Οξύ ψυχωσικό επεισοδιο
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1

    Οξύ ψυχωσικό επεισοδιο

    Γεια σας παιδιά είμαι ο slayer π είχα ποσταρει το 2011 για ένα οξύ ψυχωσικό επεισοδιο...θέλω να πω κάποια πράγματα μετά από 9 χρόνια!το επεισόδιο μου δν πιστεύω ότι ήταν οξύ ψυχωσικό επεισοδιο αλλά κάτι το μεταφυσικό...διάβαζα μια νουβέλα το 2011 όταν επαθα αυτό το πράγμα π έλεγε για όλα αυτά τα πράγματα που συμβαίνουν στον πλανήτη μας κλιματικές αλλαγες,πανδημιες ,ακραία πράγματα καταστροφες κτλπ κτλπ!εκείνη την στιγμή ένιωσα επικοινωνία καλού κακού δλδ διεξαγωταν αγώνας αναμεσα στο καλό κ στο κακο για το ποιος θα κερδισει...αρρώστησα τότε η ήταν μεταφυσικό ιδού η απορία...αισθάνομαι διαισθάνομαι καιρό ότι κάτι θα γίνει στο τέλος...τα χάπια δν με βοήθησαν να βρω τον παλιό μου εαυτό απλά με συντηρούν..μάλλον δν ήταν αρρωστια αλλά κάτι το μεταφυσικο!υπάρχει το παλιό ποστ αλλά έχει κ άλλες πολλές σημαντικές λεπτομερειες
    Last edited by slayer; 01-11-2020 at 04:41.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    247
    Quote Originally Posted by slayer View Post
    Γεια σας παιδιά είμαι ο slayer π είχα ποσταρει το 2011 για ένα οξύ ψυχωσικό επεισοδιο...θέλω να πω κάποια πράγματα μετά από 9 χρόνια!το επεισόδιο μου δν πιστεύω ότι ήταν οξύ ψυχωσικό επεισοδιο αλλά κάτι το μεταφυσικό...διάβαζα μια νουβέλα το 2011 όταν επαθα αυτό το πράγμα π έλεγε για όλα αυτά τα πράγματα που συμβαίνουν στον πλανήτη μας κλιματικές αλλαγες,πανδημιες ,ακραία πράγματα καταστροφες κτλπ κτλπ!εκείνη την στιγμή ένιωσα επικοινωνία καλού κακού δλδ διεξαγωταν αγώνας αναμεσα στο καλό κ στο κακο για το ποιος θα κερδισει...αρρώστησα τότε η ήταν μεταφυσικό ιδού η απορία...αισθάνομαι διαισθάνομαι καιρό ότι κάτι θα γίνει στο τέλος...τα χάπια δν με βοήθησαν να βρω τον παλιό μου εαυτό απλά με συντηρούν..μάλλον δν ήταν αρρωστια αλλά κάτι το μεταφυσικο!υπάρχει το παλιό ποστ αλλά έχει κ άλλες πολλές σημαντικές λεπτομερειες
    Αγαπητέ φίλε οι περισσότεροι το βίωμα της ψύχωσης το ζήσαμε ως μεταφυσικό φαινόμενο. Εγώ νόμιζα ότι μπαινόβγαιναν μέσα μου πνεύματα, θεοί άγιοι και δαίμονες, μου μιλούσαν κιόλας. Φυσικά όταν το έπαθα δεν είχα ιδέα τι σημαίνει ψύχωση και αγνοούσα την ύπαρξη αυτής της ασθένειας. Αν δεν υπήρχε η ιατρική και ζούσαμε στο μεσαίωνα θα με έκαιγαν ζωντανό ως ύποπτο άσκησης μαγείας.

  3. #3
    hlias1988
    Guest
    ρε παιδια εχω και εγω μια κλιση προς το μεταφυσικο... δεν λεω οτι μου συμβαινουν μεταφυσικα πραγματα αλλα πιστευω σε μια ανωτερη δυναμη που μου δινει κουραγιο...
    ειναι λεπτη η γραμμη να διαχωρισεις τι ειναι...

  4. #4
    hlias1988
    Guest
    το 2006 οταν επινα ενα τσιγαρο μετα την δουλεια... χασισι καθομουν βραδυ εξω στην εξοχη.. τοτε ακουγα να βρεχει ενω δεν εβρεχε...
    τοτε το θεωρησα κατι μεταφυσικο... τωρα λεω απλα δεν ξερω...

Similar Threads

  1. Οξύ Ψυχωσικό Επεισόδιο και απόπειρα!
    By Jaded Future in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 63
    Last Post: 17-05-2023, 22:59
  2. Το ψυχωσικο επεισόδιο του άντρα μου
    By evag_2018 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 32
    Last Post: 26-03-2018, 00:15
  3. Καλύτερη πορεία μετά απο οξύ ψυχωσικό επεισόδιο
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 11
    Last Post: 27-04-2017, 17:39
  4. οξυ ψυχωσικο επεισοδιο!
    By slayer in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 76
    Last Post: 08-04-2016, 18:14
  5. ψυχωσικο επεισοδιο
    By killing_joke in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 20-12-2009, 09:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •