φαρμακευτικη αγωγη και αποτελεσματα - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 33 of 33
  1. #31
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    τουλαχιστον να παρηγορισε που υπαρχει ενα φαρμακο π να σε κανει καλα.εμενα δεν με νιαζει οσο κιαν τα περνω αρκει να ειμαι καλα,και να μπορω να ανταπεξελθω στις υποχρεωσεις μ ως μανα κλπ.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    163
    geia sas paidia,1 ap\'ta idia kgwwwww...1misi xrono peripou me diataraxh panikou.apaleuth katastash!!!!!!!!
    afou xronise olo to themataki,katalava oti anti na meiwnetai,auxanetai & me agrious rithmousssssssss!!!!!!!
    etsi,edw k 3 mines exw arxisei agwgh me xanax-ladose,den eimai teleiws kala,alla exw dei megalh veltiwsh,mporw na kanw vasika pragmata toulaxiston...

  3. #33
    Λοιπον εγω περνω Seropram των 20 πριν υποτροπιασω επερνα μισο!Lexotanil περνω σε ειδικες περιπτωσεις οταν βλεπω πως δε μπορω να διαχειριστω το αγχος μου.μισο των 1.5mg και εδω και δυο βδομαδες εχει γινει μια προσθηκη το Inderal που προσωπικα με εχει βοηθησει παρα πολυ γιατι μου κοβει τις ταχυκαρδιες και απο αυτο περνω 1/4 οποτε ειναι αναγκαιο.

    Οσο για το αν θα τα περνω μια ζωη παιδια προσωπικα μετα απο δυο υποτροπες οταν τα ειχα κοψει δε με ενδιαφερει με ενδιαφερει να ειμαι καλα και λειτουργικος κι ας περνω φαρμακα!ντροπη δεν ειναι και ουτε ναρκωτικα ειναι τα αντικαταθλιπτικα...

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •