Συναισθηματικα μη διαθεσιμο ατομο? - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 46 to 60 of 103
  1. #46
    Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    37
    Την ρωτησα και στην τελευταια μας συναντηση και μου ειπε οχι,οτι δεν υπαρχει θεμα. Οτι της εκανε κατι σκηνες και στα κοντα επειδη συναντηθηκαν για να παρει μια συσκευη της, και της πουλουσε τρελα ο αλλος για μενα και του ειπε οτι χωρισαμε και να μην μιλαει για μενα. Εν τω μεταξυ πηγε σε διπλανη πολη επειδη ο ενας λογος ηταν οτι ηθελε να τον αποφευγει και τωρα θυμηθηκα που η φιλη της μου ειχε πει, οτι η δικια μου της ελεγε οταν εμαθε ο πρωην της για εμας, οτι δεν θελει να μας βλεπει εξω για να μην δινει δικαιωμα, μεχρι να δει αυτον με την δικια του. Καταλαβαινω τι λετε, τωρα αλλα να σας πω κατι? Τον χωρισες και μαλιστα δις. Μου λες δεν περνουσες καλα και θελεις restart στη ζωη σου. Ε σου δινεται η ευκαιρια υποτιθεται. Τι καθεσαι και σκαλωνεις ΕΑΝ οντως συμβαινει αυτο. Και στην τελικη πες το. Μιλα . Τι τον εχεις τον αλλον στις ομιχλες και στην αβεβαιοτητα. Και για αυτο την ρωτησα αν ακομα τον γουσταρει η της δημιουργει προβλημα, οταν βρεθηκαμε τελευταια φορα και μου τα απεκλεισε.

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Φίλε η κοπέλα έζησε με τον τύπο πολύ έντονη συναισθηματική φόρτιση στην οποία εντάσσεται και η συναισθηματική κακοποίηση και κάποιες άλλες πολύ θετικές καταστάσεις, έστω κι αν ήταν λίγες. Αυτές οι σχέσεις είναι ένας πόλεμος και τον ίδιο ξεκινάς κι εσυ τώρα και δες πως νοιωθεις ενώ είσαι ακόμη στην αρχή του, που να το ζεις για 10+ χρόνια που το έζησε.
    Δεν μπορεί να επανέλθει σε φυσιολογική ζωή παρά μόνο να συμβιβαστεί, όλα της φαίνονται βαρετά, συνήθισε στην ένταση, η έντονη συναισθηματική φόρτιση είναι σαν ναρκωτικό.
    Φαντάσου έναν στρατιώτη που γυρίζει από 10ετη πόλεμο, που η κάθε μέρα του ήταν μια πρόκληση, όλα τα συναισθήματα στο peak, άσχημη εμπειρία μεν, αν όταν επιστρέψει δεν μπορεί να ευχαριστηθει ανέμελα την ζωή αλλά ούτε θέλει να γυρίσει και στον πόλεμο.
    Ακόμη και να συμβιβαστεί με εσένα, εσυ δεν πρόκειται να την ζήσεις ποτε όπως θα το ήθελες, πάντα θα το βιώνεις σαν ένα συμβιβασμό, σαν μια συμφωνία.

  3. #48
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    Δε σε θελει απλα ηλπιζε μηπως αν γατζωνονταν πανω σου μηπως της βγαιναν συναισθηματα κ προχωρουσε με τη ζωη της.δυστυχως δεν της βγαινεις γι αυτο κ δε φταις εσυ αυτη ειναι το προβλημμα ομως δε θα στο ξεκοψει κ τελειως θ αφησει ενα μικρο παραθυρακι ισως σε στιγμες δυσκολες να βρει για λιγο παλι καταφυγιο σε σενα κ μετα παλι δε θα φταις εσυ αυτη ειναι το προβλημμα.

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by GeorgeGr1 View Post
    Φίλε η κοπέλα έζησε με τον τύπο πολύ έντονη συναισθηματική φόρτιση στην οποία εντάσσεται και η συναισθηματική κακοποίηση και κάποιες άλλες πολύ θετικές καταστάσεις, έστω κι αν ήταν λίγες. Αυτές οι σχέσεις είναι ένας πόλεμος και τον ίδιο ξεκινάς κι εσυ τώρα και δες πως νοιωθεις ενώ είσαι ακόμη στην αρχή του, που να το ζεις για 10+ χρόνια που το έζησε.
    Δεν μπορεί να επανέλθει σε φυσιολογική ζωή παρά μόνο να συμβιβαστεί, όλα της φαίνονται βαρετά, συνήθισε στην ένταση, η έντονη συναισθηματική φόρτιση είναι σαν ναρκωτικό.
    Φαντάσου έναν στρατιώτη που γυρίζει από 10ετη πόλεμο, που η κάθε μέρα του ήταν μια πρόκληση, όλα τα συναισθήματα στο peak, άσχημη εμπειρία μεν, αν όταν επιστρέψει δεν μπορεί να ευχαριστηθει ανέμελα την ζωή αλλά ούτε θέλει να γυρίσει και στον πόλεμο.
    Ακόμη και να συμβιβαστεί με εσένα, εσυ δεν πρόκειται να την ζήσεις ποτε όπως θα το ήθελες, πάντα θα το βιώνεις σαν ένα συμβιβασμό, σαν μια συμφωνία.
    απο που σου προκυπτει οτι εζησε συναισθηματικη κακοποιηση στον γαμο της και η ενταση, τα συναισθηματα στο πικ κι ολα αυτα που λες, αλλα και πολυ θετικες καταστασεις;;;
    αυτο που ειπε για τον γαμο της, ειναι οτι χωρισαν επειδη βαρεθηκαν κι οτι ποτε δεν τον ερωτευθηκε!
    αν ειπε μια κουβεντα για τον περιανδρο οταν εμαθε οτι οτι ειναι μαζι του, ειναι απαραιτητα συναισθηματικη κακοποιηση;;;

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,391
    Quote Originally Posted by periandros View Post
    Την ρωτησα και στην τελευταια μας συναντηση και μου ειπε οχι,οτι δεν υπαρχει θεμα. Οτι της εκανε κατι σκηνες και στα κοντα επειδη συναντηθηκαν για να παρει μια συσκευη της, και της πουλουσε τρελα ο αλλος για μενα και του ειπε οτι χωρισαμε και να μην μιλαει για μενα. Εν τω μεταξυ πηγε σε διπλανη πολη επειδη ο ενας λογος ηταν οτι ηθελε να τον αποφευγει και τωρα θυμηθηκα που η φιλη της μου ειχε πει, οτι η δικια μου της ελεγε οταν εμαθε ο πρωην της για εμας, οτι δεν θελει να μας βλεπει εξω για να μην δινει δικαιωμα, μεχρι να δει αυτον με την δικια του. Καταλαβαινω τι λετε, τωρα αλλα να σας πω κατι? Τον χωρισες και μαλιστα δις. Μου λες δεν περνουσες καλα και θελεις restart στη ζωη σου. Ε σου δινεται η ευκαιρια υποτιθεται. Τι καθεσαι και σκαλωνεις ΕΑΝ οντως συμβαινει αυτο. Και στην τελικη πες το. Μιλα . Τι τον εχεις τον αλλον στις ομιχλες και στην αβεβαιοτητα. Και για αυτο την ρωτησα αν ακομα τον γουσταρει η της δημιουργει προβλημα, οταν βρεθηκαμε τελευταια φορα και μου τα απεκλεισε.
    Ξερεις τι μου κανει ετυπωρε βρε periandre???
    Αντε ο γαμος λες κράτησε ενα χρονο παει στο καλό...
    Ειχαν σχεση τοσα χρονια....Πως αντεχεις να ζεις με αυτες τις συνθήκες τοσα χρονια ...Μου κανει τρομερη εντύπωση ..Δηλαδη τοσα χρονια εισαι μια χαρα γιατι ετσι επιλεγεις να προχωρησεις σε ενα γαμο, ότι αλλη δικαιολογια και να λεει καποιος δεν στεκει...
    Δεν ζουμε στο χιλια οκτακωσια λασπη που ηθελες δεν ηθελες θα το έπαιρνες .....

    Τοσα χρονια δηλαδη τι?
    ανεχοταν ολη αυτη την κατασταση και δεν ειχε την δυναμη να φυγει και εφυγε αφου παντρεύτηκε?
    Δεν ξερω δεν μου φαινεται και πολυ νορμαλ ολα αυτα...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by el.gre View Post
    Δε σε θελει απλα ηλπιζε μηπως αν γατζωνονταν πανω σου μηπως της βγαιναν συναισθηματα κ προχωρουσε με τη ζωη της.δυστυχως δεν της βγαινεις γι αυτο κ δε φταις εσυ αυτη ειναι το προβλημμα ομως δε θα στο ξεκοψει κ τελειως θ αφησει ενα μικρο παραθυρακι ισως σε στιγμες δυσκολες να βρει για λιγο παλι καταφυγιο σε σενα κ μετα παλι δε θα φταις εσυ αυτη ειναι το προβλημμα.
    ακριβως αυτο..

  7. #52
    Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    37
    Δεν μιλησα ρε παιδια κανεις για κακοποιηση μεσα στον γαμο. Ηταν ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ σε εναν γαμο, που εξ αρχης δεν τον ερωτευτηκε, ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ εμενε επειδη δεν ηθελε να στεναχωρει τους ανθρωπους της, και μετα απο 1 χρονο γαμου εσκασε και εκανε το μπαμ. Μετα απο 1 χρονο ξαναεκαναν μια προσπαθεια για 2 μηνες αλλα περισσοτερο τιμης ενεκεν. Αυτα τα δεδομενα ξερω. Και απο μισολογα δικα της οτι ειχε μαθει μια ζωη να λεει ναι και να κανει παραχωρησεις. Φυσικα σε μενα εξ αρχης ουτε μια υποχωρηση.... Σε τιποτα. Αντικειμενικα το λεω, οχι για να κλαφτω

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by periandros View Post
    Δεν μιλησα ρε παιδια κανεις για κακοποιηση μεσα στον γαμο. Ηταν ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ σε εναν γαμο, που εξ αρχης δεν τον ερωτευτηκε, ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ εμενε επειδη δεν ηθελε να στεναχωρει τους ανθρωπους της, και μετα απο 1 χρονο γαμου εσκασε και εκανε το μπαμ. Μετα απο 1 χρονο ξαναεκαναν μια προσπαθεια για 2 μηνες αλλα περισσοτερο τιμης ενεκεν. Αυτα τα δεδομενα ξερω. Και απο μισολογα δικα της οτι ειχε μαθει μια ζωη να λεει ναι και να κανει παραχωρησεις. Φυσικα σε μενα εξ αρχης ουτε μια υποχωρηση.... Σε τιποτα. Αντικειμενικα το λεω, οχι για να κλαφτω
    ο ενας τροπος να το δεις, ειναι οπως λες, ενω σου ειπε οτι ειναι μαθημενη να κανει υποχωρησεις, για εσενα δεν εκανε...
    αληθεια, για ποιο λογο να κανει "υποχωρηση" σε σενα; να κανει τι δηλαδη; να μεινει μαζι σου χωρις να το θελει, επειδη το θελεις εσυ;; στις ερωτικες σχεσεις (ειδικα χωρις υποχρεωσεις) δεν χωρανε υποχωρησεις που να αφορουν την επιθυμια του καθενα. αν δεν σε θελει αρκετα, καλως απομακρυνεται. τι υποχωρηση να κανει;

    ο αλλος τροπος να το δεις ομως, ειναι οτι οπως ειναι μαθημενη να λεει ναι στην μαμα και να ακολουθει τα δικα τους θελω, σε διαλεξε γιατι ειχες το πακετο που θα ηθελε η μαμα και ο περιγυρος, ακριβως οπως ειχε διαλεξει και τον ανδρα της, χωρις να ειναι πραγματικα ερωτευμενη. στην πορεια συνειδητοποιησε οτι κανει το ιδιο πραγμα με πριν, προχωραει σε μια σχεση με εναν αποδεκτο ανδρα, χωρις να τον ε χει ερωτευθει κι εκανε πισω.
    προσωπικα, πιστευω οτι ισχυει αυτο.

  9. #54
    Meditation
    Guest
    Quote Originally Posted by periandros View Post
    Δεν μιλησα ρε παιδια κανεις για κακοποιηση μεσα στον γαμο. Ηταν ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ σε εναν γαμο, που εξ αρχης δεν τον ερωτευτηκε, ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ εμενε επειδη δεν ηθελε να στεναχωρει τους ανθρωπους της, και μετα απο 1 χρονο γαμου εσκασε και εκανε το μπαμ. Μετα απο 1 χρονο ξαναεκαναν μια προσπαθεια για 2 μηνες αλλα περισσοτερο τιμης ενεκεν. Αυτα τα δεδομενα ξερω. Και απο μισολογα δικα της οτι ειχε μαθει μια ζωη να λεει ναι και να κανει παραχωρησεις. Φυσικα σε μενα εξ αρχης ουτε μια υποχωρηση.... Σε τιποτα. Αντικειμενικα το λεω, οχι για να κλαφτω
    Ναι αλλά και πάλι..

    νταξει ο ένας χρόνος γάμου αλλα εδώ όλοι σου λένε ότι ήταν μαζί του πολλά χρόνια ...πριν να παντρευτούν.

    Τι έγινε σε όλα αυτά τα χρόνια; σπατάλησε τα νιάτα της νέα κοπέλα να είναι τόσα χρόνια με κάποιον που δεν θέλει επειδή την πίεζαν οι δικοί της;

    Ή είναι πολύ κουλό, ή η κοπέλα έχει πολύ σοβαρά θέματα διεκδικητικοτητας και προσωπικότητας.

    Καλου κακού ,μη μασάς ότι σου λέει εκείνη. Μπορεί στην αρχή μια χαρά να της άρεσε αυτος και μια χαρά να τον ήθελε. Στη τελικη εκείνη τον διάλεξε, δεν της τον έκαναν προξενιό. Άρα υπήρχε σχέση ....υπήρχε ειδύλλιο, έζησε μαζί του πράγματα. Απλά αυτή η σχέση (και αργότερα γάμος) έκανε τον κύκλο του. Μη παραμυθιαζεσαι από ότι σου λέει. Λογικά τον ήθελε και αυτή παλιότερα απλά σου είπε για τα τελευταία χρόνια που έκανε κοιλιά η σχέση, και δεν άντεχε άλλο.

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    απο που σου προκυπτει οτι εζησε συναισθηματικη κακοποιηση στον γαμο της και η ενταση, τα συναισθηματα στο πικ κι ολα αυτα που λες, αλλα και πολυ θετικες καταστασεις;;;
    αυτο που ειπε για τον γαμο της, ειναι οτι χωρισαν επειδη βαρεθηκαν κι οτι ποτε δεν τον ερωτευθηκε!
    αν ειπε μια κουβεντα για τον περιανδρο οταν εμαθε οτι οτι ειναι μαζι του, ειναι απαραιτητα συναισθηματικη κακοποιηση;;;
    Τόσα χρόνια μαζί με κάποιον που δεν τον θέλεις, δεν κάνετε σεξ, τον κρατάς για να μην στενοχωρηθεί κανένας, δεν έχεις μάθει να λες όχι, δεν μππρεισ να του επιβληθείς με τίποτα, τότε σε πολεμάρα ήταν όχι απλά πόλεμο με τον ίδιο της τον εαυτό. Αν όντως δεν τον ήθελε και μπορούσε ελάχιστα να επιβληθεί θα είχε φύγει από πολύ νωρίτερα. Όταν είσαι εγκλωβισμένος σε μια σχέση, υπάρχει συναισθηματική κακοποίηση .
    Η γυναίκα αυτή πλέον θα συμβιβαστεί με κάτι, μην περιμένει ο Περίανδρος έρωτες και αφοσίωση

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,391
    Quote Originally Posted by periandros View Post
    Δεν μιλησα ρε παιδια κανεις για κακοποιηση μεσα στον γαμο. Ηταν ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ σε εναν γαμο, που εξ αρχης δεν τον ερωτευτηκε, ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ εμενε επειδη δεν ηθελε να στεναχωρει τους ανθρωπους της, και μετα απο 1 χρονο γαμου εσκασε και εκανε το μπαμ. Μετα απο 1 χρονο ξαναεκαναν μια προσπαθεια για 2 μηνες αλλα περισσοτερο τιμης ενεκεν. Αυτα τα δεδομενα ξερω. Και απο μισολογα δικα της οτι ειχε μαθει μια ζωη να λεει ναι και να κανει παραχωρησεις. Φυσικα σε μενα εξ αρχης ουτε μια υποχωρηση.... Σε τιποτα. Αντικειμενικα το λεω, οχι για να κλαφτω
    Περίανδρε άτομο που έχει κάνει τόσες παραχωρήσεις όσες λες σε μια σχέση τόσων χρόνων που περνούσε πολύ ασχημα όταν καταφέρει και βγει από αυτή και βρει το ιδανικό όπως ήταν το δικό σου ,όχι μια αλλά χίλιες υποχωρήσεις θα κάνει και μαζί σου γιατί αυτή την φορά τουλάχιστον είναι ευτυχισμένη ...

    Πραγματικά της έχεις δείξει ότι καλύτερο από τον ευατο σου και αυτή συνεχίζει να κρατάει αυτή την στάση ..
    Δυστηχως σου κρύβει πολλά...

    Ότι και να σου λέει ότι δεν ισχύουν η στάση της άλλα δείχνει και κακώς ασχολείσαι ..

    Όταν θες να λύσεις ένα θέμα ,οποιο και να είναι αυτό και το κυριότερο λαχταρας να είσαι με έναν άνθρωπο ,τον κόσμο Τούμπα τον φέρνεις και το λύνεις για να είσαι μαζί του..
    Όταν θες ένα άνθρωπο ερωτικά δεν σε σταματάει τίποτα ...ούτε χιλιόμετρα ,ούτε καταστάσεις ούτε ενδιασμοι...
    Μην το κάνεις σαν τους τύπους που τους λες δεν σε θέλω και εκείνοι συνεχίζουν να σου λένε, με θες και δεν το ξέρεις γιατί πολύ απλά δεν μπορούν να ξεκολλήσουν αυτοί από εσένα ...

    Αν δεν θες να το λύσεις για τους δικούς σου λόγους βρίσκεις του κόσμου τις δικαιολογίες και τις προφάσεις για να τραβάς μια κατάσταση που εξυπηρετει μόνο εσένα και κανέναν άλλον ...

    Νομίζω όσο κάθεσαι και τα αναλύεις τοσα περισσότερα ερωτήματα θα σου γεννιούνται ...

    Ζήτησες εξηγήσεις και δεν πήρες ξεκάθαρες απαντήσεις ...μην περιμένεις τίποτε άλλο πρέπει δυστηχως να πας παρακάτω όσο δύσκολο και αν σου είναι ..

    Καλώς ή κακώς πρέπει να δεχόμαστε και την απορριψη στη ζωή μας και όχι να μας γίνεται κάποιες φορέςεμμονη και να πιέζουμε τον άλλον ότι ντε και καλά μας θέλει αλλά κάτι άλλο τον εμποδίζει...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  12. #57
    Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    37
    Εγω ουτως η αλλως δεν προκειται να ξανακανω κινηση. Και δεν μπορω κιολας. Απο αξιοπρεπεια. Εχει 1.5 μηνα που με χωρισε. Εχει 10 μερες που βρεθηκαμε και εκανα την ξηγα μου. Μου ειπε οσα μου ειπε, οτι εχει αισθηματα, οτι με σκεφτεται, οτι τα εχει κανει σκατα κτλπ και παρολα αυτα ενα τηλεφωνο, ενα μήνυμα δεν εχει στειλει.. Εστω το ανθρωπινο ρε γμτ. Με σοκαρει η συμπεριφορα της

  13. #58
    Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    37
    Η ειρωνεία. Την τελευταια φορα που βρεθηκαμε της λεω ακομα ουτε τις φωτο μας δεν εχω σβησει. Που το εχω αρχη οταν τελειωνει κατι, τα σβηνω με την μια. Και μου λεει με απορια 《ε ναι.Γιατι να τις σβησεις?Ουτε εγω τις διαγραφω.Τις κοιτας ακομα?》Δηλαδη, ηα μου πειτε ολοκληρος αντρας, τσιμπας απο λογια? Και δικιο θα εχετε. Αλλα δεν τα θεωρω και νορμαλ αυτα

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,391
    Quote Originally Posted by periandros View Post
    Εγω ουτως η αλλως δεν προκειται να ξανακανω κινηση. Και δεν μπορω κιολας. Απο αξιοπρεπεια. Εχει 1.5 μηνα που με χωρισε. Εχει 10 μερες που βρεθηκαμε και εκανα την ξηγα μου. Μου ειπε οσα μου ειπε, οτι εχει αισθηματα, οτι με σκεφτεται, οτι τα εχει κανει σκατα κτλπ και παρολα αυτα ενα τηλεφωνο, ενα μήνυμα δεν εχει στειλει.. Εστω το ανθρωπινο ρε γμτ. Με σοκαρει η συμπεριφορα της
    Και εγώ να σου πω κάτι ?
    Είχα σοκαριστεί σε μια παροιμία συμπεριφορά...
    Δεν καταλάβαινα γιατί δεν υπήρχε αυτό το ανθρώπινο που είναι τελείως παράλογο στα καλά καθουμενα να συμβαίνει ...
    Δεν μπορείς να βρεις μια λογική εξήγηση...

    Όταν ανακάλυψα τον λόγο έπεσα από τα σύννεφα ...εξηγούσε απόλυτα όλη αυτή την στάση ..

    Για αυτό σου λέω ...καλά κάνεις και δεν ασχολείσαι... κάτι άλλο κρύβεται και εσένα σου εύχομαι να μην πέσεις από τα σύννεφα όταν το μάθεις ...

    Μπορεί όταν καταλάβει ότι πλέον δεν είσαι κάτι δεδομένο να γυρίσει και να αρχίσει τις αστείες δικαιολογίες ...
    Να είσαι προετοιμασμένος για όλα .
    Μην ξεχνάς όμως τα γεγονότα και βάλεις μόνο το συναίσθημα μπροστά γιατί συνήθως εκεί ποντάρουν τα άτομα που ενεργούν έτσι .
    Ξέρουν ότι ο άλλος επειδή αισθάνθηκε κάποια πράγματα θα είναι μια ζωή εκεί να τους περιμένει ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  15. #60
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,391
    Quote Originally Posted by periandros View Post
    Η ειρωνεία. Την τελευταια φορα που βρεθηκαμε της λεω ακομα ουτε τις φωτο μας δεν εχω σβησει. Που το εχω αρχη οταν τελειωνει κατι, τα σβηνω με την μια. Και μου λεει με απορια 《ε ναι.Γιατι να τις σβησεις?Ουτε εγω τις διαγραφω.Τις κοιτας ακομα?》Δηλαδη, ηα μου πειτε ολοκληρος αντρας, τσιμπας απο λογια? Και δικιο θα εχετε. Αλλα δεν τα θεωρω και νορμαλ αυτα
    Τι σημασία έχει ρε συ το ολόκληρος άντρας ?
    Ο έρωτας έχει ηλικία ?

    Σε παίζει αυτό είναι όλο...ξέρει πολυ καλά τι κάνει και μην την υποτιμάς ...

    Ρίχνει βόμβες για να διατηρείται το θύμα σε μια μόνιμη κατάσταση δυστηχως...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Similar Threads

  1. Νιώθω ότι κακοποιώ συναισθηματικα τα παιδιά μου
    By NaYa in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 10
    Last Post: 21-11-2020, 07:28
  2. Συναισθηματικα ανάπηρος.
    By Nefeli28 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 28
    Last Post: 12-06-2019, 19:41
  3. συναισθήματικα μπερδεμενη
    By xaraaaa in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 106
    Last Post: 23-05-2019, 21:08
  4. ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΑΝΟΙΧΤΕΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ
    By Venetia in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 36
    Last Post: 11-02-2015, 03:26
  5. συναισθηματικα βαμπιρ...
    By Φωτεινη! in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 36
    Last Post: 01-09-2010, 00:46

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •