βρηκαν νεο συστημα εκβιασμου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    βρηκαν νεο συστημα εκβιασμου

    μεχρι τωρα εχω βαρεθει να ακουω τη φραση μη δινεις σημασια και μη δινεις σημασια οσο τους βλεπω να κανουν το ακριβως αντιθετο επειδη αδυνατουν να με παλεψουν βρηκαν νεο τροπο να με εκβιασουν γιατι νομιζουν οτι ετσι θα δεχτω το σπουδαιο προσωπο που θελουν να με εκβιασουν να το βαλω στη ζωη μου χωρις εγω να το επιθυμω για να με εκμευταλευονται συνεχως και να βγαζουν λεφτα απο μενα

    κατασκοποι τους λυσαξαν να εχουν παρει στο κατοπι τους γονεις μου που μου δινουν καπια λεφτα και καθε φορα που πληρονονται κατοπιν υποδειξης αδελφου τους τους αυξανουν επιτηδες τα εξοδα για να τσιγκουνευονται τα λεφτα που μου δινουν γιατι νομιζουν οτι ετσι θα μου αποδειξουν οτι ειναι η μονη λυση σωτηριας για μενα και ενω αυτοι συνεχως υποκλινονται στο προσωπο αυτο ενω εγω το ............ και το διχνω με οτι τροπο μπορω βλεπω συνεχως αδελφους του να δινουν ρεσιταλ συμπαραστασης προς αυτο προσπαθοντας να επειρεασουν το κοσμο παρουσιαζοντας το ως θυμα ενω ειναι ο βασικος υπαιτειος που τοσα χρονια υπεφερα εξαιτιας του οταν προσπαθει ακομα να με μετατρεψει σε ενα αλλο προσωπο που δεν εχει καμια σχεση με εμενα και σα να μη συμβαινει τιποτα με θεωρει υποχρεωμενο αυτο να το αποδεχτω γιατι νομιζει οτι ειμαι ηλιθιος και δεν εχω καταλαβει τι σχεδιαζει και τι νοημα εχει ολο αυτο το σχεδιο ψυχολογικης επιχειρησης που εχει στησει μαζι με τους αδελφους του

    η εκμεταλευση τους για να βγαλουν λεφτα λες και δε τους εφταναν οσα βγαζουν εχει ξεπερασει καθε οριο και νομιζουν οτι θα με χρησιμοποιησουν για να βγαλουν περισσοτερα αφου το μονο πραγμα που τους ενδιαφερει ειναι αυτο η να βαζουν λογια στους γονεις μου η με κολπα να τους παιρνουν τα λεφτα και ολα αυτα δε τα κανουν για μενα αλλα για τον αλλο για να του διξουν την αληλεγγυη τους προς αυτον και να διξουν οτι ειναι δουλοι του το μονο που τους ενδιαφερει και επειδη αυτοι τον λετρευουν σαν θεο με θεωρουν υποχρεωμενο να κανω και εγω το ιδιο

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    καταρχην κοψτε το δουλεμα οτι ολα αυτα τα κανατε γιατι ενδιαφερεστε για μενα γιατι αυτο δε συνεβει ποτε το μονο που σας ενδιαφερει ειναι να εξυπηρετησετε τα συμφεροντα των χωρων σας παριστανοντας τους ελεημονες και τα κινητρα σας δεν ειναι ελειστικα αλλα ρατσιστικα εχετε φρικαρει επειδη ειμαι ο μονος που καταλαβα οτι ο αδελφος σας ηταν ενα κολπο για να φαινεστε παντου ως κυροαρχοι και εξυπνοι και σας την εχει δωσει επειδη ετσι αναδιχτηκα ως εξυπνος και αυτος ως ......... και δε μπορειτε να το εμπεδωσετε με τιποτα για οτι εγινε οτι αποδιχτηκα οτι ειμαι εξυπνοτερος απ αυτον ενω πριν ηταν ο μονος εξυπνος που επισκιαζε τα παντα και θελετε με το ζορι να γινουμε συνεργατες για να γινουμε ετσι ισα ισα οπως νομιζετε με συνεργασια εκβιασμου θα γινουμε συνεργατες οπως νομιζετε με το συστημα εκβιασμου Ο ΕΚΒΙΑΣΜΟΣ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΟΥ ΑΛΑΞΕΤΕ ΜΥΑΛΑ εσεις το θελησατε για οτι εγινε ΑΠΑΙΤΟΥΣΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΩ ΜΕ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΘΕΛΑΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΣΑΡΕΤΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΥΤΟ ΔΕ ΤΟ ΕΚΑΝΑ αρχισαν οι εκβιασμοι για να ειναι ολα καλα οπως υπονοητε με οτι κανετε

    θα γινεις συμαχος μας και αδελφος μας αλλως δε θα βρεις ησυχια πουθενα θα χρησιμοποιησουμε και θα σε εκμεταλευομαστε για να βγαζουμε λεφτα αλλιως θα βρησκεις ........... σε οτι και να κανεις μεχρι να αλαξεις μυαλα επειδη ετσι γουσταρουμε εμεις ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ Η ΟΧΙ ΕΓΩ ΣΥΜΑΧΟΣ ΣΑΣ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΓΙΝΩ ΔΕ ΜΠΑ ΝΑ ΚΟΠΑΝΗΘΕΙΤΕ ΚΑΤΩ Ο ΦΑΣΙΣΤΙΚΟΣ ΕΚΒΙΑΣΜΟΣ ΣΑΣ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΑΛΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΑΔΕΛΦΟΣ ΣΑς ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΩ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΤΗ ΣΠΟΥΔΑΙΑ ΧΩΡΑ ΣΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ

Similar Threads

  1. εκπδευτικο συστημα
    By Macgyver in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 18
    Last Post: 13-12-2013, 01:39
  2. Βρηκαν γιατι αποτυγχανει η διαιτα..
    By dominiki in forum Παχυσαρκία
    Replies: 4
    Last Post: 01-09-2011, 23:05
  3. To συστημα προειδοποιησεων.
    By oboro in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 1
    Last Post: 16-01-2011, 23:19
  4. Σύστημα προειδοποιήσεων
    By NikosD. in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 165
    Last Post: 07-09-2010, 17:18
  5. Το προσωπικό μας αξιακό σύστημα .............
    By Kleiw in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 26-11-2007, 05:05

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •