Δεν ξέρω τι να κάνω? - Page 60
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 60 of 66 FirstFirst ... 10505859606162 ... LastLast
Results 886 to 900 of 976
  1. #886
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    εγω απο 10μγ ολανζαπινης που ημουν τα πηγα 5μγ μονος μου. τωρα εκτος το οτι πηγαινα στο αγνωστο, ξεκινησε η αποσυρση που μπορει αυτο να οφειλετε για την δυσκιλιοτητα μου. με λιγα λογια με συμφωνια γιατρου επεστρεψα στα 10μγ. ας μεινω σε αυτα να τελιωνει το θεμα...
    απο 30μγ που μου ειχε γραψει ο πρωτος ψυχιατρος καλα ειναι και τα 10μγ! αρκει να ειμαι καλα!
    Τι έγινε Ηλία ?
    Είχα μείνει ότι από μόνος σου πηγές στα πέντε .
    Πως ήσουνα ? Πέρασες κάτι δύσκολο και ξαναπηγατε στα δέκα ?

  2. #887
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Τι έγινε Ηλία ?
    Είχα μείνει ότι από μόνος σου πηγές στα πέντε .
    Πως ήσουνα ? Πέρασες κάτι δύσκολο και ξαναπηγατε στα δέκα ?
    Γεια σου Μαριλου!
    δεν πηγε κατι ασχημα αλλα χαλασε η φαση, αλλιως τα προγραματισα στο μυαλο μου αλλιως ηρθαν.. δεν εγινε κατι ακραιο.. απλα ισως αυτο μου προκαλεσε δυσκιλιοτητα.
    με λιγα λογια πειραματα δεν ξανα κανω...

  3. #888
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    Γεια σου Μαριλου!
    δεν πηγε κατι ασχημα αλλα χαλασε η φαση, αλλιως τα προγραματισα στο μυαλο μου αλλιως ηρθαν.. δεν εγινε κατι ακραιο.. απλα ισως αυτο μου προκαλεσε δυσκιλιοτητα.
    με λιγα λογια πειραματα δεν ξανα κανω...
    Σορυ βρε Ηλία αλλά εγώ χαίρομαι που έστω και έτσι πήρες την σωστή απόφαση στο να μην κάνεις πειράματα με την αγωγή σου .

    Ευτυχώς, κατά κάποιο τρόπο έγινε αυτό και δεν είχες καμία σοβαρότερη παρενέργεια .
    Όλα καλά τώρα δηλαδή είσαι οκ?

  4. #889
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Σορυ βρε Ηλία αλλά εγώ χαίρομαι που έστω και έτσι πήρες την σωστή απόφαση στο να μην κάνεις πειράματα με την αγωγή σου .

    Ευτυχώς, κατά κάποιο τρόπο έγινε αυτό και δεν είχες καμία σοβαρότερη παρενέργεια .
    Όλα καλά τώρα δηλαδή είσαι οκ?
    ετσι λεω! στην προσπαθεια ειμαι!

  5. #890
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    939
    Εγώ πήγα στην μικροβιολόγο. Της λέω είμαι ανασφάλιστος. Μιλήσαμε λίγο περί των εξετάσεων. Με ρώτησε αν παίρνω κάτι. Ε της λέω αντικαταθλιπτικό το πρωϊ. Και όπως κάνω να φύγω της λέω παίρνω και λίγη ολανζαπινη το βράδυ. Εκεί άλλαξε όψη το πρόσωπο της. Ποιος ξέρει τι θα φαντάστηκε για μένα. Έχω την αίσθηση πως ήθελε να με βοηθήσει αλλά θα με πήρε για σχιζοφρενή στο τέλος. Άλλη μια ευκαιρία που χάθηκε και στιγματισμός στην γειτονιά. Πραγματικά την είδα μετά από λίγο στο σούπερ μάρκετ και έκανε πως δεν με ήξερε.

  6. #891
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    ετσι λεω! στην προσπαθεια ειμαι!
    Τα καλύτερα σου εύχομαι και πολύ υπομονή ..

    Quote Originally Posted by tzimani View Post
    Εγώ πήγα στην μικροβιολόγο. Της λέω είμαι ανασφάλιστος. Μιλήσαμε λίγο περί των εξετάσεων. Με ρώτησε αν παίρνω κάτι. Ε της λέω αντικαταθλιπτικό το πρωϊ. Και όπως κάνω να φύγω της λέω παίρνω και λίγη ολανζαπινη το βράδυ. Εκεί άλλαξε όψη το πρόσωπο της. Ποιος ξέρει τι θα φαντάστηκε για μένα. Έχω την αίσθηση πως ήθελε να με βοηθήσει αλλά θα με πήρε για σχιζοφρενή στο τέλος. Άλλη μια ευκαιρία που χάθηκε και στιγματισμός στην γειτονιά. Πραγματικά την είδα μετά από λίγο στο σούπερ μάρκετ και έκανε πως δεν με ήξερε.
    Δύο περιπτώσεις υπάρχουν ή αλλάζεις μικροβιολόγο γιατί αυτό που κάνει είναι καθαρά αντιεπαγγελματικο η μάλλον είσαι προκατηλλημενος και παρεξηγείς γεγονότα και καταστάσεις ...

    έχω ποτέ ρε συ όταν πήγαινα στην μικροβιολόγο μου για εξετάσεις όταν επερνα εκείνο τον διάολο το λυρικα για την μέση μου δεν με κοίταζε κάπως ..
    Και ξέρουμε ότι το δίνουν και σε ψυχιατρικές παθήσεις και στην ουσία σε μεγάλες δόσεις είναι μαστουροχαπο να στο πω χοντρά χοντρά ... ..

  7. #892
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    ετσι λεω! στην προσπαθεια ειμαι!
    Θυμάσαι που μου έστειλες ένα πμ και δεν το απαντησα; Ξέρεις γιατι; Για να σε αναγκάσω να μιλήσεις με ψυχιατρο για να σου πει εκεινος το σωστο και ορθο εκεινος σε ξερει εγω δεν σε ξέρω και δεν μπορώ να σου πω κάτι μεσα από ένα φόρουμ

  8. #893
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    939
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Τα καλύτερα σου εύχομαι και πολύ υπομονή ..



    Δύο περιπτώσεις υπάρχουν ή αλλάζεις μικροβιολόγο γιατί αυτό που κάνει είναι καθαρά αντιεπαγγελματικο η μάλλον είσαι προκατηλλημενος και παρεξηγείς γεγονότα και καταστάσεις ...

    έχω ποτέ ρε συ όταν πήγαινα στην μικροβιολόγο μου για εξετάσεις όταν επερνα εκείνο τον διάολο το λυρικα για την μέση μου δεν με κοίταζε κάπως ..
    Και ξέρουμε ότι το δίνουν και σε ψυχιατρικές παθήσεις και στην ουσία σε μεγάλες δόσεις είναι μαστουροχαπο να στο πω χοντρά χοντρά ... ..
    Δεν ξέρω πάντως εμένα μου στοίχησε αυτή η αντιμετώπιση. Γιατί μπορεί να ήταν μια ευκαιρία που χάθηκε.

  9. #894
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    939
    Τι κάνετε καλημέρα.

  10. #895
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    939
    Έχω πολλές τύψεις. Μια έρχεται αναγουλα. Παίρνω το χάπι και ελπίζω να νιώθω καλύτερα σε λίγο. Αλλά με τρώνε οι δαίμονες μου. Πόσα έχουν περάσει οι δικοί μου εξ αιτίας μου. Δεν αντέχω ρε παιδιά.

  11. #896
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Θυμάσαι που μου έστειλες ένα πμ και δεν το απαντησα; Ξέρεις γιατι; Για να σε αναγκάσω να μιλήσεις με ψυχιατρο για να σου πει εκεινος το σωστο και ορθο εκεινος σε ξερει εγω δεν σε ξέρω και δεν μπορώ να σου πω κάτι μεσα από ένα φόρουμ
    οκ σε ευχαριστω ρε συ! θα κανω οτι μου λεει ο γιατρος μου...

  12. #897
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    939
    Πείτε κάτι γιατί έχω χάσει τη γη κάτω από τα πόδια μου. Μόνο τα χάπια με κρατάνε όρθιο.

  13. #898
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by tzimani View Post
    Δεν ξέρω πάντως εμένα μου στοίχησε αυτή η αντιμετώπιση. Γιατί μπορεί να ήταν μια ευκαιρία που χάθηκε.
    Καλημέρα ποια ευκαιρία χάθηκε δεν κατάλαβα?
    Να κάνεις τις εξετάσεις σου σαν ανασφαλιστος?

  14. #899
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    939
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Καλημέρα ποια ευκαιρία χάθηκε δεν κατάλαβα?
    Να κάνεις τις εξετάσεις σου σαν ανασφαλιστος?

    Μπορεί να ήθελε να βοηθήσει για καμία δουλειά.

  15. #900
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by tzimani View Post
    Μπορεί να ήθελε να βοηθήσει για καμία δουλειά.
    Σου ανέφερε κάτι τέτοιο ή κάνατε συζήτηση ότι εσύ ψαχνεσαι για δουλειά?

Page 60 of 66 FirstFirst ... 10505859606162 ... LastLast

Similar Threads

  1. Δεν ξερω γιατι μου το κανω..αλλα το κανω και ειναι κουραστικο!
    By Μητσάκος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 10-12-2020, 18:20
  2. δε ξέρω τι να κάνω πια..
    By noname99 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 17-01-2018, 00:18
  3. Ξέρω τί έχω, δεν ξέρω τι να κάνω!
    By lamda in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 19
    Last Post: 14-06-2016, 23:21
  4. Δεν ξερω τι να κανω
    By VOI in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 1
    Last Post: 25-12-2014, 14:03
  5. Δεν ξερω τι να κανω
    By christiex94 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 9
    Last Post: 16-12-2014, 06:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •