αυτο αξιζει να το διαβασετε
αυτο που δεν εξηγιοταν με τιποτα στον τυπο αυτο που φροντιζε παντα να το παιζει επαναστατης και διαμαρτυρομενος κατα του συστηματος ηταν οτι ηταν αφυσικα κοινωνικος προς ολους και μιλαγε συνεχως στους παντες και δεν υπηρχε καμια εξηγιση γιατι παλευε να ειναι τοσο συμπαθης σε ολους μονο αγαπη ηταν το συστημα του -δηλαδη μονο ψευτια-

μου γκρινιαζε συχνα οτι δεν ειμαι αρκετα κοινωνικος γιατι εγω δε παλευα οπως αυτος να κερδιζω τους παντες γιατι εγω δεν ειχα καποιο λογο να το κανω αυτο σε αντιθεση με αυτον που παλευε συνεχως να τον αγαπουν ολοι αγνωστο γιατι

πολες φορες μου πεταγε καποιες ανεξηγιτες μπηχτες χωρις καν να τον προκαλεσω και χωρις καν να εχουμε τσακωθει που ολο υπονοουσε οτι δε θα με πιστεψει κανενας αν επιχειρησω να μιλησω για ολα αυτα που ακομα και αληθεια να ειναι δε με νιαζει γιατι εγω σκεφτομαι το ποσο δικιο εχω και οχι το τι θα πουν οι αλλοι για οτι λεω

αφηνε μονιμως υπονοουμενα οτι ολοι συνεργαζονται πισω απ τη πλατη μου χωρις να υπαρχει εξηγιση γιατι το εκανε αυτο αφου εγω δεν εβλεπα πουθενα κατι ενω αυτος σε καθε φραση σχεδον που ελεγε περιεχε και μια μπηχτη

μου ελεγε καπιες ακαταλαβιστικες φρασεις που υπονοουσε οτι φοραγε μια μασκα αφου πολες φορες μου ελεγε πλαγια οτι δε γνωριζεις ποιος ειμαι δεν εισαι σε θεση να καταλαβεις ΕΝΩ ΠΡΙΝ ΤΟ ΕΠΑΙΖΕ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

συνεχως παριστανε οτι ειναι σε διαμαχη με τους συνεργατες του που το επαιζε μονιμως οτι ειναι αλλο αυτος και αλλο αυτοι ενω ηταν ολοι το ιδιο

συνεχως μου πεταγε καπιες ανεξηγιτες φρασης που υπονοουσαν οτι υπαρχουν ανθρωποι που θα προσπαθουσαν να με μετατρεψουν σε αλλο ανθρωπο χωρις να υπαρχει κανενας λογος και εκει που μιλαγαμε ξαφνικα ετρωγε μια φλασια και μου ελεγε υπαρχουν καπιοι που θελουν το κακο σου ετσι στο ασχετο

οπου κυκλοφορουσε υπηρχαν συμβολα συνομωσιας που η τα εβαζε αυτος η φροντιζε να πηγαινει κοντα τους και να συναντιεται εκει με ολους

και τελικα οταν του ειπα οτι διευρυνα τους οριζοντες μου περα απ αυτον και καταλαβε οτι δε μπορουσε πλεον να με παρακολουθει γιατι βρισκομουν σε αλλα λιμερια εκτος απ τη περιοχη του τα παρατησε και πασαρε το θεμα σε ενα συνεργατη του στο ιντερνετ

χρησιμοποιουσε ενα χαιδευτικο που δεν ηταν ονομα και δε σημαινε τιποτα και ηταν κατι σαν παρατσουκλι που ηταν το συνθημτικο για να τον γνωρισουν

οταν τον βρηκα καπου παλιοτερα πηγε ταξιδι στου διαολου τη μανα χωρις να υπαρχη εξηγιση γι αυτο τι πιο υποπτο απ το να εξαφανιστει καπιος στην αλλη ακρη του κοσμου και μετα ξαναγυρισε πισω και μιλαμε για μια χωρα πολυ μακρυνη πχ ταιβαν για παραδειγμα χωρις να ειναι αυτη