Νομίζω κατάφερα να κάνω σχέση, αλλά δεν με καλύπτει. - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 12 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 76 to 90 of 166
  1. #76
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Δεν περιμενουν εμενα, απαραιτητα, αλλα οτι ψαχνουν σαν απελπισμενοι καποια να κατσει, ισχυει.
    Δεν μπορουν να βρουν ολοι σεξ.
    Ειδικα οι αντρες, αν δεν εχουν καποιες συγκεκριμενες προδιαγραφες, πολυυυ δυσκολα βρισκουν κι αυτο με καμια μετρια.
    Απο γνωστους και απο πολλες σελιδες στα σοσιαλ ολοι κλαιγονται πως δεν πηδανε, πως ειμαστε απαιτητικες (και καλα κανουμε) και κοιταμε μονο εμφανισιμους, με καλη οικονομικη κατασταση κλπ
    Δεν ειναι ευκολο για ολους να βρουν. Ειδικα ενας αντρας μετριος παρα πολυ δυσκολα βρισκει.
    Κι εγω καποτε νομιζα οτι οι αντρες πηδανε ευκολα, περισσοτερο απο τις γυναικες κλπ αλλα καμια σχεση. Και οι περισσοτεροι λενε ψεματα και πολλαπλασιαζουν τις εμπειριες τους.
    Lemon παντρεμένη με δύο παιδιά ......από εμφανιση δεν θα σου εγώ πως είμαι ...

    Αριθμό προς το παρόν ένα λιγουρι δέκα χρόνια μικρότερο μου εδώ μέσα ...
    Πήγε και άλλο ένα πρό ολίγον καιρό ηλικιας πάλι μικρότερος μου πάλι από εδώ μέσα να παίξει το ίδιο βιολακι....
    Γνώστης πλέον όπως ήρθε έκανε μεταβολή και εξαφανίστηκε ...

    Αποτέλεσμα ?
    Τους έμειναν αυτά που φαντάζεσαι στα χέρια ....

    Είπα δεν θα το πω αλλά με σκας πραγματικά ....

    Χειρονακτική εργασία ψάχνουν καλό μου όλα αυτοί από εκεί που τους ψάχνεις ...
    Εκτός από Λιγουρία είναι και ανώμαλοι...
    Τι νορμάλ να βρεις από έναν άντρα που προσπαθεί να ικανοποιηθεί μέσα από μια οθόνη υπολογιστή?

    Τι θες να πετύχεις μαζί τους μπορείς να μου πεις?...
    Αυτοί προκειμένου να τους γκαυλ..... Θα προτιμήσουν να πάνε με οποία τους κάνει την δουλειά τους ..

    Και πάλι σου λέω γιατί ?
    Δεν το αξίζεις ειλικρινά ....

  2. #77
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Γιατί είναι λίγος; Που τον έφτυσες εσύ η θεάρα; Ζεις πραγματικά σε παράλληλο σύμπαν...
    Περιμένω με ενδιαφέρον να μας πεις πως θα πάει από εδώ και πέρα που θες να "τους χρησιμοποιήσεις" . Έτσι, τιμώρησέ τους. Αυτοί θέλουν απλά να πηδήξουν, οπότε μην μασάς, τιμώρησέ τους, πήδήξου μαζί τους εσύ.
    :D

  3. #78
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,856
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Δεν ηθελα να ζηλεψει, να δει οτι ειναι λιγος ηθελα.
    Να νιωσει μειονεκτικα και να αναρωτηθει γιατι καθισα σε εναν αλλον(οπως θα υποθετει) ενω σε εκεινον οχι.

    Και οχι, δεν βρισκουν ευκολα, ειδικα οι αντρες.
    εγω δεν βλεπω να ενοιωσε μειονεκτικα. αντιθετα, μεγαλοψυχια εδειξε. χαρηκε για σενα που βρηκες κατι, δεν ειπε αστον αυτον κι ελα μαζι μου. γιατι απλουστατα, δεν ενδιαφερεται να σε διεκδικησει

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Μα δεν ζητησα να με διεκδικησει, ειναι πολυ λιγος για εμενα, το ξαναειπα.
    Σιγουρα, ομως, ηθελα να νιωσει ασχημα που δεν του καθισα, ενω καθισα σε καποιον αλλο.

  5. #80
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Μα δεν ζητησα να με διεκδικησει, ειναι πολυ λιγος για εμενα, το ξαναειπα.
    Σιγουρα, ομως, ηθελα να νιωσει ασχημα που δεν του καθισα, ενω καθισα σε καποιον αλλο.
    Άσχημα δεν ένοιωσε μην αγχώνεσαι ...να είσαι σίγουρη έχει περάσει ήδη στην επόμενη και κάνει την δουλίτσα του

  6. #81
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Γιατί είναι λίγος; Που τον έφτυσες εσύ η θεάρα; Ζεις πραγματικά σε παράλληλο σύμπαν...
    Περιμένω με ενδιαφέρον να μας πεις πως θα πάει από εδώ και πέρα που θες να "τους χρησιμοποιήσεις" . Έτσι, τιμώρησέ τους. Αυτοί θέλουν απλά να πηδήξουν, οπότε μην μασάς, τιμώρησέ τους, πήδήξου μαζί τους εσύ.
    :D
    Χεστηκα αν θα το ευχαριστηθουν κι αυτοι.
    Εγω θα εχω παρει την εμπειρια μου κι αμα ειναι απο τα αγορακια που μου την δινουν, θα τους κοπανησω μετα οτι δεν μου αρεσαν κιολας

  7. #82
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Μα δεν ζητησα να με διεκδικησει, ειναι πολυ λιγος για εμενα, το ξαναειπα.
    Σιγουρα, ομως, ηθελα να νιωσει ασχημα που δεν του καθισα, ενω καθισα σε καποιον αλλο.
    Κι αφού είναι όλοι αυτοί τόσο λίγοι για εσένα, γιατί νοιάζεσαι τόσο για την άποψή τους ή το πως νοιώθουν; Εσείς οι θεές εκεί πάνω στα σύννεφα τι δουλειά έχετε να ασχολείστε ή να προσπαθείτε να αποδείξετε κάτι στους κοινούς θνητούς;

    (Το ρίχνω λίγο στην πλάκα αλλά όχι εντελώς. Κάνουμε πάλι την ίδια κουβέντα που κάνουμε τόσο καιρό. Δεν θες με τίποτα να δεις ότι αρμενίζεις στραβά, δεν είναι στραβός ο γιαλός, οπότε κάνουμε κύκλους συνεχώς).

  8. #83
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Δεν ηθελα να ζηλεψει, να δει οτι ειναι λιγος ηθελα.
    Να νιωσει μειονεκτικα και να αναρωτηθει γιατι καθισα σε εναν αλλον(οπως θα υποθετει) ενω σε εκεινον οχι.

    Και οχι, δεν βρισκουν ευκολα, ειδικα οι αντρες.
    Εγω δεν ξέρω κανέναν άντρα που να δυσκολεύτηκε να πηδηξει. Και έχω 150 ξαδέρφια, φίλους, γνωστούς.

  9. #84
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    ναι, σιγουρα, ολες περιμενουν να καθισουν σε εναν μετριο στο υψος, ανεργο,υπερβαρο που παρουσιαζει φωτο του απο οταν ηταν αδυνατος στο ιντερνετ
    ελπιζω να τον εβαλα σε σκεψη να αναρωτηθει αν αυτος που εχω τωρα ειναι ωραιοτερος και με περισσοτερα λεφτα και να νιωσει ασχημα

  10. #85
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Χεστηκα αν θα το ευχαριστηθουν κι αυτοι.
    Εγω θα εχω παρει την εμπειρια μου κι αμα ειναι απο τα αγορακια που μου την δινουν, θα τους κοπανησω μετα οτι δεν μου αρεσαν κιολας
    Θα είναι ΤΡΟΜΕΡΕΣ οι εμπειρίες που θα πάρεις, να έρθεις να μας τις πεις. Το ΤΡΟΜΕΡΕΣ ερμήνευσέ το όπως θέλεις.

  11. #86
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Κι αφού είναι όλοι αυτοί τόσο λίγοι για εσένα, γιατί νοιάζεσαι τόσο για την άποψή τους ή το πως νοιώθουν; Εσείς οι θεές εκεί πάνω στα σύννεφα τι δουλειά έχετε να ασχολείστε ή να προσπαθείτε να αποδείξετε κάτι στους κοινούς θνητούς;

    (Το ρίχνω λίγο στην πλάκα αλλά όχι εντελώς. Κάνουμε πάλι την ίδια κουβέντα που κάνουμε τόσο καιρό. Δεν θες με τίποτα να δεις ότι αρμενίζεις στραβά, δεν είναι στραβός ο γιαλός, οπότε κάνουμε κύκλους συνεχώς).
    Γιατι κατι τετοια ατομα που εχουν κανει θεο το σεξ(επειδη ειναι λιγουρια και το εχουν μεγαλοποιησει) καποτε με εφεραν σε σημειο να αναρωτιεμαι μηπως εχω προβλημα που δεν εχω κανει και οτι αν δεν εχω κανει θα με απορριψουν.
    Τωρα θελω να τους απορριπτω εγω και να τους κανω να νιωθουν ασχημα για τα ελαττωματα τους.
    Και απο τη στιγμη που δεν ηθελα να κανω σεξ μαζι τους, τους ειχα ηδη απορριψει, απλα ηθελα να με κυνηγησουν.
    Τωρα χεστηκα για το αν θα με παρακαλεσουν ή οχι.
    Να νιωθουν κατωτεροι μου θελω.

  12. #87
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    ναι, σιγουρα, ολες περιμενουν να καθισουν σε εναν μετριο στο υψος, ανεργο,υπερβαρο που παρουσιαζει φωτο του απο οταν ηταν αδυνατος στο ιντερνετ
    ελπιζω να τον εβαλα σε σκεψη να αναρωτηθει αν αυτος που εχω τωρα ειναι ωραιοτερος και με περισσοτερα λεφτα και να νιωσει ασχημα
    Που ξέρεις μπορεί να έχει άλλες χάρες καλό μου ο υπέρβαρος ....
    Δεν είναι όλες Bibibo να ψάχνουν τον Τζον Τζον ...

  13. #88
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Εγω δεν ξέρω κανέναν άντρα που να δυσκολεύτηκε να πηδηξει. Και έχω 150 ξαδέρφια, φίλους, γνωστούς.
    Μην πιστευεις οσα σου λενε. Οι περισσοτεροι αντρες δεν πηδανε ευκολα, ακομα και καποιοι σχετικα ωραιοι.
    Ισως παλιοτερα ηταν αλλιως.
    Τωρα λογω ιντερνετ και απειρων ευκαιριων γνωριμιων, οι γυναικες δεχονται καθε μερα μηνυματα
    Υπαρχει μεγαλος ανταγωνισμος και για να κανει σεξ ενας αντρας πρεπει να εχει καποιες προδιαγραφες πλεον.

  14. #89
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Γιατι κατι τετοια ατομα που εχουν κανει θεο το σεξ(επειδη ειναι λιγουρια και το εχουν μεγαλοποιησει) καποτε με εφεραν σε σημειο να αναρωτιεμαι μηπως εχω προβλημα που δεν εχω κανει και οτι αν δεν εχω κανει θα με απορριψουν.
    Τωρα θελω να τους απορριπτω εγω και να τους κανω να νιωθουν ασχημα για τα ελαττωματα τους.
    Και απο τη στιγμη που δεν ηθελα να κανω σεξ μαζι τους, τους ειχα ηδη απορριψει, απλα ηθελα να με κυνηγησουν.
    Τωρα χεστηκα για το αν θα με παρακαλεσουν ή οχι.
    Να νιωθουν κατωτεροι μου θελω.
    Αν νομίζεις ότι με το να νοιώσουν κατώτεροι ( που χεστήκανε, αλλά λέμε) σε εξυψώνει ή βοηθιέσαι κάπου ουσιαστικά, κάνεις λάθος. Αλλά και που στο λέμε, δεν θες να το καταλάβεις. Δεν σου χρωστάει ο κόσμος κάπου και δεν είναι όλοι οι άλλοι φάουλ, κάτι κάνεις εσύ λάθος. Αλλά ΟΚ, συνέχισε έτσι και δες που θα σε βγάλει όλο αυτό που περιγράφεις τόσο καιρό. Περιμένουμε εξελίξεις.

  15. #90
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Δεν θα νιωσω ξανα μειονεκτικα, αυτο θα κερδισω
    Και μεχρι να βρω καποιον που θα μου αρεσει, θα εχω καποιες εμπειριες.
    Ηδη τωρα οταν τον αφησω αυτον, και μονο που θα πω στον επομενο οτι ειχα σχεση, θα πιστευει οτι εχω ολοκληρωσει(ελπιζω να τα εχω καταφερει να το κανω οντως) και δεν θα καθομαι να εξηγω τι και πως.

Page 6 of 12 FirstFirst ... 45678 ... LastLast

Similar Threads

  1. Δεν ξερω γιατι μου το κανω..αλλα το κανω και ειναι κουραστικο!
    By Μητσάκος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 10-12-2020, 18:20
  2. Replies: 94
    Last Post: 17-07-2019, 00:06
  3. Κατάφερα να είμαι καλά για ένα διαστημα αλλά....
    By chrisxkar in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 2
    Last Post: 24-10-2017, 16:58
  4. Τα έχω ξαναπεί αλλά νομίζω ότι γίνονται χειρότερα
    By voman in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 23-02-2011, 14:41
  5. Θέλω αλλά δεν μπορώ... νομίζω...
    By Naranja in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 15-04-2006, 12:32

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •