πρακτορες που αναζητουν ιδεες για διαφημισεις σε πληρη καταχρηση εξουσιας
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    πρακτορες που αναζητουν ιδεες για διαφημισεις σε πληρη καταχρηση εξουσιας

    εδω και καιρο με αλοθι την αποδοχη των κουκις για διαφημιστικους λογους συνεχιζουν να με ακολουθουν καποιοι πρακτορες που αναζητουν ιδεες για να παιζουν διαφημησεις και δε με ενοχλει τοσο αυτο αλλα οτι δε σεβονται απολυτως τιποτα και το μονο που τους ενδιαφερει ειναι να βγαλουν λεφτα με οπιοδηποτε τροπο βρουν οπως οι μυγες που μυριστηκαν κρεας και τους απαξιωνω συνεχως ενω αυτοι συνεχιζουν το βιολι τους χωρις να τους ενδιαφερει καν αν αντιδρω σε οτι κανουν και απαιτουν να συμετασχω σε ολη αυτη την εκθεση ιδεων και προσπαθουν να με αναγκασουν να στραφω προς τα εκει κατι που τους εχω πει επανηλημενα οτι ΔΕ ΤΟ ΘΕΛΩ αλλα αυτοι συνεχιζουν με κολπα να μου αλαξουν γνωμη και επειδη συνενοουνται συνεχως με ενα ακαταλαβιστικο τροπο με λεξης συνθηματα που εχω κατανοησει τη γλωσσα τους και τα στεκια τους που υπαρχει ενα σημειο που εχουν κανει πιατσα χωρις φυσικα να με ρωτησουν αν συμφωνω σε αυτο και επειδη δυσκολευονται να αλωνηζουν και να σουλατσαρουν παντου μπροστα στα ματια μου χωρις να εχω γινει δικος τους ενω τοσο καιρο δινουν αγωνα για να το πετυχουν αυτο προσπαθουν να βρουν τροπο να με αποτρεψουν να περνω απο αυτο το σημειο για να μη βλεπω τις φατσες τους γιατι υποτιθετε ειναι μυστικοι πρακτορες που δεν ειναι πλεον μυστικοι γιατι τους εχω αναγνωρισει ενω τους ειπα 500 φορες οτι εγω ΔΕ ΘΕΛΩ να συμετασχω σε αυτη την επιχειρηση συνεχιζουν το χαβα τους να προσπαθουν να μου αλαξουν γνωμη να χρησιμοποιουν και να εκμεταλευονται οτι σχετικο με εμενα και να το αξιοποιουν ως υλικο διαφημισεων που ειναι ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΝΤΙΔΡΟΥΝ ΟΤΑΝ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝ και εγω δεν εχω σκοπο να ανεχτω ολη αυτη τη κατασταση για να βγαλουν αυτοι λεφτα να μου πασαρουν οπως φανταζονται μονιμο αντιπροσωπο τους να με κατασκοπευει αφου γελοιοποιησουν στις διαφημισεις οτι σχετικο με εμενα ομως η διαφημιση εχει διαφορα απο τη γκριζα διαφημιση γιατι εχει διαφορα καποιος να κανει τη δουλεια του ψαχνοντας υλικο για διαφημισεις απο το να ΣΧΟΛΙΑΖΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ οτι διχνει και εγω δε θα καθομαι καθε φορα να με προσβαλουν οι γυρω μου με τις διαφημισεις που βλεπουν για να βγαλουν λεφτα αυτοι γιατι ΑΥΤΟΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΤΗ ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ ΜΟΥ γιατι θελουν να με κανουν διαφημιστικη γλαστρα ενω εγω ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ και συνεχιζουν τις ΧΕΙΡΗΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΦΗΜΗΣΕΙΣ τυπου ΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΚΛΠ προσπαθοντας με αυτο το τροπο να αποτρεψουν τους αλλους να κανουν οτι κανω πχ αν εγω λεω ασπρο αυτοι λεμε μαυρο και με αυτο το τροπο προσπαθουν να χειριστουν τους γυρω μου και οταν λεμε πχ οτι συμφωνουμε στη χρηση κουκις ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΕΞΟΥΣΙΑΣ ΕΠΕΙΔΗ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΛΕΦΤΑ ΑΠ ΤΗ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ και πουλαει οτι χρησιμοποιεις θα σε κανουμε δικο μας με το ζορι θα γινεις προεδρος μας κλπ γιατι εμενα δε με ενδιαφερει αυτο και δε μπορουν να μου αναξουν γνωμη

    και παρα τη θεληση μου μελος τους τους εδωσε εντολες να ψαχνουν ιδεες καθε φορα που αναζητω κατι και δε με πειραζει τοσο αυτο αλλα οτι το κανουν με τροπο πολυ ενοχλητικο γιατι βλεπουν οι γυρω μου οτι χρησιμοποιω σε διαφημισεις πριν απο βιντεο και μετα τα εχουν μαζι μου και εγω δε θα καθομαι να τσακονωμαι με τους αλλους για να βγαζουν λεφτα αυτοι δωρεαν και να εχουν και παραπονα και ολας

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    για παραδειγμα αν μια διαφημιση λεει παρε αυτο (ενω εγω δε το παιρνω)κλπ μετα απο λιγο ακουω ολους να το επαναλαμβανουν σα να καταπιαν κασετα δηλαδη δε φτανει που ενα διαστημα απαιτουσαν να μου πουν αυτοι πως θα ντυθω και που θα παω θα κανω ασπρο θα λενε μαυρο μονο και μονο για να με βαλουν σε αντιπαραθεση με ολους αρα αυτο δεν ειναι διαφημιση αλλα γκριζα διαφημιση αν δε τους αρεσω και δε κανω για τα υψιλου επιπεδου γουστα τους ας βρουν αλλα δεν εχω καταλαβει ομως ποιος τους εδωσε το δικαιομα να με ενοχλουν με το τροπο αυτο πχ βαλε αυτο κανε εκεινο κανε το αλλο και αφου με βαλουν σε αντιπαραθεση με ολους συμφωνα με το σχεδιο τους μετα θα μου πασαρουν ενα ............. διαφημιστη για σωτηρα ομως λογαριζουν συνεχως χωρις το ξενοδοχο τους υπενθυμιζω οτι στο σημειο αυτο με εφτασε η χειριστικη συμπεριφορα τους οταν ηθελαν να αποφασισουν οι ιδιοι για το πως θα ντυθω συμφωνα με τι τους συμφαιρει για να βγαλουν λεφτα και που θα παω για να υπαρχει κινηση στα μαγαζια γιατι αν κανουν ολοι αυτο που κανω εγω να παιρνουν δρομο και να φτανουν μεχρι του ......... τη μανα μεχρι να γυρισουν το εμποριο θα ειναι σε συνταξη

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Καλημερα συμφορμιτη Αλεξανδρε.Απο πωτες ξεκινησε ολο αυτο το προβλημα? Ειναι καιρος η προσφατο? που αρχησαν να σε ενοχλουν?
    Καατα τα αλλα ,εσυ τι λεει πως πας με την θεραπεια?

Similar Threads

  1. Φανταστικες ιδεες,εμμονες ιδέες..!
    By Confused889 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 24-01-2018, 21:28
  2. Ερωτας: σχεση εξουσιας η ισοτητας?
    By iwannaaa in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 30
    Last Post: 05-10-2017, 05:56
  3. Διαφημισεις!
    By ftatl in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 21
    Last Post: 16-04-2014, 18:03
  4. ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ΓΙΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ?
    By Remedy in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 17
    Last Post: 29-06-2011, 20:24
  5. Κατάχρηση καθαρτικών...Υπάρχει λύση!
    By maria_p_40 in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 3
    Last Post: 30-01-2009, 17:28

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •