Νομίζω κατάφερα να κάνω σχέση, αλλά δεν με καλύπτει. - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 12 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 61 to 75 of 166
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,366
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    To ο καθένας θα πει την μαλακία του πήγαινε σε αυτό που ειπα πριν, ότι ο καθένας βλέπει ότι κάτι παίζει με δύο ανθρώπους και την άλλη μέρα πλέον δεν παίζει. Και ο καθένας την μαλακία τη δικιά του θα πει για να το ερμηνεύσει -αν ασχοληθεί κι όσο ασχοληθεί κιόλας.
    Το θέμα το δικό σου που δεν μου απαντάς και πάνω σε αυτό σχολίασα, είναι το αν θα κάνουν σεξ ή όχι; Τι το διαφορετικό έχει πει κι έχει κάνει με ένα σωρό άλλους που το κόλλημα είναι με αυτόν που το απομόνωσες σαν περίπτωση; Επειδή σκέφτεται να ολοκληρώσει; Αυτό δεν καταλαβαίνω και δεν μου απαντάς.

    Τεςπα, δεν βλέπω να συνεννοούμαστε.
    Φυσικά δεν συνεννοούμαστε για αυτό άλλη φορά να διατυπώνεις τα ερωματα σου ποιο καθαρά και χωρίς χαρακτηρισμούς για τις απόψεις τον άλλον...

    Αν διάβαζες όσα τις έχω πει έως τώρα δεν θα χρειαζόταν να κάνεις αυτήν την ερώτηση και να ξαναμπαινω στην διαδικασία να απαντάω σε μια ερώτηση που έχω πει ξεκάθαρα την απόψη μου σε αυτό, όχι μόνο στο τωρινό της θέμα αλλά και παλαιότερα..

    Βλέπεις λοιπόν ότι κάποιος άλλος εδώ μέσα δεν καταλαβαίνει ....


    Και για να τελειώνουμε με αυτή όλη την φαρσοκωμωδία εγώ είμαι αυτή που τις είπα να προχωρήσει και στο σεξ και στα χαμουρεματα και σε ότι ότι άλλο γουσταρει αφού αυτό θέλει ...
    Αφού πλέον όσα της έχω πει όχι μόνο εγώ εδώ μέσα αλλά οι περισσότεροι για το τι θα ήταν σωστό να κάνει δεν την ενδιαφέρουν...
    Δικό της είναι το σώμα ,αν θέλει να το ξεφτυλιζει η κάθε γυναίκα με αυτό τον τρόπο είναι δικαίωμα της ...

    Να είναι όμως έτοιμη να δεχτεί και τις συνέπειες όλου αυτού ....
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    339
    Υποτιμάτε τα σχόλια των άλλων, αλλά οι άλλοι δε χαρακτήρισαν τα δικά σας σχόλια ηλιθιότητες, τι σας κάνει να πιστεύετε ότι δεν είναι κιόλας; Έχετε χρησιμοποιήσει ένα απίστευτο λεξιλόγιο και φρασεολογία για να εκφράσετε την άποψή σας, αλλά τελικά σας πείραξαν τα σχόλια των άλλων. Δείτε λίγο τι γράφετε πριν επιτεθείτε στους άλλους και μην κάνετε λογοκρισία όταν την αξίζετε εξίσου.

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Σε εμένα μιλάς Chaos; Μα διευκρίνηση ζήτησα και συζήτηση κάνουμε, ποιος λογόκρινε; Δεν συμφωνούμε όλοι με όλους σώνει και καλά, εννοείται αυτό.

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,366
    Γιατι σου κάνει εντύπωση? " Καθεις εφ' ω ετάχθη"


    Ο καθένας εδώ μεσα με βαση αυτο που προορίζεται ενεργει.....
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by Meditation View Post
    Μου αρέσει που όλοι την λέμε ωραία τη θεματοθετρια. Λες και ξέρουμε εάν είναι όμορφη. Αντικειμενικά όμορφη δηλαδή. Και στο πρόσωπο και στο σώμα.Επειδη το λέει εκείνη; βλέπετε να έχει κάποια στοιχειώδη αυτογνωσία και λογική σκεψη αυτή η κοπέλα; εδώ τα έχει ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΩΣΕΙ ΟΛΑ.

    Διαστρεβλωμενες απόψεις για τη κοινωνία, διαστρεβλωμενες απόψεις για τις σχέσεις, διαστρεβλωμενες για τους άντρες, για τις φιλίες, για τους ανθρώπους γενικότερα. Διαστρεβλωμενες για τον εαυτο της και τις επιθυμίες της. Σίγουρα θα έχει και διαστρεβλωμενες πεποιθήσεις για την εμφάνιση της.

    Μπορεί να ήταν παλιά μια μέτρια κοπέλα -να ήταν και χοντρούλα- και επειδή δεν είχε δυνατό πρόσωπο έκανε τα πάντα για να χτίσει ένα καλό σώμα. Και τώρα επειδή η λαχτάρα της πάντα ήταν να περνιεται για μοντέλο, νομίζει ότι είναι καμία Ζιζέλ.

    Εγώ δεν το θεωρώ καθόλου απίθανο. Εδω φαντασιώνεται ότι δήθεν τάπωσε τους λιγουρηδες λέγοντας τους ότι βγαίνει με κάποιον άλλον - λες και οι λιγουρηδες έχουν τον δικό της τον χαβα- στην εμφάνιση της θα κολλήσει; μπορεί και εκεί να φαντάζεσαι πράγματα που δεν ισχύουν όπως και σε όλους τους τομείς της ζωής της.
    μπορει..
    μπορει να βρεξει, μπορει και να χιονισει.
    εμεις το παιρνουμε αυτο που νομιζει για την ομορφια της σαν δεδομενο, ωστε να επικεντρωθουμε στο αληθινο προβλημα που ΔΕΝ ειναι η εμφανιση. ακομα και να υφισταται, το προβλημα ΔΕΝ ειναι η καλη ή μετρια εμφανιση της.
    το προβλημα ειναι αλλού.

    αν ξεκινησουμε απο το "μπορει και να μην εισαι και τοσο ομορφη", δεν θα παει βημα παρακατω η συζητηση. θα μεινει για παντα εκει.
    μπορω να σου πω και τον διαλογο.
    -δεν το ξερουμε αν εισαι και ομορφη οπως μας λες, μπορει να εισαι πολυ μετρια.
    -εγω με βρισκω πολυ ομορφη τωρα πια, μετα απο τοσες προσπαθειες και οι ανδρες που γνωριζω το ιδιο μου λενε.
    - μα αυτοι θελουν να πηδηξουν, σε ολες λενε οτι ειναι ομορφες.
    -ναι, αλλα εγω ειμαι αντικειμενικα ομορφη, καθε μερα γυμναστικη κανω. γιατι να μην εχω εναν ανδρα που μου αρεσει;;;
    κλπ....

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Ομορφη δεν με εχουν πει μονο τα λιγουρια, με εχουν πει και αντρες που δεν ειχαν προθεση να με πηδηξουν
    Επισης εχω κανει και δουλειες που εχουν ως βασικο κριτηριο την εμφανιση, μου το εχουν πει και σε δουλειες μου δηλαδη

    Και ναι, οταν κανω την προσπαθεια μου, γιατι να μην εχω εναν αντρα που να μου αρεσει; Λογικο δεν ειναι να εχω αυτο το παραπονο;

    Οι λιγουρηδες που τους εστειλα, οι δυο δεν απαντησαν και ενας απαντησε οτι χαιρεται για εμενα.
    Και μην το νομιζετε οτι το εχουν τοσο ευκολο το να βρουν αλλη. Λιγουρια ειναι, στερημενοι, αν ηταν χορτατοι δεν θα φερονταν ετσι. Καποιοι μαλιστα αντικειμενικα δεν εχουν τα προσοντα για να τους κοιταξει μια γυναικα. Μην πιστευετε οτι ειναι τοσο ευκολο για εναν αντρα να βρει να πηδηξει, εκτος αν μιλαμε για οικους ανοχης ή για καποια κατω του μετριου που θα πεσει ευκολα, ή για κάποια που θελει να τους χρησιμοποιησει για κατι (πχ, εγω. Διαφορετικα, ουτε που θα ασχολιομουν μαζι τους)

    Λετε οτι ξενερωνουν με το να καταλαβαινουν οτι δεν τους θελει καποια.
    Δηλαδη αν καποιος μου αρεσει, και εχω την επιθυμια οταν το κανω μαζι του,αλλα δεν εχω εμπειρια, θα ξενερωσει;
    Επισης, δεν μπορω να κανω εναν αντρα να τρέχει από πίσω μου, επειδη δεν εχω ολοκληρωμένες εμπειρίες;

    Για τους αλλους που θελω να χρησιμοποιησω δεν με νοιαζει αν θα τους αρεσει, ή αν θα ξενερωσουν, πραγματικα δεκαρα δεν δινω, αφου μεσα μου τους εχω απορριψει εγω η ιδια. Αφηστε που πιστευω πως δεν ειναι και για να εχουν απαιτησεις, κακα τα ψεματα, οπως ειπα και παραπανω, οι αντρες δεν πηδανε τοσο οσο θελουν να παρουσιαζουν.

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2018
    Location
    Los Santos
    Posts
    440
    Quote Originally Posted by Meditation View Post
    Μου αρέσει που όλοι την λέμε ωραία τη θεματοθετρια. Λες και ξέρουμε εάν είναι όμορφη. Αντικειμενικά όμορφη δηλαδή. Και στο πρόσωπο και στο σώμα.Επειδη το λέει εκείνη; βλέπετε να έχει κάποια στοιχειώδη αυτογνωσία και λογική σκεψη αυτή η κοπέλα; εδώ τα έχει ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΩΣΕΙ ΟΛΑ.

    Διαστρεβλωμενες απόψεις για τη κοινωνία, διαστρεβλωμενες απόψεις για τις σχέσεις, διαστρεβλωμενες για τους άντρες, για τις φιλίες,για τους ανθρώπους γενικότερα.Διαστρεβλωμενε� � για τον εαυτο της και τις επιθυμίες της. Σίγουρα θα έχει και διαστρεβλωμενες πεποιθήσεις για την εμφάνιση της.

    Μπορεί να ήταν παλιά μια μέτρια κοπέλα -να ήταν και χοντρούλα- και επειδή δεν είχε δυνατό πρόσωπο έκανε τα πάντα για να χτίσει ένα καλό σώμα. Και τώρα επειδή η λαχτάρα της πάντα ήταν να περνιεται για μοντέλο, νομίζει ότι είναι καμία Ζιζέλ.

    Εγώ δεν το θεωρώ καθόλου απίθανο. Εδω φαντασιώνεται ότι δήθεν τάπωσε τους λιγουρηδες λέγοντας τους ότι βγαίνει με κάποιον άλλον - λες και οι λιγουρηδες έχουν τον δικό της τον χαβα- στην εμφάνιση της θα κολλήσει; μπορεί και εκεί να φαντάζεσαι πράγματα που δεν ισχύουν όπως και σε όλους τους τομείς της ζωής της.
    Κάτι τέτοιες σαν αυτήν είναι για τα σκουπίδια πραγματικά όμως

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Ομορφη δεν με εχουν πει μονο τα λιγουρια, με εχουν πει και αντρες που δεν ειχαν προθεση να με πηδηξουν
    Επισης εχω κανει και δουλειες που εχουν ως βασικο κριτηριο την εμφανιση, μου το εχουν πει και σε δουλειες μου δηλαδη

    Και ναι, οταν κανω την προσπαθεια μου, γιατι να μην εχω εναν αντρα που να μου αρεσει; Λογικο δεν ειναι να εχω αυτο το παραπονο;

    Οι λιγουρηδες που τους εστειλα, οι δυο δεν απαντησαν και ενας απαντησε οτι χαιρεται για εμενα.
    Και μην το νομιζετε οτι το εχουν τοσο ευκολο το να βρουν αλλη. Λιγουρια ειναι, στερημενοι, αν ηταν χορτατοι δεν θα φερονταν ετσι. Καποιοι μαλιστα αντικειμενικα δεν εχουν τα προσοντα για να τους κοιταξει μια γυναικα. Μην πιστευετε οτι ειναι τοσο ευκολο για εναν αντρα να βρει να πηδηξει, εκτος αν μιλαμε για οικους ανοχης ή για καποια κατω του μετριου που θα πεσει ευκολα, ή για κάποια που θελει να τους χρησιμοποιησει για κατι (πχ, εγω. Διαφορετικα, ουτε που θα ασχολιομουν μαζι τους)

    Λετε οτι ξενερωνουν με το να καταλαβαινουν οτι δεν τους θελει καποια.
    Δηλαδη αν καποιος μου αρεσει, και εχω την επιθυμια οταν το κανω μαζι του,αλλα δεν εχω εμπειρια, θα ξενερωσει;
    Επισης, δεν μπορω να κανω εναν αντρα να τρέχει από πίσω μου, επειδη δεν εχω ολοκληρωμένες εμπειρίες;

    Για τους αλλους που θελω να χρησιμοποιησω δεν με νοιαζει αν θα τους αρεσει, ή αν θα ξενερωσουν, πραγματικα δεκαρα δεν δινω, αφου μεσα μου τους εχω απορριψει εγω η ιδια. Αφηστε που πιστευω πως δεν ειναι και για να εχουν απαιτησεις, κακα τα ψεματα, οπως ειπα και παραπανω, οι αντρες δεν πηδανε τοσο οσο θελουν να παρουσιαζουν.
    Σε λίγο θα μας πεις ότι όλοι περιμένουν εσένα. ΕΝΝΟΕΊΤΑΙ ότι μπορούν να βρουν όσες θέλουν και να πηδηξουν...
    Δεν μπορείς να κάνεις αυτό που θέλεις με τον τρόπο που σκέφτεσαι και όχι επειδή δεν έχεις εμπειρίες...
    Πάντως μπορεί να βρεις κάποιον που να ταιριάζετε. Δηλαδή που να θέλει και εκείνος να σε χρησιμοποιεί.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  9. #69
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Δεν περιμενουν εμενα, απαραιτητα, αλλα οτι ψαχνουν σαν απελπισμενοι καποια να κατσει, ισχυει.
    Δεν μπορουν να βρουν ολοι σεξ.
    Ειδικα οι αντρες, αν δεν εχουν καποιες συγκεκριμενες προδιαγραφες, πολυυυ δυσκολα βρισκουν κι αυτο με καμια μετρια.
    Απο γνωστους και απο πολλες σελιδες στα σοσιαλ ολοι κλαιγονται πως δεν πηδανε, πως ειμαστε απαιτητικες (και καλα κανουμε) και κοιταμε μονο εμφανισιμους, με καλη οικονομικη κατασταση κλπ
    Δεν ειναι ευκολο για ολους να βρουν. Ειδικα ενας αντρας μετριος παρα πολυ δυσκολα βρισκει.
    Κι εγω καποτε νομιζα οτι οι αντρες πηδανε ευκολα, περισσοτερο απο τις γυναικες κλπ αλλα καμια σχεση. Και οι περισσοτεροι λενε ψεματα και πολλαπλασιαζουν τις εμπειριες τους.

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Και μην το νομιζετε οτι το εχουν τοσο ευκολο το να βρουν αλλη. Λιγουρια ειναι, στερημενοι, αν ηταν χορτατοι δεν θα φερονταν ετσι. Καποιοι μαλιστα αντικειμενικα δεν εχουν τα προσοντα για να τους κοιταξει μια γυναικα. Μην πιστευετε οτι ειναι τοσο ευκολο για εναν αντρα να βρει να πηδηξει, εκτος αν μιλαμε για οικους ανοχης ή για καποια κατω του μετριου που θα πεσει ευκολα, ή για κάποια που θελει να τους χρησιμοποιησει για κατι (πχ, εγω. Διαφορετικα, ουτε που θα ασχολιομουν μαζι τους)
    Εσύ που είσαι τόσο όμορφη και με τόσα προσόντα κι "ανώτερη" και τζαμάουα και δεν είσαι στερημένη κι αχόρταγη σαν αυτούς, γιατί τότε έχεις φτάσει 25 και δεν έχει βρεθεί κανείς να σε εκτιμήσει και να σε κοιτάξει και γιατί σου είναι τόσο δύσκολο να κάνεις κάτι με τον οποιοδήποτε; Κι αφού δεν είσαι λιγούρη τότε γιατί μας γράφεις όλη την ώρα για συναντήσεις με τον κάθε άκυρο που απλά ανταλάξατε 2 κουβέντες; Αφού εσύ δεν είσαι λιγούρι γιατί έχεις καθίσει κι έχείς κάνει τόσα προκαταρκτικά και γλωσσόφιλα με τον καθένα που δεν τον εκτιμάς;


    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Λετε οτι ξενερωνουν με το να καταλαβαινουν οτι δεν τους θελει καποια.
    Δηλαδη αν καποιος μου αρεσει, και εχω την επιθυμια οταν το κανω μαζι του,αλλα δεν εχω εμπειρια, θα ξενερωσει;
    Επισης, δεν μπορω να κανω εναν αντρα να τρέχει από πίσω μου, επειδη δεν εχω ολοκληρωμένες εμπειρίες;

    Για τους αλλους που θελω να χρησιμοποιησω δεν με νοιαζει αν θα τους αρεσει, ή αν θα ξενερωσουν, πραγματικα δεκαρα δεν δινω, αφου μεσα μου τους εχω απορριψει εγω η ιδια. Αφηστε που πιστευω πως δεν ειναι και για να εχουν απαιτησεις, κακα τα ψεματα, οπως ειπα και παραπανω, οι αντρες δεν πηδανε τοσο οσο θελουν να παρουσιαζουν.

    Αφού είσαι τόσο μοιραία γυναίκα γεμάτη αυτοπεποίθηση που θεωρείς ότι χρησιμοποιείς τους άντρες, τότε γιατί απλά δεν το κάνεις, δεν το διασκεδάζεις και κλαίγεσαι και μας έχεις γεμίσει αναλύσεις επι αναλύσεων τόσο καιρό; Αφού έτσι νοιώθεις καλά, γλέντησέ το. Αν δεν σε νοιάζει για αυτούς και τους έχεις χεσμένους, εσύ η υπεργκόμενα νοιάζεσαι προφανώς για εσένα και το έχεις, άρα ξέρεις να αντλείς χαρά από αυτά τα παιχνιδάκια κι όλα καλά. Τι, όχι;

  11. #71
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Γιατι ολα αυτα τα συνειδητοποιησα προσφατα. Πριν στενοχωριομουν, αλλα απο εδω και περα θα τους χρησιμοποιω, θα παταω στο οτι δεν βρισκουν ευκολα σεξ και θα τους το κοπαναω στο τελος, και και θα το διασκεδαζω.

    Δεν εχω κανει σχεση γιατι δεν εχω γνωρισει κανεναν που να μου αρεσει πραγματικα. Κάποιοι που μου αρεσαν, ειχαν ηδη σχεση.
    Εχω ξεκαθαρισει πολλες φορες τον λογο που βγαινω με τα λιγουρια. Ειπαμε,για τις εμπειριες. Απλα δειλιαζα να φτασω ως το τελος.

    Και δυσκολο δεν ειναι να κανω κατι. Συνεχεια μου στελνουν στα σοσιαλ κι οποτε θελω βγαινω ραντεβου με οσους θελω.
    Εγω κολωνα, αλλα τωρα ειμαι πιο αποφασισμενη απο ποτε, να τους χρησιμοποιησω.
    Το οτι δεν εχω ολοκληρωσει ως τωρα ηταν γιατι δεν το ηθελα και ακομα δεν το θελω πραγματικα.

    Ενας αντρας που δεν κανει σεξ, δεν ειναι επιλογη του.
    Μια γυναικα που δεν κανει, συνηθως ειναι επιλογη της.

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Ομορφη δεν με εχουν πει μονο τα λιγουρια, με εχουν πει και αντρες που δεν ειχαν προθεση να με πηδηξουν
    Επισης εχω κανει και δουλειες που εχουν ως βασικο κριτηριο την εμφανιση, μου το εχουν πει και σε δουλειες μου δηλαδη

    Και ναι, οταν κανω την προσπαθεια μου, γιατι να μην εχω εναν αντρα που να μου αρεσει; Λογικο δεν ειναι να εχω αυτο το παραπονο;

    Οι λιγουρηδες που τους εστειλα, οι δυο δεν απαντησαν και ενας απαντησε οτι χαιρεται για εμενα.
    Και μην το νομιζετε οτι το εχουν τοσο ευκολο το να βρουν αλλη. Λιγουρια ειναι, στερημενοι, αν ηταν χορτατοι δεν θα φερονταν ετσι. Καποιοι μαλιστα αντικειμενικα δεν εχουν τα προσοντα για να τους κοιταξει μια γυναικα. Μην πιστευετε οτι ειναι τοσο ευκολο για εναν αντρα να βρει να πηδηξει, εκτος αν μιλαμε για οικους ανοχης ή για καποια κατω του μετριου που θα πεσει ευκολα, ή για κάποια που θελει να τους χρησιμοποιησει για κατι (πχ, εγω. Διαφορετικα, ουτε που θα ασχολιομουν μαζι τους)

    Λετε οτι ξενερωνουν με το να καταλαβαινουν οτι δεν τους θελει καποια.
    Δηλαδη αν καποιος μου αρεσει, και εχω την επιθυμια οταν το κανω μαζι του,αλλα δεν εχω εμπειρια, θα ξενερωσει;
    Επισης, δεν μπορω να κανω εναν αντρα να τρέχει από πίσω μου, επειδη δεν εχω ολοκληρωμένες εμπειρίες;

    Για τους αλλους που θελω να χρησιμοποιησω δεν με νοιαζει αν θα τους αρεσει, ή αν θα ξενερωσουν, πραγματικα δεκαρα δεν δινω, αφου μεσα μου τους εχω απορριψει εγω η ιδια. Αφηστε που πιστευω πως δεν ειναι και για να εχουν απαιτησεις, κακα τα ψεματα, οπως ειπα και παραπανω, οι αντρες δεν πηδανε τοσο οσο θελουν να παρουσιαζουν.
    οχι, δεν ειναι λογικο, γιατι το προβλημα σου δεν ειναι στην εμφανιση, αλλα στην προσωπικοτητα σου καισ την συμπεριφορα σου.

    εσυ ομως δεν ηθελες να χαρει για σενα, ηθελες να τον κανεις να ζηλεψει, αλλα οπως ειδες, χεστηκε...

    ακριβως αυτο λεμε κι εμεις.
    επειδη δεν ειναι τοσο ευκολο να βρουν να πηδηξουν χωρις σχεση και παρατραγουδα, τις κανουν θεεες ολες οσες γνωριζουν μπας και πηδηξουν. αυτο δεν σημαινει οτι τις ερωτευονται, ουτε οτι τις βρισκουν ΤΟΣΟ ομορφες. σε ολες τα ιδια λενε, εκτος απο αυτες που πραγματικα θελουν , πραγμα που φαινεται γιατι επιδιωκουν και συνεχεια, οχι μονο ξεπετες.

    αν εχεις ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ επιθυμια οταν το κανεις μαζι του (οχι επιθυμια να ειστε μαζι), τοτε δεν θα ξενερωσει, ακομα κι αν εισαι εντελως απειρη. στο υπογραφω.

    για να κανεις εναν ανδρα να τρεχει απο πισω σου, πρεπει να ειναι σκυλος...

    μα ουτε εσυ εισαι για να εχεις πολλες απαιτησεις,, γιατι δεν εχεις καμια ικανοτητα να γοητευσεις καποιον που σου αρεσει. γι αυτο και βγαινεις με ανδρες που δεν σου αρεσουν.

  13. #73
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Δεν περιμενουν εμενα, απαραιτητα, αλλα οτι ψαχνουν σαν απελπισμενοι καποια να κατσει, ισχυει.
    Δεν μπορουν να βρουν ολοι σεξ.
    Ειδικα οι αντρες, αν δεν εχουν καποιες συγκεκριμενες προδιαγραφες, πολυυυ δυσκολα βρισκουν κι αυτο με καμια μετρια.
    Απο γνωστους και απο πολλες σελιδες στα σοσιαλ ολοι κλαιγονται πως δεν πηδανε, πως ειμαστε απαιτητικες (και καλα κανουμε) και κοιταμε μονο εμφανισιμους, με καλη οικονομικη κατασταση κλπ
    Δεν ειναι ευκολο για ολους να βρουν. Ειδικα ενας αντρας μετριος παρα πολυ δυσκολα βρισκει.
    Κι εγω καποτε νομιζα οτι οι αντρες πηδανε ευκολα, περισσοτερο απο τις γυναικες κλπ αλλα καμια σχεση. Και οι περισσοτεροι λενε ψεματα και πολλαπλασιαζουν τις εμπειριες τους.
    Παααααρα πολυ εύκολα βρίσκουν. Και οι άντρες και οι γυναίκες. Δεν ξέρω γιατί έχεις αυτή τη γνώμη αλλά να ξέρεις πως όποιος ψάχνει βρίσκει. Εννοώ όποιος ψάχνει κανονικά, όχι από οθόνες.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  14. #74
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Για να σε δούμε. Εγώ περιμένω με πολύ ενδιαφέρον να μας πεις τις εξελίξεις.

  15. #75
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Δεν ηθελα να ζηλεψει, να δει οτι ειναι λιγος ηθελα.
    Να νιωσει μειονεκτικα και να αναρωτηθει γιατι καθισα σε εναν αλλον(οπως θα υποθετει) ενω σε εκεινον οχι.

    Και οχι, δεν βρισκουν ευκολα, ειδικα οι αντρες.

Page 5 of 12 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Similar Threads

  1. Δεν ξερω γιατι μου το κανω..αλλα το κανω και ειναι κουραστικο!
    By Μητσάκος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 10-12-2020, 18:20
  2. Replies: 94
    Last Post: 17-07-2019, 00:06
  3. Κατάφερα να είμαι καλά για ένα διαστημα αλλά....
    By chrisxkar in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 2
    Last Post: 24-10-2017, 16:58
  4. Τα έχω ξαναπεί αλλά νομίζω ότι γίνονται χειρότερα
    By voman in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 23-02-2011, 14:41
  5. Θέλω αλλά δεν μπορώ... νομίζω...
    By Naranja in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 15-04-2006, 12:32

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •