Βλέπει βίντεο τρανσεξουαλ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2020
    Posts
    3

    Βλέπει βίντεο τρανσεξουαλ

    Καλησπέρα,είμαι λίγο μπερδεμένη και θέλω βοήθεια.. Ανακάλυψα ότι ο άντρας μου βλέπει βίντεο με τρανσέξουαλ. Προσπαθώ να καταλάβω τι είναι αυτό που τον ερεθίζει και για ποιόν λόγο βλεπει αυτά τα βίντεο αλλά δε βγάζω άκρη. Απο τη μια σκέφτομαι οτι αν κάποιος έχει κάποια φαντασίωση δε σημαίνει κάτι αλλα απο την άλλη μπερδεύομαι και σκέφτομαι μήπως συμβαίνει κατι αλλο κ δεν εχω πάρει χαμπάρι τόσο καιρό. Δεν έχει αλλάξει κατι στη σεξουαλική μας ζωή ίσως το μόνο που μπορώ να βρω διαφορετικό είναι ότι τελευταια εχει φροντίσει να εχω πιο πολλούς οργασμούς (δλδ σχεδόν σε κάθε επαφή) και εγώ απο την πλευρά μου τον έχω γλυψει στην πρωκτικη περιοχή. Πραγματικά με απασχολεί πολύ και δεν ξέρω τι να σκεφτώ... Αν προτρεξετε και μου πείτε μήπως θέλει κάτι περισσότερο έχω προσπαθήσει αλλά η απάντηση "πρακτικά" ήταν αρνητική και απο την άλλη σκέφτομαι γτ απλα δε βλέπει βίντεο με γυναίκες και στραπ ον αν είναι απλά μια φαντασίωση..Νομιζω οτι θα σκασω αν δεν το συζητήσω με κάποιον.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    710
    Αφού τελευταία σε ικανοποιεί περισσότερο σεξουαλικά τοτε λογικά όλα καλά στη σχέση σας, μάλλον υπάρχει μια βελτίωση. Εφόσον μένει απλά στο να βλέπει ταινίες όλα καλά. Μια φαντασίωση είναι. Δεν μπορείς να του αλλάξεις γούστα. Τον εξιταρει και αυτό. Μπορεί και να του περάσει. Όσο δεν φυτρώνει κάτι στο κούτελο σου, θα σου έλεγα να μην το πολυψαχνεις

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    ειναι λιγο αφελης η ερωτηση σου.
    αν ηθελε γυναικες, θα εβλεπε βιντεο με γυναικες. για να βλεπει βιντεο με ανδρες, θελει ανδρες. τοσο απλο..

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2020
    Posts
    3
    Ξέρεις τι δε νομίζω οτι ειναι ακριβως ετσι οπως το παραθέτεις..Ακουγεται καπως πονάει χέρι κόβω χέρι.. Είμαστε πολλά χρόνια μαζι και μέχρι τωρα δεν έχω δει τπτ που να μαρτυράει απόκλιση απο το γενικό σύνολο.. Το αντίθετο θα έλεγα κιόλας..Απλά κόλλησα ειδικά στο γιατί τα βίντεο να μην ειναι ας πούμε στραπ ον ή ριμ τζομπ ή κατι αντίστοιχο όπου το 2ο άτομο να ειναι γυναίκα...Οπως είπε κ ο Νικόλας πιο πανω το πιο πιθανό είναι να ειναι κάποια φαντασίωση του τύπου "η γυναίκα να κάνει κάτι" και απλά έχει κολλήσει για κάποιον λόγο εκεί,ίσως πιο ρεαλιστικό(;;) δεν ξέρω. Η αλήθεια ειναι οτι το μυαλο δεν μπορεί κανείς ουτε να το καταλαβει ευκολα ουτε να βάλει καλούπια.. Μάλλον δεν πρέπει να ανησυχώ κ απλα είναι ενα κόλλημα ή κάτι το οποίο θα ήθελε απο εμένα αλλα δεν ξερει πως να το διαχειριστεί.
    @REMEDY ηθελα να σε ρωτησω το εξής αν κάποια γυναίκα δει βίντεο με λεσβίες σημαίνει ντε και καλα οτι ειναι λεσβία; Αυτό στα πλαισια αυτου που μου είπες.
    Ευχαριστώ πάντως και τους δυο για την αμεση απάντηση

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    Quote Originally Posted by Pandawarrior View Post
    Ξέρεις τι δε νομίζω οτι ειναι ακριβως ετσι οπως το παραθέτεις..Ακουγεται καπως πονάει χέρι κόβω χέρι.. Είμαστε πολλά χρόνια μαζι και μέχρι τωρα δεν έχω δει τπτ που να μαρτυράει απόκλιση απο το γενικό σύνολο.. Το αντίθετο θα έλεγα κιόλας..Απλά κόλλησα ειδικά στο γιατί τα βίντεο να μην ειναι ας πούμε στραπ ον ή ριμ τζομπ ή κατι αντίστοιχο όπου το 2ο άτομο να ειναι γυναίκα...Οπως είπε κ ο Νικόλας πιο πανω το πιο πιθανό είναι να ειναι κάποια φαντασίωση του τύπου "η γυναίκα να κάνει κάτι" και απλά έχει κολλήσει για κάποιον λόγο εκεί,ίσως πιο ρεαλιστικό(;;) δεν ξέρω. Η αλήθεια ειναι οτι το μυαλο δεν μπορεί κανείς ουτε να το καταλαβει ευκολα ουτε να βάλει καλούπια.. Μάλλον δεν πρέπει να ανησυχώ κ απλα είναι ενα κόλλημα ή κάτι το οποίο θα ήθελε απο εμένα αλλα δεν ξερει πως να το διαχειριστεί.
    @REMEDY ηθελα να σε ρωτησω το εξής αν κάποια γυναίκα δει βίντεο με λεσβίες σημαίνει ντε και καλα οτι ειναι λεσβία; Αυτό στα πλαισια αυτου που μου είπες.
    Ευχαριστώ πάντως και τους δυο για την αμεση απάντηση
    Αν ο άντρας σου γούσταρε άντρες τότε πιθανότατα θα έβλεπε τσόντες με gay. Οι τρανσέξουαλ στα μάτια ενός άντρα (ο οποίος ηδονίζεται από αυτές) δεν είναι άντρες αλλά γυναίκες με πέος. Αν προβληματίζεσαι για το εάν ο άντρας σου είναι gay, πιθανότατατα δεν είναι γιατί προϋπόθεση για να είσαι gay είναι να ερωτεύεσαι άτομα του ιδίου φύλου, κάτι που δεν προκύπτει από την περιγραφή σου. Τώρα όσον αφορά το τι κρύβεται πίσω από από την συμπεριφορά αυτή ή τι είναι αυτό που την προκαλεί, νομίζω ότι είναι πολύ πολύπλοκο και βαθύ. Είμαι σίγουρος ότι ούτε ο ίδιος θα μπορούσε να απαντήσει σε αυτό το ερώτημα.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Pandawarrior View Post
    Ξέρεις τι δε νομίζω οτι ειναι ακριβως ετσι οπως το παραθέτεις..Ακουγεται καπως πονάει χέρι κόβω χέρι.. Είμαστε πολλά χρόνια μαζι και μέχρι τωρα δεν έχω δει τπτ που να μαρτυράει απόκλιση απο το γενικό σύνολο.. Το αντίθετο θα έλεγα κιόλας..Απλά κόλλησα ειδικά στο γιατί τα βίντεο να μην ειναι ας πούμε στραπ ον ή ριμ τζομπ ή κατι αντίστοιχο όπου το 2ο άτομο να ειναι γυναίκα...Οπως είπε κ ο Νικόλας πιο πανω το πιο πιθανό είναι να ειναι κάποια φαντασίωση του τύπου "η γυναίκα να κάνει κάτι" και απλά έχει κολλήσει για κάποιον λόγο εκεί,ίσως πιο ρεαλιστικό(;;) δεν ξέρω. Η αλήθεια ειναι οτι το μυαλο δεν μπορεί κανείς ουτε να το καταλαβει ευκολα ουτε να βάλει καλούπια.. Μάλλον δεν πρέπει να ανησυχώ κ απλα είναι ενα κόλλημα ή κάτι το οποίο θα ήθελε απο εμένα αλλα δεν ξερει πως να το διαχειριστεί.
    @REMEDY ηθελα να σε ρωτησω το εξής αν κάποια γυναίκα δει βίντεο με λεσβίες σημαίνει ντε και καλα οτι ειναι λεσβία; Αυτό στα πλαισια αυτου που μου είπες.
    Ευχαριστώ πάντως και τους δυο για την αμεση απάντηση
    εαν εβλεπε βιντεο ΜΟΝΟ με λεσβιες, οπως μας περιγραφεις οτι αυτος βλεπει μονο και συνεχως με τρανσεξουαλ, κι οχι αν απλα αν ΤΥΧΕΙ να δει. αλλα το επιδιωκει επανειλλημενα , ναι, θεωρω οτι θα ειχε καποιο απωθημενο με το σεξ με γυναικες.
    το να "ανησυχεις" δεν ξερω πως το θετεις.
    δεν ειναι κατι επικινδυνο για την υγεια για να ανησυχεις.
    απο την αλλη, αν σου προκαλει ανησυχια το οτι δεν θελει μονο γυναιεκς αλλα μπορει να θελει και τρανσεξουαλ, που σαφως ΔΕΝ ειναι γυναικες, τοτε ναι, θεωρω οτι θα 'πρεπε να ανησυχεις...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by aeolus74 View Post
    Αν ο άντρας σου γούσταρε άντρες τότε πιθανότατα θα έβλεπε τσόντες με gay. Οι τρανσέξουαλ στα μάτια ενός άντρα (ο οποίος ηδονίζεται από αυτές) δεν είναι άντρες αλλά γυναίκες με πέος. Αν προβληματίζεσαι για το εάν ο άντρας σου είναι gay, πιθανότατατα δεν είναι γιατί προϋπόθεση για να είσαι gay είναι να ερωτεύεσαι άτομα του ιδίου φύλου, κάτι που δεν προκύπτει από την περιγραφή σου. Τώρα όσον αφορά το τι κρύβεται πίσω από από την συμπεριφορά αυτή ή τι είναι αυτό που την προκαλεί, νομίζω ότι είναι πολύ πολύπλοκο και βαθύ. Είμαι σίγουρος ότι ούτε ο ίδιος θα μπορούσε να απαντήσει σε αυτό το ερώτημα.
    ή ανδρες, ντυμενοι γυναικες.. που σημαινει οτι η μεταφραση "γυναικες με πεος", μπορει να ειναι απλα ενα αλλοθι καποιου που θελει να κανει σεξ με ανδρες αλλα δεν τον αφηνουν οι προκαταληψεις του...
    γκει μπορει να μην ειναι, αλλα μπαι, μπορει ανετα να ειναι αν ηδονιζεται απο ανθρωπους με πεος... και δεν σημαινει οτι θα ξερει απαραιτητα αυτη του την πλευρα η γυναικα του...
    δεν ξερω αν ειναι απαραιτητο και να τους ερωτευεται, εαν η σεξουαλικη του αναγκη ειναι εντονη. μπορει οι προκαταληψεις του να μην τον αφηνουν να τους ερωτευθει, αν ομως αποζητα το σεξ μαζι τους και δεν ειναι καποιος τυχαιος πειραματισμος, σημαινει ετεροφυλοφιλια, δηλαδη;;

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    26
    αγαπητη Pandawarrior,
    θα σου πω κατι για εμενα, μου αρεσει να βλεπω κι εγω τετοια βιντεακια, μου αρεσει να ερεθιζω τον προστατη μου και να παιζω παθητικα με τον εαυτο μου, αλλα ποτε δεν θα τα κανω αυτα με καποιον αλλον, ουτε με αλλη γυναικα, ουτε με αντρα ουτε με τρανσεξουαλ. γιατι δεν θελω να κερατωσω την γυναικα μου, γιατι δεν θελω να χαλασω τον γαμο για μια στιγμη παθους, γιατι φοβαμαι κλπ.
    σημαινουν κατι ολα αυτα? επειδη εχω τετοια γουστα, δεν αγαπω αρκετα την γυναικα μου? δεν την προσεχω? δεν την υποστηριζω? δεν την βοηθαω?
    τι εχεις να φοβασαι? τι σε ανησυχει? μην τυχον και παει με τρανσεξουαλ? πριν το ανακαλυψεις, δεν σε ανησυχουσε μην παει με γυναικα?
    για εμενα ειναι μια φαντασιωση και δεν εχει σημασια ουτε τι ταμπελα θα του δωσουμε ουτε θα τον κρινουμε για τα γουστα του. εσυ περνας καλα μαζι του? ειναι σωστος συζυγος? υπαρχουν υποψιες οτι εχει κανει κουτσουκελα? αν σε ολα ειναι μια χαρα τι σημασια εχει τι βιντεο βλεπει???

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2020
    Posts
    3
    Voliotis νομίζω οτι με κάλυψε στο 100% αυτό που μου είπες.. Παρόμοια απάντηση μου εδωσε κ ενας φιλος μου γκέι. Ο οποίος απλα μου είπε οτι αν ηταν γκει θα έβλεπε απλα βίντεο με άντρες. Τώρα στο συγκεκριμένο απλα μάλλον βλέπει μια γυναίκα με πεος το οποίο πρακτικά σημαίνει οτι θελει να πειραματιστεί ή κατι παρόμοιο.
    Προφανώς και δεν κατακρίνω τα γούστα κανενός απεναντίας προσπαθώ να τα καταλάβω εν προκειμένω.
    Οσο για το ερώτημά σου προφανώς και το θεμα μου είναι να μην πάει με κανέναν πλην εμού κ ας έχει την οποία ταμπέλα βάζει η κοινωνία. Αυτό που με ανησύχησε είναι μήπως ήμουν στραβή τόσα χρόνια και όλο αυτό που ζω ειναι ενα παραμύθι,αλλα αποβάλλοντας το σοκ τις πρώτης στιγμής και σκεπτόμενη πιο ήρεμα καταλήγω απλα σε αυτα που ανέφερες. Προσπαθώ να βάλω κ εγω τον εαυτό μου σε παρόμοια θέση κ τα λεσβιακά βίντεο που ανέφερα εκει πήγαιναν,απλά δε σημαίνει οτι επειδή ενα διάστημα με έφτιαχναν σημαίνει οτι ειμαι κ λεσβια.

Similar Threads

  1. Βοηθεια!!!Αυνανιζομαι με gay,τρανσεξουαλ πορνο!Ειμαι γκει???Εθισμενος με το πορνο??
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 04-03-2013, 11:05
  2. Με βλεπει μοναχα σαν φιλο ?
    By Johnnis in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 05-02-2013, 12:47
  3. το παιδι μου βλεπει εφιαλτες?
    By Παστελι in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 7
    Last Post: 06-09-2009, 12:57
  4. Με βλέπει φιλικά?Αν ναι,τι γίνεται τότε?
    By kostthes in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 06-02-2008, 01:02

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •