Η συνέχεια της ΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ ΜΑΣ αντιπαράθεσης. - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 112
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    1,098
    Originally posted by panikoula
    ---------- *

    καλά ρε Μαρία δεν παίζεσαι....πάλι καλά που δεν το είπες!!!
    LOL!

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    grrrrrrrrrrrrr ekso fternon me ekane!!!!!

  3. #33
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    δεν θα ασχοληθω με τις φαντασιοπληξιες σου ουτε με τις ονειροφαντασιωσεις σου.
    Σεβομαι οτι εισαι ατομο που εχεις τα προβληματα σου και προσπαθεις με την ψυχοθεραπεια σου να τα ξεπερασεις.
    Απο κει και περα, μην ασχολεισαι μεν την παρτη μου, μεινε οπως λες με τον κηπ.

    ΥΓ....... το οτι δεν ασχολουμε λογω των προβληματων σου, αυτο δεν σημαινει οτι μπορεις να λες και οτι θες....

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    1,098
    έλα ρε παιδί μου...κατ\' αρχάς μην μπινελικώνεις....!! γιατί δεν είδα κανέναν άλλον να ομιλεί την Γαλλικήν, οπότε δεν βρίσκω τον λόγο που πρέπει να λούζεις με κοσμητικά...τουλάχιστον δημοσίως!!!

    ο gero τι?!!LOL....!! καλά, Μαρία χαλάρωσε, ίσως παρεξήγησε το σχόλιο σου....τι αρπάζεσαι κι εσύ?


    το αν μιλάγατε με το msn ή όχι δεν το ξέρουμε και να σου πω κιόλας δεν μας νοιάζει...το θέμα είναι να μην πλακωνόμαστε και καταντήσει το φόρουμ, οίκος ανοχής.....!!!

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    1,098
    Originally posted by panikoula
    grrrrrrrrrrrrr ekso fternon me ekane!!!!!
    έξω φρενών εννοείς...?!!LOL...
    απο αλλού ξεκίνησε, αλλού καταλήξαμε πάλι.....!! τι να πω...εγω λέω να χαλαρώσουμε γιατί το έχουμε ξαναπει....δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα και δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να την λέει ο ένας στον άλλον....και να πικάρει ο ένας τον άλλον...κερδίζει κανείς τίποτα? δεν νομίζω...

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,156
    ..............Κρίμα..................
    [B][I]Human, is nothing else but two dates engraved upon a tombstone...[/I][/B]

  7. #37
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Δεν υπαρχει κριμα σαββα,
    απο την μια η χρηστρια που βγαζει αφρους, και απο την αλλη η weird που της εδωσε πατημα για να βγαζει λογους.


    Νυσαφι πια εδω μεσα!

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,626
    Originally posted by krino
    Δεν υπαρχει κριμα σαββα,
    απο την μια η χρηστρια που βγαζει αφρους, και απο την αλλη η weird που της εδωσε πατημα για να βγαζει λογους.


    Νυσαφι πια εδω μεσα!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    η weird φταιει τωρα που πλακωνεσαι με την μαρια ???
    ελεος.....
    σε οποιου το θεμα δλδ παει και βριζεται ο καθενας εδω μεσα,φταιει αυτος που ανοιξε το θεμα??
    ωραια λογικη...

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    1,098
    ρε κρίνε, τα έχεις πάρει τώρα αλλα δεν φταίει η γουιρντ γι\' αυτό....το να παρεξηγηθήκατε με την γουιρντ και να ήθελε να το λύσετε, να πει την άποψη της σε ξεχωριστό θέμα για να μην γίνει το άλλο μπάχαλο, δεν σημαίνει ότι φταίει για την δημιουργία βροχής κοσμητικών και διαφόρων λεπτομεριών που ειλικρινά εμένα τουλάχιστον με αφήνουν αδιάφορη, είτε αυτό είναι u2u, είτε αυτό είναι msn, είτε είναι ταχυδρομικά περιστέρια..δεν μπαίνει νομίζω κανένας στην διαδικασία ούτε να το πιστέψει ούτε να το αμφισβητήσει...απλά δεν ενδιαφέρει κανέναν αυτό.... κι εγώ σου έχω στείλει u2u γιατί ήθελα την γνώμη σου για κάτι, αυτό δεν σημαίνει ότι στην πέφτω ή ότι μου την πέφτεις εσύ...απλά νομίζω ότι παρεξηγήθηκε το όλο θέμα και καταλήξαμε στο ξεκατίνιασμα...

  10. #40
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    βρε---------- * μου εχει ζαλισει τον ερωτα πια!!!και τολμας να λες οτι εγω ασχολουμε.---------- *





    *Διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης λόγω προσβλητικών χαρακτηρισμών και αναφορών σε προσωπικές συνομιλίες.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,156
    Ρε παιδιά συνέλθετε...τόσο καιρό σε λάθος φόρουμ έγραφα ?
    [B][I]Human, is nothing else but two dates engraved upon a tombstone...[/I][/B]

  12. #42
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    μερικες φορες καποια ατομα μονο απο τετιο λεξιλογιο καταλαβενουν.

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    1,098
    Originally posted by sabb
    Ρε παιδιά συνέλθετε...τόσο καιρό σε λάθος φόρουμ έγραφα ?
    κάτι τέτοιο αναρωτιέμαι κι εγω να σου πω την αλήθεια μου.....
    ρεεεεε.....της Τατιάνας γίνεται εδω μέσα!!!!!!!!!


    ρε συ Μαρία δεν την κόβεις την Γαλλική? είπαμε να το κόψουμε εδω...

  14. #44
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    δοδισ αν σου ελεγε και σενα τετιες παπαριες θα μιλαγες και κινεζικη τωρα εδω μεσα.να τα ελεγε καποιος εδω π εχω δειξει ερωτικη ελξη εστω κ εικονικη οπως ο κεεπ ,βπεπε ΟΝΕΙΡΑ ενταξη παει κ ερχεται.αλλα ο κρινο ??ελεος δλδ.ελεος και τρις ελεος.με πιασε κριση πανικου μολις ειδα τι εγραψε για μενα και επισης ---------- *




    *Διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης λόγω προσβλητικών χαρακτηρισμών και αναφορών σε προσωπικές συνομιλίες.

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    441
    Μόνο εμένα μου φαίνεται συνηθισμένο όλο αυτό?

    Ε όπου μαζεύονται πολλά κοκόρια (και εγώ κοτούλα) όλο και κάποιο θα φαγωθεί με κάποιο άλλο

    Δεν είμαι εναντίον των αντιπαραθέσεων αλλά σιχαίνομαι την προσβολή και την αγένεια

    Πανικούλα, λες να είμαστε όλοι ζουρλοί?:P

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •