Παρενέργειες MDMA
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2020
    Posts
    3

    Παρενέργειες MDMA

    Καλησπέρα σας παιδιά. Τη Τετάρτη που μας πέρασε δοκίμασα για πρώτη φορά MDMA . Ημέρευαν 4 άτομα και πήραμε 2 g. Κάναμε ο καθένας τρεις φορές από μυτη και μετά το βάλαμε σε νερό το υπόλοιπο.
    Την άλλη μέρα αγοράσαμε 1.5 g τις δυο γραμμές τις σνηφαραμε από μυτη και το υπόλοιπο το βάλαμε σε νερό και το ήπιαμε.
    Από την Παρασκευή έχω έντονες ζαλάδες. Πονοκεφάλους και Δν μπορώ να κοιμηθω χωρίς ηρεμιστικό.
    Και η μέρα σήμερα είναι Τρίτη.
    Θα μείνω για πάντα έτσι;
    Αν μπορείτε απαντήστε με.
    Είναι η πρώτη φορά που κάνω ναρκωτική ουσία.Δέν έσω ξανακάνεις στην ζωή μ και είμαι 26 ετών

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    710
    Θα σου περάσει. Ένα καλό μάθημα για να μην ξαναδοκιμασεις

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    2
    ε και συ ρε μαν ηπιες md και την επομενη μερα αλλα και παλι 2γρ για 4 ατομα ειναι ηδη παρα πολυ . Και κανονικα προτεινετε 1 φορα το 3μηνο αντε στη χειροτερη 1 φορα τον μηνα να το κανεις παραπανω ειναι επικινδυνο γιατι ειναι και νευροτοξικο ελπιζω να εισαι καλα απο τοτε αν και σιγουρα θα σου πηρε λιγο καιρο να νιωσεις στα ισια σου

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    εισαι πολυ τυχερος διοτις δεν σου αφησε ομορφες εμπειριες, μαλιστα θες πως κι πως να "ξενερωσεις" αρα λογικα δεν θα ξανα παρεις ναρκωτικα, αυτο ειναι το καλο στην ολη περιπτωση σου.
    Απο την αλλη δεν μπορω να καταλαβω ενα πραγμα βρε παιδια, στην ηλικια των 26 ,οπου θεωρεισαι ωριμος καπως, δεν εισαι 15 οπου δεν εχεις φοβο ,οπου δεν ξερεις. Απεναντιας στα 26 ξερεις πολλα ,εχεις ευθηνες και γνωριζεις οτι καποιες ουσιες θα φερουν παρενεργιες, πως λοιπον βρε φιλε μου πειρες τοσο πολυ? θα μπορουσες να δοκιμασεις πιο λιγο στην αρχη και μετα απο καποιες ωρες αναλογα με το πως εισουν να επερνες και αλλο, ομως το να παρεις κατευθειαν μεγαλες ποσωτητες ειναι επικυνδηνο.
    Δεν εισαι μικρος για να σου πει καποιος προσεχε τις παρεες σου και τετοια, αυτο που εκανες το εκανες με απολυτη γνωση και ξεκαθαρη επυλογη σου.Απο την αλλη επειδη εισαι και ωριμος ανδρας δεν εχω δικαιωμα να σου λεω οτι εκανες κακο και τετοια, ο καθενας ειναι υπευθηνος για τον εαυτο του και εχει την ελευθερια να κανει αυτο που θελει ως το σημειο που δεν επεμβαινει στην ιδια ελευθερια καποιου αλλου ανθρωπου, και αφου εισαι 26 , δεν μπορουμε να σου πουμε κατις.
    Το μονο που εχω να σου πω ειναι οτι δεν θα εισαι φυσικα ετσι για παντα, θα σου φυγουν αυτες οι ζαλαδες οπου εχεις. Επισης και λογο κοροναιου καλο θα ηταν το ποτυρι οπου μοιραζοσασταν να ειχατε ξεχωριστα για το καθε εναν απο εσας.

Similar Threads

  1. Mdma παρενεργιες SOS
    By saxomania21 in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 13
    Last Post: 28-10-2020, 18:48
  2. Πως ειναι οταν καποιος πινει MDMA?
    By anxious4ever in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 46
    Last Post: 24-11-2017, 00:50
  3. εχετε κανει χρηση mdma?
    By george20 in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 18
    Last Post: 17-09-2015, 11:53
  4. mdma
    By sickside in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 14-10-2013, 14:28
  5. ΒΕΝΛΑΦΑΞΙΝΗ (EFEXOR) ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΑΜΦΕΤΑΜΙΝΗ, MDMA ΚΟΙΝΩΣ ΕΚΣΤΑΣΗ, ΚΑΙ ΜΕΘΑΜΦΕΤΑΜΙΝΗ?
    By dimitris333 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 10
    Last Post: 26-08-2012, 14:55

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •