Φοβαμαι οτι παχενω παλι
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 27
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599

    Φοβαμαι οτι παχενω παλι

    Παιδια απο τοτε π χωρισα με τον τελευταιο ερωτα μου το εχω ριξει στο φαι.εχω ξεσκστει να τροω.παλι θα παχυνω και παλι θα πεσω σε καταθλυψη ογω κιλων.αχ τι να κανω?με γεμιζει τοσοπολυ το φαγητο.οποτε ειναι η ωρα να φαμε κανω τρελλη χαρα

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Και εγώ έχω πάρει 8 κιλά από το καλοκαίρι και δεν μπορώ να κάνω δίαιτα λόγω της άσχημης ψυχολογικής κατάστασης.Αρκετά πιέστηκα τελευταία δεν αντέχω άλλη πίεση.Το φαγητό πάει κι έρχεται με τα γλυκά και ιδιαίτερα τις σοκολάτες τι κάνουν;αν δεν φάω σοκολάτα νομίζω θα λυποθημήσω.Ο γιατρός μου είπε ότι είναι σύμπτωμα της κατάθλιψης.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    ναι και γω νιωθω οτι δεν εχω αντωχες να παλεψω να κανω διαιτα αρκετα υπεφερα.αλλαξερω οτι αν παρω οσακιλα εχασα με τοσο κοπο 15 για την ακριβεια θα χειροτερεψω ψυχολογικα.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Εγω σου λέω ότι κοντεύω να σκάσω στενοχωριέμαι που πάχυνα που έρχεται καλοκα\'ιρι και δεν θα μπορώ να φορέσω τα ρουχαλάκια μου αλλά προ πάντων για μένα απο 57 κιλά να είμαι 67.Εκανα και εγώ δίαιτα και έφτασα 49 κιλά αλλά μπορούσα. ήμουν καλά το έβαλα πείσμα στοίχημα αν θες.Μου άρεσε όταν ηρθε ο άνδρας μου απο τα ταξίδια και μου έλεγε τα διάφορα.Αν πάω καλύτερα θα προσπαθήσω να ΄χάσω κιλά αλλά στην παρούσα φάση δεν γίνεται όσο και αν με ενοχλεί.Φαντάσου οτι όταν γέννησα και τα 2 παιδιά μου ήμουν 62 κιλά και βγαίνοντας απο το μαιευτήριο 54.Μετά απο ενα μήνα ημουν 50 δεν είχα πρόβλημα με τα κιλά και τώρα αισθάνομαι τεράστια

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    πωπω μεγαλη διαφορα.τι υψος εχεις?εγω ειμαι πολυ περισσοτερα μην σκας.ειμουν 87 και κατεβικα με χιλια ζορια 72 και τωρα πηγα 74 με υψος 1.70 με το ζορι.δεν ειμαι πολλα για το υψος μ αλλα ουτεκ λιγα.θα θελα να μην εχω εξωγκοματα κοιλιτσα μπουτια κ περιφεριες τα συχενομαι πανω μου!και δεν ειναι οτι πηρα πολλα κιλα αλλα φοβαμαι οτι ετσι οπως παω και δνε εχω κανενα κινητρο (ερωτικο) να σταματησω θα φτασω τα 100 κιλα.αααααααχουυυυ αλιμονο

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Εγω ειμαι μινι σαιζ 1.55 πάνω απο 58 κιλά υπάρχει πρόβλημα.Βάλε ότι σε λίγους μήνες γίνομαι 50 χρονών είναι πιο δύσκολα τα πράγματα.Εσύ είσαι ψηλή αρα μια χαρά θα είσαι Και για τα κιλά ΄φταίνε τα γλυκά

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    ναι γιωτα και τωρα τροω μια φετα μερεντα δεν αντεχω χωρις γλικο.και φαι τροω πολυ.γιωτα αληθεια πες μ τι κουλα ειδες πανο μου?κατι τετιο εγραψες σε ενα αλλα τοπικ

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Δεν αναφερόμουν σε σένα μιλούσα γενικώς.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    ok απλα θελω να ξερω τι κουλα εχω να τα διορθωνω :P

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Ειπα δεν αναφερόμουν σε σένα ας το αφήσουμε μην ανοίξουμε άλλο μέτωπο μπορεί να σου στείλω π μ να σου εξηγήσω

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Originally posted by giota
    Εσύ είσαι ψηλή αρα μια χαρά θα είσαι
    Τώρα θυμήθηκα ένα καμάκι...
    Ήταν 2 κ κάτι μου είπε κάποιος απ\'τους 2.Δεν απάντησα.
    Πετάγεται ο ένας:Άστην ρε είναι χοντρή.
    Κ ο άλλος:Δεν πειράζει ρε,είναι ψηλή!

    Γέλιο...ωραίο ήταν,μ\'έκαναν κ γέλασα...

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    xaxaxaxεγω ναι ειμαι ψηλη αλλα προς το παρον δεν μπορεις να με πεις με τπτ χοντρη.αν περασω τα 80-85 θα ειμαι σιγουρα γιατι ειμαι κ βαρικοκαλη.κια τα κιλα τα περνω στο πωπω καικοιλιτσα

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Καλά τώρα ούτε εμένα.Είμαι 1,74 κ 72 κιλά.Το λιγότερο ήμουν 57 κ το περισσότερο 80.
    Με τα φάρμακα έφτασα τα 80.
    Αλλά πάλι θέλω ν\'αδυνατίσω.
    Από χθες το\'ριξα στα σοκολατάκια.Είναι η δίαιτα με τα σοκολατάκια.

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    looooool εγω κανω διαιτα με 4 φετες μερεντα μιαμ μιαμ.ετσι που το παω τα 100 θα τα φτασω σιντομακαι σεξ θα ξανακανω μετα απο αλλα 4 χρονια χεχε

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Αφού έφαγα τις σοκολάτες μου θα κατεβάσω και ένα κρουασάν μολτο. Δεν πάω καλάαααααα

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •