γιατι σε μενα?δειτε λιγο
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041

    γιατι σε μενα?δειτε λιγο

    λοιπον ειμαι ασχημα τωρα μολις ηρθα σπιτι απο την δουλεια που αποσταση ενα τεταρτο την εκανα μια ωρα περιπου,ενω κανονικα επαιρνα λεωφορειακι..δεν ξερω αν φταιει που περιμενω να αδιαθετησω η η ζεστη αλλα το πρωι λιγο ζαλιζομουν..ομως κατα τις 3 παω να παρω το λεωφορειακι και αισθανθηκα ατονια και να διψαω..με επιασε πανικος και μ δημιουργηθηκε νεα φοβια να περασω το δρομο ηπιια λιγο νερο αλλα τιποτα σχεδον...πηγιανα σιγα σιγα και μετα με επιασε ταχυπαλμια ..ακομα ειμαι λιγο καπως σε γιατρο δνε θελω να παω φυσικα εχει πεσει η διαθεση μου φοβαμαι μ λυποθιμησω πειτε κατι να ανεβω λιγο παιδια.......

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    χαλια δηλ...

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    ωρες ωρες μου φαινονται τοσο απιστευτα αυτα που παθαινω και οτι μονο εγω εχω τοσο αγχος κατι το ποιο δεν ισχυει πεφτ γαμωτο

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    και ενα μπραβο μη ξεχναμε σε αυτο το φορουμ γιατι μιλαμε εδω γα αυτο που αλλου να το ελεγα αυτο εκτος απο τον δικο μου?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    sunset

    δεν ειναι το θεμα μονο οτι ειναι οδυνηρο για σενα ολο αυτο φυσικα...

    ειναι και η μοναξια απο πανω να μην μπορεις να το επικοινωνησεις.

    δυσκολο πολυ ολο αυτο το πακετο....

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    ενοοιεται βεβεια ψαχνω τροπο αν ανοιχτω σε ενα ατομο αλλα και παλι δε ειναι ευκολο να τωρα μολις εμαθα και αλλο ασηχμο νεο υγειας στην οικογενεια μου και τα εχω ολα μαζι.....μεσα στη μαυριλα ειμαι αλλα θα το παλεψ δεν θα το αφησω βεβεια τωρα τρεμω μη τυχον και ερθει η ωρα που της μανας μ της κολλησε να τρεχομε σε γιατρους για καποιο σωματικο που εχει γινει στην οικογενεια αλλα τεσπα..ουφ

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    Originally posted by sunset
    ενοοιεται βεβεια ψαχνω τροπο αν ανοιχτω σε ενα ατομο αλλα και παλι δε ειναι ευκολο να τωρα μολις εμαθα και αλλο ασηχμο νεο υγειας στην οικογενεια μου και τα εχω ολα μαζι.....μεσα στη μαυριλα ειμαι αλλα θα το παλεψ δεν θα το αφησω βεβεια τωρα τρεμω μη τυχον και ερθει η ωρα που της μανας μ της κολλησε να τρεχομε σε γιατρους για καποιο σωματικο που εχει γινει στην οικογενεια αλλα τεσπα..ουφ
    το να ανοιχτει κανεις

    εχει το ρισκο του

    αλλα παλι ειναι κ ανακουφιστικο

    ιδιως οταν καποιος μπορεσει εστω και λιγο να σ ακουσει...

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    εχω μια φιλη αλλα σιγουρα αυτη δε θα βοηθησει γαιτι ειναι σε φαση τρεις λαλουν τι ωραια ακομα και απο εδ με καποοον θα θελα να μιλησω

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    μια που μου απαντησες ...ασχετα με τη ψυχολογια μ με τα νεα πριν το σκηνικο που εγινε πως σου φαινεται?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    Originally posted by sunset
    μια που μου απαντησες ...ασχετα με τη ψυχολογια μ με τα νεα πριν το σκηνικο που εγινε πως σου φαινεται?

    ειμαστε ολο αυτια....

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    ωραια..χαιρομα τωρα ακριβως δεν εξρω τι να πρωτοπω απλα ειμαι λιγο σοκαρισμενη απο δυο αρωστειες σε δυο μελη στην οικογενεια μου....και θελω να δω τι θα κανω οταν χρειαστει να παω και εγω σε γιατρο....

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    Originally posted by sunset
    μια που μου απαντησες ...ασχετα με τη ψυχολογια μ με τα νεα πριν το σκηνικο που εγινε πως σου φαινεται?
    it s all about stress

    too much for you....

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    Λογικα ναι αλλα χωρις να εχω παει σε γιατρο τωρα τελευταια γιατι μ ρχονται απισευες σκεψεις πχ ζαλιζομαι?ωχ εχ αναιμια,διψαω επαθα αφυδατωση και αλλα χειροτερα

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    Originally posted by sunset
    Λογικα ναι αλλα χωρις να εχω παει σε γιατρο τωρα τελευταια γιατι μ ρχονται απισευες σκεψεις πχ ζαλιζομαι?ωχ εχ αναιμια,διψαω επαθα αφυδατωση και αλλα χειροτερα


    χμ... χμ...

    πηγαινε να ψαχτεις

    μπορει να ναι μονο απο το στρεςς

    αλλα καλου καου ψαξου λιγακι να επιβεβαιωσεις το ενα η το αλλο...

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    ναι πρεπει να τη βρω τη δυναμη και μαλιστα να τα κανω ολα μαζι να τελειωνουν ολα τι λετε?τελ φορα που μου χαν παρει κολπικο υγρο πονεσα και τωρα θα γινει τ ιδιο και δεν νιωθω ανετα με γυναικολογους που δεν ξερω γιατι θα παω αθηνα...τεστ παπ γενικη αιματος και κατι σε ενα δοντι θελω να δω...πωπω

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •