Γυμνισμός-Αρνητικα Σχόλια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 18
  1. #1

    Γυμνισμός-Αρνητικα Σχόλια

    Καλησπέρα σας,

    Και πάλι λοιπόν στο αγαπημένο μας φόρουμ που ευγενείς και καλές ψυχές αναζητούν λίγη κατανόηση ,λίγη επιβεβάιωση πως δεν είναι ελέφαντες..

    Στο θέμα μου λοιπον.Κάνω εδώ και αρκετά χρόνια γυμνισμό περιστασιακά σε νησιά που θα παω διακοπές. Δεν το ήξερε κανείς μιας και πάντα πήγαινα μόνος και κάποιες φορές με πρώην συντρόφους μου.

    Φέτος ξεκίνησα να κανω και Αττική, εδω που μένω βρήκα μια καβάτζα και είναι υπέροχα. Πανω σε συζήτηση με καποιους φίλους το ανέφερα και τα σχόλια ηταν αρνητικα ..απο το οτι ολα αυτα ειναι ανωμαλιες μεχρι οτι πας για να παρεις ματι...Συν τοις αλλοις προχθες που εκανα το μπανιο μου ηρθαν 2 τύποι και σχεδόν επαιξα ξύλο μαζι τους γιατι δεν θελουν ανωμαλαρες στις παραλιες τους..(προφανως το ειχαν μαθει πως πανε εκει ατομα για γυμνισμο και ηρθαν να τραμπουκησουν)..
    Γιατι ειναι τοσο κακο?γιατι τοσο μισος?γιατι να μην μπορω να βρω εναν ανθρωπο να μοιραστω κατι τοσο φυσικο...καμμια σχεση δεν εχει ολο αυτο με σεξουαλικοτητα...υπάρχει καποιος/α που να κανει εδω στην Αττικη? ας μαζευτουμε λοιπον..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1,983
    Φαντάζομαι υπάρχουν παραλίες γυμνιστών οπότε να πηγαίνεις εκεί και όλα καλά. Δεν έχεις ανάγκη την έγκριση κανενός, ούτε των φίλων σου.

  3. #3
    απλα μετα απο αυτο που εγινε αισθανομαι και λιγη ανασφαλεια μην δεχτω καποια επιθεση..

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2023
    Posts
    1

    Lightbulb

    ????????????????????????????????????????
    Last edited by Homiee; 13-08-2023 at 16:42.

  5. #5
    Στην παραλία που έκανα μπάνιο ήρθαν 2 τύποι προφανώς με ρούχα και ενώ στην αρχή έκαναν πως περπατάνε μετά μου επιτέθηκαν πως εδώ δεν θέλουν ανώμαλους και να μην ξαναπατήσω …Μια Κυρία που είχα πετύχει μια άλλη μέρα που έκανε και εκείνη γυμνισμό μου είπε πως της είχαν κάνει το ίδιο

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,745
    Quote Originally Posted by Vendettas77 View Post
    Στην παραλία που έκανα μπάνιο ήρθαν 2 τύποι προφανώς με ρούχα και ενώ στην αρχή έκαναν πως περπατάνε μετά μου επιτέθηκαν πως εδώ δεν θέλουν ανώμαλους και να μην ξαναπατήσω …Μια Κυρία που είχα πετύχει μια άλλη μέρα που έκανε και εκείνη γυμνισμό μου είπε πως της είχαν κάνει το ίδιο
    συμβαινουν αυτα. αν φοβασε τοσο πολυ να γινεις καρατεγκα η μποντυμπιλντερας.
    οταν ημουν μικρος ειχα πολλους μυωνες. ε, δεν μπορεις να φανταστεις ποσο ευγενικοι ηταν ολοι τους μαζι μου. αργησα λιγο να το καταλαβω
    ωσπου μου το σχολιασε καποιος γνωστος μου. κατεβηκε καποιος απο το αυτοκινητο του και πλησιασε στο δικο μου ασφαλως για να δωσει ξυλο. μολις με ειδε εκανε στροφη 180 μοιρων χωρις να πει ΤΙΠΟΤΑ και εφυγε. ομως ενας αλλος ηθελε να μαλωσουμε αυτος υπολογιζω οτι ηταν παλιος αρσιβαριστας και δεν μασαγε. ε, και αυτα συμβαινουν χα χα!!

  7. #7
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    συμβαινουν αυτα. αν φοβασε τοσο πολυ να γινεις καρατεγκα η μποντυμπιλντερας.
    οταν ημουν μικρος ειχα πολλους μυωνες. ε, δεν μπορεις να φανταστεις ποσο ευγενικοι ηταν ολοι τους μαζι μου. αργησα λιγο να το καταλαβω
    ωσπου μου το σχολιασε καποιος γνωστος μου. κατεβηκε καποιος απο το αυτοκινητο του και πλησιασε στο δικο μου ασφαλως για να δωσει ξυλο. μολις με ειδε εκανε στροφη 180 μοιρων χωρις να πει ΤΙΠΟΤΑ και εφυγε. ομως ενας αλλος ηθελε να μαλωσουμε αυτος υπολογιζω οτι ηταν παλιος αρσιβαριστας και δεν μασαγε. ε, και αυτα συμβαινουν χα χα!!

    Πως δεν το σκέφτηκα ρε φίλε ;;;τρομερός μπράβο άντε πιες καμμία μπυρα φάε κανένα καλαμαράκι και άσε μας ήσυχους

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,745
    Quote Originally Posted by Vendettas77 View Post
    Πως δεν το σκέφτηκα ρε φίλε ;;;τρομερός μπράβο άντε πιες καμμία μπυρα φάε κανένα καλαμαράκι και άσε μας ήσυχους
    μπορει να το σκεφτηκες αλλα δεν θελεις να ιδρωσεις.
    ξερω και γω γιατι δεν το σκεφτηκες;
    οταν μεγαλωσεις θα καταλαβεις οτι στον κοσμο μας η δυναμη που εχει αξια ειναι η σωματικη και η οικονομικη.
    μονο ετσι σε μετρανε και σε υπλογιζουν ολοι οι αλλοι.
    δεν τους νοιαζει ουτε ποσες εξισωσεις ξερεις να λυνεις ουτε ποσο καλος εισαι στο σκακι ουτε κατι αλλο περισσοτερο.
    εαν ησουν σωματικα δυνατος ακομα και δυο δεν θα σε πλησιαζαν

  9. #9
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    μπορει να το σκεφτηκες αλλα δεν θελεις να ιδρωσεις.
    ξερω και γω γιατι δεν το σκεφτηκες;
    οταν μεγαλωσεις θα καταλαβεις οτι στον κοσμο μας η δυναμη που εχει αξια ειναι η σωματικη και η οικονομικη.
    μονο ετσι σε μετρανε και σε υπλογιζουν ολοι οι αλλοι.
    δεν τους νοιαζει ουτε ποσες εξισωσεις ξερεις να λυνεις ουτε ποσο καλος εισαι στο σκακι ουτε κατι αλλο περισσοτερο.
    εαν ησουν σωματικα δυνατος ακομα και δυο δεν θα σε πλησιαζαν
    Το point δεν είναι αυτό του post

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,745
    Quote Originally Posted by Vendettas77 View Post
    Το point δεν είναι αυτό του post
    κουβεντα να γινεται!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Vendettas77 View Post
    Το point δεν είναι αυτό του post
    αναρωτιεμαι ποιο ειναι τελικα αυτο το ποιντ...
    σε προηγουμενο μνμ ψαχνεις τριτο για παρτουζα και μας λες οτι εχεις και προτασεις απο δω μεσα... εδω ψαχνεις δευτερο για γυμνισμο..
    τι ψαχνεις τελικα βεντετας;

  12. #12
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αναρωτιεμαι ποιο ειναι τελικα αυτο το ποιντ...
    σε προηγουμενο μνμ ψαχνεις τριτο για παρτουζα και μας λες οτι εχεις και προτασεις απο δω μεσα... εδω ψαχνεις δευτερο για γυμνισμο..
    τι ψαχνεις τελικα βεντετας;
    Πρώτον εσυ τι είσαι εδώ αστυνόμος του forum ?Δευτερον ποτε δεν έψαξα τρίτο άτομο εδώ μέσα ..βλέπω κρατάς αρχείο από όλους μας ..πήγαινε με τον πάνω φίλο καλαμαράκι μπυριτσα και εξυπνάδες εκεί που σε παίρνουν οκ ;

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Vendettas77 View Post
    Πρώτον εσυ τι είσαι εδώ αστυνόμος του forum ?Δευτερον ποτε δεν έψαξα τρίτο άτομο εδώ μέσα ..βλέπω κρατάς αρχείο από όλους μας ..πήγαινε με τον πάνω φίλο καλαμαράκι μπυριτσα και εξυπνάδες εκεί που σε παίρνουν οκ ;
    να πας εσυ για καλαμαρακι, μπυριτσα, μπαρμπα..

    δεν θα σε ρωτησω σε ποια θεματα θα συμμετεχω, ουτε τα βγαζω απ το μυαλο μου, ουτε ειναι κρυφα. ο καθενας μπορει να δει το ιστορικο σου και με τι θεματα εχεις ασχοληθει.
    εσυ τα ελεγες οτι εχεις ηδη δυο μηνυματα απο μελη του φορουμ για συμμετοχη στις ερωτικες σου περιπτυξεις, δεν τα ελεγα εγω...
    ακομα εκει ειναι...
    τωρα σε απασχολει ο γυμνισμος... μεγαλο προβλημα που να βρεις δευτερο για να μην σε δειρουν...
    καλη τυχη στην εξευρεση...

  14. #14
    Έγινε κρατα αρχείο μπάρμπα και ξέρεις ε και καμμία σοδιτσα μετά για την χώνεψη ..

    Την επόμενη φορά που θα θέλω να γράψω κάτι θα σου στέλνω να σε ρωτήσω πρώτα

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Vendettas77 View Post
    Έγινε κρατα αρχείο μπάρμπα και ξέρεις ε και καμμία σοδιτσα μετά για την χώνεψη ..

    Την επόμενη φορά που θα θέλω να γράψω κάτι θα σου στέλνω να σε ρωτήσω πρώτα
    πολλα λογια, αλλα ουσια μηδεν, οπως και πριν.
    δεν μας ειπες τον σκοπο της επισκεψεως σου, ακομα...
    θελεις να μαθεις αν ενδιαφερονται να συμμετεχουν στις εωρτικες σου περιπτυξεις τα μελη, η να σε συντροφεψουν σε γυμνες εξορμησεις στην παραλια; γιατι, δεν σε ειδα να συμμετεχεις καπου αλλου..

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Γυμνισμός
    By Periplaneta in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 06-05-2023, 04:28
  2. Αναπηρία - Εμφάνιση - Βλέματα & Σχόλια
    By ARP in forum Κοινωνικό Άγχος-Φοβία
    Replies: 11
    Last Post: 23-06-2021, 21:07
  3. Δεν εμφανιζονται τα σχόλια ή αργούν πάρα πολύ
    By Christina82 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 6
    Last Post: 23-03-2014, 00:20
  4. γυμνισμος!αρεσει στις γυναικες?
    By babis1925 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 111
    Last Post: 15-12-2011, 15:49
  5. ΤΑΜΠΕΛΛΕΣ ΚΑΙ ΥΠΟΤΙΜΗΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
    By xaris in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 20
    Last Post: 10-10-2011, 14:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •