Ένα Επαναλαμβανόμενο Μοτίβο - Page 8
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 8 of 11 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 106 to 120 of 152
  1. #106
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by Paka View Post
    Δεν κάναμε μόνο σεξ μη πιάνεις μια κουβέντα και την αναλύεις. Ούτε αναφέρθηκα σε αυτό με τη μητέρα για να εννοησω κάτι συγκεκριμένο αλλά για να πω ότι φεροταν περίεργα.
    Εδώ μίλησα για έναν άνθρωπο που κάθε μέρα με ήθελε εκεί απ οίκω, κ όταν του λεγα όχι θυμωνε κ όλες.
    το καταλαβαινω, αλλα μιλας για ΕΝΑΝ μηνα τετοιας συμπεριφορας και δυο μηνες απομακρυνσης και κρυφτουλι...

  2. #107
    Βρε ας αγοράσει ότι θέλει και καλά έκανε, εγώ το ανέφερα ότι όλα τα βλέπε και βλέπει σαν α παιχνιδι ακόμα κ εμενα

  3. #108
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by Paka View Post
    Βρε ας αγοράσει ότι θέλει και καλά έκανε, εγώ το ανέφερα ότι όλα τα βλέπε και βλέπει σαν α παιχνιδι ακόμα κ εμενα
    δεν ξερω αν σε ειδε σαν παιχνιδι... καλυτερα συμπερασματα θα εβγαζες συζητωντας με την φιλη σου που σας ξερει και τους δυο, παρα με εμας που δεν ξερουμε κανεναν σας.
    πχ. θα ειχε σημασια να ξεραμε τι εκανε γενικα στις σχεσεις του, αλλα η φιλη ειτε δεν ξερει, ειτε δεν θελει να ανακατευτει αλλο..

  4. #109
    Τίποτα δεν έχω μπερδέψει καλή μου, έκανα την τρίχα τριχιά για δεν ήμουν από καπρίτσιο στο τέλος μαζί του, αλλά γιατί κάτι ένιωσα και εγώ. Κανένα δεν περάσαμε από κόσκινο, εγώ έγραψα το θέμα και εκείνος ειναι ο πρωταγωνιστης σε αυτό, θέλοντας κ μη για εκείνον θα λέω και θα λέμε εφόσον ξεκίνησα το θέμα.

    Εσύ πιάστηκε στην μητέρα ενώ δεν είναι η γυναίκα το θέμα μου

  5. #110
    Είχε γυρίσει και μου είχε πει ότι ξέρει ότι είναι δύσκολος χαρακτήρας και ότι δεν το κάνε με εμένα μόνο αυτό αλλά γενικά έτσι ενεργούσε πάντα.
    Και μετά όταν ησύχαζε ξαναεμφανιζοταν στην όποια κοπέλα.

  6. #111
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Εεεε, τον έχετε πάρει τον άνθρωπο και τον έχετε περάσει από ψιλό κοσκινάκι αντί να δει η θεματοθέτρια που τα μπέρδεψε αυτή τα πράγματα και έχει κάνει την τρίχα τριχιά για μία γνωριμία ελάχιστων εβδομάδων.

    Δηλαδή τι θέλετε να πείτε, ότι γνώρισε μία, έκαναν σεξ, και θα έπρεπε να πάει τρέχοντας να δώσει αναφορά στη μάνα του και να πάει να της την παρουσιάσει στον ένα μήνα γνωριμίας;;;;;
    Τίποτα δεν έχω μπερδέψει καλή μου, έκανα την τρίχα τριχιά για δεν ήμουν από καπρίτσιο στο τέλος μαζί του, αλλά γιατί κάτι ένιωσα και εγώ. Κανένα δεν περάσαμε από κόσκινο, εγώ έγραψα το θέμα και εκείνος ειναι ο πρωταγωνιστης σε αυτό, θέλοντας κ μη για εκείνον θα λέω και θα λέμε εφόσον ξεκίνησα το θέμα.

    Εσύ πιάστηκε στην μητέρα ενώ δεν είναι η γυναίκα το θέμα μου

  7. #112
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by Paka View Post
    Είχε γυρίσει και μου είχε πει ότι ξέρει ότι είναι δύσκολος χαρακτήρας και ότι δεν το κάνε με εμένα μόνο αυτό αλλά γενικά έτσι ενεργούσε πάντα.
    Και μετά όταν ησύχαζε ξαναεμφανιζοταν στην όποια κοπέλα.
    σε ποιαν φαση στο ειπε αυτο; οταν του ζητησες εξηγησεις η σε φαση που εισασταν καλα;
    τι ηλικια εχει;

  8. #113
    ]

    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    σε ποιαν φαση στο ειπε αυτο; οταν του ζητησες εξηγησεις η σε φαση που εισασταν καλα;
    τι ηλικια εχει;
    Όταν ζήτησα εξηγήσεις..
    Είναι 29
    Last edited by Paka; 27-11-2020 at 20:36.

  9. #114
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    αυτο που σου ειπε, ειναι ακριβως αυτο που ειπε ο φιλος του πρωτεα...
    οταν δεν του καθεται η γνωριμια, αφηνει πορτες ανοιχτες για τις δυσκολες ωρες..

  10. #115
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αυτο που σου ειπε, ειναι ακριβως αυτο που ειπε ο φιλος του πρωτεα...
    οταν δεν του καθεται η γνωριμια, αφηνει πορτες ανοιχτες για τις δυσκολες ωρες..
    Τα κουβαδακια μου και σε άλλη παραλία,,

  11. #116
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by Paka View Post
    Τα κουβαδακια μου και σε άλλη παραλία,,
    ε, ναι.. μην στεναχωριεσαι. υπαρχουν ανδρες που και σου ταιριαζουν και θελουν μια ομορφη σχεση και οχι καβαντζες. εναν τετοιον θα βρεις.

  12. #117
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ε, ναι.. μην στεναχωριεσαι. υπαρχουν ανδρες που και σου ταιριαζουν και θελουν μια ομορφη σχεση και οχι καβαντζες. εναν τετοιον θα βρεις.
    Αν και θεωρώ ότι τώρα στα 30 μου νιώθω πιο καλά από ποτέ, ταυτόχρονα με αγχώνει πολύ ο χρόνος.. Γ αυτό και μάλλον έπεφτα με τα μούτρα.. Προσπαθούσα να πιαστώ κ εγώ από κάτι όπως φαίνεται

  13. #118
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    255
    εγω νομίζω κοριτσια πως αντι να ψαχνουμε να βρουμε ποιος φταίει, να δει η Paka τι να κανει για να μην πεφτει στα πατωμα για μια απορριψη. Τι λυσεις προτείνετε; Σας γενικη συμβουλη γιατί βλεπω από τα θρεντ οτι πολυ εχουν αυτο το ζητημα.

  14. #119
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Quote Originally Posted by Paka View Post
    Όχι δεν είμαστε φίλοι πλέον πουθενά, στην ίδια πόλη είμαστε αλλά σε διαφορετικές περιοχές
    Toν εχεις μπλοκάρει εσυ? Εαν ναι, ξεμπλόκαρέ τον.

  15. #120
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by LiloCook View Post
    εγω νομίζω κοριτσια πως αντι να ψαχνουμε να βρουμε ποιος φταίει, να δει η Paka τι να κανει για να μην πεφτει στα πατωμα για μια απορριψη. Τι λυσεις προτείνετε; Σας γενικη συμβουλη γιατί βλεπω από τα θρεντ οτι πολυ εχουν αυτο το ζητημα.
    αυτα δεν γινονται ετσι, επειδη θα τα πουμε...
    αντε να το πουμε: χρειαζεται να μην επενδυει σε μια γνωριμια πριν γνωρισει καλα τον αλλον. και σιγουρα ενας μηνας δεν ειναι μια καλη γνωριμια, ωστε να εκπλαγει απο μια στραβη και να πεσει στα πατωματα...

    αυτα δεν γινονται επειδη τα ειπαμε. χρειαζεται δουλεια με τον εαυτο της να μαθει τα κινητρα της και τους τροπους να αλλαξει συμπεριφορες.
    δλδ, ψυχοθεραπεια...

Page 8 of 11 FirstFirst ... 678910 ... LastLast

Similar Threads

  1. Το ίδιο μοτίβο παντού...
    By wanderer010 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 4
    Last Post: 14-10-2019, 22:52
  2. ΚΑΚΟ ΜΟΤΙΒΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑΤΟΣ
    By jimmaster in forum Άλλες Εξαρτήσεις
    Replies: 11
    Last Post: 21-05-2013, 00:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •