26 χρονών παρθένος και μόνος - Page 22
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 22 of 38 FirstFirst ... 12202122232432 ... LastLast
Results 316 to 330 of 563
  1. #316
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,040
    Τί ειδους ψυχωσικές εκδηλώσεις είχες και σε διέγνωσαν με ψύχωση οι γιατροί?...Έβλεπες παραισθήσεις?...Άκουγες φωνές?...Είχες διαστρεβλωμένη αντίληψη της πραγματικότητας?
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  2. #317
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    παρανοικες σκεψεις

  3. #318
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    100
    Quote Originally Posted by txopit View Post
    παρανοικες σκεψεις
    Δηλαδή ; Πες ένα παράδειγμα σαν τι σκεψεις

  4. #319
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Ήταν παρανοικές και συνοδεύονταν με άσχημα συναισθήματα...

  5. #320
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    100
    Quote Originally Posted by txopit View Post
    Ήταν παρανοικές και συνοδεύονταν με άσχημα συναισθήματα...
    Txopit τι κάνεις φίλε μου ; Πώς είσαι;

  6. #321
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    troll attack on

  7. #322
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    100
    [QUOTE=Noctis;1177309]troll attack on[/QUOTE
    Ερώτηση έκανα να δω πως είναι το παιδί και εσύ αμέσως να με πεις τρολ τόσο σου κόβει

  8. #323
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Εσυ κοροιδευες κοσμο οτι εισαι γκει και το ευχαριστιοσουν. Και εδω το παιδι που σκεφτεται αν εχει ελξη για αντρες του το παιζεις φιλος. και εκει να τρολλαρεις δλδ

  9. #324
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    100
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    Εσυ κοροιδευες κοσμο οτι εισαι γκει και το ευχαριστιοσουν. Και εδω το παιδι που σκεφτεται αν εχει ελξη για αντρες του το παιζεις φιλος. και εκει να τρολλαρεις δλδ
    Ρε φίλε εγώ απλώς προβληματιζόμουν τι είμαι αλλά εσύ και οι υπόλοιποι ότι σας φαίνεται περίεργο βάζετε την ταμπέλα του τρολ και τέλος αλλά δεν είναι έτσι

  10. #325
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Nikolas73 View Post
    Το ότι είσαι παρθένος δεν σχετίζεται ούτε με την ψύχωση, ούτε με την αγωγή. Δεν είναι κακό να είσαι παρθένος στα 26 σου.

    Ξάδελφός μου, δεκαετία 1990 , είχε φτάσει παρθένος στα 24. Κόντευε να σαλτάρει τελείως. Δεν μπορούσε να ζήσει τίποτε. Ευτυχώς, πήγε σε ψυχίατρο σεξολόγο και του πρότεινε να πάει με πληρωμένες. Το έκανε και είδε το φως του. Αν δεν το είχε κάνει , δεν τον έβλεπα καλά. Το να είσαι παρθένος , από μόνο του, δεν είναι κακό . Είναι απίθανο όμως, τουλάχιστον άνδρες να μην τους φτάνει στο κατώφλι της τρέλας. Οπότε , ενώ το ίδιο δεν είναι κακό , συχνά πυκνά , προκαλεί ολέθριες συνέπειες. Που δεν είναι απλώς κακές, είναι τρισάθλιες.

  11. #326
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Δεν αντέχω άλλο ακόμα δεν είμαι καλά, δεν έχω όρεξη για τπτ, νιώθω ακόμα ένα κενό συναισθημάτων και μια έλλειψη συγκέντρωσης, μια αδυναμία, μια κούραση λ, δεν έχω όρεξη να βγω έξω και όταν βγαίνω δνε περνάω καλά, βλέπω πολύ περίεργα όνειρα, τρελά, που με ξυπναν στη μέση της νύχτας, φοβάμαι ότι έχω τρελαθεί τελείως, δεν έχω φίλους, ούτε ξέρω πως να κάνω, δεν νιωθω κάτι σεξουαλική - ερωτικα, δεν μπορώ ν ερωτευθω να ζήσω να βιώσω, να δράσω να σκεφτώ καθαρά. Σήμερα πήγα στο μοναστήρι της περιοχής μου και προσευχηθηκα, να με βοηθήσει ο Θεός, να σταματήσει να με δοκιμάζει να με λυπηθεί να βρω πάλι το φως μου.

  12. #327
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Ξάδελφός μου, δεκαετία 1990 , είχε φτάσει παρθένος στα 24. Κόντευε να σαλτάρει τελείως. Δεν μπορούσε να ζήσει τίποτε. Ευτυχώς, πήγε σε ψυχίατρο σεξολόγο και του πρότεινε να πάει με πληρωμένες. Το έκανε και είδε το φως του. Αν δεν το είχε κάνει , δεν τον έβλεπα καλά. Το να είσαι παρθένος , από μόνο του, δεν είναι κακό . Είναι απίθανο όμως, τουλάχιστον άνδρες να μην τους φτάνει στο κατώφλι της τρέλας. Οπότε , ενώ το ίδιο δεν είναι κακό , συχνά πυκνά , προκαλεί ολέθριες συνέπειες. Που δεν είναι απλώς κακές, είναι τρισάθλιες.
    το καλο με τις ιεροδουλες ειναι οτι απομυθοποιεις τις γυναικες πολυ σημαντικο πραγμα για ενα νεο αντρα

  13. #328
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    το καλο με τις ιεροδουλες ειναι οτι απομυθοποιεις τις γυναικες πολυ σημαντικο πραγμα για ενα νεο αντρα
    πως δηλαδή?

  14. #329
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    πως δηλαδή?
    Θα μπεις γατάκι θα βγεις άντρας, μη φοβάσαι όλα αυτή θα τα κάνει ακόμα και το προφυλακτικό αυτή θα σου το φορέσει. Το θέμα είναι να βρεις κάποια και να σε καυ***ει. Εγώ πρώτη φορά που πήγα σε οίκο ανοχής ήμουν 15 ετρεμα από φόβο κ ντροπή αλλά πήγα δεν μάσησα. Μόλις μπήκα στο δωμάτιο τα ξέχασα όλα και μετά ήμουν πιο άνετος με τις γυναίκες επειδή ήξερα πως γίνετε η πράξη!
    ....But tell me where can i go to get away from all this pain...

  15. #330
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by KARMA View Post
    Θα μπεις γατάκι θα βγεις άντρας, μη φοβάσαι όλα αυτή θα τα κάνει ακόμα και το προφυλακτικό αυτή θα σου το φορέσει. Το θέμα είναι να βρεις κάποια και να σε καυ***ει. Εγώ πρώτη φορά που πήγα σε οίκο ανοχής ήμουν 15 ετρεμα από φόβο κ ντροπή αλλά πήγα δεν μάσησα. Μόλις μπήκα στο δωμάτιο τα ξέχασα όλα και μετά ήμουν πιο άνετος με τις γυναίκες επειδή ήξερα πως γίνετε η πράξη!
    Αν μάλιστα υπάρχει και οικονομική άνεση , έτσι ώστε να μην πηγαίνει κάποιος σε απλό οίκο ανοχής, αλλά ανώτερης ποιότητας , τα λεγόμενα "στούντιο" στην ελλάδα ... ή να παίρνει call girls, σε ξενοδοχείο , τότε αποκτά μια εξαιρετική εμπειρία. Προσωπικά , πιστεύω ότι αν δεν είχα πάει με τόσες πόρνες από πολύ μικρός, ποτέ δεν θα είχα κάνει τίποτε με καμία άλλη γυναίκα. Όχι σεξ , ούτε ραντεβού , ούτε τηλέφωνο δεν θα είχα πάρει . Κάτι αηδίες που ακούω και λένε ... ότι θα βρει ο παρθένος μια συνομίληκη , επίσης παρθένα ... και θα μάθουν και οι δύο μαζί ... έχουν πιθανότητες να συμβούν όσες και να κερδίσει κάποιος το πρωτοχρονιάτικο λαχείο . Κουραφέξαλα δηλαδή τελείως.

Page 22 of 38 FirstFirst ... 12202122232432 ... LastLast

Similar Threads

  1. 30 χρονών παρθένος
    By jkkkk in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 99
    Last Post: 30-12-2019, 21:01
  2. ''Παρθένος'' στα 23
    By dimitris23 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 22-05-2017, 16:13
  3. παρθενος ετων 19
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 156
    Last Post: 12-07-2012, 11:34
  4. 35 χρονών παρθένος...
    By samgia12 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 16-03-2011, 16:28
  5. Παρθένος στα 24!
    By asax in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 78
    Last Post: 05-07-2010, 04:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •