Σχοιζοφρενια φ20
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1

    Σχοιζοφρενια φ20

    παιδια εχω ενα θεμα εχω μπει στα λεπονεξ εδω και 8 μηνες τα φαρμακα ε εχουν διαλυσει σωματικα δεν υπαρχει ενδιαφερον για γυμναστηριο λογο καταστολης ο γιατρος λεει παμε απο το καλο στο καλλιτερο ειμαι στο αχεπα ημουν ττεσπα για 48 ημερες για καπιο λογο που δεν θελω να τον πω τα φαρμακα αυτα ειναι επικινδυνα κανω καθε βδομαδα αοματολογικες εξετασεις για τα λευκα ειμαι σε καλα επιπεδα οπως λεει τα χαρτια και ο γιατρος το θεμα εχει απο το 2005 και οι εισαγγελικες απο το 2012 μεχρι φετος το 2020 ακουσιες επ αριθμον εξι μαλιστα εχει μια βδομαδα που μου εγραψε και ζαντιξ τοπιραματι για οσους δεν ξερετε 50μγ ημηρεσιως ειμαι 40 χρονων εχω αναθεωρησει πολλες αποψεις οσον αφορα το μελλον μου.εκοψα πολλα πραγματα λογο ελλειψεις ενδιαφεροντος.δηλ θα εχουμε μια αεναη κατασταση οπου θα ειμαι εξαρτημενος απο την συγκεκριμενη αγωγη οσο και αν εχω δεχτει τα εξωπυραμιδικα χωρις σταθερο υπνο με ζαλη με σωμα βαρυ σαν να ειμαι 2 τονους.το να μη δουλεψω το θεωρω ακρως φυσιολογικο αλλα να με διωξει απο τα αθληματα που εκανα αυτο δεν μπορω να το καταλαβω
    οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    δεν εχω κατι παρομοιο αλλα σιγουρα εαν θελεις μπορεις να πας στο γυμναστηριο.
    το ιδιο παθαινω και εγω.
    οταν εχω λειψει αρκετο καιρο απο αυτο, γιατι ξερω οτι δεν θα σηκωσω τα κιλα που θελω και βαριεμαι να κανω την αρχη

  3. #3
    Νικο συγνωμη για την αργοπορια αλλα εφτασασε σημειο να πω την μητερα οτι θα διακοψω την αγωγη και το εκανα για μια ημερα ημερα ημερα καθως ξυπνησα ενιωσα αλλος ανθρωπος η μητερα μ πηρα τηλ το γιατρο και πηγα απο εκει βελτειωσαμε την αγωγη προσθεσαμε τοπαμακ και αμπιλιφαι και τωρα ειμαι καλα εχω φτιαξει την διατροφη μου καθως και κυριοτερο εχω κοψει το καπνισμα μαχαιρι εδω και 15 ημερες μετα απο 6-7 χρονια μανιακου καπνισματος ευτυχος ειμαι αθλητησ δλδ για παραδειγμα μπορουσα να παω 3-4 φορες γυμ την ημερα καπνιζοντας και 2 πακετα περνοντας και αγωγη απο 45 λεπτα τεσπα ευτυχως βαλαμε μυαλο γτ καναμε χοντρες μαλακιες στην τελευταια ακουσια εισαγγελικη παρεμβαση.
    οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •