εδω και πολυ καιρο επειδη καποιοι θεωρησαν οτι εφτασε ο καιρος και οτι ειμαι οκ να ενταχθω στο δυναμικο τους εδω και τοσο καιρο παλευουν να μου υποδειξουν τα παντα ως κατι αγνωστο κι απροσωπο λυσαξαν να κουβαλανε ανθρωπους τους να βαζουν λογια στους γονεις μου και εχουν βαλει ανθρωπους τους να παριστανουν τους συγγνεις μου και φιλικα μου προσωπα γιατι νομιζουν οτι με το τροπο αυτο θα με κανουν να πιστεψω οτι δε θα μου λειψει τιποτα αν ανταχθω στην ............. τους και νομιζουν οτι εχουν να κανουν με καπιο ηλιθιο ευκολοπιστο που συμβουλευομενοι ειδικους θα εκμεταλευτουν οσα ελεγα οτι λιγο πολυ ολα ειναι τα ιδια και θα με κανουν να πιστεψω οτι ο χωρος τους ειναι μια συναισθηματικη ............... που ο ενας υποστηριζει τον αλλο και ολα αυτα τα χοντρα ψεματα που μου πουλανε τοσο καιρο θα πηγαιναν περιπατο αν εκανα αυτο που μου ζητουσαν και μετα θα μου εδειχναν το πραγματικο τους προσωπο που δεν εχει καμια σχεση με τα τοσα ψεματα που μου ειπαν τοσο καιρο ενω στη πραγματικοτητα οσο ηθελαν να με κανουν να πιστεψω για τους πραγματικους μου φιλους και συγγενεις ηταν η πραγματικοτητα για οσα θα αντικρυζα αν τους πιστευα δηλαδη η υποτιθεμενη συναισθηματικη ............ τους ειναι ενα απολυτο κενο που το μονο που συμβαινει εκει μεσα ειναι να μεταφερουν εντολες ο ενας στο αλλο με απολυτα ψυχρη λογικη που αποσκοπει σε ενα και μονο σκοπο να προσυλιτησει ατομα σε αυτη γιατι το μονο που τους ενδιαφερει ειναι αυτο και τιποτα αλλο ολα τα κανουν για τα ματια του κοσμου

το μονο που εχουν πετυχει ως τωρα ειναι να με κανουν να αλαζω τις λεξεις που σκεφτομαι αφου νομιζουν οτι θα πιαστουν απο αυτες και ολο αυτο το απροσδιοριστο περιβαλον που δημιουργουν που νομιζουν οτι θα μου το υποδειξουν ως αληθεια και θα με εξαπατησουν με αυτο το τροπο το μονο που πετυχαινουν ειναι να με κανουν να αντιλαμβανομαι τι κρυβουν πισω απ το προσωπειο τους

αλλους πρακτορες που μου κανουν τους οικογενικους συβουλους δε προκειται να πιστεψω αν αυτο νομιζουν και ας κανουν τα παντα ανεκφραστα για να με κανουν να καταλαβω ποιοι ειναι πραγματικα και τι θελουν απο μενα να αποδειξουν οτι ολα ειναι δικα τους και δεν υπαρχει κανενα σημαντικο προσωπο που δεν ειναι δικος τους ανθρωπος ετσι το οραματιζονται..