δικη μου γνωμη βεβαια και αν θελετε την ακουτε γιατι καποια στιγμη ενας γνωστος μου μου συστησε ενα ψυχολογο που γνωριζε και αυτος σκεφτηκε εφοσον ξερω τοσο το γνωστο του δε με αντιμετοπισε σαν επαγγελματιας αλλα σαν εναν που τον επαιρνε να κανει οτι γουσταρει και αυτος ο ανθρωπος διελυσε τη σχεση που ειχα με τους γονεις μου αφου τους ειπε πραγματα που δε προκειται να κανω που τα ακουω μεχρι και σημερα 20 χρονια μετα και βααλε και καθε φορα τσακονομαστε γι αυτο το λογο καλυτερα να πατε σε καποιον που ξερετε οτι ειναι καλος γιατι αν ειναι λανθασμενη η επιλογη σας να εμπιστευτειτε ενα γνωστο σας αν δε τον γνωριζετε καλα βαβαια γιατι εγω στη συγκεκριμενη περιπτωση το ατομα αυτο που ηταν γνωστος μου ειχαμε τυπικες σχεσεις ως γνωστοι και δε γνωριζομασταν γιατι τον εβλεπα καθε χριστουγενα και πασχα με αποτελεσμα να με στειλει σε ενα ασχετο ψυχολογο φιλο του που προκαλεσε τεραστια αναστατωση τοσο σε μενα οσο και στο περιβαλον μου και προσεξτε μη τη πατησετε και εσεις οπως τη πατησα εγω γιατι η αληθεια ειναι οτι οσους ειδικους συναντησα εγω δεν ηθελα να αλαξω και αυτοι απλα το αποδεχτηκαν αλλα ο συγκεκριμενος ηθελε να μου την πει επειδη προτεινα για να μη χασει πελατη να με κανει αλαγη με τη μανα μου και αφου σκεφτηκα να τον βοηθησω καλα να παθω