Καλησπέρα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1

    Καλησπέρα

    Καλησπέρα παιδια... Ελπίζω να είστε καλά.... Σκέφτομαι να διαγράψω τον λογαριασμό μου επειδή ίσως να επηρεαζομαι μπαίνοντας συνέχεια και διαβάζοντας πράγματα που ξέρω πως με στεναχωρούν... Επειδη δεν γνωρίζω καθόλου πως γίνεται η διαγραφή... Υπάρχει κανείς που να μου πει την διαδικασία?

  2. #2
    hlias1988
    Guest
    κοπελια... μην ψαχνεις κανενας να σε βοηθησει εδω μεσα...
    ειναι μερικοι και μερικες που τα εχουν ολα τακτοποιημενα και εχουν ψωνιστει και νομιζουν οτι μπορουν να βοηθησουν και να συμβουλεψουν ατομα..
    παπαριες...
    εγω την περισσοτερη δυναμη την πηρα απο ατομα που ειναι πληγωμενα και οχι απο αυτους.....

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Χριστίνα900 View Post
    Καλησπέρα παιδια... Ελπίζω να είστε καλά.... Σκέφτομαι να διαγράψω τον λογαριασμό μου επειδή ίσως να επηρεαζομαι μπαίνοντας συνέχεια και διαβάζοντας πράγματα που ξέρω πως με στεναχωρούν... Επειδη δεν γνωρίζω καθόλου πως γίνεται η διαγραφή... Υπάρχει κανείς που να μου πει την διαδικασία?
    Χριστινάκι αν ζοριζεσαι πατα μια αποσύνδεση και μην ξαναμπιανεις .
    Όταν νιώθεις ότι είσαι καλά τότε αν θες ξανασυνδεεσαι και διάβαζε μόνο ότι αντέχεις !

    Αν πάλι νομιζειςι ότι μόνο έτσι δεν θα ξανασχοληθεις ένα μηνύματακι στην διαχείριση και θα λυθεί το θέμα σου .

    Το καλύτερο σου εύχομαι κορίτσι μου!
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  4. #4
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Χριστινάκι αν ζοριζεσαι πατα μια αποσύνδεση και μην ξαναμπιανεις .
    Όταν νιώθεις ότι είσαι καλά τότε αν θες ξανασυνδεεσαι και διάβαζε μόνο ότι αντέχεις !

    Αν πάλι νομιζειςι ότι μόνο έτσι δεν θα ξανασχοληθεις ένα μηνύματακι στην διαχείριση και θα λυθεί το θέμα σου .

    Το καλύτερο σου εύχομαι κορίτσι μου!
    Σ ευχαριστώ πολυ Μαριλου... Και εγώ ευχομαι να είσαι παντοτε καλά και όλος ο κόσμος που περνα δυσκολίες... Σας ευχαριστω ολους για την βοήθεια σας

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Θα κανεις αριστερο κλικ στο 2ο εξ αριστερων τετραγωνο, που λεει psychology.gr ( το μαυρο , με το βελακι που δειχνει κατω ) και θα γραψεις το μηνυμα σου ...... ευχομαι νασαι παντα καλα ......

Similar Threads

  1. Καλησπερα
    By σακης in forum Ψυχολογία & Κράτος (ΕΟΠΥΥ, Επιτροπές, Στρατός, Φορείς Δημοσίου)
    Replies: 0
    Last Post: 27-11-2017, 00:03
  2. Καλησπερα
    By σακης in forum Ψυχολογία & Κράτος (ΕΟΠΥΥ, Επιτροπές, Στρατός, Φορείς Δημοσίου)
    Replies: 0
    Last Post: 02-10-2017, 21:14
  3. Καλησπέρα, Καλησπέρα.
    By Pad in forum Παχυσαρκία
    Replies: 4
    Last Post: 24-02-2014, 23:27
  4. καλησπερα
    By katerinna in forum Παχυσαρκία
    Replies: 14
    Last Post: 06-04-2011, 12:54
  5. Καλησπέρα!!!
    By ntina1980 in forum Παχυσαρκία
    Replies: 16
    Last Post: 09-06-2010, 17:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •