26 χρονών παρθένος και μόνος - Page 33
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 33 of 38 FirstFirst ... 233132333435 ... LastLast
Results 481 to 495 of 563
  1. #481
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Δεν ξέρω έχω και κατάθλιψη πολύ βαριά πηγαίνω μια φορά τη βδομάδα σε ψυχίατρο, έπαθα και ψύχωση και μου είναι δύσκολο να φύγω από το πατρικό, φοβάμαι να κάνω το επόμενο βήμα, όταν βγαίνω έξω θα κοιτάξω μια ωραία κοπέλα αλλά ως εκεί δεν σκέφτομαι να τη βάλω κάτω και να της κάνω διάφορα γτ στο φαντασιακο μου και στο πορνό κυριαρχεί το αντρικό στοιχείο και αυτό με εμποδίζει να σκεφτώ μια γυναίκα σεξουαλικα χωρίς όμως αυτό. Α σημαίνει ότι νιώθω η είμαι γκέι η ότι θα μου αρέσει το γκέι σεξ... Μπορεί να θρλ. Να τη φιλήσω ναι να την αγκαλιάσω ναι αλλά ως εκεί δεν με ελκύει στο μυαλό μου το γυναικείο σώμα... Μένω στην Ηγουμενιτσα... Πολύ κλειστη κοινωνία γενικά... Στο παρελθόν. Έμεινα και αλλού αλλά μετά τα ψυχολογικά θέματα γύρισα πίσω γτ στην κυριολεξία τρελάθηκα.. Τώρα είμαι με αγωγή και έχω πάρει ένα σωρό χάπια.. Όλη μέρα νιώθω κουρασμένος έχω μια ανηδόνια και θέλω να κοιμαμαι πολύ... Έχω βιώσει τρομερή κακοποίηση στη ζωή μου κάτι που με έχει καταστρέψει.. Νιωθω σαν να με έχουν ευνουχίσει λ

  2. #482
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,189
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Στη σελίδα που λες, μπες εσύ. Έχει 15500 άνδρες που ψάχνουν ! Από γυναίκες που ψάχνουν , έχει 15 γυναίκες, που ψάχνουν αποκλειστικά γυναίκες.Κάτι λέει για τη χώρα αυτό το ποσοστό !
    Μα, για αυτό του πρότεινα την συγκεκριμένη σελίδα,γιατί έχει αγγελίες από εκδιδόμενες γυναίκες και εκδιδόμενους γκει αντρες,αυτο που ψάχνει δηλαδή για να αποσαφηνίσει στην πράξη την σεξουαλικότητά του.
    Δυστυχώς εκει που είναι δεν έχει την ευκολία των οίκων του 20ευρου ή των μασατζίδικων των 50ευρων ή τα γραφεία των 150ευρώ που έχουμε εμεις στην Αθήνα.
    Φιλε τχοπιτ,δυστυχως αν καταλήξεις να είσαι γκέι την έχεις πολύ άσχημα εγκλωβισμενος στην επαρχία και στο πατρικό...Δεν θα είσαι ποτε ελεύθερος...Στις μεγαλες πόλεις μπορείς να δικτυωθείς και να μην δινεις λιγαριασμό σε κανέναν.
    Υπάρχουν και Λοατκι φρέντλι μαγαζιά και ιβέντς που μπορείς να κοινωνικοποιηθείς στο στοιχείο σου.
    Μην νομιζεις,όλοι οι λοατκι ή οι εκδιδόμενες κοπέλες εχουν ψυχιατρικές διαταραχες...Και ψυχώσεις και καταθλιψη και νευρώσεις και ιδψ...Οι περισσότεροι την βρίσκουν με ναρκωτικα και αλκοολ και οχι με ψυχιατρικά φάρμακα..Δεν ξέρω ποιο απο τα δυο είναι το καλύτερο.
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  3. #483
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    932
    Quote Originally Posted by Yoco Choco View Post
    Μην νομιζεις,όλοι οι λοατκι ή οι εκδιδόμενες κοπέλες εχουν ψυχιατρικές διαταραχες...Και ψυχώσεις και καταθλιψη και νευρώσεις και ιδψ...Οι περισσότεροι την βρίσκουν με ναρκωτικα και αλκοολ και οχι με ψυχιατρικά φάρμακα..Δεν ξέρω ποιο απο τα δυο είναι το καλύτερο.
    Και οι ανέραστοι ετεροφυλόφιλοι άνδρες , ειδικά όσοι έχουν μικροβιοφοβία και δεν πάνε με εκδιδόμενες, τα ίδια έχουν και χειρότερα. Θα έλεγα ότι δεν υπάρχουν καν . Έχει τύχει να έχω γνωρίσει άνδρες παρθένους και ανέραστους σε μεγάλη ηλικία και είναι σαν ζωντανοί νεκροί , ουσιαστικά δεν υπάρχουν , δεν κάνουν τίποτε στη ζωή τους.

  4. #484
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,786
    Quote Originally Posted by Yoco Choco View Post
    οι εκδιδόμενες κοπέλες εχουν ψυχιατρικές διαταραχες...Και ψυχώσεις και καταθλιψη και νευρώσεις και ιδψ...Οι περισσότεροι την βρίσκουν με ναρκωτικα και αλκοολ και οχι με ψυχιατρικά φάρμακα.
    δεν ισχυει σε καμμια περιπτωση.
    ειναι συνηθησμενες γυναικες της διπλανης πορτας που αποφασισαν να βγαλουν με αυτον τον τροπο χρημα.
    και καλα κανουν, δικαιωμα τους

  5. #485
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Στη σελίδα που λες, μπες εσύ. Έχει 15500 άνδρες που ψάχνουν ! Από γυναίκες που ψάχνουν , έχει 15 γυναίκες, που ψάχνουν αποκλειστικά γυναίκες.Κάτι λέει για τη χώρα αυτό το ποσοστό !
    Για ποιο λόγο να πηδηχτεί μία γυναίκα μέσα από μια ιστοσελίδα και να μην βρει αυτόν που θέλει f2f ? Δηλαδή υποτίθεται πως μία γυναίκα θέλει κάποιον άνδρα-με την καλή την έννοια- δηλαδή να έχει θάρρος το σωστό το θάρρος, γιατί να βρει κάποιον λοιπόν μέσα από μία ιστοσελίδα όταν αυτός μέσα στην ιστοσελίδα θέλει μεν γυναίκα αλλά δεν έχει το θάρρος να την αναζητήσει έξω στην πραγματική ζωή;

  6. #486
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,189
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    δεν ισχυει σε καμμια περιπτωση.
    ειναι συνηθησμενες γυναικες της διπλανης πορτας που αποφασισαν να βγαλουν με αυτον τον τροπο χρημα.
    και καλα κανουν, δικαιωμα τους
    Προφανώς και δεν έχεις εμπειρία με τέτοιες γυναίκες...
    Επειδή εγώ έχω,και περα απο σεξ, συζητάμε κιόλας,μόνο συνηθισμένες δεν είναι και μόνο της διπλανής πόρτας...
    Κάνουν αυτην την δουλειά γιατί δεν μπορούν να κάνουν καμμία άλλη που κανου οι υπολοιποι άνθρωποι.
    Οι ιερόδουλες είναι άτομα ειδικών ευαισθησιών και αναγκών και με αυτες συννενουμαι και ταιριάζω καλυτερα γιατι και εγώ είμαι αποκλίνουσα προσωπικότητατου περιθωρίου.
    Αν μου βρεις επαγγελματία ιερόδουλη που δεν παίρνει ναρκωτικα ή δεν πίνει αλκοολ, τι να πω επεσεσ στην περίπτωση.
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  7. #487
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,189
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Για ποιο λόγο να πηδηχτεί μία γυναίκα μέσα από μια ιστοσελίδα και να μην βρει αυτόν που θέλει f2f ? Δηλαδή υποτίθεται πως μία γυναίκα θέλει κάποιον άνδρα-με την καλή την έννοια- δηλαδή να έχει θάρρος το σωστό το θάρρος, γιατί να βρει κάποιον λοιπόν μέσα από μία ιστοσελίδα όταν αυτός μέσα στην ιστοσελίδα θέλει μεν γυναίκα αλλά δεν έχει το θάρρος να την αναζητήσει έξω στην πραγματική ζωή;
    Δεν ειναι σαιτ γνωριμιών...αγγελίες για σεξ είναι,έναντι αντιτίμου.
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  8. #488
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    134
    Quote Originally Posted by txopit View Post
    Δεν ξέρω έχω και κατάθλιψη πολύ βαριά πηγαίνω μια φορά τη βδομάδα σε ψυχίατρο, έπαθα και ψύχωση και μου είναι δύσκολο να φύγω από το πατρικό, φοβάμαι να κάνω το επόμενο βήμα, όταν βγαίνω έξω θα κοιτάξω μια ωραία κοπέλα αλλά ως εκεί δεν σκέφτομαι να τη βάλω κάτω και να της κάνω διάφορα γτ στο φαντασιακο μου και στο πορνό κυριαρχεί το αντρικό στοιχείο και αυτό με εμποδίζει να σκεφτώ μια γυναίκα σεξουαλικα χωρίς όμως αυτό. Α σημαίνει ότι νιώθω η είμαι γκέι η ότι θα μου αρέσει το γκέι σεξ... Μπορεί να θρλ. Να τη φιλήσω ναι να την αγκαλιάσω ναι αλλά ως εκεί δεν με ελκύει στο μυαλό μου το γυναικείο σώμα... Μένω στην Ηγουμενιτσα... Πολύ κλειστη κοινωνία γενικά... Στο παρελθόν. Έμεινα και αλλού αλλά μετά τα ψυχολογικά θέματα γύρισα πίσω γτ στην κυριολεξία τρελάθηκα.. Τώρα είμαι με αγωγή και έχω πάρει ένα σωρό χάπια.. Όλη μέρα νιώθω κουρασμένος έχω μια ανηδόνια και θέλω να κοιμαμαι πολύ... Έχω βιώσει τρομερή κακοποίηση στη ζωή μου κάτι που με έχει καταστρέψει.. Νιωθω σαν να με έχουν ευνουχίσει λ
    Είσαι σε μεγαλύτερη πόλη από μένα εγώ μένω σε πόλη των 10.000 κατοίκων

  9. #489
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    932
    Στα Γιάννενα έχω διαβάσει πάντως, έχει στούντιο .

  10. #490
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,189
    Λοιπον τχοπιτ,θα κάνεις ένα πείραμα για μένα?
    Μπες στο https://chaturbate.com/ το οποίο είναι βιντεο τσατ σαιτ που έχει και γυναίκες και ανδρες και τρανς.
    Αμα θες κάνεις και εγραφή και επικοινωνείς με τους broadcasters.
    Μπες και πλοηγήσου για λίγες μερες και θελω να μου πείς πού σε ελκύει να μπαίνεις περισσότερο...Στις κοπέλες ή στους άντρες ή στις τρανσ?
    πχ.εγω που είμαι στρειτ μπαίνω κυρίως κοπέλες και ενιοτε τρανς αν είναι καμμία όμορφη,αλλά στους άντρες δεν μπαίνω καθόλου γιατι δεν υπάρχει τίποτα που να με ελκύει.
    Περιμένω εναγωνίως να μου πεις.
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  11. #491
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Δεν μπορείτε να με καταλαβετε..κοιταω στο pc αντρες ναι επειδη εκει εχει μαθει να πηγαινει το ματι μου απο μικρος..αλλα ειμαι στρειτ και με καναν γκει επειδη με κακοποιησαν σεξουαλικα..πλεον εχω καταθλιψη και επαθα και ψυχωση και ουτε να αυνανιστω δεν μπορω με τπτ εδω και κατι χρονια...δεν την παλευω αλλο

  12. #492
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    258
    Quote Originally Posted by txopit View Post
    Δεν μπορείτε να με καταλαβετε..κοιταω στο pc αντρες ναι επειδη εκει εχει μαθει να πηγαινει το ματι μου απο μικρος..αλλα ειμαι στρειτ και με καναν γκει επειδη με κακοποιησαν σεξουαλικα..πλεον εχω καταθλιψη και επαθα και ψυχωση και ουτε να αυνανιστω δεν μπορω με τπτ εδω και κατι χρονια...δεν την παλευω αλλο
    Μα ούτε εσύ καταλαβαίνεις αυτά που λες. Αν τα καταλάβαινες θα είχες διαπιστώσει τι ισχύει κ τι οχι.

    Με τι ακριβώς δε τη παλεύεις; Αφού δε μπορείς να αυνανιστείς όπως λες, δεν είναι κάτι που αποζητάς, οπότε δε σου λείπει.

    Αν σε έκαναν γκέι (...ok...) το "αλλά είμαι στρειτ" δεν ισχύει.

    Μια καλή αρχή θα είναι να ξεκαθαρίσεις κάποια βασικά πράγματα που απαιτούν πολύ απλή και στοιχειώδη λογική. Εσύ από την άλλη αναμοχλεύεις εδώ και 2 χρόνια συνεχώς το ίδιο πράγμα και είναι σα να δεν έχει αλλάξει το παραμικρό μετά απο όλο αυτό το διάστημα και 33 σελίδες γεμάτες σχόλια σε ένα θέμα που συνεχίζεις να ζητάς κάθε τόσο βοήθεια, μη έχοντας κάνει βασικά πράγματα που σου έχουν προταθεί εδώ μέσα (αναρωτιέμαι γιατί συνεχίζεις να ζητάς βοήθεια).
    Κάθε σχόλιο σου παρουσιάζει ξανά και ξανά μια στάσιμη εικονική κατάσταση που ούτε εσύ μπορείς να καταλάβεις. Κατάσταση για την οποία ευθύνονται συνεχώς κάποιοι άλλοι και την οποία πασχίζεις να βάλεις μέσα σε κουτάκια κοινωνικών κανόνων.

    Μια χαρά την παλεύεις απ οτι φαίνεται. Ενδεχομένως και να γουστάρεις όλο αυτό που βιώνεις επειδή βρίσκεσαι μέσα σε ένα comfort zone. Το να βγεις από αυτό το comfort zone και να ανακαλύψεις πράγματα για σένα είναι αυτό που δε θέλεις. Σταμάτα να "τρέφεσαι" από τη μιζέρια.

  13. #493
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Δεν μπορείς να μου λες με τέτοια ευκολία και άνεση ότι γουσταρω να είμαι έτσι...το ξέρεις ότι έχω δώσει μια περιουσία σε ψυχιάτρους ψυχολόγους και ψυχοφάρμακα στους οποίους πηγαίνω σχεδόν μια φορά τη βδομάδα..το ξέρεις ότι με το ζόρι στέκομαι αλλά παρόλα αυτά συνεχίζω και πηγαίνω στη δουλεία μου και προσπαθώ για το καλύτερο...πολύ εύκολα κρίνετε εδώ μέσα χωρίς να μπαίνεται στην θέση του καθενός..το ξέρεις όρ=τι κοινωνικά έχω ανοιχθεί και έχω κάνει παρέες..αλλά δεν προκύπτει τπτ μέσα απ' αυτές..

  14. #494
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    258
    Μπορώ να σου λέω αυτά που συμπεραίνω από τα ουκ ολίγα σχόλια σου με την ίδια ευκολία που κι εσύ ζητάς κάθε τόσο βοήθεια χωρίς να έχεις κάνει τίποτα από την βοήθεια που σου δόθηκε την προηγούμενη φορά.

    Πότε πρόλαβες να δώσεις μια περιουσία σε όλους αυτούς ενώ έχει λίγους μήνες που πηγαίνεις; Ζεις για το δράμα!

    Quote Originally Posted by txopit View Post
    το ξέρεις ότι με το ζόρι στέκομαι αλλά παρόλα αυτά συνεχίζω και πηγαίνω στη δουλεία μου και προσπαθώ για το καλύτερο...
    Ο Λ Ο Ι Μ Α Σ εδώ μέσα σε ανάλογη κατάσταση είμαστε. Πολλοί σε ακόμη χειρότερη επειδή δε μπορούν καν να βγουν από το σπίτι. Μη το παρουσιάζεις ως κάτι πρωτάκουστο!

    Φαίνεσαι από τις περιπτώσεις που έχουν την απαίτηση να γίνουν όλα μαγικά με ένα ραβδάκι χωρίς να σηκώσουν το παραμικρό δαχτυλάκι. Στο θέμα σχέσεις πρέπει να σηκώνονται δαχτυλάκια και από 2 πλευρές για να προκύψει κάτι. Ωραίες οι συμβουλές από τους ψυχολόγους, τους ψυχιάτρους και τις 33 σελίδες εδώ μέσα. Εφαρμόζεις τίποτα από όλα αυτα;

  15. #495
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Quote Originally Posted by Nikolaus View Post
    Μπορώ να σου λέω αυτά που συμπεραίνω από τα ουκ ολίγα σχόλια σου με την ίδια ευκολία που κι εσύ ζητάς κάθε τόσο βοήθεια χωρίς να έχεις κάνει τίποτα από την βοήθεια που σου δόθηκε την προηγούμενη φορά.

    Πότε πρόλαβες να δώσεις μια περιουσία σε όλους αυτούς ενώ έχει λίγους μήνες που πηγαίνεις; Ζεις για το δράμα!



    Ο Λ Ο Ι Μ Α Σ εδώ μέσα σε ανάλογη κατάσταση είμαστε. Πολλοί σε ακόμη χειρότερη επειδή δε μπορούν καν να βγουν από το σπίτι. Μη το παρουσιάζεις ως κάτι πρωτάκουστο!

    Φαίνεσαι από τις περιπτώσεις που έχουν την απαίτηση να γίνουν όλα μαγικά με ένα ραβδάκι χωρίς να σηκώσουν το παραμικρό δαχτυλάκι. Στο θέμα σχέσεις πρέπει να σηκώνονται δαχτυλάκια και από 2 πλευρές για να προκύψει κάτι. Ωραίες οι συμβουλές από τους ψυχολόγους, τους ψυχιάτρους και τις 33 σελίδες εδώ μέσα. Εφαρμόζεις τίποτα από όλα αυτα;
    Έχω κάνει πολλά όπως σου είπα και έχω δει πρόοδο, το θέμα μου είναι καθαρά στο κομμάτι των σχέσεων και ειμαι μπερδεμένος φουλ..κοιτάω γκει πορνό ναι και εστιάζω στους ΄ςνδρες ..αλλά ποτέ δεν προκύπτει κάτι τι να κάνω να αρχίσω να την πέφτω σε όποιον βρω..δεν είμαι άτομο που θα έκανε κάτι επιπόλαιο,,να αρχίσω να μιλάω σε άτομα έξω και να τους λέω μου άρεσεις θες να κάνουμε κάτι; είμαι και σε επαρχία όπως είπα, κλειστή κοινωνία κλπ. από την άλλη σκέφτομαι κι αν δεν είμαι γκει και είναι παιχνιδι του μυαλού όλο αυτό και τρελαίνομαι...γενικά είμαι ήρεμος άνθρωπος, διστακτικός και ντροπαλός..

Page 33 of 38 FirstFirst ... 233132333435 ... LastLast

Similar Threads

  1. 30 χρονών παρθένος
    By jkkkk in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 99
    Last Post: 30-12-2019, 20:01
  2. ''Παρθένος'' στα 23
    By dimitris23 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 22-05-2017, 15:13
  3. παρθενος ετων 19
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 156
    Last Post: 12-07-2012, 10:34
  4. 35 χρονών παρθένος...
    By samgia12 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 16-03-2011, 15:28
  5. Παρθένος στα 24!
    By asax in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 78
    Last Post: 05-07-2010, 03:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •