Καινούργιος εδώ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 22
  1. #1

    Καινούργιος

    Γεια σας είμαι καινούργιος εδώ βλέπω πολλά άτομα έχουν παρόμοια προβλήματα όπως εγώ εύχομαι καλή δύναμη σε όλους όσους αντιμετωπίζουν τέτοια προβλήματα και περαστικά είναι δύσκολο βλέπω για πολλούς η κρίσης πανικού το άγχος και άλλα τα οποία είχα πάθει και εγώ νομίζω ότι ξεπερνιουνται όλα αυτά αλλά θέλει αρκετό χρόνο και υπομονή!
    Last edited by gamerxr; 15-10-2020 at 22:43.

  2. #2
    Ευχομαι πραγματικα όλοι μας να ξεπεράσουμε τις ανησυχίες μας και να βρουμε ηρεμία μέσα μας... Δεν υπάρχει κάτι πολυτιμοτερο από αυτο

  3. #3
    Χριστίνα είμαι καινούργιος εδώ μπορείς να στέλνεις προσωπικό μύνημα?αν μπορείς στείλε μου.

  4. #4
    Νομίζω πως πρεπει πρωτα να συμπληρώσεις κάποιον χρόνο ώστε να έχεις τη δυνατότητα για να στείλεις μυνημα... Πες μου εδώ ότι σε απασχολεί να το συζητήσουμε

  5. #5
    Α οκ εγώ βασικά τα δύσκολα τα πέρασα απλά μπήκα από περιέργεια βλέπω ότι πολλά άτομα έχουν παρόμοια προβλήματα είχα διαβάσει και μερικά ποστ σου εσύ αρκετό καιρό το παλεύεις αυτό με της ιδψ

  6. #6
    Nαι αρκετό καιρό... Αλλά θέλω να ελπίζω ότι θα το ξεπεράσω... Έχεις δίκιο που λες οτι χρειάζονται υπομονή και χρόνο αυτα τα προβληματα... Χωρίς υπομονή δεν αλλάζουν από την μια μέρα στην άλλη.. Θέλει προσπαθεια και αγώνα

  7. #7
    Και το κυριότερο πίστη στο Χριστό που δεν έχουμε στης μέρες μας όλα αυτά είναι κακή λογισμοί αν πιστεύεις θα με καταλαβαίνεις

  8. #8
    Ναι πυστευω πολυ .. Αλλά όταν αφήνουμε χωρο στον φόβο η πιστη μειώνεται... Ο φόβος μας απομακρυνει από την πιστη..

  9. #9
    Θα ήθελα να συζητήσουμε λίγο αλλά δε με αφήνει να σου στείλω μύνημα

  10. #10
    Τι είναι πες μου και από εδω

  11. #11
    Τίποτα γενικά να δω αν πέρασες η περνάς αυτά που περνούσα παλιότερα πόσο είσαι?

  12. #12
    Αν θέλεις άφησε μου το mail σου θα βγω καληνύχτα!

  13. #13
    Kαλημερα... Εσυ τι προβλημα αντιμετωπίζες με το άγχος.. Πως σου εκδηλώνονταν η αγχώδης διάταραχη;

  14. #14
    Χριστίνα τι κάνεις εσύ είσαι καλύτερα?
    Last edited by gamerxr; 17-10-2020 at 05:10.

  15. #15
    Καλημερα... Ε έτσι και έτσι... Εσυ?

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΨΥΧΙΑΤΡΟΣ
    By Billtheo in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 07-10-2020, 23:41
  2. Καινούργιος φόβος
    By Vaper in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 22
    Last Post: 09-10-2019, 00:18
  3. Καινούργιος πόνος
    By Stef15 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 16-09-2019, 04:03
  4. καινουργιος και μειονοτητα
    By stable in forum Γενικά για τις Διατροφικές Διαταραχές
    Replies: 131
    Last Post: 29-10-2010, 13:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •