26 χρονών παρθένος και μόνος - Page 29
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 29 of 38 FirstFirst ... 192728293031 ... LastLast
Results 421 to 435 of 563
  1. #421
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    λέτε ότι να ναι!!! εγώ σας λέω το πρόβλημά μου και σεις μου λέτε για call girls και μαλακίες, ούτε όλο το thread δεν έχετε διαβάσει, καλά εδώ δεν μπορούν να με βοηθήσουν οι γιατροί δεν περιμένω από εσάς. Αλλά τουλάχιστον μην πάτε το θέμα όπου θέλετε. Είμαι σε μια κατάσταση που δεν μπορώ να κάνω τπτ. Ούτε τηλεόραση μπορώ να δω. Ξέρω πολύ καλά τι μου συμβαίνει. Δεν νιώθω τπτ. Δεν μπορώ να φέρω αντίδραση πουθενά. Με το ζόρι τρώω και κοιμάμαι και μαζί κοιμάται και το μυαλό μου. Είμαι σαν φυτό τελέιως. Δεν μιλάω με κανέναν γτ δεν μπορώ να σκεφτώ πλέον κάτι να πω. Δεν έχω ξυπνήσει ακόμα, κάθε μέρα υποφέρω όλο και πιο πολύ. Είναι μέρες γιορτινές και γω δεν νιώθω την ανάγκη να βγω να μιλήσω με την οικογένεια μου, να αισθανθώ κάτι. Ψυχικά νεκρός τέλος...

  2. #422
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    20
    Έχεις δοκιμάσει ν' ακούσεις ραδιόφωνο; Πόσες ώρες κοιμάσαι; Ποια φάρμακα παίρνεις και σε ποιες δόσεις;

  3. #423
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    373
    O γιατρος στους δικους σου τι εχει πει ξερεις?Σου εχει πει καποια συγκεκριμενη διαγνωση?Αν θυμαμαι καλα δε ζεις Αθηνα σωστα?

  4. #424
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by txopit View Post
    λέτε ότι να ναι!!! εγώ σας λέω το πρόβλημά μου και σεις μου λέτε για call girls και μαλακίες, ούτε όλο το thread δεν έχετε διαβάσει, καλά εδώ δεν μπορούν να με βοηθήσουν οι γιατροί δεν περιμένω από εσάς.

    Εγώ παρθένος δεν θα άντεχα ούτε μέχρι τα 16 να έφτανα. Στη δική σου ηλικία , αν δεν έχεις πάει με γυναίκα ... να συζητάμε ... αν απολαμβάνεις τη γεμιστή γαλοπούλα ; Το στόλισμα του δέντρου ;
    Το να βλέπεις για 105η φορά την ίδια χριστουγεννιάτικη ηλίθια ταινία στην τηλεόραση ;; Να ανταλλάζεις ευχές με ηλίθιους βαρετούς συγγενείς ;;; Αυτά πιστεύω κανείς νορμάλ δεν τα ευχαριστιέται ! Αν τα ευχαριστιέται .... βλαμμένος θα είναι . Εγώ προσωπικά δεν θα ήθελα να κάνω παρέα κάποιον που απολαμβάνει τέτοιες αηδίες.

    Δεν είμαι ψυχίατρος, αλλά αν αντιμετώπιζα τέτοια κατάσταση , θα κοίταγα πρώτα το σεξουαλικό . Καλή τύχη εύχομαι .
    (σε κουβέντα με πολιτικά ορθές φιλόζωες και τύπους που θέλουν να τους κάνουν τα χατήρια και να τους χαίδεύουν τα αυτιά, λέγοντας ότι δεν είναι σωστό να πηγαίνουμε με πόρνες, δεν είναι απολαυστικό το σεξ μαζι τους κτλ ... και ότι έχουν πάει με δεκάδες ... και με όλες ήταν σούπερ ούαου ... δεν θέλω να εμπλακώ με τίποτε. Τέτοια άτομα τα αποφεύγω και στην κανονική ζωή, πόσο μάλλον σε ... ιντερνετικό διάλογο).

  5. #425
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by txopit View Post
    λέτε ότι να ναι!!! εγώ σας λέω το πρόβλημά μου και σεις μου λέτε για call girls και μαλακίες, ούτε όλο το thread δεν έχετε διαβάσει, καλά εδώ δεν μπορούν να με βοηθήσουν οι γιατροί δεν περιμένω από εσάς. Αλλά τουλάχιστον μην πάτε το θέμα όπου θέλετε. Είμαι σε μια κατάσταση που δεν μπορώ να κάνω τπτ. Ούτε τηλεόραση μπορώ να δω. Ξέρω πολύ καλά τι μου συμβαίνει. Δεν νιώθω τπτ. Δεν μπορώ να φέρω αντίδραση πουθενά. Με το ζόρι τρώω και κοιμάμαι και μαζί κοιμάται και το μυαλό μου. Είμαι σαν φυτό τελέιως. Δεν μιλάω με κανέναν γτ δεν μπορώ να σκεφτώ πλέον κάτι να πω. Δεν έχω ξυπνήσει ακόμα, κάθε μέρα υποφέρω όλο και πιο πολύ. Είναι μέρες γιορτινές και γω δεν νιώθω την ανάγκη να βγω να μιλήσω με την οικογένεια μου, να αισθανθώ κάτι. Ψυχικά νεκρός τέλος...
    Ελα να σου πω κάτι, παίρνεις leponex με solian και περιμένεις να έχεις μία ζωή η οποία θα σου δίνει το έναυσμα να θες να βγεις να θες να παιξεις μπασκετ να θες να μιλήσεις σε κόσμο, και να έχεις ενδιαφέρον μέσα στη μέρα; Πιστεύεις πως είναι εφικτό; Παίρνεις λεπονεξ από τον Αύγουστο έχουμε τέλη Δεκέμβρη πόσο καιρό θεωρείς πως χρειάζεται ένα φάρμακο ή ένας συνδυασμός φαρμάκων για να σου δείξουν πως θα είσαι στην καθημερινότητα σου; Εχουν περάσει 5 μήνες δεν σου αρκεί; Ξέρω πως δεν ζεις σε μεγαλη πολή πως δεν έχεις λεφτά να πας σε ιδιώτη και πως πας σε γιατρό του δημοσιου που βαριέται ο ίδιος την ίδια του τη ζωή και δεν βλέπεις αποτέλεσμα, εσύ για τον εαυτό σου θα μπεις στην διαδικασία ποτέ να πεις "Τι γίνεται; Ρε μαλακα γιατρε δεν ήρθα εδώ για να με κάνεις φυτό, τα φαρμακα που παιρνω δεν μου δινουν αυτο που θελω, αν δεν εχεις διαθεση να με βοηθησεις να βρω μια ισορροπια πες το, το ******** να παω σε άλλο νοσοκομείο να δοκιμάσω κάτι άλλο, δεν έχει φως η ζωή μου έτσι. Πες του γιατρού το εξης ένα ποντίκι σε ένα σπίτι μπορουμε να το πιάσουμε με φάκα, μπορούμε να το σκοτώσουμε με ποντικοφάρμακο, μπορούμε πες του να παρουμε και ένα τανκ να ριξουμε 3-4 κανονιές να διαλύσουμε το σπίτι και παράλληλα με αυτό να σκοτώσουμε και το ποντίκι, αν είναι πες του να πάμε κατευθείαν στο τάνκ αντί να ξεκινήσεις χρησιμοποιώντας κάτι ανάλογο της φάκας, γιατί δεν γουστάρεις να μου βρεις την μέση τομή στη ζωή μου, πες το μου να πάω σε άλλο νοσοκομείο, να μην χάνω ούτε εγώ το χρόνο μου ούτε εσύ το δικό σου. Δηλαδή όλη η ζωή μου θα είναι μία απάθεια για όλα και μία ανηδονία και εντάξει το πετύχαμε το σκοπό της ζωής μου;

  6. #426
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Επίσης δεν μπορείς να κατηγορείς το κόσμο για αυτά που γράφει, όταν θετεις σαν τιτλο είμαι 26 χρονών (29 εισαι τώρα) παρθένος και μόνος. Ανοιξε ένα νέο θέμα και βάλε πχ τίτλο με τα φάρμακα που παίρνω έχω χάσει τα πάντα, το νόημα της ζωής, ή δεν ξέρω τι τίτλο θέλεις να βάλεις!

  7. #427
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Παίρνω σολιαν 400 και εφεξορ 225, οι γιατροί δεν μου χουν κάνει κάποια διάγνωση.

  8. #428
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by txopit View Post
    Παίρνω σολιαν 400 και εφεξορ 225, οι γιατροί δεν μου χουν κάνει κάποια διάγνωση.
    Ωραια πηγαινε στο γιατρο σου και ρωτησε τον το εξης Αφού πες του παίρνω τοσο εφεξορ και νιωθω ανηδονια μετά από τοσους μήνες μηπως δεν κανουμε κατι καλά; Μηπως παιρνω λίγο; Μήπως πρεπει να αλλαξουμε κατι στα φαρμακα μου; Δηλαδή πες του παίρνω φαρμακα για να ειμαι ετσι και να περνάει ο χρονος απλά; Αυτό μπορει να μου δωσει η ψυχιατρική;

  9. #429
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    429
    Δυστυχως οταν φτανει απο καποια ηλικια και επειτα χωρις να εχεις καν ολοκληρωσει σεξουαλικα η να εχεις εστω καποιες βασικες εμπειριες,τοτε,σε παιρνει απο κατω,νιωθεις στιγματισμενος,ντρεπεσαι μην το καταλαβουν οι αλλοι και σε χλευαζουν.

  10. #430
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by JohnyK33 View Post
    Δυστυχως οταν φτανει απο καποια ηλικια και επειτα χωρις να εχεις καν ολοκληρωσει σεξουαλικα η να εχεις εστω καποιες βασικες εμπειριες,τοτε,σε παιρνει απο κατω,νιωθεις στιγματισμενος,ντρεπεσαι μην το καταλαβουν οι αλλοι και σε χλευαζουν.
    Αυτό λέω. Ο παρθένος άνδρας, νοιώθει ανύπαρκτος . Δεν μπορεί να κάνει τίποτε. Αν ήταν να είχε .... βρει αίσθημα και δασκάλες .... θα το έκανε σε μικρή ηλικία. Μετά τα 18-19 ... ψάχνεις άλλη λύση. Συνήθως επαγγελματίες.

  11. #431
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    429
    Λογικο ειναι ρε συ,χωρις αυτοπεποιθηση και αυτοεκτιμηση απο μικρη ηλικια,δεν ειχαμε ολοι στα 17-18 την ευκαιρια η την επιλογη να εχουμε τον δυναμισμο η τον χαρακτηρα εκεινο που θα κανουμε τους φιλους και τις σχεσεις με ευκολο τροπο.Ο αλλος τωρα,26 χρονων,παρθενος,νιωθει ασχημα εν συγκρισει με φιλους του που εχουν ηδη σχεσεις η φλερταρουν η κανουν απλα σεξ εστω και περιστασιακα.

  12. #432
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    JohnyK33 η περίπτωση η δική σου είναι άλλη από του φίλου εδώ.
    Σε ιερόδουλη θα πήγαινες ή δε γουστάρεις;

  13. #433
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Συγνώμη αλλά έχω γράψει και παραπάνω ότι ποτέ δεν έχω σκεφτει να κάνω κάτι με μια γυναίκα σεξουαλικα, αυτό που σκέφτομαι σεξουαλικα και αυνανιζομαι είναι άντρες η αγόρια της ηλικίας μου.. Δεν ξέρω αν είμαι γκέι βέβαια γτ δνε έχω δοκιμάσει κάτι

  14. #434
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Επίσης σε ιερόδουλη δεν θα πήγαινα ούτως ή άλλως

  15. #435
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Δεν νιωθω γκέι από την άλλη, πλέον δεν μπορώ ούτε να αυνανιστω, δεν ξέρω όλο αυτό που βιωνω είναι ο ορισμός της παράνοιας

Page 29 of 38 FirstFirst ... 192728293031 ... LastLast

Similar Threads

  1. 30 χρονών παρθένος
    By jkkkk in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 99
    Last Post: 30-12-2019, 20:01
  2. ''Παρθένος'' στα 23
    By dimitris23 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 22-05-2017, 15:13
  3. παρθενος ετων 19
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 156
    Last Post: 12-07-2012, 10:34
  4. 35 χρονών παρθένος...
    By samgia12 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 16-03-2011, 15:28
  5. Παρθένος στα 24!
    By asax in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 78
    Last Post: 05-07-2010, 03:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •