Δεν ξέρω τι να κάνω? - Page 63
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 63 of 66 FirstFirst ... 13536162636465 ... LastLast
Results 931 to 945 of 976
  1. #931
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    tzimani μήπως έκανες πάλι του κεφαλιού σου με την αγωγή;
    Έγινε κάτι άλλο που σε τάραξε;

  2. #932
    Τί έγινε βρε καλό μου παιδί; Ψυχραιμία!

  3. #933
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    939
    Τίποτα δεν έκανα με την αγωγή.

  4. #934
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    939
    Σήμερα πέρασα από συνέντευξη. Νομίζω πήγε καλά.

  5. #935
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,391
    Quote Originally Posted by tzimani View Post
    Σήμερα πέρασα από συνέντευξη. Νομίζω πήγε καλά.
    Καλημέρα πως είσαι ?

    Ελπίζω να πάνε όλα καλά ,νοιωθεις καλύτερα ???

    Σε παρακαλώ κάνε μου μια χάρη ,πήγαινε και κάνε μια επεξεργασία στο σχόλιο σου που αναφέρεις προσωπικά στοιχεία της κοπέλας γιατί πραγματικά η κατάσταση εχει ξεφύγει εδώ μέσα και νομίζω τώρα που ηρεμησες καταλαβαίνεις ότι δεν είναι σωστό.

    Καντω μόνο σου τουλάχιστον ,καταλαβαίνω ότι είσαι σε πανικό όταν τα κάνεις αυτά αλλά δεν φταίει σε καμία περίπτωση η συγκεκριμένη κοπέλα και είναι τουλάχιστον ανεπίτρεπτο να υπάρχει ακόμα κυρίως εδώ μέσα δημόσια πλέον προσωπικά στοιχεία ανθρώπου που βοηθάει ανθρώπους με ψυχολογικά θέματα .
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  6. #936
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    939
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Καλημέρα πως είσαι ?

    Ελπίζω να πάνε όλα καλά ,νοιωθεις καλύτερα ???

    Σε παρακαλώ κάνε μου μια χάρη ,πήγαινε και κάνε μια επεξεργασία στο σχόλιο σου που αναφέρεις προσωπικά στοιχεία της κοπέλας γιατί πραγματικά η κατάσταση εχει ξεφύγει εδώ μέσα και νομίζω τώρα που ηρεμησες καταλαβαίνεις ότι δεν είναι σωστό.

    Καντω μόνο σου τουλάχιστον ,καταλαβαίνω ότι είσαι σε πανικό όταν τα κάνεις αυτά αλλά δεν φταίει σε καμία περίπτωση η συγκεκριμένη κοπέλα και είναι τουλάχιστον ανεπίτρεπτο να υπάρχει ακόμα κυρίως εδώ μέσα δημόσια πλέον προσωπικά στοιχεία ανθρώπου που βοηθάει ανθρώπους με ψυχολογικά θέματα .
    Έχεις δίκιο ήταν όντος άδικο το τροποποίησα. Ζήτω δημόσια συγγνώμη. Ήμουν πολύ πιεσμένος την δεδομένη στιγμή. Συγχωρήστε με. Έκανα το σωστό απάντησα ότι δεν κλήθηκα από τον εθελοντή. Πραγματικά λυπάμαι πάρα πολύ που το έκανα. Χίλια συγνώμη.

  7. #937
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    939
    Ναι νιώθω κάπως καλύτερα αν και δεν είμαι σίγουρος ποιο θα είναι το αποτέλεσμα.

  8. #938
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,391
    Quote Originally Posted by tzimani View Post
    Έχεις δίκιο ήταν όντος άδικο το τροποποίησα. Ζήτω δημόσια συγγνώμη. Ήμουν πολύ πιεσμένος την δεδομένη στιγμή. Συγχωρήστε με. Έκανα το σωστό απάντησα ότι δεν κλήθηκα από τον εθελοντή. Πραγματικά λυπάμαι πάρα πολύ που το έκανα. Χίλια συγνώμη.

    Μπράβο tzimani σε ευχαριστώ που το έκανες ,υπάρχει κατανόηση ότι ήσουν σε πανικό αλλά για την κοπέλα καθαρά και μόνο για λόγος αλληλεγγύης ήταν παράλογο και άδικο ..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  9. #939
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,391
    Quote Originally Posted by tzimani View Post
    Ναι νιώθω κάπως καλύτερα αν και δεν είμαι σίγουρος ποιο θα είναι το αποτέλεσμα.

    Θες να μιλήσεις για αυτό τι δουλειά ήταν δηλαδή στο αντικειμενο σου ή κάτι άλλο άγνωστο για εσένα ,πως ήσουν στην συνέντευξη σου ,χαλαρός ή σε κατέβαλε το άγχος σου ?
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  10. #940
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    939
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Θες να μιλήσεις για αυτό τι δουλειά ήταν δηλαδή στο αντικειμενο σου ή κάτι άλλο άγνωστο για εσένα ,πως ήσουν στην συνέντευξη σου ,χαλαρός ή σε κατέβαλε το άγχος σου ?
    Όχι στην κατεύθυνση μου. Πωλήσεις και εξυπηρέτηση. Χαλαρός στην αρχή και περιχαρής. Λίγο αγχωμενος προς το τέλος. Δεν ξέρω. Θα δείξει.

  11. #941
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    939
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Μπράβο tzimani σε ευχαριστώ που το έκανες ,υπάρχει κατανόηση ότι ήσουν σε πανικό αλλά για την κοπέλα καθαρά και μόνο για λόγος αλληλεγγύης ήταν παράλογο και άδικο ..
    Το κατανοώ και ζητώ ταπεινά συγνώμη. Νιώθω πολύ άσχημα που το έκανα. Εγώ ευχαριστώ που μου το επισήμανες ήταν όντος άδικο και η κοπέλα δεν φταίει σε τίποτα. Χίλια συγνώμη.

  12. #942
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,391
    Quote Originally Posted by tzimani View Post
    Το κατανοώ και ζητώ ταπεινά συγνώμη. Νιώθω πολύ άσχημα που το έκανα. Εγώ ευχαριστώ που μου το επισήμανες ήταν όντος άδικο και η κοπέλα δεν φταίει σε τίποτα. Χίλια συγνώμη.
    Από την κοπέλα μόνο αν σου δοθεί η ευκαιρία εγώ το αυτονόητο έκανα μιας που μιλάμε εδώ για ξεκάθαρα προσωπικά στοιχεία και μπορείς να βρεθείς μπλεγμένος χωρίς δόλο πάντα ,ο οποίος βέβαια εδώ είναι προφανεστατος ότι δεν υπάρχει ..
    Άστο έληξε πάνε παρακάτω !!!

    Πολύ θετικό ότι βρήκες στο αντικείμενο σου ,έχε θετικές σκέψεις και μέχρι να έχεις απάντηση κάνε και άλλες συνεντεύξεις αν σου δοθεί η ευκαιρία μην αφήσεις τίποτα στην τύχη του πλέον ..
    Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου !!!
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  13. #943
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    939
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Από την κοπέλα μόνο αν σου δοθεί η ευκαιρία εγώ το αυτονόητο έκανα μιας που μιλάμε εδώ για ξεκάθαρα προσωπικά στοιχεία και μπορείς να βρεθείς μπλεγμένος χωρίς δόλο πάντα ,ο οποίος βέβαια εδώ είναι προφανεστατος ότι δεν υπάρχει ..
    Άστο έληξε πάνε παρακάτω !!!

    Πολύ θετικό ότι βρήκες στο αντικείμενο σου ,έχε θετικές σκέψεις και μέχρι να έχεις απάντηση κάνε και άλλες συνεντεύξεις αν σου δοθεί η ευκαιρία μην αφήσεις τίποτα στην τύχη του πλέον ..
    Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου !!!
    Μακάρι να πάνε όλα καλά τι να πω... Μα κάθομαι και γκρινιάζω και κατηγορώ τους άλλους για την κατάσταση μου. Εγώ τι έκανα?? Τίποτα! Δεν προσπαθούσα. Αφού δεν προσπαθούσα πώς να έχω αποτέλεσμα. Όπως λέει κι ένας ξαδερφακος φαίνεται ότι τα έχεις παρατήσει. Όμως όχι δεν τα έχω παρατήσει καθόλου. Θέλω να παλέψω και να μάθω από τα λάθη μου. Έχω ένα απλό πτυχίο. Αφού ήξερα ότι δεν αρκεί, γιατί δεν έκανα κάτι να αυξήσω τα προσόντα μου?? Γιατί νόμιζα ότι είναι ανωφελο. Τώρα μέσα στην ψυχολογική μου μπόρα θα βρω και τον μπελά μου.

    Θεέ μου και Παναγιά μου δώσε μου φώτιση και δύναμη. Αφήνομαι στα χέρια σου. Το ξέρω ότι υπάρχεις και μας προστατεύεις.

    Ζητω ταπεινά συγνώμη από την ζωή και όλο τον κόσμο για την στάση μου. Είχα κάποιες λάθος ιδέες αυτό ήταν όλο. Νομίζω πως μετά από όλη αυτή την ταλαιπωρία με περιμένουν καλύτερες ημέρες.

    Με τη βοήθεια του Θεού και την εσωτερική μου δύναμη θα ανταπεξέλθω στις δυσκολίες.

    Σας αγαπώ όλους που μου στέκεστε και ζητώ πάλι συγνώμη.

  14. #944
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    939
    Όλα θα πάνε καλά ε Μαριλου μου??

  15. #945
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,391
    Quote Originally Posted by tzimani View Post
    Όλα θα πάνε καλά ε Μαριλου μου??

    Α ρε tzimani !!!
    Ναι βρε καλό μου όλα καλά θα πάνε ,αν αυτό σε ενθαρρύνει θα στο λέω κάθε μέρα αρκεί να κάνεις βηματακια !!!!
    Και να ξέρεις να αγαπάς πάρα μα πάρα πολύ τον ευατο σου όπως και να είναι γιατί είσαι ψυχούλα !!
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

Page 63 of 66 FirstFirst ... 13536162636465 ... LastLast

Similar Threads

  1. Δεν ξερω γιατι μου το κανω..αλλα το κανω και ειναι κουραστικο!
    By Μητσάκος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 10-12-2020, 18:20
  2. δε ξέρω τι να κάνω πια..
    By noname99 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 17-01-2018, 00:18
  3. Ξέρω τί έχω, δεν ξέρω τι να κάνω!
    By lamda in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 19
    Last Post: 14-06-2016, 23:21
  4. Δεν ξερω τι να κανω
    By VOI in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 1
    Last Post: 25-12-2014, 14:03
  5. Δεν ξερω τι να κανω
    By christiex94 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 9
    Last Post: 16-12-2014, 06:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •