26 χρονών παρθένος και μόνος - Page 28
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 28 of 38 FirstFirst ... 182627282930 ... LastLast
Results 406 to 420 of 563
  1. #406
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Εγώ ξέρω πάλι περίπτωση που μόλις τον πήγαν σε μπουρδέλο γύρω στα 30, αντί να γίνει άνθρωπος έγινε κτήνος. Γιατί είχε ένα σωρό θέματα άλυτα που δεν τα έλυσε ποτέ και κόλλησε και το μυαλό του στο σεξ από πάνω. Οπότε μετά έδερνε τη μάνα του που δεν του έφερνε γυναίκες και μια εποχή πήγαινε στα καλά καθούμενα να χουφτώσει και γυναίκες στο δρόμο και μετά όταν μαζεύτηκε σπίτι του και δεν τον αφήναν να βγει χωρίς συνοδεία, ακούγεται ότι γ*μούσε και τη μάνα του. Τελικά όταν μια φορά σχεδόν τη σκότωσε κυριολεκτικά στο ξύλο, επιτέλους βρέθηκε έναν εισαγγελέας να τον μαζέψει. Και είναι πολύ κρίμα, φρικτό να φτάνει ένας άνθρωπος σε αυτή την κατάσταση. Θέλει κυνήγι με τους ειδικούς να βρεις τον σωστό, θέλει ψυχοθεραπεία, θέλει προσπάθεια από τον ίδιο τον άνθρωπο που αντιμετωπίζει κάποιο πρόβλημα να το λύσει. Δεν υπάρχει η μαγική λύση που θα αλλάξει μία κατάσταση αυτόματα. Αλλάζει σταδιακά όμως.

    (Να μη παρεξηγηθώ, δε λέω ότι ο θεματοθέτης είναι ή θα γίνει έτσι.)
    ξερω μια αλλη περιπτωση, αλλα και αυτη ειναι μοναδικη, οπως αυτη που γραφεις,
    καποιος πηγε στον οικο ανοχης και μετα πηγε και επαιξε ενα τζοκερ και κερδισε ενα πολυ μεγαλο χρηματικο ποσο.
    αυτο βεβαια δεν σημαινει οτι ολοι οσοι πανε στις ιεροδουλες και μετα παιξουν ενα τζοκερ θα κερδισουν λεφτα, απλα το αναφερω για να εκτιμηθει και αυτη η πιθανοτητα....

  2. #407
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Σαφέστατα και δεν εννοούσα ότι όποιος πάει σε ιερόδουλες είτε αποκτηνώνεται είτε κερδίζει το Τζόκερ. Είπα ότι με το να πάει σε ιερόδουλες ένας άνθρωπος με προβλήματα δεν θα λυθούν ως δια μαγείας.
    Μπορεί κι αυτό κάπου να τον βοηθήσει, δεν το ξέρουμε βέβαια.

  3. #408
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,072
    Νομίζω ότι το τελευταίο πράγμα που απασχολεί αυτήν την στιγμή τον τχοπιτ είναι το αν είναι παρθένος ή όχι...
    Αυτό που επείγει είναι να επανακτήσει την θέληση για ζωή και να ξαναγίνει λειτουργικός άνθρωπος,με ζωτική ορμή,θέλω,συναισθήματα...
    Πρέπει να καταλάβει σε πιοιόν βαθμό περιήλθε σ'αυτήν την βαλτωτική κατάσταση εξαιτίας των φαρμάκων και σε ποιόν εξαιτίας της αρρώστιας καθ'εαυτήν.
    1)Πότε ήταν η τελευταία φορά που αισθάνθηκες τον εαυτό σου φυσιολογικό άνθρωπο?Πριν πόσα χρόνια?Έπαιρνες φάρμακα τότε?
    2)Είχες καπνίσει χόρτο ή έκανες ποτε χρήση παραισθησιογόνας ουσίας?
    3)Εχεις περάσει κάποιο κακοποιητικό συμβάν στη ζωή σου?
    4)Έχετε εξετάσει με τον γιατρό το ενδεχόμενο να υπάρχει συννοσηρότηταμε κατάθλιψη?Μπορεί να χρειάζεσαι αντικαταθλιπτική αγωγή.
    Απάντα σ'αυτά αν θες και αισθάνεσαι άνετα...
    Βοήθησέ μας να σε βοηθήσουμε.
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  4. #409
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Σαφέστατα και δεν εννοούσα ότι όποιος πάει σε ιερόδουλες είτε αποκτηνώνεται είτε κερδίζει το Τζόκερ. Είπα ότι με το να πάει σε ιερόδουλες ένας άνθρωπος με προβλήματα δεν θα λυθούν ως δια μαγείας.
    Μπορεί κι αυτό κάπου να τον βοηθήσει, δεν το ξέρουμε βέβαια.
    Αυτό που ανέφερες ... είναι άσχετο . Και η αναφορά ... τουλάχιστον άστοχη. Αναφέρθηκες σε καμμένο βαριά ψυχασθενή . Οι περισσότεροι που έχουν βαλτώσει , λόγω παρθενιάς, θεωρείς ότι είναι τέτοιες περιπτώσεις ;;;

  5. #410
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Κάνεις λάθος στο ότι ήταν καμμένος βαριά ψυχασθενής. Έγινε με τον καιρό όταν ουσιαστικά αφέθηκε ο ίδιος, αφέθηκε από το περιβάλλον του και εκεί που είχε ήδη άλλα προβλήματα νομίζαν ότι η λύση είναι να τον πάνε να κάνει σεξ.

    Εσύ θεωρείς ότι ο θεματοθέτης μετά από τόσα που έχει γράψει έχει βαλτώσει λόγω παρθενίας και τα θέματά του θα λυθούν με το που θα κάνει σεξ; Γιατί όταν λες για περιπτώσεις που μετά "γίναν άνθρωποι" εγώ αυτό καταλαβαίνω.

  6. #411
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Εσύ θεωρείς ότι ο θεματοθέτης μετά από τόσα που έχει γράψει έχει βαλτώσει λόγω παρθενίας και τα θέματά του θα λυθούν με το που θα κάνει σεξ; Γιατί όταν λες για περιπτώσεις που μετά "γίναν άνθρωποι" εγώ αυτό καταλαβαίνω.
    Εσύ δηλαδή θεωρείς ότι δεν θα του κάνει καθόλου καλό. Οπότε μια χαρά θα είναι να μείνει παρθένος μέχρι τα 60 . Να βρει πρώτα μια θέση ceo σε τράπεζα της ελβετίας, να πάρει φουσκωτό , να χτίσει μια βίλλα με πισίνα. Το σεξ περιμένει . Αυτή γενικά είναι η πρότασή σου σε όλους και το πρότυπο ζωής που πιστεύεις ; Αποχή από το σεξ ; Ξεκίνημα της σεξουαλικής ζωής , πότε ; Στα 67 με την εθνική σύνταξη των 364€ ;

  7. #412
    οπως και να ητανε ο καθενας το θεμα ειναι οτι την παλεουμε

  8. #413
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Εσύ δηλαδή θεωρείς ότι δεν θα του κάνει καθόλου καλό. Οπότε μια χαρά θα είναι να μείνει παρθένος μέχρι τα 60 . Να βρει πρώτα μια θέση ceo σε τράπεζα της ελβετίας, να πάρει φουσκωτό , να χτίσει μια βίλλα με πισίνα. Το σεξ περιμένει . Αυτή γενικά είναι η πρότασή σου σε όλους και το πρότυπο ζωής που πιστεύεις ; Αποχή από το σεξ ; Ξεκίνημα της σεξουαλικής ζωής , πότε ; Στα 67 με την εθνική σύνταξη των 364€ ;
    Εσύ θεωρείς δεδομένο ότι όλος ο κόσμος με το που πάει σε μπουρδέλο ξεπαρθενεύεται και παίρνει μπροστά. Σε αρκετές περιπτώσεις δουλεύει. Σε άλλες βλέπεις ανθρώπους που ήταν μία χαρά και επειδή δεν λειτούργησε το όλο θέμα αποκτάνε ανασφάλειες και ψυχολογικά εκεί που δεν είχαν. Άλλοι λένε ότι το μετανιώσαν γιατί ήταν ελεϊνή και τρισάθλια εμπειρία. Άλλοι ωραία, πήγαν, το κάνανε και μετά δεν ξανακάνανε σεξ για χρόνια γιατί τους απασχολούσαν άλλα και τίποτα από αυτά δε λύθηκε. Άλλοι απλά τρέχουν μόνο σε πληρωμένες και τα υπόλοιπα θέματα παραμένουν. Πιθανότατα οι γιοί των γνωστών σου που λες είχαν προβλήματα κοινωνικοποίησης, αλλά είχαν ορμές και επιθυμίες και τον είχαν κάνει λάστιχο, οπότε για αυτούς δούλεψε το πράγμα σε κάποιο βαθμό.

    Σε έναν άνθρωπο που λέει σε διάφορα σημεία στο θέμα του πράγματα όπως ότι δεν μπορεί να νοιώσει επιθυμία για τίποτα, ότι είχε μπερδεμένη σεξουαλικότητα και ότι είχε εμμονές και ψυχώσεις σχετικά με τη σεξουαλική του ταυτότητα, ότι θα ήθελε πολύ να ερωτευτεί κάποιον, άντρα ή γυναίκα (να ερωτευτεί, όχι να γ*μήσει, έτσι το θέτει) και λέει ένα σωρό πράγματα για έλλειψη συναισθήματος στη ζωή του κι όχι για επιθυμίες, ορμές και ανάγκες σωματικές, εγώ θα ήμουν επιφυλακτική να προτείνω σαν πρώτο βήμα να πάει με ιερόδουλες να ξεπαρθενευτεί. Είναι λεπτές οι ισορροπίες.

  9. #414
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Άλλοι λένε ότι το μετανιώσαν γιατί ήταν ελεϊνή και τρισάθλια εμπειρία.
    ελεϊνή και τρισάθλια εμπειρία
    με
    διμετρο Ρωσικο ελαφι δεν υπαρχει
    πουθενα στον κοσμο μας

  10. #415
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Νίκο έχω συμμαθητή που του έκανε δώρο-έκπληξη ένα τέτοιο ελάφι ο αδερφός του στα 19μιση μόλις επέστρεψε από το στρατό, ο τύπος ήταν αλλού για αλλού, δε λειτούργησε με αυτήν και μετά έφαγε 3 χρόνια να αναρωτιέται μήπως είναι gay, αν είναι άχρηστος, αυτομαστιγωνόταν και γενικά άστα να πάνε. Όταν έφυγε να αρχίσει σχολή σε άλλο μέρος πήρε λίγο τα πάνω του

    Δεν ήταν "το ελάφι" που λες κι εσύ άθλια, η εμπειρία ήταν για αυτόν, όσο κι να σου φαίνεται περίεργο. Δεν λειτουργεί κάθε άνθρωπος με τον ίδιο τρόπο.

    Τεσπα, ο καθένας έχει την άποψή του.

  11. #416
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    ελεϊνή και τρισάθλια εμπειρία
    με
    διμετρο Ρωσικο ελαφι δεν υπαρχει
    πουθενα στον κοσμο μας
    Εισαι βαθια νυχτωμένος φίλε μου. Αρκεί μόνο να ξαπλώσει στο κρεβάτι να ανοιξει τα πόδια και να σου πει άντε ξεκινα, για να σε κάνει να ξενερώσεις και να πεις γάμα το δεν θέλω και να φύγεις και ας είναι και τριμετρη, και μην μου πεις πως δεν υπάρχουν κοριτσια που δεν το κάνουν έτσι ακριβώς!

  12. #417
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    429

    Exclamation

    Οι αιτιες πισω απο τις οποιες ενας ανδρας παραπενει μετα τα 20 του χρονια ακομη παρθενος,δεν μιλαμε ουτε καν για σχεσεις,φλερτ η οτιδηποτε αλλο,απλα για σεξουαλικη επαφη και ικανοποιηση μεσω αυτης,μπορει να ειναι διαφορες,απο οτι ειναι υπερβολικα ντροπαλος,οτι εχει φοβο προσεγγισης η απορριψης,μεχρι οτι δεν εχει καθολου αυτοεκτιμηση/αυτοπεποιθηση η οτι εχει επηρεαστει απο καποιο γεγονος που τον εχει κρατησει σε αυτο το κομματι πισω.

    Ειμαι 34,δεν εχω κανει ποτε μου σχεση,ουτε καν εφημερη,ειμαι αβγαλτος και απειρος στο φλερτ,στην προσσεγγιση γυναικων,ειμαι εσωστρεφης,ντροπαλος,ευαισ θητος στην κριτικη των αλλων,δεν βγαινω πολυ εξω,αρα εχω ενα θεμα κοινωνικοποιησης,εχω λιγους φιλους,δεν μιλαω πολυ,δεν εχω σοσιαλ μιντια,οποτε αυτοματως χωρις αυτα τα χαρακτηριστικα,ο κυκλος και η στασιμοτητα θα συνεχιζεται,το προβλημα θα διαιωνιζεται.

    Εχω σκεφτει στο παρελθον να παω με call girl,να χαλασω καποια χρηματα και ας μην ευχαριστηθω την διαδικασια,απλα και μονο για το ξεπαρθενιασμα και την απαλλαγη της ντροπης,δεν το εχω κανει ακομη βεβαια,ηταν απλα σκεψη.

  13. #418
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by JohnyK33 View Post
    Οι αιτιες πισω απο τις οποιες ενας ανδρας παραπενει μετα τα 20 του χρονια ακομη παρθενος,δεν μιλαμε ουτε καν για σχεσεις,φλερτ η οτιδηποτε αλλο,απλα για σεξουαλικη επαφη και ικανοποιηση μεσω αυτης,μπορει να ειναι διαφορες,απο οτι ειναι υπερβολικα ντροπαλος,οτι εχει φοβο προσεγγισης η απορριψης,μεχρι οτι δεν εχει καθολου αυτοεκτιμηση/αυτοπεποιθηση η οτι εχει επηρεαστει απο καποιο γεγονος που τον εχει κρατησει σε αυτο το κομματι πισω.

    Ειμαι 34,δεν εχω κανει ποτε μου σχεση,ουτε καν εφημερη,ειμαι αβγαλτος και απειρος στο φλερτ,στην προσσεγγιση γυναικων,ειμαι εσωστρεφης,ντροπαλος,ευαισ θητος στην κριτικη των αλλων,δεν βγαινω πολυ εξω,αρα εχω ενα θεμα κοινωνικοποιησης,εχω λιγους φιλους,δεν μιλαω πολυ,δεν εχω σοσιαλ μιντια,οποτε αυτοματως χωρις αυτα τα χαρακτηριστικα,ο κυκλος και η στασιμοτητα θα συνεχιζεται,το προβλημα θα διαιωνιζεται.

    Εχω σκεφτει στο παρελθον να παω με call girl,να χαλασω καποια χρηματα και ας μην ευχαριστηθω την διαδικασια,απλα και μονο για το ξεπαρθενιασμα και την απαλλαγη της ντροπης,δεν το εχω κανει ακομη βεβαια,ηταν απλα σκεψη.

    η φιλοι σου τι σου λενε?μεσω αυτων δεν μπορει να σε γνωρισουν σε κοπελες?

  14. #419
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Εισαι βαθια νυχτωμένος φίλε μου. Αρκεί μόνο να ξαπλώσει στο κρεβάτι να ανοιξει τα πόδια και να σου πει άντε ξεκινα, για να σε κάνει να ξενερώσεις και να πεις γάμα το δεν θέλω και να φύγεις και ας είναι και τριμετρη, και μην μου πεις πως δεν υπάρχουν κοριτσια που δεν το κάνουν έτσι ακριβώς!
    Ενώ δεν υπάρχουν γκόμενες, που είναι έτσι ;;;
    Εσένα σου έχει συμβεί αυτό ;;;; Να πάρεις γκομενάρα call girl , ακριβή και να ξαπλώσει να ανοίξει τα πόδια και να ξενερώσεις ;;;
    Πάντε έτσι είναι ;;;

    ή το διάβασες σε κανένα φόρουμ ;;; ή μήπως στο είπαν τίποτε γυναίκες φίλες, οι οποίες οι ίδιες ... "πειραματίζονται" με άνδρες διαφόρων εθνικοτήτων και στα διαλείματα κακοχαρακτηρίζουν τους άνδρες που πάνε με εισαγώμενα call girls και δεν αφιερώνουν τη ζωή τους, να τις κυνηγάνε ... και να θέλουν πιστές μονογαμικές σχέσεις μαζί τους, μετά τα 40 τους, που έχουν ... τελειώσει τους "πειραματισμούς" τους ;;;

  15. #420
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Ενώ δεν υπάρχουν γκόμενες, που είναι έτσι ;;;
    Εσένα σου έχει συμβεί αυτό ;;;; Να πάρεις γκομενάρα call girl , ακριβή και να ξαπλώσει να ανοίξει τα πόδια και να ξενερώσεις ;;;
    Πάντε έτσι είναι ;;;

    ή το διάβασες σε κανένα φόρουμ ;;; ή μήπως στο είπαν τίποτε γυναίκες φίλες, οι οποίες οι ίδιες ... "πειραματίζονται" με άνδρες διαφόρων εθνικοτήτων και στα διαλείματα κακοχαρακτηρίζουν τους άνδρες που πάνε με εισαγώμενα call girls και δεν αφιερώνουν τη ζωή τους, να τις κυνηγάνε ... και να θέλουν πιστές μονογαμικές σχέσεις μαζί τους, μετά τα 40 τους, που έχουν ... τελειώσει τους "πειραματισμούς" τους ;;;
    Καταρχήν γιατί αναφέρεσαι σε call girls και τα μπουρδελα τα βγάζεις εκτος; Μήπως γιατί στα μπουρδελα η στούντιο είναι πολύ πιθανόν να είναι όπως τα λέω;
    Αν υπάρχουν γκόμενές που είναι έτσι δεν ξέρω δεν πίεσα ποτέ καμία γυναίκα να κάνει σεξ μαζί μου, με όσες έκανα το ήθελαν και δεν συνάντησα αυτό που λες. Ίσως αν πιεζα κάποια να το έβλεπα αυτό που λες. Από την άλλη αν πιάσω τα μπουρδελα όλες θα μου χαρίσουν μια ευχάριστη εμπειρια;

Page 28 of 38 FirstFirst ... 182627282930 ... LastLast

Similar Threads

  1. 30 χρονών παρθένος
    By jkkkk in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 99
    Last Post: 30-12-2019, 20:01
  2. ''Παρθένος'' στα 23
    By dimitris23 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 22-05-2017, 15:13
  3. παρθενος ετων 19
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 156
    Last Post: 12-07-2012, 10:34
  4. 35 χρονών παρθένος...
    By samgia12 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 16-03-2011, 15:28
  5. Παρθένος στα 24!
    By asax in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 78
    Last Post: 05-07-2010, 03:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •