26 χρονών παρθένος και μόνος - Page 32
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 32 of 38 FirstFirst ... 223031323334 ... LastLast
Results 466 to 480 of 563
  1. #466
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    134
    Quote Originally Posted by txopit View Post
    Όχι παραμένει αυτό το κενό, και έχω και μια αδυναμία, πέρασα και περνάω πολύ δύσκολα, χθες ξεκίνησα ψυχοθεραπεία πάντως!!!
    Επιτέλους ! Ψυχοθεραπεία! Θα σε βοηθήσει είμαι σίγουρος και θα δεις ότι όλα θα πάνε καλά απλά κάνε υπομονή έχεις ανάγκη περισσότερο ψυχοθεραπεία παρά φάρμακα

  2. #467
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    134
    Είναι σημαντικό να τα βγάζεις από μέσα σου να μιλάς! Γιατί αλλιώς δεν θα αλλάξει τίποτα!

  3. #468
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    497
    Μπράβο txopit!!!! μπράβο που ξεκίνησες ψυχοθεραπεία!!!!

  4. #469
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Quote Originally Posted by txopit View Post
    Όχι παραμένει αυτό το κενό, και έχω και μια αδυναμία, πέρασα και περνάω πολύ δύσκολα, χθες ξεκίνησα ψυχοθεραπεία πάντως!!!
    Τυχερός είσαι και μπράβο σου που μπορείς και κανείς ψυχοθεραπεία, αλλοιμονο σε εμάς, αν και ξέρω ότι φταίω εγώ που δεν ψάχνω δουλειά για να έχω χρήματα για ψυχολόγο, αλλά και το κράτος φταίει που δεν υπάρχουν δωρεάν ψυχολόγος και ψυχίατρος σε κάτι περιοχές που δεν υπάρχουν στο χάρτη και τις θυμούνται μόνο σε περιόδους εκλογών, ενώ η ψυχικές παθήσεις θερίζουν στις μέρες μας αλλά έτσι εγκαταλείψει, μπράβο στους αρμόδιους, μη ξεχάσουν να κλείσουν και το νοσοκομείο, έχουμε τα γιατροσόφια των παλαιών και για γενα την μαμή!!

  5. #470
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    134
    Τι κάνεις txopit;;;

  6. #471
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Καλησπέρα,
    Χθες είχα πάει στην ψυχολόγο μου και μιλήσαμε..Η αλήθεια είναι ότι δεν είμαι ακόμα καλά. Νιώθω μια αδυναμία μία έλλειψη συγκέντρωσης, απουσία συναισθημάτων, όρεξης, ανηδονία κλπ. Δεν ξέρω αν είναι από τα χάπια ή απο την πάθηση..Επίσης το πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι ότι δεν μπορώ να βρω μια σχέση ή καποιον να κάνω έστωσεξ.. Είμαι γκει άντρας και ζω στην επαρχία.Δεν είμαι καθόλου θηλυπρεπής και κανεις δεν με περνάει για γκει μεχρι να το πω..Αλλά δεν ξέρω πως να προσεγγίσω έναν άντρα τι να κάνω κλπ. Νομίζω θα με βοηθούσε από άποψη συναισθημάτων αν έβρισκα κάποιον, σίγουρα θα ήταν διαφορετικά!! Εσείς τι λέτε΄:

  7. #472
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    134
    Quote Originally Posted by txopit View Post
    Καλησπέρα,
    Χθες είχα πάει στην ψυχολόγο μου και μιλήσαμε..Η αλήθεια είναι ότι δεν είμαι ακόμα καλά. Νιώθω μια αδυναμία μία έλλειψη συγκέντρωσης, απουσία συναισθημάτων, όρεξης, ανηδονία κλπ. Δεν ξέρω αν είναι από τα χάπια ή απο την πάθηση..Επίσης το πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι ότι δεν μπορώ να βρω μια σχέση ή καποιον να κάνω έστωσεξ.. Είμαι γκει άντρας και ζω στην επαρχία.Δεν είμαι καθόλου θηλυπρεπής και κανεις δεν με περνάει για γκει μεχρι να το πω..Αλλά δεν ξέρω πως να προσεγγίσω έναν άντρα τι να κάνω κλπ. Νομίζω θα με βοηθούσε από άποψη συναισθημάτων αν έβρισκα κάποιον, σίγουρα θα ήταν διαφορετικά!! Εσείς τι λέτε΄:
    Σίγουρα το πιστεύω και εγώ ότι θα σε βοηθήσει μια σχέση...Στην ψυχολόγο της έχεις πει ότι είσαι γκέι; Αν όχι να το πεις για να δει πως μπορεί νασε βοηθήσει..Συνέχισε την ψυχοθεραπεία ότι σε προβληματίζει να της το λες και να της λες αυτό πως να το κάνω και τέτοια

  8. #473
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    134
    Δεν μπορώ να σου στείλω προσωπικό μήνυμα για αυτό σου μιλάω από εδώ

  9. #474
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Που βρίσκεσαι ρε φίλε ; Δεν μπορείς να πας κάπου ένα ΣΚ που να έχει gay στέκια ;;

  10. #475
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    134
    Txopit ζεις;

  11. #476
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Γειά, ακόμα υποφέρω, πολύ καταστολή κλπ, και ανηδόνια. Θέλω να βρω μια σχέση ρε γαμωτο

  12. #477
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    134
    Quote Originally Posted by txopit View Post
    Γειά, ακόμα υποφέρω, πολύ καταστολή κλπ, και ανηδόνια. Θέλω να βρω μια σχέση ρε γαμωτο
    Αν έχεις κινητό αφής μπορείς να κατεβάσεις την εφαρμογή kik και να μπεις σε gay ομάδες είναι πολύ εύκολο να βρεις αγόρι από εκεί.Εγω στην ίδια εφαρμογή βρήκα κοπέλα

  13. #478
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    τελικα νμζ ότι δεν είμαι γκει, απλά έχω καλλιεργήσει στο φαντασιακό μου ένα συγκεκριμένο μοτίβο με το οποίο αυννίζομαι επειδή κακοποιήθηκα σεξουαλικά μικρός...δεν ξέρω αν με καταλαβαίνει κανείς...ένα ψυχιάτρος που πήγαινα στο παρελθόν μου είχε πει ότι είναι σαν να με έχουν ευνουχίσει...δεν ξέρω αν έκανα κάτι με γυναίκα αλλά πιστεύω ότι παρότι στο φαντασικό μου υπάρχει αυτό δεν θα μπορούσα να κάνω κάτι με άντρα και να το ευχαριστηθώ και αυτό γτ όταν αυνανίζομαι και σκέφτομαι άντρες παίρνω το ρολο της γυναίκας κάτι που στην πραγματικότητα δεν είμαι και δεν μου αρέσει..απλά υπάρχει σο μυαλό μου...πολύ δύσκολο όλο αυτό να το καταλάβει κανείς και δεν ξέρω ποιος μπορει να με βοηθήσει

  14. #479
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,072
    Πέρα απο το φαντασιακό,όταν βγαίνεις έξω,στον πραγματικό κόσμο,με τι καβλώνεις?...Αν δεις μια ωραία κοπέλα θες να την πιάσεις,να την αγκαλιάσειςνα την φιλήσεις,να την βάλεις κάτω και να της κάνεις έρωτα ή όταν βλέπεις εναν αντρα σκέφτεσαι ότο σε βαζει αυτος κατω και σου κάνει πράγματα?
    Πρεπει να επαναπροσεγγισεις τον ενεργητικό-παθητικο ρόλο στο σεξ...Μαλλον σου έχει επιβληθει η παθητικότητα λόγω της σεξουαλικης κακοποίησης...Πειραματισου χωρις να θεωρείς ότι προδίδεις την γκει φυση σου αν πας με γυναίκαή την στρειτ φυση σου αν πας με αντρα..
    Αν θυμαμαι είσαι απο επαρχία...Απο πού?...Οι επιλογες για να ανακαλύψεις την σεξουαλικότητά σου στην επαρχία είναι περιορισμένες...Καλύτερα να απογαλακτιστεις απο το πατρικό και να πας σε μεγάλη πόλη και να αυτονομηθείς.
    Αν περιμένεις να συνάψεις ρομαντική,ιδανική σχέση ως πρωτη σχέση,θα μείνεις με το πουλί στο χέρι.
    Μπες στο kanesex.gr και βρες ατομο για σεξ στην περιοχή σου...αν δεν σου βγαίνει το σεξ μην αγχώνεσαι,υπαρχει και το στοματικό σεξ.
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  15. #480
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Yoco Choco View Post
    Μπες στο kanesex.gr και βρες ατομο για σεξ στην περιοχή σου...αν δεν σου βγαίνει το σεξ μην αγχώνεσαι,υπαρχει και το στοματικό σεξ.
    Στη σελίδα που λες, μπες εσύ. Έχει 15500 άνδρες που ψάχνουν ! Από γυναίκες που ψάχνουν , έχει 15 γυναίκες, που ψάχνουν αποκλειστικά γυναίκες.Κάτι λέει για τη χώρα αυτό το ποσοστό !

Page 32 of 38 FirstFirst ... 223031323334 ... LastLast

Similar Threads

  1. 30 χρονών παρθένος
    By jkkkk in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 99
    Last Post: 30-12-2019, 20:01
  2. ''Παρθένος'' στα 23
    By dimitris23 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 22-05-2017, 15:13
  3. παρθενος ετων 19
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 156
    Last Post: 12-07-2012, 10:34
  4. 35 χρονών παρθένος...
    By samgia12 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 16-03-2011, 15:28
  5. Παρθένος στα 24!
    By asax in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 78
    Last Post: 05-07-2010, 03:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •