καλησπέρα σας κ χρόνια πολλά!! Παει καιρος που εχουμε να τα πούμε!! στη ζωή μου το τελευταίο μήνα άλλαξαν πολλά! επιτέλους βρήκα μια δουλειά που τοσο ήθελα τα τελευταία χρονια κ με βολεύει το ωράριο με τα παιδια μου! Ο μισθος είναι τρελός για την εποχή που ζούμε κ νιωθω απίστευτα τυχερή! δυστυχώς όμως επέστρεψαν οι άσχημες σκέψεις! περάσαμε μια περιπέτεια υγείας με τα παιδια μου που με αγχωσαι παρα πολυ συν το αγχος της νέας δουλειάς μέχρι να προσαρμοστω συν το αγχος ότι αφηνω σε κάποιον ξενονπρωτη φορα τα παιδια μου κ ολα αυτα μαζί ξαναεφεραν στην επιφάνεια τους φόβους μου!αρχισα να εχω παλι θέμα με το εντερο μου φουσκωματα πονακια μια διαροια μια δυσκιλιοτητα κ τα Χριστούγεννα είδα κ λιγο αιμα στο χαρτί κ όπως καταλαβαίνετε τρελαθηκα. Ο ανδρας μου να θυμηθώ είναι γιατρός με εξέτασε κ μου είπε ότι από τη δυσκιλιοτγτα εχω κανει ραγάδα εξου κ το αίμα κ να μν ανησυχω. εγώ όμως κολησα παλι στο ότι εχω καρκινο. άρχισα να ψάχνω παλι συμπτωματα κ ολο αυτο αύξησε το αγχος μου σήμερα ξύπνησα με πόνο στη κοιλια κ εκανα διαροια κ απο τοτε νιωθ χαλια.απο τη μια θελω να τρέξω στο γιατρο να κανω οτιβεξεταση υπάρχει κ απο την αλλη ξερω καταβαθος πως ειναι στο μυαλο μου! Νιωθω απογοήτευση που αντί να χαίρομαι για ολα τα καλά που εχω εγω παλι σκεφτομαι καρκινους!!