προσπαθουν με νομιμα κολπα να ανεβασουν τους λογαριασμους του ρευματος
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    προσπαθουν με νομιμα κολπα να ανεβασουν τους λογαριασμους του ρευματος

    εξαναγκαζομαι να μιλησω για αυτο το θεμα γιατι απ οτι φενετε καποιοι τυποι που ειναι κολλιτοι σε ενα προσωπο που ηθελαν να μου πασαρουν με το ζορι εχουν ξεπερασει καθε οριο γιατι ζητουν εκδηκιση επειδη με θεωρουσαν υποχρεωμενο να το αποδεχτω ενω εγω δε το εγκρινω και μετα απο αμετρητους εκβιασμους και παρεμβολες οταν μιλαγα σε αλλα προσωπα σαμποταζ σε ιστοτοπους γνωριμιων γιατι νομιζαν οτι ψαχνω γνωριμιες γιατι εγω απλα εβλεπα απλως και δε σκοπευα καν να γνωρισω γιατι απλα βαρεθηκα μεχρι και φουσκοτους που προσπαθουσαν να με ψαρωσουν ξεπερασαν καθε οριο ευρηματικοτικοτητας πριν λιγες μερες ενω ολως τυχαιος ενω δε μας παρακολουθουν οπως μου ελεγε η μανα μου ενω μου ειχε βγαλει φασαρια επειδη φορτιζα κατι συσκευες που χρησιμοποιουσα συνεχως για να ξεχνιεμαι οτι δεν εχει να πληρωνει το ρευμα και μετα απο επανηλιμενες συζητισεις σχετικα με ολο αυτο την ειχα προηδοποιησει να σταματησει να μιλα για το θεμα αυτο γιατι οπως της ελεγα εχουν φτιαξει συσκευες νεας τεχνολογιας που τις κανουν πανευκολα οτι θελουν ενω ισχυριζοταν οτι δε μπορουν να μας βλαψουν με κανενα τροπο και επεμενε τελικα εκαναν σαμποταζ και στις 3 συσκευες που μπορει αυτο να μην αποδικνιεται τεχνικα γιατι απο οτι διαβασα τις προδιαγραφες αυτος ειναι ταχυφορτιστης που φορτιζει σε πολες ταχυτητες εγω υποθετω οτι τον προγραματισαν παρα τη θεληση μου να φορτιζει στις ελαχιστη ισχυ προκειμενου να τα φορτιζω 5 ωρες το καθενα δηλαδη συνολικα 15 ωρες μαζι με καποιες βοηθητικες συσκευες που χρησιμοποιω ενω πριν φορτιζαν σε 6 και μετα απο ολο αυτο εχουν και το απιστευτο θρασος να αυτοπαρουσιαζονται ως θυματα που τοσο καιρο τα διελυσα οταν σαν χουντα κατελαβαν οτι χρησιμοποιω με τη προφαση τον κουκις των διαφημισεων στα ορια της νομιμοτητας και τωρα προσπαθουν να μου φανε οτι λεφτα μπορουν για λογους εκδηκησης επειδη ειμουν υποχρεωμενος να σκυψω το κεφαλι στον αρχιμεντορα τους και να υπακουω στις εντολες του ομως δε προκειται να τους περασει και θα διεκδηκισω οτι μου ανηκει και η θα παρουν χαμπαρι ολοι τι διαχειριση φαντασμα ρυθμισεων συσκευων η θα με αφησουν ησυχο αρα η θα κανουν τι συσκευη οπως ηταν η συνεχιζω το βιολι μου μεχρι να δουμε ποιος θα ειναι πιο απαλευτος αρα αντι να φωναζω εγω οτι αυτοι ειναι μια απειλη για τους αλλους το λενε αυτοι

  2. #2
    xaka10
    Guest
    καλησπερα Αλεξανδρε πιστευω οτι ειναι υποτροπη αυτο που νιωθεις.εγω σκεψου παιρνω φαρμακα και εχω ακομα τετοιες ιδεες.να πριν μου στειλε ενα ψευτικο προφιλ αιτημα φιλιας και επισης μου εβγαλε στους προτεινομενους φιλους μια κοπελα που κρατουσε οπλο και φοβαμαι οτι θελουν να με σκοτωσουν και παιρνω αγωγη.ξυπνησα τους γονεις μου πριν λιγο και τους λεω φοβαμαι μην με σκοτωσουν και μου λενε πεσε για υπνο.μου φαινεται θα το σβησω το φεισμπουκ αν συνεχιστει αυτη η παρανοια.φοβαμαι οτι η μαφια με εχει στοχοποιησει

Similar Threads

  1. Μουδιάσματα αίσθηση ηλεκτρικού ρεύματος σε πατούσες χέρια
    By blackcrow in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 23
    Last Post: 08-09-2019, 20:39
  2. Πώς θα διαγράψω 2 λογαριασμούς μου στο skype?
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 2
    Last Post: 18-10-2016, 00:19
  3. άτομα με διπλούς λογαριασμούς
    By καθρεπτης in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 72
    Last Post: 14-01-2015, 17:03
  4. Κόλπα για τήρηση της δίαιτας!
    By mayumi in forum Παχυσαρκία
    Replies: 24
    Last Post: 08-11-2014, 19:45
  5. Replies: 2
    Last Post: 24-10-2010, 11:26

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •