μεχρι τωρα εχω ακουσει 500 φορες τη φραση αγνοησε τον μη δινεις σημασια κλπκλπ ενω βλεπω συνεχως καποιους εκει που κυκλοφορω που οσο καταλαβαινουν οτι τους ........ τοσο κολανε πανω μου οπως τα γραματοσημα και δεν αλαζουν βιολι με τιποτα γιατι συνεχως δεν ενδιαφερονται για μενα οπως υποστηριζουν αλλα θελουν να με εκμεταλευονται συνεχως για να βρισκουν δωρεαν ιδεες να τις κανουν διαφημισεις με τη προφαση οτι αποδεχομαι τα κουκις για διαφημιστικους λογους εχουν μετατρεψει οτι συσκευη χρησιμοποιω σε διαφημιστικο καταλογο και σαν να μην εφτανε αυτο εχουν και το θρασος να προσπαθουν να με τρομοκρατησουν γιατι τραβανε ζορι και απο πανω γιατι το θεμα τους ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΔΩΡΕΑΝ γιατι δε τους εχουν φτασει οσα εχουν βγαλει αλλα θελουν και αλλα και ενω παροπονιουνται συνεχως οτι δε τους σεβομαι εχουν μετατρεψει σε καταλογο διαφημισεων τα μερη που περναω εξω και συνεχιζουν με απιστευτο θρασος το χαβα τους οπως τα .......... που μυριζονται λεφτα συνεχιζουν να σπερνουν προιοντα απο τα σημεια που περναω οπως ακριβως η σκια μου και δε τους ενδιαφερει καν η γνωμη που εχω γι αυτους αλλα το μονο που τους νιαζει ειναι να τα κονομησουν δωρεαν

και ενω υποστηριζουν οτι δε τους σεβομαι κανουν συνεχως τις παπιες γιατι τα λεφτα ειναι πολα και οτι σκεφτομαι πουλαει σα τρελο και ενω λυσαξαν να τα κονομησουν μετα ειναι σνομπ υψιλου επιπεδου και κυρους που δε γυριζουν να κοιταξουν τον ισκιο τους ως ΚΟΛΠΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠ ΤΟ ΜΑΝΔΥΑ ΤΗΣ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΟΨΙΣΤΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ και εχουν βαλει στο ματι τους γονεις μου και οσους μιλω γιατι νομιζουν οτι θα μου πασαρουν μονιμο κατασκοπο τους για να κανουν μπιζνες συνεχως νομιζοντας οτι θα με μετατρεψουν σε ............. για χαρη του χρυσορυχειου επιχειρησεων τους γιατι νομιζουν οτι θα με μετατρεψουν σε πιονι τους για να βγαζουν λεφτα απο μανα και αυτο επειδη δε τους φτανει και δεν ειμαι καλου χαρακτηρα οπως το υψιλο επιπεδο τους θελουν και να με μεταλαξουν σε ενα αλλο ανθρωπο που δε θα εχει καμια σχεση με εμενα και μετα απο ολο αυτο το τεραστικο κακο που με εκαναν ειναι και γεματοι παραπωνα αντι να τραβαω ζορι εγω που με βλεπουν ως ενα πρακτορειο που θα τους φερει λεφτα

ΛΕΤΕ ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΔΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΠΟΥ ΟΛΟ ΔΕ ΔΙΝΕΤΕ ΣΗΜΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΛΥΣΑΞΑΤΕ ΝΑ ΒΓΑΖΕΤΕ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗ ΔΙΝΑΤΕ ΣΗΜΑΣΙΑ ΟΠΩΣ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΜΩΣ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟ ΝΑ ΣΑΣ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΖΕΤΕ ΤΙΣ ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΡΑΨΩ ΟΠΩΣ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΟΝΟΜΗΣΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΝΟΧΛΩ ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΣΑΣ ΟΣΟ ΨΑΧΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΕΕΣ ΙΔΕΕΣ ΜΕ ΒΑΣΗ ΕΜΕΝΑ ΑΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΓΩ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΩ 500 ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΣΕ ΠΙΟΝ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΠΟΛΕΜΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΜΟΝΟ ΕΣΕΙΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΟΠΩΣ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΠΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΣΤΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ΕΙΔΙΚΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΠΑΤΕΝΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΛΑΞΕΤΕ ΜΥΑΛΑ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΟΟΥ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΝΤΑΣ ΝΑ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΤΕ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ για φαινεστε εσεις ως ο ηλιος και εγω ο μ.......... που τον εχετε ξεφτυλισει με τους πρακτορες σας σε αποστολη να γελοιποιησουν τα σημεια που κυκλοφορω και το θρασος σας πλεον και η χειριστικοτητα σας ξεπερασε καθε οριο και μακαρι να μη μου δινατε σημασια οπως λετε συνεχως εσας ομως σας νιαζει μονο να βγαλετε λεφτα και δε σας ενδιαφερει απο που ξημερωνει ο ηλιος

και αφου δεν ειμαι υψιλου επιπεδου σαν εσαν εσαν εμπρος λοιπον βρητε επιτελους εναν ομοιο σας τοσο κενο σαν εσας που περιμενετε να δειτε τι κανω για να βγαλετε διαφημισεις και αφηστε με ησυχο αλλιος μη παραστανετε τους ευθικτους σνομπ γιατι τα θελει ο ........... σας δε σεβεστε τιποτα απολυτος αλλα απαιτειτε σεβασμο ετσι παει εσεις ειστε οι αρχοντες και οι αλλοι οι ........ που ειναι υποχρεωμενοι να βλεπουν το ευρετηριο διαφημισεων σας και καθε φορα που παιζει ενα βιντεο να πλακωνουν οι διαφημισεις σα τρελες