συνεχιζουν να βγαζουν λεφτα απο οτι ασχολουμαι χωρις να σεβονται τιποτα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    συνεχιζουν να βγαζουν λεφτα απο οτι ασχολουμαι χωρις να σεβονται τιποτα

    εδω και καιρο εχει μετατρεψει ενας γνωστος μου σε αντικειμενο εμπνευσης οτιδηποτε χρησιμοποιω με αλοθι την αποδοχη των κουκις και χωρις να τους ενδιαφερει καν η γνωμη που εχω γι αυτον συνεχιζει οπως ακριβως τα κολητηρι που οσο το απαξιωνεις τοσο περισσοτερο τρεχει πισω σου να εχει μετατρεψει σε καταλογο διαφημισεων οποιαδηποτε συσκευη χρησιμοποιω και σαν να μην εφτανε αυτο συνεργατες του κανουν και την οθονη να τρεμοπαιζει για να συνενοηθουν τι θα διαφημισουν και με θεωρουν υποχρεωμενο να τον ανεχομαι αυτο το πραγμα δεν ειναι αποδοχη κουκις αλλα πληρης καταχρηση εξουσιας και καταληψη πραγματων που δε τους ανηκουν απο αγνωστους (υποτιθετε) στο ιντερνετ και επειδη γνωριζω ποιος ειναι υπευθυνος για ολα αυτα επειδη συνηβει να ειχα καποιο γνωστο που ειχε ασχοληθει με ολα αυτα ξεπερασε καθε ρεκορ θρασους και το μονο που τον ενδιαφερει ειναι να βγαλει λεφτα δωρεαν διαφημιζοντας οτι να ναι και εχει βρει την ευκολη λυση να εχει εγκατασταθει σε μενα γιατι οτι χρησιμοποιω πουλαει σα τρελο και ειναι τοσο φιλοχρηματος που δε τον ενδιαφερει απολυτος τιποτα αλλο απο να τα κονομησει τον γραφω τον περιφρονω και συνεχιζει το χαβα του να μετατρεπει σε ευρετηριο διαφημισεων οτιδηποτε κοιτω στο ιντερνετ τα βαζει μαλιστα και μονος του στο καλαθι που βλεπω για να ξερει τι θα πουλησει για να το εχει καρφιτσωμενο μη τυχον και το ξεχασει σαν να μην εφτανε ολο αυτο λοιπον αφου λυσαξε σα το κολιτηρι να με ακολουθει οπως η μυγα που μυριστικε λεφτα εχει το θρασος σα να μη συμβαινει τιποτα να μου λεει οτι του συμπεριφερομαι και ασχημα γιατι ειμαι υποχρεωμενος για να συνενοηθει τι θα διαφημισει να με πετα απ το ιντερνετ η να τρεμοπαιζει η οθονη αφου δε καταλαβαινει Χριστο και το μονο που τον ενδιαφερει ειναι να βγαλει λεφτα με οτι τροπο μπορει φτανοντας τα ορια της αισχροκερδειας φυσικα θεωρει οτι μου κανει και χαρη που ασχολαιται μαζι μου η υψιλου επιπεδου προσωπικοτητα του που χωρις ουτε ιχνος αξιοπρεπειας ψαχνει ιδεες για να βγαλει λεφτα ενω ειναι ο πιο σνομπ τυπος που μπορει να υπαρξει και δε γυριζει να μηλισει σε ανθρωπο και αυτο το χρησιμοποιει ως κολπο για να μη καταλαβει κανεις την ιδιοτητα του και να κρυβετε πισω απο το προσωπειο του σνομπ που δε γυριζει να μιλησει σε ανθρωπο και δηθεν ειναι αποστασιοποιημενος απο ολα και ειναι στη πραγματικοτητα ο πιο αναξιοπρεπεις ανθρωπος που εχω γνωρισει ποτε ΓΙΑΤΙ ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΘΑ ΣΧΗΜΑΤΙΖΑΤΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ............. ΚΑΤΑΜΟΥΤΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΝΑ ΣΑΣ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠ ΤΑ ΛΕΦΤΑ και δε τον ενδιαφερει ουτε καν το οτι του τη λεω δε φτανει λοιπον που βγαζει λεφτα πανω στις ιδεες μου εχει το θρασος και να με ενοχλει και ολας παριστανοντας τον φιλανθρωπο που το μονο που τον ενδιαφερει πισω απ τη μασκα της φιλανθρωπιας του ειναι να υποστηριξει τα συμφεροντα της πατριδας του συνεχως περναγε απο μπροστα μου απο τους δρομους που συχναζα μαζι με τους συνεργατες του σα να μη συμβαινει τιποτα αφου οπως παντα δε γυρνα να κοιταξει τον ισκιο του και μετα αφου με ακολουθουσε οπως ενα κολητηρι μου κουβαλησε πρακτορες για να βρησκουν διαφημισεις πανω σε οτι βλεπω στο ιντερνετ και αν με σεβοταν δε θα ειχα κανενα προβλημα αλλα αυτος το μονο που σεβεται ειναι τα λεφτα του και ολα τα υπολυπα τα εχει γραμενα εγω δεν ειμαι κακος ανθροπος αλλα οταν καποιος δε σεβετε τιποτα ΣΕ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΟΤΙ ΒΡΕΙ εσει για πιο λογο να τον σεβαστεις επειδη ψαχνει ............. να τους εκμεταλευτει εγω ομως δεν ειμαι αυτο δεν εχει καταλαβει και μαλιστα επειδη ετσι ενοχλω τους συνεργατες του που κανουν μπιζνες συνεχως προσπαθει να με εμποδισει να γραφω γιατι του διεκοψα τις μπιζνες και το κυνηγι διαφημισεων

  2. #2
    Ξεκόλλα απ' το ίντερνετ. Αυτό λέω και σε μένα....Αλλος κολλάει με το facebook και άλλος με τα cookies κι αυτούς που πιστευει πως τον παρακολουθούν διαδικτυακά.
    γιάννης

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δε πιστευω απλως οτι με παρακολουθουν ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΙΣΒΟΛΕΙς ΣΤΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗ ΧΑΡΗ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΓΚΑ ΤΟΥ ....... ΝΑ ΞΕΚΟΛΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙ ΤΟ ΝΤΑΗ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΠΑΝΤΟΥ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΞΕΚΟΛΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΦΩΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΑΝ ΕΤΕΡΩΦΩΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΑΦΗΣΑΝ ΝΑ ΔΩ ΟΤΙ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑΝ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΕ ΨΑΡΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΦΟΒΗΘΩ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΟΤΙ ΔΕ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΚΑΝ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ΠΩΣ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΗΣΟΥΝ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΜΑΓΚΑΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΕΡΒΕΙ ΤΟ ΠΡΟΤΟΤΥΠΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΜΟΥ ΦΥΤΕΨΑΝ ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΙΔΕΕΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΣΥ ΑΠΟΔΕΧΕΣΕ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΤΑ ΚΟΥΚΙΣ ΓΙΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΑΡΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΟΝΤΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΙΔΕΕς ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙς ΑΦΟΥ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕς ΔΕ ΜΠΗΚΕς ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΙΔΕς ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΕς ΣΕ ΚΑΠΙΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΞΕΠΕΡΝΟΥΝ ΤΑ ΟΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΙΟΣ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΕ ΣΕΒΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΜΑΓΚΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΝΤΑς ΝΑ ΣΕ ΨΑΡΩΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΑΥΤΑ ΕΚΑΝΑΝ ΜΟΝΙΜΩΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΤΙ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΙΔΕΕΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΕΧΘΡΙΚΟς ΟΥΤΕ ΑΝΤΙΚΟΙΝΩΝΙΚΟς ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥς ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΣΕ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΟΡΝΑΡΟΥΝ 24 ΩΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥς ΝΙΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΚΑΙ ΟΛΑΣ ΟΤΑΝ ΒΓΑΖΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΤΣΑΜΠΑ ΣΧΕΔΟΝ

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    το θεμα ειναι απλο αυτος ειμαι και αμα τους αρεσω αν δε τους αρεσω ας βρουν αλλο αντικειμενο εμπνευσης δε μπορουν να με αλαξουν με το ζορι για να επειρεασουν ετσι τη πραγματικοτητα σημερα γιατι νομιζουν οτι θα μου αλαξουν μυαλα και μετα θα διαμορφωσουν τη κοινωνια οπως οραματιζονται μεσω της αλαγης μου οσο προσπαθουν να μου αλαξουν μυαλα με τροπο κακοβουλο το μονο που πετυχαινουν ειναι να βγαζουν στη φορα τα σκοτεινα μυστικα τους και οσο το πεπλο πεφτει τοσο χανουν γιατι απο τη μερα που αποφασισαν να μου αποκαλυψουν το κωδικα επικοινωνιας τους πονταραν στο οτι δε θα με πιστεψει κανεις αυτο ομως δε με πτοει αν αυτο νομιζουν αλλα αν θελουν να γινουν σωστοι θα μαθουν να σεβονται πρωτα γιατι αυτος που δε σεβετε δε μπορει να ζητα σεβασμο και χανει την αξιοπρεπεια του δινοντας σημασια σε οτι δε το εκτιμα και μετα το παιζει κυριλε και σνομπ και οτι δε γυριζει να μηλισει σε ανθρωπο νομιζοντας οτι ετσι δουλευει τους αλλους

  5. #5
    Έχεις σκεφτεί να γράψεις ποτέ ποίημα; Αυτό μου ήρθε διαβάζοντας τα μηνύματά σου, μου θυμίζει κάτι ποιήματα συνειρμικής σκέψης που διαβάζω. Είναι και καλός τρόπος εκτόνωσης ενέργειας. Εύχομαι να ηρεμήσεις με ό,τι περνάς.

Similar Threads

  1. χαρισματικοι ανθρωποι που βοηθανε χωρις λεφτα
    By joanna22 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 29
    Last Post: 14-05-2018, 23:50
  2. 20 χρονων κλεισμενος μεσα χωρις να κανω τιποτα
    By solkots in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 26
    Last Post: 06-10-2014, 02:43
  3. ΧΩΡΙς ΤΟΝ ΑΥΤΟΕΛΕΓΧΟ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ
    By BrokeN_DoLL in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 45
    Last Post: 18-01-2011, 19:23
  4. Replies: 2
    Last Post: 12-11-2009, 17:24
  5. Σκέψεις που με βγάζουν από τη θλίψη...
    By iwanna25 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 04-11-2006, 01:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •