μου λενε γιατι να τα εχουν μαζι σου?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    μου λενε γιατι να τα εχουν μαζι σου?

    αυτη ειναι η μονη αληθεια ολα τα υπολυπα εξυπηρετουν σκοπιμοτητες μονο και μονο για να κρυψουν την αληθεια απ το κοσμο να τον εχουν υποδουλο στο εμποριο για να αγοραζει μονιμως πρωιοντα γλαστρες χωρις να σκεφτεται αν του χρησιμευουν πραγματικα

    λοιπον το ολο περιστατικο εγινε οταν εθιξα τα συμφεροντα τους γιατι παντα πιστευα απο μικρος πριν καν ξεδιπλωσω το χαρακτηρα μου και τη φιλοσοφια μου οτι ο καλυτερος τροπος για να φωτιστει καποιος ειναι να δει κατι τυχαια λογο συμπτωσης γιατι ειναι ολα ετσι φτιαγμενα που οπως η γη γυριζει γυρω απο τον εαυτο της ετσι και οπως ενας τροχος μια μερα θα κατσει η μπιλια στο νουμερο που θες αλλα παντα ελεγα οτι κατι θα πετυχω στη τυχη και με αυτη μου τη τακτικη εγινα απιστευτα αντιπαθης στην υπερκαταναλωση που ειχε την ακριβως αντιθετη φιλοσοφια απο μενα ΜΗ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΓΟΡΑΖΕ ΟΤΙ ΒΡΕΙΣ ΠΑΡΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΡΙΝ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΠΗΡΕΣ με αποτελεσμα να αρχισουν να ασχολουνται μαζι μου γιατι σκεφτοντουσαν ΟΤΙ ΑΝ ΟΛΟΙ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΤΑΚΤΙΚΗ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΦΡΑΓΚΟ

    ετσι αρχισαν να τα εχουν με αυτους που δε ψωνιζουν αλλα ψαχνουν πληροφοριες κοιτανε τα προιοντα καλα καλα πριν τα παρουν διαβαζουν πληροφοριες γιατι εδεσαν κομπο οτι εκανα εγω ξεχνοντας οτι εγω ειμαι ενας και σιγα μη με πιστευαν και να μιλουσα

    στη συνεχεια αρχισα να μιλω δημοσια και να λεω οτι εχει σημασια ενα προιον να σε βολευει και το τι λογια ακουσα δε περιγραφονται ειρωνιες υβρεις ψυχολογικος πολεμος και οτι αλλο φανταζετε η δε φανταζετε καποιος γιατι εθιξα τα σπουδαια συμφεροντα τους δηλαδη να βγαζουν λεφτα εισβαρος του κοσμου πουλοντας τους προιοντα σκοπιμα αβολα για να αγοραζουν αλλα και να εχουν ετσι μονιμο εισοδημα και οποιοσδηποτε εχει ελαχιστο μυαλο θα καταλαβει οτι αυτο που λεω ειναι αληθεια

    στη συνεχεια ανακαλυψα ενα προιον στα μεταχειρησμενα που τη πουλαγαν κανενα 200 αρι ευρω ενω κανονικα αξιζε πολυ παραπανω αλλα δε το ειχε προσεξει κανεις γιατι ηταν μεσα στη μαυριλα και απο τοτε εγινε το ελα να δεις και να μου το ελεγαν δε θα φανταζομουν καν οτι επειδη επωφεληθηκε καποιος απο μια αγορα οτι θα εκαναν ολα αυτα για να μη μαθει κανενας τιποτα γιατι σκεφτοντουσαν οτι θα τους μεινουν στα ραφια τα εμπορευματα τους αλαξαν μεχρι και τα χρωματα στις συσκευες προκειμενου να μη μινει ιχνος απο αυτο το συμβαν και ολα αυτα τα εκαναν χωρις ουτε ιχνος ντροπης και εξαρχης ανοιξαν μια κοντρα μαζι μου με τροπο υπουλο που στηριζοταν στη συκοφαντια την αξαπατηση και τη παραπλανηση του κοσμου παρουσιαζοντας με ως καποιον που ειμαι απειλητικος ενω ηταν οι ιδιοι απειλητικοι που ηταν ικανοι να κανουν το πιο απιθανο πραγμα προκειμενου να πουλησουν και να βγαλουν λεφτα παριστανοντας τους δηθεν ιδεολογους με μονη ιδεολογια το χρημα

    ετσι λοιπον μισθωσαν καπιους σωσιες μου που τους εδωσαν εντολες να κανουν εκτρωπα για να εξαπατησουν το κοσμο οτι εχω σχεση με αυτο και να δικαιολογισουν τη συμπεριφορα τους λεγοντας τους να κανουν φασαριες να το παιζουν οτι τσακωνονται αφου αν θυμουνται ενα διαστημα θελωντας να διξω οτι δεν εχω σχεση με αυτος τους εβλεπα και εφευγα αφου καθοντουσαν σκοπιμα στα σημεια που περναγα απο κει για να με ξεφτυλιζουν και καποιες φορες μου μιλαγαν και ολας ενω δε τους γνωριζα καν για να νομιζουν οτι ειμαστε φιλοι και μετα απο αυτο το απαραδεκτο σκηνικο εξαπατησης αφου ειδα ποιοι ηταν πραγματικα με παρκολουθουσαν και ολας μονο και μονο για να μη μπορεσει να με πιστεψει κανενας και να φαινομαι ως καποιος που κανω πραγματα που δε στεκουν οστε να λεω πραγματα και να μη τα πιστευει κανεις κατασπαταλησαν απιστευτα λεφτα σε τακτικες ψυχολογικου πολεμου ενω ηταν σε κριση υποτιθετε και μπορει πραγματι να εχει σχεση η ψυχασθενεια με τη μεγαλοφυια αλλα αυτο που εκαναν ηταν εντελως ανεντιμο και πισω απο τους διθεν προστατες του κοσμου κρυβοντουσαν ανθρωποι αδιστακτοι που τους ενδιαφερε μονο να μη τους χαλασω τη πιατσα του εμποριου ξεχνοντας οτι ειναι δικαιομα μου να αγοραζω οτι θελω ενω ΔΕΝ ειναι δικαιομα τους ενω μου το πουλησαν να το διαχειριζονται αυτοι

    ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΞΤΕ δε λεω οτι ολα τα καταστηματα ειναι ιδια ουτε τα ισοπεδωνω ολα ομως οσα καταστηματα πραγματι τα εβαλαν μαζι μου το μονο που πετυχαν τελικα ειναι να γινουν ρομπα χρησιμοποιοντας σωσιες μου στις διαφημισεις τους και να τις μετατρεψουν σε αχταρμα και οταν μετα αρχισαν να τα κλεινουν θεωρισαν εμενα υπευθυνο ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΟΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΝ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ενω εγω απλα εξασκουσα τα δικαιοματα μου ενω αυτοι εκαναν προπαγανδες με σωσιες και επισης εγω δε τους εβαλα να ασχοληθουν μαζι μου το εκαναν οι ιδιοι ακουγοντας τους φωστηρες ψυχολογους που προσελαβαν να μου κανουν ψυχολογικο πολεμο ξεχνοντας οτι με αυτο το τροπο εκτιθονται γιατι δε μπορει καποιος να γελοιοποιει πελατες του χωρις να γελοιοποιηται ο ιδιος αφου λοιπον εγιναν ολα αυτα θεωρησαν οτι απειλη ειμουν εγω και οσοι μου μιαζουν και θα μπορουσαν να πουν την αληθεια ποια ειναι η πραγματικη απειλη πισω απ τα ψεματα τους οτι εγω αναζητουσα φτηνα προιοντα ενω αυτοι εμαθαν τα προιοντα χλιδης και ετρεμαν μηπως χασουν τις υπηρεσιες τους και τις πανακριβες συσκευες τους και ενω καθε λιγο και λιγακι εμεναν ολο και λιγοτερα λεφτα απαιτουσαν να δινουν ολο και περισσοτερα ξεχνοντας το που θα τα βρει ο κοσμος γιατι ενδιαφεροντουσαν πραγματικα για τις τσεπες τους τη χλιδη τους και τους δουλους πολυτελειας τους αρα πραγματι τους απειλουσα να χασουν το λουστραρισμα τοιυς οσο εκαναν προπαγανδες για να δικαιολογησουν και να περασουν τους σκοπους τους στο κοσμο

    και αφου πραγματι εχασαν το λουστραρισμα τους σκεφτηκαν οτι η θα με μετρεψουν σε αλλο ανθρωπο παρα τη θεληση μου η θα ζουν χωρις χλιδη ετσι λοιπον αντι να μου πουν οτι απαιτουν απο μετα να μετατραπω σε αλλο ανθρωπο νομιζουν οτι θα μου πασαρουν ανθρωπο τους που προσπαθησε να με κοροιδεψει ταζοντας μου πραγματα μεχρι την αλαγη γιατι μεχρι εκει θα ηταν οσο νομιζε οτι δε το καταλαβα

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    συνεχιζετε με αυτο το γνωστο θρασος που σας διακρινει να κορναρετε 24 ωρες γιατι εθιξα τα συμφεροντα των αφεντικων σας που το μονο που τους ενδιαφερει ειναι να πουλανε οτι να ναι αρκει να υπαρχει καταναλωση σε ασχετους που δε ξερουν που να ξοδευψουν τα λεφτα τους και εχετε βαλει ως στοχο να κανετε ολη την ωρα κουλα πραγματα για να τα σχολιαζω και να μη καταλαβαινουν οι αλλοι τι λεω γιατι αυτο ειναι το μονο που σας ενδιαφερει να υποστηριξετε τα συμφεροντα των αφεντικων σας επειδη ζειτε για να πληρωνουν για παριστανετε τους διαχειριστες σε πρωιοντα που εχω αγορασει υποτιθετε ενω συμπεριφερεστε λες και τα εχω ενοικιασει δε θα σας περασει γιατι το μονο που ξερετε να κανετε ειναι προπαγανδες και να διαμορφωνετε τις αποψεις του κοσμου παραπλανοντας τον με πληρωμενους σωσιες για να τον κανετε οτι θελετε και πειτε καλυτερα οτι απο εκεινη τη μερα που ανακαλυψα ολα αυτα που εβλεπα οσο κυκλοφορουσα στα καταστηματα σας και εχει γινει ο χειροτερος εφιαλτης σας μηπως και αλλοι ανακαλυψουν οσα ανακαλυψα εγω και πειτε καλυτερα οτι οσο λιγοτερα ξερουν αυτοι που αγοραζουν προιοντα οσο πιο σιγουροι ειστε οτι δε θα παρουν χαμπαρι τιποτα αφου αλλο ειναι να βλεπεις φωτογραφιες και αλλο τα ιδια τα προιοντα και εχετε λυσαξει 24 ωρες γιατι δε ξερετε πως να δικαιολογησετε τα λεφτα που σας εδωσαν για να μου αλαξετε υποτιθετε μυαλα ενω τους δουλευετε ξεροντας οτι δε θα πετυχετε τιποτα

Similar Threads

  1. γιατι οι περισσοτεροι λενε τον κουκουλωσε η κουκουλωθηκε ?
    By μαρια 9 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 18
    Last Post: 17-12-2017, 00:29
  2. λενε
    By giannis000 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 13
    Last Post: 11-11-2017, 15:05
  3. Replies: 71
    Last Post: 01-05-2015, 00:13
  4. Γιατί τα λεφτά δεν έχουν νόημα?
    By the_downward_spiral in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 10-01-2013, 08:38
  5. Τι λενε οι ψυχιατροι?
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 8
    Last Post: 03-09-2012, 17:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •