Γενικευμένη Αγχώδη Διαταραχή - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 68
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    22
    Είμαι 25 χρονών.. δηλαδή εχεις τα ίδια;; Νόμιζα πως είμαι η μόνη με αυτά ακριβώς.. τρέμουλο, σφίξιμο, ταχυπαλμία ...

  2. #17
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Σε φωναζει αχρηστη οχι γιατι δεν εχεισ ικανοτητεσ αλλα γτ δεν εχεισ χαρακτηρα
    Έχω διαμορφώσει τον χαρακτήρα μου. Απλώς πλέον είμαι ευαίσθητος κ πιο αδύναμος χαρακτήρας απ ότι ήμουν πιο μικρή.. καμία σχέση με πιο μικρή βασικα..

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by angel99 View Post
    Kαλησπερα ψυχη μου να σε ρωτησω ποσο χρονο εισαι? κι γω τα ιδια με σενα μονο που ειμαι μεγαλυτερη σου. Θελεις να μιλησουμε ειμαι παλια εδω στο foroum
    Καλησπέρα!! Είμαι 25 χρονών.. δηλαδή εχεις τα ίδια;; Νόμιζα πως είμαι η μόνη με αυτά ακριβώς.. τρέμουλο, σφίξιμο, ταχυπαλμία ..

  4. #19
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Και θεμα να εχει να παει για δουλεια κι οτι κανει να προσπαθησει κανενασ δε θελει μια γλαστρα σπιτι να την ταιζει να την ποτιζει
    Δουλεύω κανονικά εδώ και έξι χρόνια.Απλώς δεν υπάρχει προοπτική εξέλιξης σε αυτή τη δουλειά αλλά ούτε μπορώ να τη κάνω κ για πάντα.. έχει ημερομηνία λήξης. Και δεν τολμάω να παω σε κάποια άλλη λόγω αυτού του θέματος. Αυτό λέω! Τώρα αν δε μπορείς να βοηθήσεις δε χρειάζεται να απαντάς! Εγώ έγραψα εδώ για να δω αν υπάρχει κάποιος άλλος που έχει αντιμετωπίσει το ίδιο και αν το ξεπέρασε και πως . Η απάντηση σου αυτή δεν με βοηθάει σε τίποτα. Ευχαριστώ για τη προσπάθεια πάντως.

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Δε στα λεω για να με λυπηθεισ κλπ στα λεω για να μαθεισ οτι υπαρχουν τα παντα εκει εξω παντου κι εσυ λεσ οτι ειναι αδυναμη σιγα μανταμ δακρυσαμε απο τη συγκινηση υπαρχει λυση αν γραψεισ θα στην πω λυση πατεντα
    Επίσης δεν είπα απλώς ότι είμαι αδύναμη είπα ότι από το άγχος μου βγαίνουν ψυχοσωματικα! (αν είναι αυτός ο σωστός όρος για να τ περιγράψω)

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Να παρει πρωτεινεσ μαγνησιο κ βιταμινη d και θα γινει δυνατη σε ενα μηνα θελει κ λιγο γυμναστικη η πατεντα
    Δεν έχω κάποια έλλειψη σε συμπληρώματα διατροφής.. επίσης γυμνάζομαι. Καμία σχέση δεν έχουν όλα αυτά με αυτό που μου συμβαίνει..

  7. #22
    Quote Originally Posted by Marich View Post
    Είμαι 25 χρονών.. δηλαδή εχεις τα ίδια;; Νόμιζα πως είμαι η μόνη με αυτά ακριβώς.. τρέμουλο, σφίξιμο, ταχυπαλμία ...
    Kαλημερα και τρεμουλο και ιδρωτα και ταχυπαλμιες. Προσπαθησε να μην σχολιαζεις στο μυαλο σου πολυ τα πραγματα αλλιως τα φανταζομαστε αλλιως ειναι στην πραγματικοτητα!

  8. #23
    Η αυτοπεποιθηση σου λειπει με τον ψυχολογο τα πας καλα σε βοηθαει?

  9. #24
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by angel99 View Post
    Kαλημερα και τρεμουλο και ιδρωτα και ταχυπαλμιες. Προσπαθησε να μην σχολιαζεις στο μυαλο σου πολυ τα πραγματα αλλιως τα φανταζομαστε αλλιως ειναι στην πραγματικοτητα!
    Καλημέρα!! Δυστυχώς αυτό κάνω στο οτιδήποτε που θα κάνω εκτός της καθημερινής ρουτίνας μου.. σε οτιδήποτε άλλο μου βγαίνουν αυτά. Σε σημείο ότι πήρα τηλέφωνο για μια αγγελία για να αγοράσω κάτι και τα έχασα.. έτρεμα με έπιασε ταχυπαλμία σκεφτόμουν τι πρέπει να πω κ άρχισε να τρέμει μέχρι κ η φωνή μου..που ο άλλος δεν με εβλεπε καθόλου κ ολας!!

  10. #25
    και μην δινεις σημασια στον elis ειναι η μασκοτ του forum

  11. #26
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by angel99 View Post
    Η αυτοπεποιθηση σου λειπει με τον ψυχολογο τα πας καλα σε βοηθαει?
    Δε ξέρω αν με βοηθάει..εγώ πάντως δε νιώθω κάποια αλλαγή. Ίσως είναι ακόμα νωρίς βέβαια..

  12. #27
    και γω κομπλαρα στα τηλεφωνα και τα εχανα αλλα με το καιρο συνηθησα στην δουλεια με εβαλαν να σηκωνω το τηλεφωνο μια τα εχανα δυο τα εχανα στην τριτη αρχισα να συνηθιζω εξασκηση θελει

  13. #28
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by angel99 View Post
    και μην δινεις σημασια στον elis ειναι η μασκοτ του forum
    Α, δε το γνώριζα..

  14. #29
    Οταν πας στον ψυχολογο και βγαινεις αλλαζει λιγο η ψυχολογια σου ξαλαφρωνεις?

  15. #30
    Παντως η γνωμη μου ειναι να κοινωνικοποιηθεις λιγο περισσοτερο να μην τους βαζεις πιο ψηλα απο σενα στο μυαλο σου να αγαπας τον εαυτο σου. Εισαι μικρη ακομη αν δεν μπορεσεις να τα καταφερεις παρε και μια γνωμη απο ψυχιατρο εφοσον λες οτι εχεις ΓΑΔ εναν καλο ομως που να μην σε φορτωνει με χαπια να ειναι και ψυχοθεραπευτης!

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Γενικευμένη αγχώδη διαταραχή
    By Dimitrios85 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 29
    Last Post: 08-11-2018, 01:39
  2. Γενικευμένη αγχώδης διαταραχή
    By Billouthor in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 02-01-2017, 12:56
  3. Ήπια γενικευμένη αγχώδη διαταραχή
    By Nikolas1993 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 15-12-2016, 10:32
  4. ΓΕΝΙΚΕΥΜΕΝΗ ΑΓΧΩΔΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ
    By a+b in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 16
    Last Post: 16-09-2013, 23:12
  5. Γενικευμένη Αγχώδη Διαταράχη....είναι πολύ ύπουλη η ρουφιάνα!!!!!
    By Joan1983 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 22-05-2011, 13:23

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •