Ένα Επαναλαμβανόμενο Μοτίβο - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 151 to 152 of 152
  1. #151
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Paka View Post
    Έχω πει και γράψει κ εδώ πολλές φορές ότι σίγουρα ήμουν και πιθανόν είμαι ακόμα λάθος σε πολλά.Δεν κατηγόρησα ποτέ μόνο εκείνον,σαφώς και έχω μεγάλο μερίδιο ευθύνης .

    Εγώ πιστεύω πως όλοι οι άνθρωποι αξίζουν μια ευκαιρία.Μία όμως ,όχι 100.

    Προφανώς για να το συζητάω εδώ σίγουρα κάτι με τρώει-καίει-νοιάζει μέσα μου.Ειδάλλως ποιος ο λόγος να βάλω κ εμένα και όσους από εσάς ασχολειθήκατε,με το θέμα στη διαδικασία της ανάλυσης.
    Συμφωνω απολυτα μαζι σου!οχι 100 ,1000 θα πω εγω ,ειδικά αν βλεπεις οτι υπαρχουν στοιχεια που μπορεις να πεις οτι αξιζει αυτος ο ανθρωπος να κανω και εγω καποια αλλαγή -παραχώρηση -συμβιβασμό (οπως θες πες το )για να καταφέρω να τον εχω στην ζωη μου.
    Δυστηχως σχεση χωρις να κανεις ενα μικρο βημα πισω στα θελω σου ,τοσο ωστε να μην νοιωθεις οτι καταπιέζεσαι δεν υπάρχει .
    Ειδικα οταν μιλάμε για ουσιαστικη και μακροχρονια!

    Μετα απο ολο αυτη την συζητηση λοιπον, νομιζεις οτι θα αξιζε να ξαναπροσπαθησεις με τον συγκεκριμενο ή θα προτιμούσες αν και πληγωθηκες με το δίκιο σου να πας παρακάτω?
    Ισως τωρα το εθεσα πιο καλα το ερώτημα ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  2. #152
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Συμφωνω απολυτα μαζι σου!οχι 100 ,1000 θα πω εγω ,ειδικά αν βλεπεις οτι υπαρχουν στοιχεια που μπορεις να πεις οτι αξιζει αυτος ο ανθρωπος να κανω και εγω καποια αλλαγή -παραχώρηση -συμβιβασμό (οπως θες πες το )για να καταφέρω να τον εχω στην ζωη μου.
    Δυστηχως σχεση χωρις να κανεις ενα μικρο βημα πισω στα θελω σου ,τοσο ωστε να μην νοιωθεις οτι καταπιέζεσαι δεν υπάρχει .
    Ειδικα οταν μιλάμε για ουσιαστικη και μακροχρονια!

    Μετα απο ολο αυτη την συζητηση λοιπον, νομιζεις οτι θα αξιζε να ξαναπροσπαθησεις με τον συγκεκριμενο ή θα προτιμούσες αν και πληγωθηκες με το δίκιο σου να πας παρακάτω?
    Ισως τωρα το εθεσα πιο καλα το ερώτημα
    ...

    Σίγουρα το να πάω παρακάτω είναι το μόνο που θέλω και επιθυμώ. Ξέρω ότι δεν μπορεί να μου δώσει όσα εγώ "ζητάω".
    Θέλω να είναι πλέον καλά αλλά και εγώ δεν θέλω να μπω στη διαδικασία να περνώ τα ίδια ξανά γιατί και ευκαιρία να του δώσω -αν πάνε εκει τα πράγματα- είναι βέβαιο ότι θα γίνει πάλι το ίδιο.

Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011

Similar Threads

  1. Το ίδιο μοτίβο παντού...
    By wanderer010 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 4
    Last Post: 14-10-2019, 23:52
  2. ΚΑΚΟ ΜΟΤΙΒΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑΤΟΣ
    By jimmaster in forum Άλλες Εξαρτήσεις
    Replies: 11
    Last Post: 21-05-2013, 01:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •