απορια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4

Thread: απορια

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    2

    απορια

    Γεια σας, ειμαι καινουργια εδω και εχω μια απορια. Ειχα πονους στον αυχενα και πονοκεφαλους, εκανα μια μαγνητικη και εχω ελαφρας μορφης στενωση,στον Α5-Α6 σπονδυλο και ο γιατρος εκτος απο ARCOXIL μου εδωσε και LYRICA περιτο να σας πω οτι ηπια 1 χθες το βραδυ και με ξυπνησε η κορη μου στις 1 το μεσημερι και η ωρα ειναι 6 και ακομα να συνελθω, μου θυμιζει μια φορα που μου ειχε δωσει η φιλη μου 1 lexotanil επειδη ειχα πολυ αγχος, τοτε μονο νυσταζα, ευτυχως που δεν εργαζομαι,ουτε για ψωνια δεν εχω παει,θελω να κοιμηθω παλι,υπαρχει κανεις που του το εδωσε ο γιατρος του με την παθηση την δικη μου?πω,πω, παλι να κοιμηθω θελω:(:(....

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    heli
    δεν ειναι καλη ιδεα να παιρνεις χαπια που στα δινουν οι φιλες σου....
    οσο για το τι εχεις και γιατι σου εδωσε αυτα τα χαπια κι αν εχεις παρενεργειες καλως η κακως, αυτα ειναι ερωτηματα που καλο θα ηταν να απευθυνεις στον γιατρο σου..

  3. #3
    Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    84
    χελι και εγω εχω μεγαλο προβλημα στον αυχενα αλλα δεν μου εδωσε τετοια χαπια ο γιατρος,Μηπως σου κανει παρενεργεια με τοση θυπνηλια που σου προκαλει.Για διαβασε στο φυλλο οδηγιων για παρενεργειες κα παρε καποιον να ρωτησεις.Μην συνεχισεις να τα παιρνεις αν δεν το εξακριβωσεις

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Το λιρικα νομίζω είναι για άλλα προβλήματα πήγαινε σε άλλον γιατρό

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •