Φοβαμαι... - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 48 of 48
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Caba View Post
    Marilou, μακάρι να μπορούσα να υπερασπιστώ τον εαυτό μου με τη θερμη που το κάνεις εσύ για εμένα!
    Σε ευχαριστώ πολύ!
    Καλημερα!
    Παρακαλώ κορίτσι μου!

    Ποτέ δεν ξέρουμε για τι ειμαστε ικανοί!
    Καμια φορα θεωρούμε τον ευατο μας πολύ αδύναμο ,αρκεί όμως να κοιτάξουμε που έχουμε φτάσει,τι εχουμε καταφέρει και θα καταλάβουμε πως για πολλά που δεν τολμάμε ειμαστε ικανοί!
    Ευχομαι να μπορέσεις να το κάνεις καποια στιγμή και το κυριότερο να μην αφήσεις κανέναν και τίποτα να σου χαλάσει αυτο το όμορφο που ζεις !
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  2. #47
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    καλησπερα κι απο μενα!
    Ο λογος που φοβασαι ειναι παραλογος κοπελια! Εκτως αν εχεις παιδια η τον σκοτωσες !! χαχα ειναι αδικο να στερεις τον εαυτο σου απο εναν τοσο παραμυθενιο ερωτα οπου ζεις ! αυτο που περιγραφεις με τοσο ομορφες κι απαλες λεξεις κανει μπαμ οτι ειναι ενας ΕΡΩΤΑς!!! ειναι δωρο Θεου! ξερεις, λεγετε οτι ο Θεος μας φερνει στην ζωη δυο δυνατους ερωτες!! και μια ο σατανας!!! Δεν ειναι ευκολο στην εποχη μας να ξανα βρεις εναν τετοιο ανδρα!
    Παρα το οτι συμπτωματικα μου εχει κλεψει μια αγαπη,μια πανεμορφη νεραιδα χορευτρια ,ενας αλλοδαπος!! κι εχω κομπλεξ! ποσο καιρο θα ηταν μαζι μου? θα την κραταγω εγω ενας αυτοκαταστροφικος μια γυναικαρα οπου ηθελε ολο να γελαει κι ηθελε κι κανα 300ευρο συντηρηση την βδομαδα!μολις λοιπον εγινε γνωστη αρχησαν να της την πεφτουν κατι ανδρες που δεν μπορουσα να τους ανταγονιστω! παρα μονο να παιζω ξυλο μαζι τους! Αλλα δεν ειμαι εγω το θεμα! εσυ! εσεις οι δυο ειστε! κι αυτο που υπαρχει αναμεσα σας ακομα κι το δικο μου το κομπλεξ δεν μπορει να με κανει να μην ανθυταλανευτω! και συγγηνιμενος απο τα λογια σου, λεξεις που εναι απευθειας απο την καρδουλα σου! λεξεις οπου δειχνουν εναν ερωτα! ποιος θα τολμουσαι να μην ευχεται να το ζησεται οι δυο σας σαν ενα υπεροχο παραμυθι!
    Οι ενδιασμοι σου ειναι τελειως ανυποστατοι! δεν μπορει ενα τοσο μικρο προβλημα, που ουτε καν ειναι δλδ,!! μην κολας κοπελια!! Αλλα οσο κι αν αγχονεσαι διοτις αγχος ειναι κι οχι φοβος! θα σου πω το εξης, εαν αυτος! βρει λογο σε αυτο για να ξενερωσει μαζι σου τοτες δεν αξιζει!! διοτις αυτα που λες οτι νιωθει μπορουν να προσπερασουν πανευκολα πολυ πιο σοβαρα προβληματα!!
    Τελος, σχετικα μετο οτι δεν του τα ειπες απο την αρχη ολα, παρα το οτι το συμφωνισατε, μην κολας! ολες σχεδον οι γυναικες αυτο κανουν,λιγα λιγα τα βγαζεται κι για το τελος κρατατε τα "μαργαριταρια" αλλα εσενα ειναι πολυ λιγο το κακο!! ανηπαρκτο κι να σου πω, πιο πολυ πρεπει να ψαξεις τον λογο που σε αγχωνουν τετοια μικρα προβληματα,παρα η καθε αυτου "αμαρτια σου" που αναφερεις!

  3. #48

    Smile

    Μα Γιώργο.... Τι όμορφα πράγματα μου έγραψες Με συγκίνησες πάρα πολύ.....
    Λυπάμαι που η κοπέλα που γνώρισες δεν μπόρεσε να εκτιμήσει την ευαισθησία σου. Οπως είπες και εσύ είναι δύσκολο να βρεθεί σήμερα ένας άντρας σαν και σένα ή σαν και αυτόν που έχω γνωρίσει εγώ. Κρίμα για εκείνη που σε έχασε.
    Όσο για μένα τα πράγματα πάνε πάρα πολύ καλά. Μου φεύγουν και οι τελευταίοι φόβοι που είχα ότι θα με κρίνει και περνώντας ο καιρός θα αρχίσει να απομακρύνεται ίσως.
    Αντίθετα κιόλας τώρα κάνουμε σχέδια να πάω εκεί για ένα μήνα με άδεια από τη δουλειά μου και εκείνος προσπαθεί να μου βρει εκεί δουλειά για αυτό το διάστημα. Μιλάμε περισσότερο από πριν και εγώ γελάω πάλι με την καρδιά μου.
    Πραγματικά σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ με βοήθησε και που τα είπα και που με ακούσατε και αυτά που μου είπατε. Και εύχομαι όλοι να βρούμε την ευτυχία που μας αξίζει και που περιμένουμε

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Φοβάμαι!!
    By Ted in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 2
    Last Post: 23-07-2020, 19:26
  2. Φοβάμαι...
    By Κύκνος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 83
    Last Post: 20-09-2015, 16:03
  3. φοβαμαι...
    By aggelikoula89 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 04-12-2012, 00:44
  4. φοβαμαι...
    By astrellita in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 22
    Last Post: 22-09-2012, 22:07
  5. φοβάμαι......
    By mina@@ in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 10-07-2012, 09:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •