26 χρονών παρθένος και μόνος - Page 7
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 7 of 38 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast
Results 91 to 105 of 563
  1. #91
    Junior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    2
    Βγες έξω,διέυρυνε τον κοινωνικό σου περίγυρο,μην ντρέπεσαι να μιλάς σε κόσμο και θα έρθει και η σχέση και το σεξ.Όλα στην ώρα τους.Και σταματήστε να αγχώνεστε με την ηλικία λες και αν δεν κάνετε σεξ μέχρι τα 20 όλα τελείωσαν.

  2. #92
    Quote Originally Posted by Giorgos2021 View Post
    Βγες έξω,διέυρυνε τον κοινωνικό σου περίγυρο,μην ντρέπεσαι να μιλάς σε κόσμο και θα έρθει και η σχέση και το σεξ.Όλα στην ώρα τους.Και σταματήστε να αγχώνεστε με την ηλικία λες και αν δεν κάνετε σεξ μέχρι τα 20 όλα τελείωσαν.
    ελα που περνανε τα χρονια φτανεις 30 και εισαι στο ιδιο σταδιο....

  3. #93
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Είμαι ένας ζωντανός νεκρός, δεν έχω ξυπνήσει ακόμα, είμαι ψεύτικος, δεν έχω ψυχή δεν βλέπω, μια ζωή προσποιουμαι κάτι άλλο, έφτασε το τέλος μου, πεθαίνω, έφυγα από το στρατό μου δωσαν αναβολή και δεν μπορούσα να τους πω τπτ, όλοι ξέρουν ότι είμαι έτσι, δεν έχω κανέναν, ούτε στους δικούς μου δεν μπορώ να δείξω τον πραγματικό μου εαυτό, νιώθω ότι χάνομαι σβήνω, τρώω κάτι και κατευθείαν κάνω εμετό, θέλω να ζητήσω βοήθεια και δεν μπορώ, είμαι νεκρός στην ψυχή, δεν με συγκινεί τπτ, δεν έχω αισθήματα, δεν μπορώ να βγω από το σπίτι πλεον τελείωσα

  4. #94
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,068
    Quote Originally Posted by txopit View Post
    Είμαι ένας ζωντανός νεκρός, δεν έχω ξυπνήσει ακόμα, είμαι ψεύτικος, δεν έχω ψυχή δεν βλέπω, μια ζωή προσποιουμαι κάτι άλλο, έφτασε το τέλος μου, πεθαίνω, έφυγα από το στρατό μου δωσαν αναβολή και δεν μπορούσα να τους πω τπτ, όλοι ξέρουν ότι είμαι έτσι, δεν έχω κανέναν, ούτε στους δικούς μου δεν μπορώ να δείξω τον πραγματικό μου εαυτό, νιώθω ότι χάνομαι σβήνω, τρώω κάτι και κατευθείαν κάνω εμετό, θέλω να ζητήσω βοήθεια και δεν μπορώ, είμαι νεκρός στην ψυχή, δεν με συγκινεί τπτ, δεν έχω αισθήματα, δεν μπορώ να βγω από το σπίτι πλεον τελείωσα
    Same here...Αλλά το παλέυω...Μέχρι πότε δεν ξέρω...Κάποτε έβρισκα τρόπο να αντλώ ευχαρίστηση από αυτήν την μαυρίλα αλλά πλέον ούτε αυτό.
    Την γνωρίζω πολύ καλά την κατάστασή σου...
    Είναι σαν να είσαι στις γραμμές του τραίνου και ενώ το βλέπεις να έρχεται κατα πάνω σου,δεν μπορείς
    να κάνεις το μικρό και αυτονόητο βήμα για να σωθείς.
    Από την άλλη είναι και πλάνη αυτό το αδιέξοδο...Σου φαίνεται πως δεν υπάρχει λυτρωμός αλλά υπάρχει.
    Πρέπει να το πάρουμε αλλιώς...
    Άλλαξε αγωγή,βγες έξω και τρέχα,έτσι στο πουθενά...Διάβασε,δες,άκου,μ ύρισε.
    Δώσ'του φίλε μου...Κάνε κίνηση.
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  5. #95
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Είμαι σαν νεκρός, το μυαλό μου δεν λειτουργεί πλέον, δεν ξέρω τι κάνω, δεν βλέπω, μιλαω και δεν νιωθω τπτ δεν νιωθω εγώ, δεν ξέρω τι να κάνω για να ξυπνήσω για να δω!!! Θέλω να ζήσω ρε γαμωτο

  6. #96
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Κάνεις δε νοιάζεται

  7. #97
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    121
    Quote Originally Posted by txopit View Post
    Κάνεις δε νοιάζεται
    Σιγουρα υπαρχουν ατομα στο οικογενειακο σου περιβαλλον
    που νοιαζονται και θενε να σε βοηθησουν αλλα το πρωτο βημα
    πρεπει να το κανεις εσυ ωστε να δεχθεις βοηθεια.

  8. #98
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Δεν με καταλαβαίνει κανείς, ή μόνη λύση είναι να σταματήσω να αναπνέω, αφού πλέον νιώθω σαν φυτό, δεν έχω ταυτότητα δεν έχω τπτ, αλλά ούτε αυτό δεν μπορώ να κάνω, σκέφτομαι να πάω σε ένα βουνό να πέσω από τα βράχια, λες και θα νοιαστει κάνεις, απλά να σταματήσει όλο αυτό.

  9. #99
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by txopit View Post
    Δεν με καταλαβαίνει κανείς, ή μόνη λύση είναι να σταματήσω να αναπνέω, αφού πλέον νιώθω σαν φυτό, δεν έχω ταυτότητα δεν έχω τπτ, αλλά ούτε αυτό δεν μπορώ να κάνω, σκέφτομαι να πάω σε ένα βουνό να πέσω από τα βράχια, λες και θα νοιαστει κάνεις, απλά να σταματήσει όλο αυτό.
    Μη λες ανοησίες.Η ζωη ειναι πανέμορφη δεν ειναι το παν τα ερωτικά
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  10. #100
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,068
    txopit,,,Παίρνεις ακόμα το αντιψυχωσικό?
    Στον γιατρό εχεις πεί αυτά ακριβώς που γράφεις εδώ μέσα?...Τί λέει?
    Αν είσαι σε αυτά τα χάλια με την αγωγή,τότε πίεσέ τον να αλλάξετε ή άλλαξε και γιατρό αν δεν σου εμπνέει εμπιστοσύνη ο συγκεκριμένος...
    Πίστεψε ότι μπορεί να γυρίσει ο ήλιος ακόμα και αν θέλει δουλειά πολύ...
    Δεν ήσουν πάντα έτσι,σωστά?...Κάτι έγινε και παγιώθηκε η κατάστασή σου το τελευταίο χρόνο...Είτε φταίει το φάρμακο είτε η ρουτίνα της καθημερινότητας
    που ακολουθείς,αλλά το πιθανότερο και τα δύο...
    Και εγώ έχω πολύ δύσκολη μέρα σήμερα γαμώτο, ουφφφ!������
    Ας έρθει κάποτε η μέρα που θα το εχουμε ξεπεράσει όλο αυτό και θα το σκεφτόμαστε και θα γελάμε...
    ''Πωωω,πώς είχα βαλτώσει έτσι'',θα λέμε.
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  11. #101
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Παίρνω ακόμα τα χάπια ναι, παιρνω και το λιθιο, δεν ξέρω τι να κάνω πήγα σε δύο ψυχιάτρου και οι δύο μου λένε να τα παίρνω, είμαι σ; Ν φυτό ούτε να διαβάσω μπορώ ούτε τπτ το μόνο που κάνω είναι να κοιμάμαι, δεν νιωθω τπτ έχω χαθεί από όλους και από όλα, κάνω μόνο ότι μου λένε οι δικοί μου, δεν έχει νόημα να ζω έτσι, έβγαλα μια σχολή και τώρα είναι σαν να τα χω ξεχάσει όλα, φυτο σας λέω τελείωςμονο που δεν με ποτίζουν

  12. #102
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,194
    Πώς προέκυψε η ψύχωση;Είχες κάποιο τραυματικό γεγονός; ψυχοθεραπεία έχεις κάνει;Θέλει πολλή δουλειά!

  13. #103
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Δεν αν αυτό είναι ψύχωση η όλο αυτό είναι ένα κατασκεύασμα για να με κάνουν να πιστέψω κάτι ώστε να συνεχίσω, βγαίνω έξω και ακόμα πιστεύω ότι δεν έχω ξυπνήσει, ότι κοιμάμαι και είμαι σε ένα κόσμο δικό μου και νομίζω ότι όλοι το ξέρουν αυτό και δεν με θέλει κανείς γιατί είμαι ψεύτικος δεν ξέρω τι να πιστέψω, όταν μου λένε οι δικοί μου να πάρω τα χάπια δεν τα θέλω και μου έρχεται τάση για εμετό με αποτέλεσμα κάθε φορά να καταλήγουν να μου φωνάζουν και εγώ μη μπορώντας να αντίδρασω τα παίρνω χωρίς αυτά με πιάνει ενα έντονο άγχος και νμζ ότι χάνομαι και δεν κοιμάμαι τα βράδυα τρέμοντας ολόκληρος. Δεν ξέρω τι να κάνω πλέον δεν ξέρω τι να πιστέψω. Είναι σαν να έχω χάσει κάθε επαφή με την πραγματικότητα και το ποιος είμαι.

  14. #104
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Θα αυτοκτονήσω τελείωσε, θα πάρω όλα τα χάπια να τελειώνω, αν έχω έστω και λίγη αξιοπρέπεια πρέπει να το κάνω, δεν γίνεται να ζω με ένα διαλυμένο μυαλό σαν φυτό ως τρελός. Κανείς δεν νοιάζεται, προσπάθησα αρκετά, πήγα σε τόσους γιατρούς, 3λεχω 4 χρόνια που προσπαθώ με τα τελευταία 2 να είναι ανυπόφορα. Δεν μπορεί να με καταλάβει κανείς η και να με καταλάβει δεν μπορεί να με βοηθήσει. Πρέπει να το πάρω απόφαση και να το κάνω, θα είναι καλύτερα για όλους.

  15. #105
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,068
    Quote Originally Posted by txopit View Post
    Θα αυτοκτονήσω τελείωσε, θα πάρω όλα τα χάπια να τελειώνω, αν έχω έστω και λίγη αξιοπρέπεια πρέπει να το κάνω, δεν γίνεται να ζω με ένα διαλυμένο μυαλό σαν φυτό ως τρελός. Κανείς δεν νοιάζεται, προσπάθησα αρκετά, πήγα σε τόσους γιατρούς, 3λεχω 4 χρόνια που προσπαθώ με τα τελευταία 2 να είναι ανυπόφορα. Δεν μπορεί να με καταλάβει κανείς η και να με καταλάβει δεν μπορεί να με βοηθήσει. Πρέπει να το πάρω απόφαση και να το κάνω, θα είναι καλύτερα για όλους.
    Όλο αυτό είναι κραυγή αγωνίας ότι θέλεις να γίνεις καλά...και αυτό κάτι λέει.
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

Page 7 of 38 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast

Similar Threads

  1. 30 χρονών παρθένος
    By jkkkk in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 99
    Last Post: 30-12-2019, 20:01
  2. ''Παρθένος'' στα 23
    By dimitris23 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 22-05-2017, 15:13
  3. παρθενος ετων 19
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 156
    Last Post: 12-07-2012, 10:34
  4. 35 χρονών παρθένος...
    By samgia12 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 16-03-2011, 15:28
  5. Παρθένος στα 24!
    By asax in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 78
    Last Post: 05-07-2010, 03:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •