολλα πια με το σεξ, δεν τα λύνει όλα αντιθέτως μπορεί και να τα δημιουργεί, σ' εμένα για παράδειγμα... Κι επειδή λες δεν κάνουν τίποτα μια χαρά κάνουμε άλλα πράγματα αλλά όχι σεξ, δεν είναι τα πάντα το σεξ κι έχει γίνει κουραστική αυτή η εμμονή σου...
    Κάνεις κάτι ; Δουλειά ; Παρέες ; Δραστηριότητες ; ή ψάχνεις κανένα ψόφιο σπουργίτι να του κάνεις κηδεία, μνημόσυνο κτλ ; Κατά τα άλλα εγώ είμαι κουραστικός !

  12. #522
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by txopit View Post
    Το θέμα είναι ότι δεν ειμαι γκει αλλά επειδη εχω κακοποιηθει μικρος τρελάθηκα και πιστευω αυτό για εμενα ειδικα οταν αυνανιζομαι σκεφτομαι και κοιταω φωτογραφιες ανδρων...ειναι τραγικο όλο αυτο...παιρνω και τα χαπια και νιωθω μια καταστολή τρομερη...δεν ειναι οτι εχω κολλησει στο σεξ...απλα θελω να βγαλω μια ακρη..ειμαι λες και με εχουν ευνουχισει
    Αυτό δε θα πρέπει να σε ανησυχεί. Εφόσον είχες τέτοια βιώματα αυτός είναι ο αμυντικός μηχανισμός σου. Η αντίδραση σου σε όσα βίωσες. Το νευρικό σου σύστημα κάνει ο,τι μπορεί για να το παλέψει. Απλά λογικό είναι να νιώθεις έτσι. Όλα αυτά πρέπει να τα συζητήσεις και με ψυχολόγο για να ξεπεράσεις το τραύμα. Επίσης, επειδή είμαστε περίπλοκοι μηχανισμοί, μπορεί αυτό με τις εικόνες που βλέπεις να μην είναι μόνο λόγω της κακοποίησης αλλα γενικά και άλλων παραγόντων όπως μια φυσική κλίση προς τα εκεί. Όπως και να έχει γιατί σε ενοχλεί τόσο; Είσαι αυτό που είσαι. Θέλεις να το αλλάξεις;

  13. #523
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 17-05-2022 at 16:34.
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #524
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,073
    Quote Originally Posted by txopit View Post
    Το θέμα είναι ότι δεν ειμαι γκει αλλά επειδη εχω κακοποιηθει μικρος τρελάθηκα και πιστευω αυτό για εμενα ειδικα οταν αυνανιζομαι σκεφτομαι και κοιταω φωτογραφιες ανδρων...ειναι τραγικο όλο αυτο...παιρνω και τα χαπια και νιωθω μια καταστολή τρομερη...δεν ειναι οτι εχω κολλησει στο σεξ...απλα θελω να βγαλω μια ακρη..ειμαι λες και με εχουν ευνουχισει
    Την μια λες οτι είσαι κατασταλαγμένος και ψάχνεις για αγόρι και την άλλη λες ότι δεν είσαι γκέι και ότι σου έχει επιβληθεί αυτή η τάση λόγω κακοποίησης σε μικρή ηλικία.
    Ο μονος τρόπος να το ξεκαθαρίσεις μέσα σου είναι μεσω της πράξης,του πειραματισμού.
    Δεν υπάρχει φάρμακο που να σε κάνει στρέιτ ή γκέι.
    Η αλήθεια είναι ότι τα περισσότερα άτομα που κακοποιήθηκαν σεξουαλικά από άτομο του ίδιου φύλου,καταλήγουν γκέι στην ενήλικη ζωή τους.
    Δυστυχώς ούτε η επιστήμη της φαρμακολογίας,ούτε της ψυχοθεραπείας μπορούν να κάνουν κάτι για αυτό,και ούτε που ερευνάται βεβαια γιατι είναι ταμπού το να ''διορθώσεις'' την ομοφυλοφιλία.
    Λες ότι σε φλερτάρουν κοπέλες...Ωραία,γιατί δεν κάνεις κάτι εστω περιστασιακό με κάποια που σου αρέσει και εσενα ακόμη και αν δεν νοιώθεις την τρομερή έλξη?
    Μου δίνεις την εικόνα ότι περιμένεις να δεις ένα αγόρι που σου αρέσει εκει έξω, και περιμένεις ότι θα έρθει να σε φλερτάρει...Δυστυχώς αυτο μπορεί να γίνει μόνο σε γκέι στέκια και όχι στον έξω κόσμο, όπου 9 στους δεκα που κοιτάς ειναι στρειτ.
    Αρχικά κοιτα να φτιάξεις την υχολογία σου και την αγωγή σου,γιατι κάνεις,ούτε αγόρι ούτε κοπέλα θα ηθελενα κάνει σχέση με ένα άτομοπου δεν είναι καλά ψυχικά.
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  15. #525
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Το μήνυμα έχει διαγραφεί από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 17-05-2022 at 11:28.

Page 35 of 38 FirstFirst ... 253334353637 ... LastLast

Similar Threads

  1. 30 χρονών παρθένος
    By jkkkk in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 99
    Last Post: 30-12-2019, 20:01
  2. ''Παρθένος'' στα 23
    By dimitris23 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 22-05-2017, 15:13
  3. παρθενος ετων 19
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 156
    Last Post: 12-07-2012, 10:34
  4. 35 χρονών παρθένος...
    By samgia12 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 16-03-2011, 15:28
  5. Παρθένος στα 24!
    By asax in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 78
    Last Post: 05-07-2010, 03:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •