Δεν ξέρω τι να κάνω? - Page 48
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 48 of 66 FirstFirst ... 38464748495058 ... LastLast
Results 706 to 720 of 976
  1. #706
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    939
    Τέλος πάντων ίσως απάντησα λίγο απότομα. Ναι θα με βοηθούσε να συζητάμε. Θα με βοηθούσε πολύ.

  2. #707
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    939
    Λοιπόν?? Θα τα πούμε?

  3. #708
    hlias1988
    Guest
    Ηρεμησε ρε φιλαρακι! αυτο που καταλαβαινω ειναι οτι θελεις περισσοτερη παρεα .. αυτο εχεις αναγκη..και εγω επισης...

  4. #709
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    939
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    Ηρεμησε ρε φιλαρακι! αυτο που καταλαβαινω ειναι οτι θελεις περισσοτερη παρεα .. αυτο εχεις αναγκη..και εγω επισης...
    Αυτό που χρειάζομαι είναι μπουνιές στο κεφάλι με δύναμη. :D

  5. #710
    hlias1988
    Guest
    Καληνυχταααααα!!

  6. #711
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Καλημέρα πως είσαι ?
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  7. #712
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    939
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Καλημέρα πως είσαι ?
    Καλημέρα. Ε ξύπνησα πάλι άγχος. Ετοίμασα πρωινό και στις 11:30 θα πάω στον γιατρό να δει τις εξετάσεις.

    Ε εντάξει δεν είμαι και πολύ καλά. Προσπαθώ να μένω αισιόδοξος....

    Πολλές τύψεις. Δεν κλαίω γιατί παίρνω φάρμακα αλλιώς θα έτρεχε κορόμηλο το δάκρυ

  8. #713
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by tzimani View Post
    Καλημέρα. Ε ξύπνησα πάλι άγχος. Ετοίμασα πρωινό και στις 11:30 θα πάω στον γιατρό να δει τις εξετάσεις.

    Ε εντάξει δεν είμαι και πολύ καλά. Προσπαθώ να μένω αισιόδοξος....

    Πολλές τύψεις. Δεν κλαίω γιατί παίρνω φάρμακα αλλιώς θα έτρεχε κορόμηλο το δάκρυ
    Δεν κλαις και αυτό είναι ένα βήμα και ας είναι από τα φάρμακα ..

    Αυτό καλό μου κράτα και σιγά σιγά θα έρθουν και τα επόμενα .
    Ξεκίνησες σήμερα κανονικά την θεραπεία σου ?
    Μέχρι να ξαναλειτουργήσει δεν σου εδώσε και κάποιο αγχολυτικο μαζί να το παίρνεις ?
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  9. #714
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    939
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Δεν κλαις και αυτό είναι ένα βήμα και ας είναι από τα φάρμακα ..

    Αυτό καλό μου κράτα και σιγά σιγά θα έρθουν και τα επόμενα .
    Ξεκίνησες σήμερα κανονικά την θεραπεία σου ?
    Μέχρι να ξαναλειτουργήσει δεν σου εδώσε και κάποιο αγχολυτικο μαζί να το παίρνεις ?
    Το παίρνω από μόνος μου. Μου είχε πει να το παίρνω σαν πυροσβεστήρα. Όταν δηλαδή συμβαίνει κάτι πολύ στρεσογόνο. Όχι συνέχεια.

    Το αντικαταθλιπτικό δουλεύει καλύτερα όταν κάνω κάποια μορφή άσκησης. Εκεί το νιώθω να δουλεύει. Σε κάποια φάση πήρα ενάμιση και με ανέβασε αρκετά.

  10. #715
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by tzimani View Post
    Το παίρνω από μόνος μου. Μου είχε πει να το παίρνω σαν πυροσβεστήρα. Όταν δηλαδή συμβαίνει κάτι πολύ στρεσογόνο. Όχι συνέχεια.

    Το αντικαταθλιπτικό δουλεύει καλύτερα όταν κάνω κάποια μορφή άσκησης. Εκεί το νιώθω να δουλεύει. Σε κάποια φάση πήρα ενάμιση και με ανέβασε αρκετά.
    Ωραία έτσι όπως το είπες το συνιστούνε οι γιατροί γιατί στην αρχή της θεραπείας κάποια συμπτώματα γίνονται και πιο έντονα το θυμάμαι και από εμένα ,αυτά με κράτησαν και ευτυχώς ηταν μέχρι να αρχίσει να δρα το χάπι ,μετά ξεχνάς και ότι υπάρχουν ..

    Φυσικά και η άσκηση βοηθάει σε όλο αυτό και είναι και στο μυαλό ξέρεις που εκεί γίνεται και όλο το παιχνιδάκι .
    Μη κανεις όμως πειράματα πάλι ούτε καν με διπλές δόσεις ,πάρε αυτά που σου είπε ο γιατρός και κάνε υπομονή και την καθημερινότητα σου χωρίς να δίνεις σημασία στο οτιδήποτε αν αυτό υπάρχει ακόμα .
    Μην ξυπνάς το πρωί και σκέφτεσαι κατευθείαν ,για να δω σήμερα πόσο άγχος θα έχω ,περισσότερο η λιγότερο από χθες που πήρα το τάδε χάπι ..

    Αυτό αυτόματα από μόνο του προκαλεί ένα επιπλέον ..
    Ξεκινάς την μέρα σου καθαρά με τις καθημερινές υποχρεώσεις ,να σκέφτεσαι πως θα τακτοποιήσεις τις δουλειές ώστε να ξεκλεψεις μια ωρίτσα να πας για περπάτημα και μετά το περπάτημα τι ασκήσεις μπορείς να κάνεις στο σπίτι.
    Ψάξε στον υπολογιστή έχει πολλά προγράμματα και για αρχάριους και για άτομα με παραπάνω κιλά ώστε να μην επιβαρύνονται οι τένοντες τα γόνατα και η μέση το κυριότερο και εφάρμοσε το .

    Κάνε ένα πλάνο τι θα φάτε σήμερα και αν δεις ότι σιγά σιγά αυτά αρχίζουν και σου γίνονται ρουτίνα άρχισε να βάζεις στο παιχνίδι και το θέμα τι δυνατότητες έχει από θέμα δουλειάς ...

    Σιγά σιγά όμως αυτή την φορά όχι όλα μαζί ..

    Και ξέρεις κάτι ,όταν νοιωθεις ότι πιέζεσαι ότι αγχώνεσαι παρατατα όλα και βγες έξω οπου και να είσαι και ηρέμησε ..πάρε βαθιές ανάσες και βάλε την λογική ..
    Κρίσεις πανικού είναι και όπως έρχονται θα φεύγουν ..όσο τις καλλιέργεις αυτές θα δυναμώνουν και θα με μένουν όλο και πιο πολύ ..

    Μπες μέσα μετά κάνε κάτι να ξεκολλήσει το μυαλό ,έστω μπες κάνε ένα ζεστό μπάνιο και κάτσε εκεί μέχρι να χαλαρώσεις ...

    Βρες μικρά απλά πραγματακια και Μαντά στην αρχή με το ζόρι και μετά θα σου γίνουν συνήθεια ..

    Ξέρεις τι μου είχε πει η ψυχολόγος μου μετά την επέμβαση ?
    Κάθε μέρα θα σηκώνεσαι το πρωί θες δε θες και θα περιποιησε τον ευατο σου ..θα βαφεσαι μου λέει αν βλέπεις το πρόσωπο σου στον καθρέπτη και δεν σου αρέσει ..δεν θα αντικρίζεις πουθενά ακόμα και μέσα στο σπίτι σου κάτι που δεν σου προκαλεί ευχάριστα συναισθήματα ...
    Ξέρεις τι της είπα στην αρχή?
    Πας καλά της λέω ? Εγώ πονάω είμαι χάλια και θα έχω εννοια να σηκωθώ να βαφτώ να πάω που?

    Μου είπε θα δεις όταν θα το κάνεις εστω και με το ζόρι θα νοιώσεις μεγάλη διαφορά ...

    Και είχε δίκιο ρε συ tzimani ...στην αρχή με το ζόρι και με πίεση κιόλας από τον άντρα μου ..δεν με άφηνε ούτε με τις πυτζάμες να είμαι μέσα στο σπίτι ..Μου έλεγε κανόνισε να γυρίσω από την δουλειά και να είσαι με τις πυτζάμες και να σε βλέπουν όλη μέρα τα παιδιά έτσι ..

    Στην αρχή η αλήθεια είναι το έκανα με το ζόρι και για το χατίρι του μετά όμως σου γίνεται καθημερινότητα και αυτόματα τα αναζητάς αν δεν τα κάνεις .

    Βάλε σιγά σιγά και το δικό σου μυαλό να μπει σε αυτή την εγρήγορση και την λογική και όλα θα γίνουν .
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  11. #716
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    939
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Ωραία έτσι όπως το είπες το συνιστούνε οι γιατροί γιατί στην αρχή της θεραπείας κάποια συμπτώματα γίνονται και πιο έντονα το θυμάμαι και από εμένα ,αυτά με κράτησαν και ευτυχώς ηταν μέχρι να αρχίσει να δρα το χάπι ,μετά ξεχνάς και ότι υπάρχουν ..

    Φυσικά και η άσκηση βοηθάει σε όλο αυτό και είναι και στο μυαλό ξέρεις που εκεί γίνεται και όλο το παιχνιδάκι .
    Μη κανεις όμως πειράματα πάλι ούτε καν με διπλές δόσεις ,πάρε αυτά που σου είπε ο γιατρός και κάνε υπομονή και την καθημερινότητα σου χωρίς να δίνεις σημασία στο οτιδήποτε αν αυτό υπάρχει ακόμα .
    Μην ξυπνάς το πρωί και σκέφτεσαι κατευθείαν ,για να δω σήμερα πόσο άγχος θα έχω ,περισσότερο η λιγότερο από χθες που πήρα το τάδε χάπι ..

    Αυτό αυτόματα από μόνο του προκαλεί ένα επιπλέον ..
    Ξεκινάς την μέρα σου καθαρά με τις καθημερινές υποχρεώσεις ,να σκέφτεσαι πως θα τακτοποιήσεις τις δουλειές ώστε να ξεκλεψεις μια ωρίτσα να πας για περπάτημα και μετά το περπάτημα τι ασκήσεις μπορείς να κάνεις στο σπίτι.
    Ψάξε στον υπολογιστή έχει πολλά προγράμματα και για αρχάριους και για άτομα με παραπάνω κιλά ώστε να μην επιβαρύνονται οι τένοντες τα γόνατα και η μέση το κυριότερο και εφάρμοσε το .

    Κάνε ένα πλάνο τι θα φάτε σήμερα και αν δεις ότι σιγά σιγά αυτά αρχίζουν και σου γίνονται ρουτίνα άρχισε να βάζεις στο παιχνίδι και το θέμα τι δυνατότητες έχει από θέμα δουλειάς ...

    Σιγά σιγά όμως αυτή την φορά όχι όλα μαζί ..

    Και ξέρεις κάτι ,όταν νοιωθεις ότι πιέζεσαι ότι αγχώνεσαι παρατατα όλα και βγες έξω οπου και να είσαι και ηρέμησε ..πάρε βαθιές ανάσες και βάλε την λογική ..
    Κρίσεις πανικού είναι και όπως έρχονται θα φεύγουν ..όσο τις καλλιέργεις αυτές θα δυναμώνουν και θα με μένουν όλο και πιο πολύ ..

    Μπες μέσα μετά κάνε κάτι να ξεκολλήσει το μυαλό ,έστω μπες κάνε ένα ζεστό μπάνιο και κάτσε εκεί μέχρι να χαλαρώσεις ...

    Βρες μικρά απλά πραγματακια και Μαντά στην αρχή με το ζόρι και μετά θα σου γίνουν συνήθεια ..

    Ξέρεις τι μου είχε πει η ψυχολόγος μου μετά την επέμβαση ?
    Κάθε μέρα θα σηκώνεσαι το πρωί θες δε θες και θα περιποιησε τον ευατο σου ..θα βαφεσαι μου λέει αν βλέπεις το πρόσωπο σου στον καθρέπτη και δεν σου αρέσει ..δεν θα αντικρίζεις πουθενά ακόμα και μέσα στο σπίτι σου κάτι που δεν σου προκαλεί ευχάριστα συναισθήματα ...
    Ξέρεις τι της είπα στην αρχή?
    Πας καλά της λέω ? Εγώ πονάω είμαι χάλια και θα έχω εννοια να σηκωθώ να βαφτώ να πάω που?

    Μου είπε θα δεις όταν θα το κάνεις εστω και με το ζόρι θα νοιώσεις μεγάλη διαφορά ...

    Και είχε δίκιο ρε συ tzimani ...στην αρχή με το ζόρι και με πίεση κιόλας από τον άντρα μου ..δεν με άφηνε ούτε με τις πυτζάμες να είμαι μέσα στο σπίτι ..Μου έλεγε κανόνισε να γυρίσω από την δουλειά και να είσαι με τις πυτζάμες και να σε βλέπουν όλη μέρα τα παιδιά έτσι ..

    Στην αρχή η αλήθεια είναι το έκανα με το ζόρι και για το χατίρι του μετά όμως σου γίνεται καθημερινότητα και αυτόματα τα αναζητάς αν δεν τα κάνεις .

    Βάλε σιγά σιγά και το δικό σου μυαλό να μπει σε αυτή την εγρήγορση και την λογική και όλα θα γίνουν .
    Κοίτα γενικώς προσέχω τον εαυτό μου. Από Δευτέρα θα κάνω και καρδιολογικό έλεγχο. Συνεχώς αθλούμαι. Σήμερα θα δοκιμάσω να κάνω κάμψεις κοιλιακούς πρώτη φορά μετά από χρόνια σε συνδυασμό με ελαφρύ χορό σαν τζογκιν μέσα στο δωμάτιο. Μπορεί να πάω και να ανέβω έναν λόφο εδώ στην πόλη μου. Είναι ένα καλό μισάωρο γρήγορο περπάτημα σε ανήφορο. Γενικώς πρέπει να ανεβάσω τον μεταβολισμό μου.

    Έχω αυξημένη ηχογενεια στο συκώτι μου αποτέλεσμα της λιπώδους διήθησης. Ένα εξάμηνο αυστηρή διατροφή είπε ο γιατρός. Θα πάω δηλαδή μέχρι τον Ιούλιο μαμιωντας.

  12. #717
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    939
    Δεν ξέρω. Θεωρούμαι μορφωμένος αλλά είμαι ανειδίκευτος. Στα 36. Αυτό πώς να το καταπιεί άνθρωπος?? Τώρα έχω γονείς άρρωστους. Γενικώς τα πράγματα είναι πολύ άσχημα. Έχω λιπώδη διήθηση του ήπατος, λίγο σάκχαρο και αναγκάζομαι να παίρνω χάπια που πιθανώς με βλάπτουν. Είμαι μόνος μου στη ζωή εκτός από γονείς και συγγενείς. Έχω τρελά κενά στο βιογραφικό μου αλλά και κάποια θετικά στοιχεία. Μέσα σε όλα φοβάμαι μην μείνω στο δρόμο. Μην δεν έχω να φάω και να πληρώσω λογαριασμούς. Έχω πολύ λίγα ένσημα για την ηλικία μου και ψυχολογικά προβλήματα. Εκτός αυτού δεν μπορώ να λείψω από το σπίτι για πάνω από μια ώρα αφού με χρειάζονται στα πάντα. Και μου λες να μένω θετικός σε όλο αυτό?? Μόνο η δίαιτα και η γυμναστική που κάνω σε συνδυασμό με το να μιλάω με φίλους και συγγενείς με κρατάει. Σίγουρα και οι γιατροί μου που μου στέκονται. Χωρίς αυτούς θα ήμουν χαμένος.

  13. #718
    hlias1988
    Guest
    και εγω στην ιδια φαση ειμαι... οι συγγενεις και οι φιλοι δεν μπορουν να σε βοηθησουν? δηλαδη αμα δεν ζουν οι γονεις σου δεν μπορεις να παρεις απο αυτους ενα πιατο φαη? λεφτα τουλαχιστον για τα φαρμακα σου?

  14. #719
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    939
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    και εγω στην ιδια φαση ειμαι... οι συγγενεις και οι φιλοι δεν μπορουν να σε βοηθησουν? δηλαδη αμα δεν ζουν οι γονεις σου δεν μπορεις να παρεις απο αυτους ενα πιατο φαη? λεφτα τουλαχιστον για τα φαρμακα σου?
    Ξέρω και εγώ?? Και αν μπορούν να με βοηθήσουν ως πότε θα γίνεται αυτό?? Το μόνο που με σώζει είναι ότι έχω συγγενείς Αμερική που μπορούν να με βοηθήσουν εκεί να ορθοποδήσω. Αν χρειαστεί. Όπως πήγε να γίνει και το 17-18 αλλά γύρισα πίσω. Δεν ξέρω. Πολλή αβεβαιότητα. Φφφφφ.... Η Μαριλου μου δίνει συμβουλές που να ενισχύουν την ψυχολογία μου αλλά τι να κάνεις την ψυχολογία όταν έχεις τόσο σοβαρά προβλήματα?? Πώς να μην αρρωστήσει η μάνα όταν βλέπει τον μοναχογιό σε τέτοια χάλια?? Πώς να μην αρρωστήσω κι εγώ ο ίδιος μετά? Και ο μπαμπάς. Και για όλα φταίω εγώ. Είδα έναν άνθρωπο στο ταμείο που πλήρωνα για τους υπερήχους να έχει γεννηθεί την ίδια χρονολογία με εμένα. Μιλάμε μου φάνηκε τελείως μπάρμπας. Και ήμασταν συνομήλικοι.

    Ξέρεις μέρος του εαυτού μου που προσπαθεί να με προστατέψει από την αλήθεια δεν με αφήνει να παραδεχτώ την ηλικία μου. Γιατί για την ηλικία μου είμαι αδικαιολόγητος και πολύ καθυστερημένος στην ζωή. Όταν βλέπω κάποιον συνομήλικο τότε βλέπω το πρόβλημα μου στις πραγματικές του διαστάσεις. Και μου φαίνεται τεράστιο.

    Πώς θα πάω να δουλέψω όταν δεν μπορώ να αφήσω το σπίτι??

    Γιατί σε εμένα τέτοιες γκαντεμιες??? Τι έκανα για να το χρωστάω όλο αυτό??

  15. #720
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by tzimani View Post
    Δεν ξέρω. Θεωρούμαι μορφωμένος αλλά είμαι ανειδίκευτος. Στα 36. Αυτό πώς να το καταπιεί άνθρωπος?? Τώρα έχω γονείς άρρωστους. Γενικώς τα πράγματα είναι πολύ άσχημα. Έχω λιπώδη διήθηση του ήπατος, λίγο σάκχαρο και αναγκάζομαι να παίρνω χάπια που πιθανώς με βλάπτουν. Είμαι μόνος μου στη ζωή εκτός από γονείς και συγγενείς. Έχω τρελά κενά στο βιογραφικό μου αλλά και κάποια θετικά στοιχεία. Μέσα σε όλα φοβάμαι μην μείνω στο δρόμο. Μην δεν έχω να φάω και να πληρώσω λογαριασμούς. Έχω πολύ λίγα ένσημα για την ηλικία μου και ψυχολογικά προβλήματα. Εκτός αυτού δεν μπορώ να λείψω από το σπίτι για πάνω από μια ώρα αφού με χρειάζονται στα πάντα. Και μου λες να μένω θετικός σε όλο αυτό?? Μόνο η δίαιτα και η γυμναστική που κάνω σε συνδυασμό με το να μιλάω με φίλους και συγγενείς με κρατάει. Σίγουρα και οι γιατροί μου που μου στέκονται. Χωρίς αυτούς θα ήμουν χαμένος.
    Θεωρησε μορφωμένος όπου με λίγη εμπειρία θα αποκτήσεις και ειδίκευση,έχεις χρόνο ακόμα αν σκεφτείς ότι και ένας γιατρός στην ηληκια σου ακόμα ειδίκευση κάνει για να μπορέσει να φτάσει σε μεγάλη ηλικία όπου πλέον είναι οι καταξιωμένοι γιατροί ..

    Έχεις και τους δύο σου γονείς που σαν μεγάλοι άνθρωποι όπως όλοι οι γονείς χρειάζονται φροντίδα .
    Τους έχεις όμως και ακόμα και έτσι όταν λυγίζεις είναι εκεί και σε παρηγορούν,τι ευλογία πραγματική !

    Παίρνεις χάπια όπως παιρνει όλος ο κόσμος και μάλιστα υπάρχουν πιο νέα παιδιά που παίρνουν πιο βαριά χάπια με περισσότερο κυνδινους ..


    Έχεις λίπος που φεύγει μόνο με διατροφή ..όχι απλός τυχερός κολοφραδος σορυ κιόλας ..

    Έχεις λίγο αυξημένο ζάχαρο μπορεί λόγο κακής διατροφής που έκανες.... και πάλι εδώ είσαι κολοφαρδος γιατί οι παλιές σου βλακείες δεν είχαν σαν αποτέλεσμα να αποκτήσεις διαβήτη και να είσαι ήδη σε φαρμακευτική αγωγή ή ακόμα χειρότερα σε αγωγή με καθημερινή χορήγηση ινσουλίνης...

    Έχεις ένα βιογραφικό που μπορεί προς το παρόν να μην σου προσφέρει την δουλειά που θέλεις αλλά είσαι ευλογημένος και έχεις δύο γερά χέρια και δύο γερά πόδια που ανα πάσα στιγμή μπορούν να σου προσφέρουν λεφτά κάνοντας οποιαδήποτε άλλη δουλειά ..

    Βρίσκοντας δουλειά και σε συνδιασμό με την σύνταξη των δικών σου μπορείς άνετα να βρεις ένα άτομο να έρχεται να τους προσέχει τις ώρες που λείπεις ..

    Έτσι ούτε σπίτι θα χάσεις ούτε τίποτα ...


    Αυτή είναι η δική μου οπτική πλευρά που βλέπω την ζωή σου ...
    Που είναι η καταστροφή?
    Δικαιολογεί όλο αυτό την τωρινή σου απελπισία ?

    Ξέρεις πόσοι θα ήθελαν να ήταν στην θέση σου και όχι σε χειρότερη ?

    Και μην μου πεις γιατί να δω τα χειρότερα και οχι τα καλύτερα ..
    Γιατί στην προκειμένη φάση αυτή την οπτική πλευρά χρειάζεσαι ..
    Αργότερα βλέπουμε ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

Page 48 of 66 FirstFirst ... 38464748495058 ... LastLast

Similar Threads

  1. Δεν ξερω γιατι μου το κανω..αλλα το κανω και ειναι κουραστικο!
    By Μητσάκος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 10-12-2020, 19:20
  2. δε ξέρω τι να κάνω πια..
    By noname99 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 17-01-2018, 01:18
  3. Ξέρω τί έχω, δεν ξέρω τι να κάνω!
    By lamda in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 19
    Last Post: 15-06-2016, 00:21
  4. Δεν ξερω τι να κανω
    By VOI in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 1
    Last Post: 25-12-2014, 15:03
  5. Δεν ξερω τι να κανω
    By christiex94 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 9
    Last Post: 16-12-2014, 07:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •