Νομίζω κατάφερα να κάνω σχέση, αλλά δεν με καλύπτει. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 12 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 166
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,499
    συμφωνω με την σονια σε ολα.
    σχεση δεν ειναι αυτο το πραγμα με τον ανθρωπο που δεν τον γουσταρεις καν, αλλα δεν σε χαλαει σεξουαλικα.
    εφοσον εισαι τοσο συνειδητη στο τι θελεις να κανεις μαζι του, κανε αυτο που αποφασισες να κανεις, αλλα σταματα την γκρινια.
    δεν ειναι λογικη συζητηση το "γιατι να μην ειναι οπως τον θελω;" γιατι οι ανθρωποι , ειναι οπως ειναι. δεν αλλαζουν επειδη δεν σου αρεσουν εσενα.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,191
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Δεν απαιτησα να μου το πληρωσει
    Ας εκανε την κινηση, και δεν θα τον αφηνα , εγω θα πληρωνα. Αλλα θα μου αρεσε η κινηση.
    Δεν ειναι αυτο το βασικο μου προβλημα. Ας πληρωνει ο καθενας τα δικα του, αλλα να βγαινουμε και να κανουμε πραγματα.
    Τελος παντων, εδω δεν ειναι αυτο το προβλημα τωρα. Θα το προσπερασω κι αυτο, γιατι αλλος ειναι ο σκοπος μου, δεν τον θελω και για σχεση. Απλα το παρεθεσα εδω για να ακουσω τη γνωμη σας, επειδη οι δικοι μου ειναι πολυ κατα στο να μην πληρωνει ο αντρας, κι αν τους το ελεγα αυτο θα μου ελεγαν να τον παρατησω.
    Εγω απλα εχω πει οτι εχω ξεκινησει κατι με καποιον, αυτα δεν τα λεω σε κανεναν.

    Το θεμα δεν το εκανα για να βγαλω απο μεσα μου το παραπονο μου, εχω αποφασισει τι θα κανω.
    Lemon γιατι απολογησε?
    Ειπες οτι δεν σε ενδιαφερουν ολα τα αλλα οπότε?

    Απλα αυτη την φορα εκμεταλευσου το γεγονός οτι νιώθεις κάπως καλα μαζί του και εφόσον νιώθεις την αναγκη να τα βγάζεις απο μέσα σου καν τω εδώ ....
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    Δε θα κάνεις σύντομα σχέση που να περνάς καλά γιατί έχεις πολλά θέματα... Ένα από αυτά είναι κ ο εγωισμός σου κ ποοοσο συμφεροντολογα εισαι. Δε στα λέω με κακία απλά να αναρωτηθείς.... Δε φταίει ο κόσμος που δεν είναι ιδανικος εσύ φταις. Δε φταίει ο άλλος που δε σε καλύπτει εσύ φταις. Ψάχνεις κάποιον να τον στηψεις για να αρπάξεις ευχαρίστηση. Κοιτάς τους άλλους ανθρώπους σαν να είναι το μέσο που θα σε κάνουν ευτυχισμένη. Το πρόβλημα είσαι εσυ.Εχεις ένα σωρό κενά μέσα σου κ αντί να τα καλύψεις μόνη σου θέλεις να χρησιμοποιήσεις τους άλλους ανθρώπους να σου τα καλύψουν. Σκέφτεσαι λάθος γι αυτό κ ενεργείς λανθασμένα.δεν πειράζει αν αργήσεις να μάθεις κάνε τα λάθη σου αρκεί να μάθεις κάποια στιγμή για το καλό το δικό σου

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,729
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    ι την τρίτη πήρα κάτι να πιω από ένα περίπτερο και δεν έκανε καν κίνηση να το πληρώσει. Δεν περίμενα να μου κακοφανεί τόσο αυτό το τελευταίο. .
    αυτο πρεπει να ειναι τρομαχτικη εμπειρια για καθε γυναικα που γεννηθηκε στην ελλαδα

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2018
    Location
    Los Santos
    Posts
    440
    εγώ δεν μπορώ να καταλάβω τι έχετε πάθει κ λέτε να τα πληρώνει όλα ο άντρας κ ότι η γονείς σου είναι κατά να μην πληρώνει ο άντρας τι είναι? τράπεζα είναι? Πραγματικά με πιάνει μια αηδία

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,777
    Τωρα στην καραντίνα μιλάτε πχ στα σοσιαλ? ποσο συχνά? επειδη ειπες οτι μένετε αλλου.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Quote Originally Posted by el.gre View Post
    Δε θα κάνεις σύντομα σχέση που να περνάς καλά γιατί έχεις πολλά θέματα... Ένα από αυτά είναι κ ο εγωισμός σου κ ποοοσο συμφεροντολογα εισαι. Δε στα λέω με κακία απλά να αναρωτηθείς.... Δε φταίει ο κόσμος που δεν είναι ιδανικος εσύ φταις. Δε φταίει ο άλλος που δε σε καλύπτει εσύ φταις. Ψάχνεις κάποιον να τον στηψεις για να αρπάξεις ευχαρίστηση. Κοιτάς τους άλλους ανθρώπους σαν να είναι το μέσο που θα σε κάνουν ευτυχισμένη. Το πρόβλημα είσαι εσυ.Εχεις ένα σωρό κενά μέσα σου κ αντί να τα καλύψεις μόνη σου θέλεις να χρησιμοποιήσεις τους άλλους ανθρώπους να σου τα καλύψουν. Σκέφτεσαι λάθος γι αυτό κ ενεργείς λανθασμένα.δεν πειράζει αν αργήσεις να μάθεις κάνε τα λάθη σου αρκεί να μάθεις κάποια στιγμή για το καλό το δικό σου
    Όταν οι άντρες πάνε να μας χρησιμοποιήσουν για σεξ, εμείς γιατί να μην τους χρησιμοποιούμε;
    Τόσες φορές αηδίασα με την πάρτη τους. Αφού είναι τόσο λίγοι για εμένα, γιατί απλά να μην τους στίψω, όπως λες; Δεν αρνούμαι οτι αυτό μπορεί να κάνω.
    Όταν γνωρίσω κάποιον που θα μου αρέσει, θα του φερθώ σωστά,εννοείται.
    Αλλά άτομα για τα οποία δεν δίνω δεκάρα, γιατί να μην τα χρησιμοποιήσω;
    Σιχάθηκα να γίνεται το ανάποδο συνέχεια.
    Ήδη έστειλα σε κάποιους που βγήκα ότι τώρα που γνώρισα ένα σωστό παιδί , δείχνουν τόσο λίγοι στα μάτια μου.

    Ναι, είναι καλό παιδί, είναι σωστός στη συμπεριφορά του, αλλά δεν παύει να μην μου είναι καθόλου ελκυστικός σαν άνθρωπος, πέρα από τη χημεία που ανέφερα στο ερωτικό.
    Όσο μιλάω μαζί του τόσο ξενερώνω, ωστόσο δεν κάνω πίσω. Θα πάρω ό,τι εμπειρία μπορώ και μετά θα τον αφήσω με κάποια δικαιολογία. Δεν τον θέλω, υπό άλλες συνθήκες πραγματικά δεν θα έβγαινα δεύτερο ραντεβού μαζί του, μην πω ούτε πρώτο.

    Όχι, τράπεζα δεν είναι, αλλά κινηση μπορούσε να κάνει. Και θα το πλήρωνα εγώ.
    Ένα άλλο παιδί που έβγαινα, δεν με άφηνε να πληρώνω ούτε αναψυκτικό από το περίπτερο. Και έκανε μια απλή δουλειά και ήταν και σε πολύτεκνη οικογένεια.
    Όλοι μέχρι στιγμής με κερνούσαν, ακόμα και φοιτητές που δεν είχαν δικά τους λεφτά.
    Δεν λεω να με κερνάει πάντα, αλλά να κάνει την κίνηση, κι ας πληρώσω εγώ στο τέλος.
    Εσείς θα θέλατε να συνεχίσετε μια σχέση με ένα άτομο που είναι μετρημένα τα λεφτά του και δεν ξέρετε αν μπορείτε να βγαίνετε, να πάτε κάπου ένα σαββατοκύριακο, να κάνετε δώρα ο ένας στον άλλον; Εγώ όχι πάντως. Και ο λόγος που το παραβλέπω, αν και με ενοχλεί, είναι γιατί τον συγκεκριμένο δεν τον θέλω για σχέση, άλλος είναι ο σκοπός μου.

    Ναι, μιλάμε κάθε μέρα τώρα και μάλιστα χθες άφησε να εννοηθεί πως είναι ερωτευμένος μαζί μου. Και πριν λίγες μέρες , κάναμε ένα αστείο, και τέλος πάντων είπε μεταξύ σοβαρού και αστείου πως είμαι η κοπέλα του.
    Πρώτη φορά με βλέπει κάποιος τόσο σοβαρά και χαίρομαι που το κατάφερα. Αλλά δεν τον θέλω.
    Θα συνεχίσω μαζί του, αλλά πραγματικά θέλω να ξεσπάσω εδώ αυτό που νιώθω. Δεν ήθελα να είναι έτσι η πρώτη μου σχέση, ούτε καμία μου σχέση.
    Δεν με ενδιαφέρει καθόλου αυτός ο άνθρωπος και τον θεωρώ λίγο για την προσπάθεια που έχω κάνει , ώστε να τραβάω άντρες με πιο υψηλά στάνταρ.
    Γιατί να μην έχω κάποιον που να μου αρέσει, έστω και λίγο;

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Όταν οι άντρες πάνε να μας χρησιμοποιήσουν για σεξ, εμείς γιατί να μην τους χρησιμοποιούμε;
    Τόσες φορές αηδίασα με την πάρτη τους. Αφού είναι τόσο λίγοι για εμένα, γιατί απλά να μην τους στίψω, όπως λες; Δεν αρνούμαι οτι αυτό μπορεί να κάνω.
    Όταν γνωρίσω κάποιον που θα μου αρέσει, θα του φερθώ σωστά,εννοείται.
    Αλλά άτομα για τα οποία δεν δίνω δεκάρα, γιατί να μην τα χρησιμοποιήσω;
    Σιχάθηκα να γίνεται το ανάποδο συνέχεια.
    Ήδη έστειλα σε κάποιους που βγήκα ότι τώρα που γνώρισα ένα σωστό παιδί , δείχνουν τόσο λίγοι στα μάτια μου.

    Ναι, είναι καλό παιδί, είναι σωστός στη συμπεριφορά του, αλλά δεν παύει να μην μου είναι καθόλου ελκυστικός σαν άνθρωπος, πέρα από τη χημεία που ανέφερα στο ερωτικό.
    Όσο μιλάω μαζί του τόσο ξενερώνω, ωστόσο δεν κάνω πίσω. Θα πάρω ό,τι εμπειρία μπορώ και μετά θα τον αφήσω με κάποια δικαιολογία. Δεν τον θέλω, υπό άλλες συνθήκες πραγματικά δεν θα έβγαινα δεύτερο ραντεβού μαζί του, μην πω ούτε πρώτο.

    Όχι, τράπεζα δεν είναι, αλλά κινηση μπορούσε να κάνει. Και θα το πλήρωνα εγώ.
    Ένα άλλο παιδί που έβγαινα, δεν με άφηνε να πληρώνω ούτε αναψυκτικό από το περίπτερο. Και έκανε μια απλή δουλειά και ήταν και σε πολύτεκνη οικογένεια.
    Όλοι μέχρι στιγμής με κερνούσαν, ακόμα και φοιτητές που δεν είχαν δικά τους λεφτά.
    Δεν λεω να με κερνάει πάντα, αλλά να κάνει την κίνηση, κι ας πληρώσω εγώ στο τέλος.
    Εσείς θα θέλατε να συνεχίσετε μια σχέση με ένα άτομο που είναι μετρημένα τα λεφτά του και δεν ξέρετε αν μπορείτε να βγαίνετε, να πάτε κάπου ένα σαββατοκύριακο, να κάνετε δώρα ο ένας στον άλλον; Εγώ όχι πάντως. Και ο λόγος που το παραβλέπω, αν και με ενοχλεί, είναι γιατί τον συγκεκριμένο δεν τον θέλω για σχέση, άλλος είναι ο σκοπός μου.

    Ναι, μιλάμε κάθε μέρα τώρα και μάλιστα χθες άφησε να εννοηθεί πως είναι ερωτευμένος μαζί μου. Και πριν λίγες μέρες , κάναμε ένα αστείο, και τέλος πάντων είπε μεταξύ σοβαρού και αστείου πως είμαι η κοπέλα του.
    Πρώτη φορά με βλέπει κάποιος τόσο σοβαρά και χαίρομαι που το κατάφερα. Αλλά δεν τον θέλω.
    Θα συνεχίσω μαζί του, αλλά πραγματικά θέλω να ξεσπάσω εδώ αυτό που νιώθω. Δεν ήθελα να είναι έτσι η πρώτη μου σχέση, ούτε καμία μου σχέση.
    Δεν με ενδιαφέρει καθόλου αυτός ο άνθρωπος και τον θεωρώ λίγο για την προσπάθεια που έχω κάνει , ώστε να τραβάω άντρες με πιο υψηλά στάνταρ.
    Γιατί να μην έχω κάποιον που να μου αρέσει, έστω και λίγο;
    Στα άλλα δεν θα σου απαντήσω γιατί τα έχουμε απαντήσει όλα σε προηγούμενο θέμα σου.
    Λες ότι είναι λίγος για την προσπάθεια που εχεις κάνει. Αλλά δεν νομίζω να καίγεται καρφί σε κανέναν άντρα γι αυτό.
    Όσο για την τελευταία ερώτηση, δεν θα έχεις κάποιον που να σου αρέσει. Γιατί πολύ απλά δεν σου αρέσει κανένας και τίποτα πέρα από τον εαυτό σου.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Θέλω έναν άνθρωπο που να είναι έξυπνος, να μπορούμε να συζητάμε σαν άνθρωποι, καλλιεργημένος, σχετικά εμφανίσιμος (δεν με καίει και μοντέλο, αλλά να έχει μια προσεγμένη εμφάνιση) και να έχει μια συμπαθητική οικονομική κατάσταση για να κάνουμε πράγματα μαζί (κι ας μην πληρώνει τα πάντα αυτός).
    Ζητώ κάτι παράλογο;
    Εδώ άλλες επιθυμούν άντρες πολύ πάνω από τα κυβικά τους και μοιράζουν απορρίψεις σε όποιον είναι στα μέτρα τους, γιατί περιμένουν ότι θα γνωρίσουν κελεπούρι.
    Εγώ που πληρώ κάποια κριτήρια, δεν δικαιούμαι κάποιον σαν αυτόν που ζήτησα;

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,191
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Θέλω έναν άνθρωπο που να είναι έξυπνος, να μπορούμε να συζητάμε σαν άνθρωποι, καλλιεργημένος, σχετικά εμφανίσιμος (δεν με καίει και μοντέλο, αλλά να έχει μια προσεγμένη εμφάνιση) και να έχει μια συμπαθητική οικονομική κατάσταση για να κάνουμε πράγματα μαζί (κι ας μην πληρώνει τα πάντα αυτός).
    Ζητώ κάτι παράλογο;
    Εδώ άλλες επιθυμούν άντρες πολύ πάνω από τα κυβικά τους και μοιράζουν απορρίψεις σε όποιον είναι στα μέτρα τους, γιατί περιμένουν ότι θα γνωρίσουν κελεπούρι.
    Εγώ που πληρώ κάποια κριτήρια, δεν δικαιούμαι κάποιον σαν αυτόν που ζήτησα;
    Τα κριτήρια δεν λέμε εμείς οι ίδιοι αν τα πληρουμε ..

    Αυτό αστο να στο πουν οι άλλοι...Ο κάθενας τον ευατο του τον βλέπει μια χαρά ...
    Έλα όμως που έρχεται η ζωή και τους αποδεικνύει ότι μάλλον κάτι δεν πάει καλά και πρέπει να αλλάξουν ...

    Καλώς η κακώς ότι δίνεις περνεις στην ζωή ...
    Και εσύ μάλλον κάτι άλλο βγάζεις προς τα έξω και δεν έχεις αυτούς που θέλεις ..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    μα δεν εχω βγει ακομα και σε μερη που μπορω να γνωρισω ατομα σαν αυτα που ψαχνω
    τοσα χρονια μεσω ιντερνετ εκανα γνωριμιες και μονο μια απο κοντα(που ηταν αξιολογο παιδι, αλλα δεν μου ταιριαζε)

    τωρα εχω αρχισει να κανω καποιες νεες συναναστροφες και ελπιζω να συνεχισουμε να βγαινουμε μετα την καραντινα, να δικτυωθω και να γνωρισω κανενα ατομο πιο κοντα στα γουστα και στα ενδιαφεροντα μου

    τωρα για τα κριτηρια, τα εμφανισιακα μου το λενε αρκετοι οτι τα πληρω
    και περα απο αυτο, εχω σπουδασει, εχω δουλεψει, δεν περιμενω κανεναν να με συντηρησει (αλλα αυτο δεν σημαινει οτι θα βρω καποιον να μην μπορουμε να πηγαινουμε βολτες)
    εχω ενδιαφεροντα, διαβαζω, γυμναζομαι, δεν ειμαι απο αυτες που λιωνουν ολη μερα στις σειρες και στα ριαλιτι και δεν κουνανε το μικρο τους δαχτυλακι

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    339
    Τελικά ζητάς κάτι παράλογο, γιατί έτσι όπως σκέφτεσαι δεν σου αξίζει ούτε ο τελευταίος λιγούρης. Λες ότι θες να στίψεις τους λιγούρηδες, αλλά τελικά στίβεις ακόμα κι αυτό το καλό παιδί που φαίνεται ερωτευμένο μαζί σου. Πήγαινε να τα πεις σε έναν ψυχίατρο που θα πληρωθεί τουλάχιστον για τη συνεδρία, εμείς γιατί να χαλάμε το βράδυ μας στο τζάμπα; Έχεις διαταραχή προσωπικότητας, με κοινές λέξεις είσαι ένας κακός χαρακτήρας, τοξικός άνθρωπος. Κάνεις τη χειρότερη δυσφήμιση στις υπόλοιπες γυναίκες αυτού του πλανήτη.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Θέλω έναν άνθρωπο που να είναι έξυπνος, να μπορούμε να συζητάμε σαν άνθρωποι, καλλιεργημένος, σχετικά εμφανίσιμος (δεν με καίει και μοντέλο, αλλά να έχει μια προσεγμένη εμφάνιση) και να έχει μια συμπαθητική οικονομική κατάσταση για να κάνουμε πράγματα μαζί (κι ας μην πληρώνει τα πάντα αυτός).
    Ζητώ κάτι παράλογο;
    Εδώ άλλες επιθυμούν άντρες πολύ πάνω από τα κυβικά τους και μοιράζουν απορρίψεις σε όποιον είναι στα μέτρα τους, γιατί περιμένουν ότι θα γνωρίσουν κελεπούρι.
    Εγώ που πληρώ κάποια κριτήρια, δεν δικαιούμαι κάποιον σαν αυτόν που ζήτησα;
    Lemon τα έχεις μπερδέψει τα πράγματα.
    Μήπως θα σε βοηθούσε να το γυρίσω σε παραδείγματα? Να σου πω για μένα (μια από τις πολλές είμαι και εγώ).. Πες ότι γνωρίζω κάποιον έξυπνο, εμφανισιμο και όλα αυτά που είπες. Μα αν δεν ταιριάζει μαζί μου τι να τον κάνω? Αν τις ώρες που είμαι μαζί του δεν νιώθω καλά τι να σκεφτώ? Ελα μωρέ δεν πειράζει, αφού είναι έξυπνος?
    Με το εμφανίσιμος εννοείς εμφανίσιμος για τα γούστα σου, οπότε δεν σχολιάζω.
    Και για το ότι "μοιράζουν απορρίψεις" σου λέω πως εγώ έχω μοιράσει απορρίψεις επειδή κάποιος ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΈΣΕΙ και ας ήταν όσο έξυπνος και ωραίος θέλει. Γιατί πιστεύεις ότι και οι άλλες δεν απέρριψαν για το ίδιο λόγο και όχι επειδή περιμένουν το κελεπούρι?
    Lemon θες και άλλο παράδειγμα? Αυτα που λες είναι σαν να ρωτάς μια γυναίκα ποιο παπούτσι θα κάτσει να χαζέψει στην βιτρίνα, την γόβα στιλέτο ή το αθλητικό. Εγώ την γόβα θα κοιτάξω, αλλά στο τέλος θα πάρω το αθλητικό γιατί με την γόβα ναι φαίνομαι ωραία αλλά ΔΕΝ ΝΙΏΘΩ ωραία και άνετα.
    Και όχι δεν ζητάς κάτι παράλογο. Ζητάς κάτι "σε κουτάκι, επί παραγγελία" και αυτό που θα έπρεπε να ζητας είναι κάποιος που θα σε κάνει να νιώθεις καλά ΤΟΥΛΆΧΙΣΤΟΝ.
    Με αυτό που έχεις ξεκινήσει λες δεν σου αρέσει. Άλλος είναι ο σκοπός σου. Αλλά να ξέρεις πως όταν σκέφτεσαι "αυτός ο άνθρωπος δεν μου αρέσει καθόλου" , δεν θα σου βγει ο συγκεκριμένος σκοπός.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Δεν ειπα πως αν εχει ολα τα παραπανω , τοτε σιγουρα θα ειμαι καλα μαζι του.
    Αυτο δεν το ξερεις.

    Οκ, ας το πω πιο σωστα. ΘΕΛΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΟΜΟΡΦΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ. ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Δεν ειπα πως αν εχει ολα τα παραπανω , τοτε σιγουρα θα ειμαι καλα μαζι του.
    Αυτο δεν το ξερεις.

    Οκ, ας το πω πιο σωστα. ΘΕΛΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΟΜΟΡΦΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ. ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ.
    Μα το θέμα είναι ότι ξεκινάς πράγματα με την σκέψη "πάω να συναντήσω άλλο ένα ληγουρη, ηλιθιο, άχρηστο".
    Δεν ξεκινάς με το "πάω να βγω ραντεβού και οκ, ότι βγει"
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

Page 2 of 12 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Δεν ξερω γιατι μου το κανω..αλλα το κανω και ειναι κουραστικο!
    By Μητσάκος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 10-12-2020, 19:20
  2. Replies: 94
    Last Post: 17-07-2019, 01:06
  3. Κατάφερα να είμαι καλά για ένα διαστημα αλλά....
    By chrisxkar in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 2
    Last Post: 24-10-2017, 17:58
  4. Τα έχω ξαναπεί αλλά νομίζω ότι γίνονται χειρότερα
    By voman in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 23-02-2011, 15:41
  5. Θέλω αλλά δεν μπορώ... νομίζω...
    By Naranja in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 15-04-2006, 13:32

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •