βαζουν συνεχως λογια στους γονεις μου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    βαζουν συνεχως λογια στους γονεις μου

    εδω και αρκετο καιρο υπηρξε ενα μεσοδιαστημα παλιοτερα που συνηθιζα να συχναζω σε ενα μερος μαζι με τους γονεις μου ενω ειχα γινει αντιληπτος απο πολους και υπηρχαν και κατι γνωστοι μου εκει ετσι ενιωθα ανετα και περναγα απο κει κατα συνηθεια οστοσο καποια στιγμη αρχισα να παρατηρω οτι στο χωρο αυτο εμφανιστηκαν διαφορα ατομα που δε τα ειχα ξαναδει που δεν εμεναν εκει αλλα εμφανιστηκαν τωρα προσφατα που δεν κανουν αλλη δουλεια απο το να βαζουν λογια στους γονεις μου και ολα αυτα τα κανουν για να μας βαζουν να τσακωνομαστε αφου οι γονεις μου εφοσον ειναι ευκολοπιστοι δε κανουν αλλη δουλεια απο το να πιστευουν οπιον βρουν που θα τους πει το μεγαλυτερο ψεμα που θα τους κατεβει και αυτη τη τακτικη δε τη κανουν μονο τωρα αλλα την εκαναν χρονια τωρα αφου ο σκοπος καποιον δεν ειναι κανενας αλλος απο το να βαζουν λογια για να τους πιστευουν οι αφελεις που εχουν προδιαθεση για αυτο γιατι ειναι πιο ευκολο καπιος να πιστεψει ενα ψεμα που θα του πουν παρα την αληθεια και μαλιστα ενω συμβαινει ολο αυτο με τους εμφανιζομενους απο το πουθενα μου μιλουν σα να μην συμβαινει τιποτα και θελουν και να ακουσω και ολας αφου με ενα υφος δασκαλου καθε φορα μου κανουν σεμιναριο για το πως θα με ββοηθησουν και καπιες φορες που βγαινουμε εξω ολοι μαζι αφου οι γονεις μου δεν ειναι σε θεση να καταλαβουν το τι βλεπουν συχνα τους θαυμαζουν και συχνα τους κανουν παρεα αλλα απ την αλλη σκεφτομαι οτι και να τους μηλισω δε προκειται να με πιστεψουν και το μονο που θα γινει ειναι να τσακωθουμε μια ζωη πχ ακουγα τους γονεις μου να μου λενε ο ενας εχει το ενα ο αλλος εχει το αλλο ο αλλος εχει εκεινο ενω ολα αυτα ηταν ψεματα αλλα αυτοι δε το καταλαβαν ποτε αλλα απ οτι φαινετε επειδη καπιοι δεν ειχαν ποτε γονεις γινονται εξαλοι γιατι θελουν να φερουν ολους στην ιδια κατασταση με τους ιδιους σα να λεμε αν εγω ειμαι ........... θα εισαι και εσυ γιατι δε γινετε να εισαι καλυτερος απο μενα και για να σε κανω δυστιχισμενο σαν εμενα θα παριστανω αυτον που τα εχει ολα οστοσο ολο αυτο που συμβαινει εξακολουθω να πιστευω οτι εξυπηρετει σκοπιμοτητες γιατι καιρο τωρα πολα ατομα μαζι που αλλοι ειναι ασχετοι που απλα επηρεαζονται απο φημες και αλλοι το κανουν επιτηδες γιατι καπιες φορες δε μπορω να διακρινω τη μια κατηγορια απ την αλλη γιατι ειναι λιγο δυσκολο προσπαθουν συνεχως να με βαλουν να τσακωθω με οσους συνιθιζω να μιλω γιατι οπως φανταζονται νομιζουν οτι με το τροπο αυτο θα γινω πιο δεκτικος σε ψευτικους φιλους που θελουν να μου επιβαλουν για να με Ελεγχουν που το μονο που εκαναν ειναι να με κατασκοπευουν και να μου φυτευουν κοριους γιατι αυτο ποου θελουν να μαθουν ειναι το πως θα με κερδισουν λεγοντας μου λογια που ειναι αντιγραφη συνομιλιων που εκανα στο παρελθον σα να βλεπω μια προγραματισμενη μαριονετα που προσπαθει να παιξει ενα ρολο βασισμενο σε οτι εχω πει στο παρελθον οταν αποδεχτηκα πραγματικους φιλους ενω καθε ηλεκτρονικη συσκευη δε διαγραφει τα δεδομενα αλλα απλα τα τροποποιει για να μην πιανουν χωρο και ετσι απο ανακτηση μπορει να βρει καπιος γι αυτο το λογο και ψαχνουν να βρουν πως θα με κοροιδεψουν και πως θα με εξαναγκασουν να δεχτω αυτο που δε προκειται να δεχτω αλλα αν δε το καταλαβαινουν θα τους κανω εγω να το καταλαβουν το θελουν η οχι οσο και να με κατασκοπευουν και να προσπαθουν να κοπιαρουν συνομιλιες και να προσπαθουν να αντογραψουν λογια κινησεις κλπ νομιζοντας οτι ετσι θα με συγκινησουν και θα τους πιστεψω δεν εχουν καταλαβει οτι εμενα το μονο που με συγκινει ειναι το περιεχομενο και οχι το απ εξω και δε προσεχω ουτε λογια οπως νομιζουν αλλα το ποσο αληθινος ειναι καποιος και εγω κατασκοπους που γνωριζω οτι εειναι κατασκοποι δε προκειται να τους δεχτω οσο και αν παλευουν γι αυτο γιατι το ξερω οτι τιποτα απο οσα ακουγα και μου ειπαν δεν ηταν αληθινο και ηταν ενα κολπο για να με πεισουν να κανω οτι μου ειπαν για να δειξουν στη συνεχεια ΤΟ ΑΛηΘΙΝΟ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΩΠΟ που δεν εχει απολυτως καμια σχεση με τα ψεματα που μου πασαραν για να τσιμπησω και να τους ακολουθησω γιατι το μονο πραγμα που τους ενδιαφερει ειναι αυτο και δεν τους ενδιαφερει ουτε το αν ειμαι καλα τοσο καιρο που μου το παιζουν δασκαλοι και φιλοι αλλα το μονο που τους ενδιαφερει ειναι να με προσελκυσουν με κολπα στο χωρο που τους βολευει για να με κανουν οτι θελουν και να με μετατρεψουν σε ενα αλλο ανθρωπο που δε θα εχει καμια σχεση με αυτον που εχω τωρα ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ και να μου αποκαλυψουν τη πραγματικη τους ιδιοτητα και οτι τωρα με εκαναν δικο τους ομως ολοι αυτοι οι εκβιασμοι και οι τεχνικες να επειρεαζουν κοσμο με φημες και ψεματα και τους δε που το κανουν επιτηδες δε προκειται να φερουν το αποτελεσμα που θελουν αρα η μονη λυση που βρισκω ειναι να περιμενω να γινουν τα νευρα τους αντισκοινο μεχρι να καταλαβουν ποσα χρονια εχασαν απ τη ζωη τους κατασκοπευοντας εναν τυπο που πιστευε οτι αξια σημαινει να εχεις ιδανικα που δε τα πουλας με τιποτα γιατι ακομα και αν δε το παραδεχετε κανεις ολα περιστρεφονται γυρω απο αξιους ακομα και αν υποστηριζουν οτι κανουν το αντιθετο.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εδω και πολυ καιρο απο την απιστευτη ζηλεια τους που εχω γονεις ενω αυτοι δεν εχουν κατασκοποι εχουν προσεγγισει τους γονεις μου και τους βαζουν λογια συνεχως γιατι ελπιζουν με το τροπο αυτο οτι θα τσακωθω μαζι τους και νομιζουν οτι ετσι θα με πεισουν να αποδεχτω τον μαιμου σωτηρα που νομιζουν οτι θα αποδεχτω κατοπιν εκβιασμου και απ την απιστευτη ζηλεια τους προσεγισαν τα σημεια που κυκλοφορουν οι γωνεις μου και τους πλησιαζουν συνεχως κατασκοποι που προσπαθουν να υπονομευσουν εμενα αφου φαινετε οτι πηραν τοσα λεφτα απο το πεσκεσι που δε τους ενδιαφερει καν αν γινονται ρεζιλι με το τροπο αυτο και δε ξερουν τι αλλο να κανουν για να με πεισουν να αποδεχτω το μαιμου σωτηρα που νομιζουν οτι θα αποδεχτω και νομιζουν οτι ο ενας θα κανει το κακο και ο υποτιθεμενος σωτηρας το καλο αφου με το σχεδιο τους αυτο νομιζουν ουτι θα με χειριστουν γιατι εχουν την εντυπωση οτι εχουν να κανουν με καποιο ηλιθιο που με τρικ θα τον κανουν οτι θελουν και τοσο καιρο δε κανουν αλλη δουλεια απο το να μου κανουν τους μπαμπουλες γιατι δεν εχουν μουτρα να μου πουν οτι θελουν να μου πασαρουν το πεσκεσι που ειναι αρχηγος τους και συνεχως δε κανει αλλη δουλεια απο το να παριστανει το θυμα για να γινει συμπαθης σε ολους προσπαθοντας να τους εξαπατησει παριστανοντας τους ενα προσωπο που δεν εχει καμια σχεση με αυτον αλλα ειναι απλα ενα κολπο για να τους ξεσηκωνει εναντιων μου αφου ειναι γεματος ζηλεια γιατι αυτος δεν ειχε ποτε γονεις και δε ξερει τι αλλο να κανει για να με κανει ισα ισα με αυτον γιατι εχει γινει πυραυλος απ τη ζηλεια του αφου με ζηλευει σε τετοιο σημειο που ασχολειτε μαζι μου επειδη δε ξερει πως να μου αλαξει τη μοιρα γιατι απλα αισθανετε ελαχιστος μποστα μου αφου οτι κανω εγω γινετε νουμερο ενα παντου και αυτο εχει αρχισει να τον επισκιαζει και δε ξερει τι αλλο να κανει για να αλαξει το ολο κλιμα που ο ιδιος δημιουργησε οταν με εβγαλε μπροστα ακουγοντας τους υπαληλους που πληρωσε που απλα τον δουλευαν για να συνεχισει να τους πληρωνει αφου μια ζωη εχει μαθει να τα εχει ολα στο χερι και νομιζει οτι πληρωνοντας υπαληλους οτι με το τροπο αυτο θα χειρηστει και εμενα γιατι απ οτι φαινετε εχει μια ψευδαισθηση οτι με τα λεφτα θα κανει τα παντα και ομως απ οτι φαινετε ειμαι πιο εξυπνος απ αυτον αφου ειναι ελαχιστος μπροστα μου και το μπονο που ξερει ειναι απλα να απειλει γιατι η δυναμη του ειναι να φοβεριζει τους αλλους και ετσι τοσα χρονια ηταν πρωτος και τωρα του χαλασα τη πρωτια γι αυτο κανει ετσι

Similar Threads

  1. Υποψια οτι βαζουν ψυχοφαρμακα στο φαι μου
    By Ορέστης in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 14
    Last Post: 23-04-2018, 07:22
  2. Πως να εκφράσω στους γονείς μου την ομοφυλοφιλία;
    By Tsekierce in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 29-12-2016, 01:49
  3. προβλημα με το πως θα το πω στους γονεις
    By ελλη19 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 10-05-2013, 08:28
  4. Replies: 31
    Last Post: 03-12-2010, 20:31
  5. ΑΝΑΒΑΛΛΩ ΣΥΝΕΧΩΣ!
    By αλίκη! in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 20-09-2008, 23:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •