26 χρονών παρθένος και μόνος - Page 37
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 37 of 38 FirstFirst ... 2735363738 LastLast
Results 541 to 555 of 563
  1. #541
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    258
    Τη σχέση δε τη ψάχνουμε. Έρχεται... Προκύπτει εαν η συνθήκη με το άλλο άτομο είναι ιδανικη από όλες τις πλευρές. Και για να διαπιστωθεί το κατά πόσο είναι ιδανική πρέπει να δοκιμαστεί. Εαν εσύ θέλεις πρώτα να βαφτίσεις ως σχέση κάτι και μετά να κάνεις σεξ (μιας που οτιδήποτε λιγότερο στα μάτια σου είναι ξεπέτα), τότε σου έχω άσχημα νέα για το πόσες δεκαετίες θα συνεχιστεί αυτό το "ψάξιμο"!!!

  2. #542
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Mακάρι να πέθαινα να ησύχαζε η ψυχούλα μου. Μόνο αυτό σας λέω. Βαρέθηκα να ζω σαν παράσιτο, ούτε να αυνανιστώ δεν μπορώ, έχω πάνω από ένα χρόνο. Δεν έχω λίμπιντο, διάθεση, μόνο ανηδονία. Δεν θέλω να κάνω σχέση ντε και καλά, απλά όταν είμαι έξω νιώθω ότι με κοιτάνε μόνο γυναίκες. Ο γιατρός μου είπε να μην βάζω ταμπέλες, δεν ξέρω αν είναι σωστό και αυτό για ένα ζήτημα που στην ουσία καθορίζει την ύπαρξη σου. Από την άλλη πως να φλερτάρω με άντρες, όταν όλοι είναι στρειτ. Και εφαρμογή έκανα αλλά τίποτα.Δεν έχω στύση, διάθεση για σεξ, διάθεση να κάνω παρέες φίλους να βγω να πάω για μπάνιο, να κάνω γυμναστική τπτ...Τα χάπια ο γιατρός δεν μου τα αλλάζει, έχω αλλάξει πόσους και δεν θέλω να αλλάζω συνέχεια αγωγές και γιατρούς, δεν μου κάνει καλό. Πραγματικά δεν καταλαβαίνω τι μου λείπει και είμαι έτσι γτ να μην μπορώ να κάνω τίποτα. Είμαι 28 το καταλαβαίνετε 28 όχι 12 ούτε 13, 28 μόνος, ψυχικά άρρωστος, με γονείς αντιπάλους και παρθένος

  3. #543
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    258
    Δε θα καταφέρεις να κάνεις τιποτα εάν δε φτιάξει το θέμα με την ανηδονια σου.

    Πόσες φαρμακευτικές αγωγές και γιατρούς έχεις αλλάξει;

  4. #544
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Πολλές και πολλούς γιατρούς, ψάχνω σε εφαρμογές κυρίως αλλά τίποτα

  5. #545
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    258
    Τι εννοείς πολλές κ πολλους; Εσύ έλεγες ότι είσαι επαρχία κ δεν έχει τέτοιους γιατρους. Τώρα ξαφνικά έγιναν πολλοί; Όταν κάποια φαρμακευτική αγωγή δε πιάνει αφού έχει ληφθεί για ένα εύλογο διάστημα, ο γιατρός δεν είναι χαζός να σου λέει να συνεχίσεις.

    Τι ακριβώς περίμενες ψάχνοντας σε εφαρμογές; Ότι θα γνωρίσεις τον πρίγκιπα μέσα σε ένα μηνα κ θα ζήσετε εσείς καλά κ αυτοί καλύτερα; Αντιλαμβανομαι ότι τα τραύματα σου σε έχουν πάει πίσω σε πολλά αναπτυξιακά θέματα αλλά μη σκέφτεσαι εντελώς παράλογα.
    Όσα άτομα και να γνωρίσεις μέσα από τις εφαρμογές ή ακόμη και έξω (λέμε τώρα) δεν υπάρχει περίπτωση να κάνεις τίποτα όντας δε φάση ανηδονιας. Και δε μιλάω για σεξ. Ακόμη και μια απλή συνάντηση ως πρώτο ραντεβού δε θα σε κάνει να νιώσεις τίποτα.
    Προσπαθείς να λύσεις τα θέματα σου έχοντας ενδόμυχα την πεποίθηση ότι μια ερωτική σχέση θα καταφέρει να σου τα λύσει. Λάθος. Το να μπεις σε μια σχέση τώρα έτσι όπως είσαι θα την οδηγήσει με μαθηματική ακρίβεια στην καταστροφή και μάλιστα όχι μετά από πολύ καιρο. Πρώτα θα καταφέρεις να σταθείς ψυχικά στα πόδια σου και μετά θα έρθει όλο το υπόλοιπο.

  6. #546
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Έχω πολλά χρόνια που ταλαιπωρούμαι. Έχω πάει σε γιατρούς στη Θεσσαλονίκη, στην Αθήνα στα Γιάννενα στην Αρτα... Έχω αλλάξει πολλές αγωγές.. Τώρα παίρνω σολιαν 400 και εφεξορ 300.. Παρακολουθούμαι σε νοσοκομείο 1 φορά τη βδομάδα περίπου η κάθε δύο βδομάδες αναλόγως. Μένω σε επαρχία τα τελευταία 2 χρόνια οταν και ήρθα από Αθήνα επειδή ήμουν χάλια τελείως... Δεν μπορούσα να σταθώ από τις παράλογες σκέψεις.

  7. #547
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Επίσης δεν ψάχνω για σχέση ντε και καλά αλλά θα ήθελα να έχω μια σεξουαλική επαφη να δω πως είναι

  8. #548
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    258
    Πως ακριβώς θα κάνεις σεξ από τη στιγμή που δε νιώθεις τίποτα πέρα από ανηδονία; Δεν είναι εφικτό αυτό που λες ακόμη και τον ιδανικό να είχες μπροστά σου. Αν δε "διορθωθεί" ένα μεγάλο μέρος του ψυχισμού σου το σεξ που θα κάνεις όντας έτσι θα είναι σα να δεν έκανες τίποτα και απλά θα σου φανεί αδιάφορο.

  9. #549
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    ΄ΣΥΝΟΨΗ
    Παίρνω σολιάν και εφεξόρ. Είμαι παρθένος και έχω ομόφυλες φαντασιώσεις. Δεν έχω σταθερές φιλικές σχέσεις που να ξέρουν για εμένα. Μένω σε επαρχία. Έχω ανηδονία επίσης. Έχω νοσηλευτεί στο παρελθόν. Γενικά είμαι πολύ μπερδεμένος. Επίσης, έχω έλλειψη συγκέντρωσης, απουσία συναισθημάτων κ.α. Δεν ξέρω αν αυτές οι φαντασιώσεις που έχω από μικρός έχουν δημιουργηθεί λόγω κακοποίησης που έχω υποστεί ή αν όντως γεννήθηκα έτσι και είμαι γκει. Από μικρός πάντως με αγόρια αυνανιζόμουν και ανέπτυσσα στύση. ήμουν αρκετά ντροπαλός, κλειστός κ.α. Έκανα παρέα κυρίως με κορίτσια στο γυμνάσιο. Με αγόρια ειδικά ωραία ντρεπόμουν να κάνω παρέα επειδή ένιωθα άβολα λόγω της στύσης που είχα. Είμαι πολύ ιδιαίτερο άτομο. Θέλω να βγάλω μία άκρη και να προχωρήσω τη ζωή μου. Δεν ξέρω όμως πως να το κάνω. Γενικά δεν είμαι θηλυπρεπής ή δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο χαρακτηριστικό πάνω μου. Από εφαρμογές δεν έχω βρει κάτι.

  10. #550
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    258
    Τι κακοποίηση έχεις υποστεί και σε ποια ηλικία; Αν σου δημιουργεί δυσφορία κ μόνο η σκέψη δεν είναι απαραίτητο να απαντήσεις.

  11. #551
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    699
    Δεν είναι "ρετσινιά" να μην έχει σεξουαλικές εμπειρίες κάποιος ή κάποια...

  12. #552
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    ακόμα μόνος!!!

  13. #553
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    έχω υποστεί κακοποίηση από τα αδέρφια μου και κυρίως από το δίδυμο αδερφό μου. Σεξουαλική, λεκτική, ψυχολογική, σωματική, όλων των μορφών. Από μικρός με εκφόβιζε και με τραμπούκιζε. Με αποκαλούσε αδερφή και πούστη συνεχώς. Με κακοποιούσε βάναυσα σωματικά. Με χτυπούσε με πολύ βία. Αυτό συνέβαινε για πάρα πολλά χρόνια, από πολύ μικρή ηλικία μέχρι και ως φοιτητές που μέναμε μαζί. Με έχει μαχαιρώσει δύο φορές. Με έχει κακοποιήσει και σεξουαλικά. Η χειρότερη βία όμως που έχω υποστεί είναι η ψυχολογική.

  14. #554
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Ο ψυχίατρος που επισκεπτόμουν μου είπε πως έχω βαθύτατο τραύμα. Είναι τραγικό να σου εξευτελίζουν με αυτόν τον τρόπο την προσωπικότητα. Έπαθα ψύχωση και υποφέρω πλέον από βαριά κατάθλιψη.

  15. #555
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    134
    Σου έχω στείλει προσωπικό μήνυμα για το συζητήσουμε γιατί δεν απαντάς;

Page 37 of 38 FirstFirst ... 2735363738 LastLast

Similar Threads

  1. 30 χρονών παρθένος
    By jkkkk in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 99
    Last Post: 30-12-2019, 21:01
  2. ''Παρθένος'' στα 23
    By dimitris23 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 22-05-2017, 16:13
  3. παρθενος ετων 19
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 156
    Last Post: 12-07-2012, 11:34
  4. 35 χρονών παρθένος...
    By samgia12 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 16-03-2011, 16:28
  5. Παρθένος στα 24!
    By asax in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 78
    Last Post: 05-07-2010, 04:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •