ρε παιδια εχετε κατι μαζι μου?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 15 of 15
  1. #1
    hlias1988
    Guest

    ρε παιδια εχετε κατι μαζι μου?

    οκ ειχα βρισει εδω στο φορουμ για να με διαγραψουν... αλλα δεν εγινε.. ξανα επεστρεψα ..
    ζηταω συγνωμη για αυτο που προκαλεσα... αλλα μην νομιζετε ετσι ειμαι παντου...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Δεν θυμαμαι ναχεις βρισει, συμπαθης εισαι ...... ταλαιπωρημενος βεβαια ......

  3. #3
    hlias1988
    Guest
    ταλαιπωρημενος απο την ζωη...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Αυτο εννοω ....

  5. #5
    hlias1988
    Guest
    υπομονη κανω... οπως ολος κοσμος .. και στο θεο πιστευω... βεβαια δεν ειμαι ο καλυτερος ανθρωπος του κοσμου...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Ουδεις αναμαρτητος .......

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Εγώ σε μισό χαχα πλάκα κάνω! Ίσα, ίσα που μου έδωσες κάποιες συμβουλές!

  8. #8
    hlias1988
    Guest
    πηγαινω εδω στην κοινωνια που μενω και λεω το προβλημα μου... οταν με ρωτουν και μπαινουν οι ιδιοι σε πολυ προσωπικα δεδομενα μου... σαν να μην με σεβοντε και να παραβιαζουν το δικαιωμα τις επιλογης του τροπου ζωης μου.
    ναι .
    του λεω οτι παιρνω ψυχοφαρμακα... για να με αφησουν ησυχο.
    λες και εγω δεν ξερω ποιο ειναι το δικο μου καλο.
    απλα ειναι ολοι μαγκακια και σου κανουν τον εξυπνο. αυτο με εξοργιζει. ασε μας ρε φιλε που θα μου πεις την γνωμη σου.
    δεν θελω κανεναν συμβουλατορα στην ζωη μου.

  9. #9
    hlias1988
    Guest
    βλεπετε κατι λαθος στα λεγομενα μου?
    με θεωρητε ψυχακια?
    πραγματικα εχω κανει βλακιες στην ζωη μου... μερικα μαθηματα τα εχω μαθει μερικα οχι...
    κανενας δεν ειναι τελειος....
    στην προσπαθεια ειμαι.......

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Το οικονομικο το λυσεσ?
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #11
    hlias1988
    Guest
    προς το παρων με ζουν οι δικοι μου...
    θα το λυσω οταν βρω μια δουλεια...
    αλλα τι δουλεια? του ποδαριου? αφου δεν εχω γνωσεις για να μπω καπου καλα...

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    14
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    προς το παρων με ζουν οι δικοι μου...
    θα το λυσω οταν βρω μια δουλεια...
    αλλα τι δουλεια? του ποδαριου? αφου δεν εχω γνωσεις για να μπω καπου καλα...
    Ηλία ποτέ δεν είναι αργά. Εάν υπάρχει κάτι που σου αρέσει να κάνεις αλλά δεν έχεις τα εφόδια, μπορείς να πας σε μια ιδιωτική σχολή ή κάποιο δημόσιο ΙΕΚ. Υπάρχουν πολλές ειδικότητες που μπορείς να μάθεις. Το κάπου καλά, ξέχασε το πάντως, στην Ελλάδα ζεις με μισθούς 600 ευρώ και αν θα τα βρεις. Ολοι έχουμε προσαρμοστεί στη δικτατορία των ολιγαρχικων, δυστυχώς φίλε μου.

  13. #13
    Quote Originally Posted by Chief_Con View Post
    Ηλία ποτέ δεν είναι αργά. Εάν υπάρχει κάτι που σου αρέσει να κάνεις αλλά δεν έχεις τα εφόδια, μπορείς να πας σε μια ιδιωτική σχολή ή κάποιο δημόσιο ΙΕΚ. Υπάρχουν πολλές ειδικότητες που μπορείς να μάθεις. Το κάπου καλά, ξέχασε το πάντως, στην Ελλάδα ζεις με μισθούς 600 ευρώ και αν θα τα βρεις. Ολοι έχουμε προσαρμοστεί στη δικτατορία των ολιγαρχικων, δυστυχώς φίλε μου.
    Σχετικα με τα 600 ευρω...

    Ειμαι 22 χρονων. Εχω την ιδια ακριβως ηλικια με τον γιο του Κουλη του Μητσοτακη. Αυτος ειναι γονος ζαμπλουτης οικογενειας και μελλοντικος υπουργος και πιθανοτατα πρωθυπουργος μονο και μονο επειδη λεγεται Μητσοτακης, εγω ειμαι ενα φτωχαδακι που θα παρακαλαω για δουλειες των 500 ευρω και επιδοματα.

    Η ζωη ειναι *******...

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Chief_Con View Post
    Ηλία ποτέ δεν είναι αργά. Εάν υπάρχει κάτι που σου αρέσει να κάνεις αλλά δεν έχεις τα εφόδια, μπορείς να πας σε μια ιδιωτική σχολή ή κάποιο δημόσιο ΙΕΚ. Υπάρχουν πολλές ειδικότητες που μπορείς να μάθεις. Το κάπου καλά, ξέχασε το πάντως, στην Ελλάδα ζεις με μισθούς 600 ευρώ και αν θα τα βρεις. Ολοι έχουμε προσαρμοστεί στη δικτατορία των ολιγαρχικων, δυστυχώς φίλε μου.
    Kαποια στιγμη ειναι αργα , οτι βασεις βαλεις μεχρι τα 40-42 , μετα εχεις κουραστει ........ και οντως πρεπει να προσαρμοστουμε στον ' πολιτισμο' οτι κι αν σημαινει αυτο, που σημαινει οτι το 1% κατεχει το 50% του παγκοσμιου πλουτου , παλια δεν ηταν ετσι ....... υπαρχει πολυ εξαθλιωση , διψαμε για πλουτισμο και δυναμη .......στην αρχαιοτερη πολη του κοσμου που ανακαλυψαν στην Ανατολια ( δεν θυμαμαι τονομα της ) , 9,000 χρονια πριν, ολοι τρωγαν ακριβως το ιδιο φαγητο.....απο την στιγμη που ο ανθρωπος ανακαλυψε την αισθηση της ιδιοκτησιας , αρχισαν τα παρατραγουδα ......

    και ποιος ειπε οτι η ζωη ειναι δικαιη ?

  15. #15
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Kαποια στιγμη ειναι αργα , οτι βασεις βαλεις μεχρι τα 40-42 , μετα εχεις κουραστει ........ και οντως πρεπει να προσαρμοστουμε στον ' πολιτισμο' οτι κι αν σημαινει αυτο, που σημαινει οτι το 1% κατεχει το 50% του παγκοσμιου πλουτου , παλια δεν ηταν ετσι ....... υπαρχει πολυ εξαθλιωση , διψαμε για πλουτισμο και δυναμη .......στην αρχαιοτερη πολη του κοσμου που ανακαλυψαν στην Ανατολια ( δεν θυμαμαι τονομα της ) , 9,000 χρονια πριν, ολοι τρωγαν ακριβως το ιδιο φαγητο.....απο την στιγμη που ο ανθρωπος ανακαλυψε την αισθηση της ιδιοκτησιας , αρχισαν τα παρατραγουδα ......

    και ποιος ειπε οτι η ζωη ειναι δικαιη ?
    ενας φιλος μου μου ειχε πει οτι αμα μεχρι τα 30 σου δεν εχει μαθει να δουλευεις δεν θα δουλεψεις ποτε... και αυτο το λεω πανω στο σχολιο με τις βασεις που λες....

Similar Threads

  1. Για να μοιραστω κατι μαζι σας!!
    By andreas86 in forum Θέματα Ύπνου
    Replies: 1
    Last Post: 11-03-2017, 01:51
  2. να τα βρουμε ρε παιδια κατι να κανουμε
    By elis in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 28-06-2013, 02:07
  3. Replies: 36
    Last Post: 01-10-2011, 15:05
  4. Εχετε νοιωσει ποτε πως η γη δεν εχει κατι αλλο να σας προσφερει;
    By Empneustns in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 81
    Last Post: 29-09-2009, 22:57
  5. Replies: 26
    Last Post: 22-02-2009, 00:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •