θελουν μια κοινωνια υποδουλη στο εμποριο που θα ψωνιζει ασταματητα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    θελουν μια κοινωνια υποδουλη στο εμποριο που θα ψωνιζει ασταματητα

    θυμαμαι ακομαι εκεινο το καιρο που αποφασισα να μην με αποσχολει και πολυ η καταναλωση και το να ψωνιζω ασταματητα οτι να ναι οπως κανουν οι περισσοτεροι που πηγαινουν στα μαγαζια που εχουν μετατρεψει σε διασκεδαση το να ψωνιζουν ενω τους ενδιαφερει περισσοτερο το να διασκεδασουν με αυτο το τροπο παρα να ασχοληθουν με το τι θα παρουν και πραγματι ξημερωσε μια μερα που αποφασισα να κοιταξω το τι με συμφαιρει να ψωνιζω αντι να κοιταζω να εξυπηρετω τη χλιδη που εχει βγαλει λεφτα για 500 ζωες βγαζει ακομα περισσοτερα και ειναι και γεματη παραπονα επειδη καποιοι επαθαν υπερκοπωση επειδη αγοραζα ψιλοπραματα με 3 ευρω και 2 ευρω ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΡΕΜΟΥΝ ΑΚΟΜΑ μηπως υπαρξουν μιμιτες της τακτικης μου αυτης και αρχιζουν ολοι να πηγαινουν στα ταμεια με πραγματα που κανουν κανενα διευρω ετσι μονο και μονο για να κανουν τη βολτα τους και να πουν οτι κατι πηραν για να παρηγορηθουν ξεσπασε ενας πολεμος νευρων απο καπιους που με ενα εντελως καταχρηστικο και αντιδημοκρατηκο τροπο θελησαν να μου επιβαλουν την αποψη τους δηλαδη ΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΝΑ ΨΩΝΙΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΩ ΤΟ ΕΜΠΟΡΕΙΟ και οταν εγω αρνηθηκα να το κανω αυτο δηλαδη να υπακουσω σε οτι μου ελεγαν εγινε το ελα να δεις που αυτο μπορει να μη φανηκε αμεσως επειδη δεν αλαξα αμεσως συσκευες αλλα το καταλαβα στην επομενη γενια συσκευων που εκαναν οτι γουσταραν χωρις να υπολογιζουν το τι ηθελα ΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ εμεις τα κατασκευαζουμε ολα και θα τα κανουμε οπως θελουμε εμεις αλλα φυσικα το οτι τους πληρωσα αυτο ειναι λεπτομερεια γιατι ελπιζαν οτι δε θα μιλησω γιατι θα φοβηθω οπως νομιζαν η συμπεριφορα τους ηταν εντελως αυταρχικη και καχριστικη οπως καπιον που εχει εξουσια πανω του και συμπεριφερετε κανοντας οτι του κατεβει χωρις να σκεφτετε το τι θα γινει στο μελον και αφου αποφασισαν να ξεφτυλισουν τις φτηνες συσκευες γιατι δε βολευαν τις μπιζνες τους αφου αγορασα ακριβοτερες που φυσικα ουτε και αυτο θα τους εφτανε μεσα στην απιστευτη αλαζονικη συμπεριφορα τους ΑΠΑΙΤΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΙ ΑΓΟΡΑΖΩ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΜΙΣΘΟ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ το λιγοτερο και μονο τοτε θα γινω καλος οταν δεχομαι να μου το παιζουν καλοι φορωντας το προσωπο του καλου και υπακουου μεχρι να μου πασαρουν οτι βρουν και ετσι και καπιος δεν υπακουσει στις απαιτησεις τους μετα κοιτανε να του σπασουν τα νευρα με οτι τροπο βρουν γιατι ολοι ειναι υποχρεωμενοι κατα τη γνωμη τους να ειναι υποδουλωμενοι στο εμπορειο για να βγαζουν ολοι λεφτα και απ τους φορους ενω αυτος ειναι ο ............... της υποθεσης που οτι θελει δε θα τον ενδιαφερει και θα τον ενδιαφερει μονο να πληρωνει πλουσιους για να τους κανει ζαμπλουτους ενω αυτος θα ζει με κομενους μισθους και τωρα φυσικα ειμαι και κακος και απο πανω γιατι τους παρακουρασα με τα ψιλοπραγματα που αγοραζα και θα επρεπε να εχουν καμια ταμπελα οτι δεχονται κολαριστα 50αρια και πανω για να μη παρακουραστουν και παθουν καμια υπερκοπωση

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    τους αρεσει η οχι εγω σκλαβος στο εμποριο δε προκειται να γινω αν οραματιζονται οτι θα με μετατρεψουν σε ενα αλλο ανθρωπο που δεν εχει καμια σχεση με οτι ειμαι για να σταματησουν να τρεμουν μηπως υπαρξουν μιμιτες μου γιατι αυτο φοβουνται περισσοτερο και τρεχουν καθε φορα να σατιρισουν οτι κανω μηπως εμφανιστει κασμια 50 αρια σωσιες μου και αρχισουν να μετρανε ψιλα στα ταμια και τους γεμισουν φραγκοδιφραγκα και εχουν λυσαξει τοσες μερες να με εξαναγκασουν να κανω οτι θελουν αυτοι αλλα δε θα τους περασει ουτε προκειτε να το ραψω οπως νομιζουν και ας ταχουν μαζι μου επιτηδες για να εξυπηρετησουν σκοπιμοτητες του καλου καταναλωτη για αυτους φυσικα οπως παντα και απαιτω να σταματησουν να με ενοχλουν αν θελουν να το ραψω γιατι αυτο δε προκειται να το κανω αν δε κατσω εκει που καθομαι χωρις να με ενοχλει κανενας γιατι αν αυτοι το παιζουν μαγκες με σκοτεινα δωματια στους επεξεργαστες που εκει χωνονται χακερς συνεχως ενω αυτοι κανουν τους πιανιστες και δε ξερουν πως να τα επιδιωρθωσουν ενω ετσι υπαρχει καταναλωση εχω ορκιστη οτι δε προκειτε ουτε να ηρεμισω ουτε να τους κανω τη χαρη αν δε με αφησουν στο κοσμο μου εκει που καθομαι και αν θελουν πολεμο νευρων θα τα βαλω με τα παντα ακομα αν χρειαστει μεχρι να δουμε ποιος θα τρελανει πιον γατι εγω στη τρελα δε πιανομαι με τιποτα ως τωρα ακομα δεν εχω καταλαβει το πως γυναιτε οι υποτιθεμενες δυσλειτουργιες να συμβαινουν παντα οταν βλεπω ενα συσκευκριμενο σχεδιο αλλα μετα δεν υπαρχει καμια συνομωσια φυσικα γιατι ο ενας δε ξερει ουτε θα μαθει που θα διορθωσει τις τρυπες στους επεξεργαστες και ο αλλος θα παιζει με τις συσκευες αλλων ετσι για να κανει τη πλακα του για να περασει η ωρα και εγω δεν οραματιζομαι οπως αυτοι αλλα 24 ωρες φιλοσοφω τα πραγματα και αμα αυτοι δε τους αρεσει να καθομαι στο κοσμο μου και να μη με ενδιαφερει τιποτα θα τους αρεσει να τους τη λεω συνεχως αφου λυσαξαν να με σηκωνουν απο οπου καθομαι και να συνομωτουν με οτι λεω νομιζοντας οτι ετσι θα με τρελανουν τη δικη μου τρελα δε τη φτανουν αν ξαναγενηθουν 1000 φορες ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΣΑς ΑΡΕΣΕΙ Η ΟΧΙ ........... ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΥ ΥΨΙΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΥΨΙΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΠΑΡΤΕ ΤΙΣ ΒΑΛΙΤΣΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΗΓΕΝΕΤΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΠΟΥΔΑΙΑ ΧΩΡΑ ΣΑΣ ΥΨΙΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΣΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΤΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ αν νομιζετε οτι θα τρομοκρατησετε τους ομοιους μου ΑΝ ΤΟΥΣ ΞΕΡΑΤΕ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΛΑΧΙΣΤΟ δε θα προσπαθουσατε καν να τα βαλετε μαζι τους γιατι ειναι απολυτος σιγουρο οτι θα καταληξετε με διαλυμενο νευρικο συστημα αφου οσο προσπαθητε να τους χειρηστητε οπως νομιζετε θα βρουν το τροπο να κανουν το ασπρο μαυρο μεχρι να καταλαβετε ποιοι ειναι αυτοι που με τη θεληση τους μπορουν να αποδειξουν οτι ολα ειναι δυνατα για αυτον που θα προσπαθησει και τοτε θα καταλαβετε με ποιους τα βαλατε θελοντας να τους χειριστητε με αυτο το φασιστικο τροπο θα ψωνισεις οτι γουσταρω εγω και οτι εξυπηρετει εμενα επειδη εσυ εισαι ............ και εγω αφεντικο ετσι την εχετε δει

Similar Threads

  1. Το αυτι μου κουδουνιζει ασταματητα
    By stefamw in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 29
    Last Post: 26-12-2018, 00:03
  2. Τοξικη κοινωνια..
    By Lia27 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 194
    Last Post: 30-08-2015, 00:39
  3. Το ..θέλουν oi γυναικες όσο και οι άντρες; Το θέλουν περισσότερο; για διαβαστε...
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 12-09-2011, 19:01
  4. Η αντροκρατούμενη παγκόσμια κοινωνία μας
    By carrot in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 45
    Last Post: 01-08-2011, 02:06
  5. Σχιζοφρένεια και κοινωνία
    By oXe in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 4
    Last Post: 17-01-2010, 19:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •