Ευχαριστώ για όλα δεν θα σας ξεχάσω ποτέ!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354

    Ευχαριστώ για όλα δεν θα σας ξεχάσω ποτέ!

    Θα ήθελα να ευχαριστήσω τα άτομα που με στήριξαν εδώ μέσα με της συμβουλές τους, αλλά και όλα τα παιδιά που έχουν το δικό τους πρόβλημα!! Εύχομαι για τον καθένα όλα να πάνε καλά τα πράγματα στην ζωή του!! 34 χρόνια ζωής πως περνάνε τα χρόνια, υπήρξαν και καλές στιγμές σίγουρα είχα γελάσει είχα χαρεί αλλά οι στεναχώριες, οι λύπες υπερίσχυσαν γι'αυτό ο παλμογράφος της καρδιάς μου θα δείξει ____________________τερμα([emoji137] αντίο)

  2. #2
    hlias1988
    Guest
    τι αντιο ρε φιλε? τι εννοεις? τι σκεφτεσαι?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    339
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Θα ήθελα να ευχαριστήσω τα άτομα που με στήριξαν εδώ μέσα με της συμβουλές τους, αλλά και όλα τα παιδιά που έχουν το δικό τους πρόβλημα!! Εύχομαι για τον καθένα όλα να πάνε καλά τα πράγματα στην ζωή του!! 34 χρόνια ζωής πως περνάνε τα χρόνια, υπήρξαν και καλές στιγμές σίγουρα είχα γελάσει είχα χαρεί αλλά οι στεναχώριες, οι λύπες υπερίσχυσαν γι'αυτό ο παλμογράφος της καρδιάς μου θα δείξει ____________________τερμα([emoji137] αντίο)
    Καλέ! Μην πας να κάνεις καμιά βλακεία, θα σε κυνηγήσουμε! Όλα είναι περαστικά, αυτό που περνάς σήμερα, αύριο θα είναι ένα άσχημο όνειρο! Υπάρχουν άνθρωποι που σε νοιάζονται, θέλεις να τους στενοχωρήσεις; Γράψε μας οτιδήποτε σκέφτεσαι!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Ανδρέα, μίλα με τους δικούς σου ανθρώπους, πάρε ένα τηλέφωνο τον ψυχίατρο κι ας έχεις καιρό να τον δείς, δεν είναι κακό, μίλα με εμάς.
    Έγινε κάτι που σε τάραξε; Όπως υπήρξαν καλές στιγμές και χαρές και γέλια έτσι θα ξαναϋπάρξουν, σκέψου θετικά σε παρακαλώ.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Γεια σας ήθελα να ζητήσω συγγνώμη για την αναστάτωση που δημιουργήθηκε από την χαζομάρα που έγραψα! Η αλήθεια ήταν ότι δεν εννοούσα ότι είπα απλός ήθελα να τραβήξω την προσοχή, βλακεία μου! Όποτε αποφάσισα και παρακαλώ τον διαχειριστή, αποφάσισα την διαγραφή μου από το forum. Συγνώμη και πάλι!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Επίσης θα ήθελα το θέμα αυτό που έγραψα εάν γίνεται να διαγραφεί εντελώς από εδώ μέσα σα να μην το έγραψα ποτέ!!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    339
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Γεια σας ήθελα να ζητήσω συγγνώμη για την αναστάτωση που δημιουργήθηκε από την χαζομάρα που έγραψα! Η αλήθεια ήταν ότι δεν εννοούσα ότι είπα απλός ήθελα να τραβήξω την προσοχή, βλακεία μου! Όποτε αποφάσισα και παρακαλώ τον διαχειριστή, αποφάσισα την διαγραφή μου από το forum. Συγνώμη και πάλι!!
    Αντρέα, μην ανησυχείς, είναι απόλυτα κατανοητό. Αποζητάμε την προσοχή όταν αισθανόμαστε ιδιαίτερα άσχημα, οπότε ίσως δεν ήσουν μακριά από αυτό που έγραψες. Γι’αυτό πρόσεχε τον εαυτό σου και κάνε κάποια βήματα προληπτικά για να μη σε ξαναπιάσει κάτι τέτοιο. Μίλα με κάποιον.
    Ελπίζω να μη σε διαγράψει κανείς.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Ακούγεσαι πιεσμένος εδώ και μήνες και κάτι πρέπει να κάνεις. Δεν λέω ότι δεν υπάρχουν δυσκολίες, αλλά πρέπει οπωσδήποτε να βρεις έναν ψυχίατρο να σε παρακολουθεί κι όχι απλά να παίρνεις τα φάρμακα που σου έγραψε ο προηγούμενος πριν καιρό. Πέρα από την αγωγή συνεδρίες με κάποιον ειδικό, μπορείς και μέσω skype. Κάποια λύση θα βρεις είτε σε κάποιον φορέα δωρεάν είτε να σε βοηθήσουν οι δικοί σου άνθρωποι.
    Δεν υπάρχουν ντροπές σε θέματα υγείας και αυτή θα πρέπει να είναι η προτεραιότητά σου. Λες δεν θες να πας στον ψυχίατρο της περιοχής σου μην μαθευτεί το πρόβλημά σου, αλλά εδώ κάνεις συχνά αυτοκτονικές σκέψεις. Ποιο είναι πιο σημαντικό, να σου φύγουν αυτές οι σκέψεις ή να μην σε σχολιάσει η κάθε κυρά Κατίνα; Ο εαυτός σου και η υγεία σου έχουν προτεραιότητα. Τους άλλους γράψ'τους, άλλωστε από ότι έχω καταλάβει δεν έχεις πολλά πολλά με κανέναν εκεί έτσι κι αλλιώς.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Location
    Μορντορ
    Posts
    418
    Καλημερα Αντρεα,θα σου πω τη δικη μου ιστορια.Ειμαι 41 ,και αυτη τη στιγμη φροντιζω 2 βαρια αρρωστους γονεις στο σπιτι.Μανα με εγκεφαλικο και ακραια επιθετικου τυπου ανοια,πατερας με ανα πνευστικο,μεταξυ πολλων αλλων.Δεν εχω δουλεια τωρα λογω ολης αυτης της καταστασης ,για σχεση ουτε λογος να γινεται,καμια γυναικα δεν θελει να μπλεξει με εναν ανθρωπο με φουλ προβληματα...ειμαι εξουθενωμενος σωματικα(κηλες αυχενα μεση,συνδρομο απιοειδους)ψυχικα και οικονομικα,και το κυριοτερο ειναι οτι δεν υπαρχει καμια λυση και κανενας τροπος διαφυγης απο αυτο.Και ειμαι 39 μηνες σε αυτη την κατασταση.Οχι οτι πριν ηταν ολα ροδινα...εχω περασει πραγματικα τραγικες στιγμες αυτον τον καιρο,στιγμες απελπισιας πραγματικα,καποια στιγμη σκεφτηκα τη μεγαλη εξοδο,δεν το κρυβω.Ομως με τη βοηθεια της ψυχολογου μου,καποιων φιλων (λιγων)και ξαδερφιων,καταφερα να σταθω στα ποδια μου και να συνεχισω να παλευω.Προσπαθω να παιρνω ανασες καθε μερα,βγαινω εξω ,παω βολτες ,γυρναω στους δρομους σαν την αδικη καταρα,πολλες φορες καθομαι μεσα στο αυτοκινητο μου μονος για να μην ακουω τα ουρλιαχτα της μανας μου.Αλλα μετραει για μενα οτι καταφερνω εστω και τωρα να ξεκλεβω λιγες στιγμες για μενα.Αυτο να προσπαθησεις να κανεις και συ,οσο κι αν ειναι δυσκολο,να μπαινεις εδω να γραφεις...υπαρχουν ατομα που βοηθουν ,ο καθενας με τον τροπο του.Η ζωη ειναι αδικη και σκληρη για καποιους,νομιζω ομως οτι αξιζει να δωσεις τη μαχη μεχρι τελους.Keep Walking...

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Θα ήθελα να ευχαριστήσω τα άτομα που με στήριξαν εδώ μέσα με της συμβουλές τους, αλλά και όλα τα παιδιά που έχουν το δικό τους πρόβλημα!! Εύχομαι για τον καθένα όλα να πάνε καλά τα πράγματα στην ζωή του!! 34 χρόνια ζωής πως περνάνε τα χρόνια, υπήρξαν και καλές στιγμές σίγουρα είχα γελάσει είχα χαρεί αλλά οι στεναχώριες, οι λύπες υπερίσχυσαν γι'αυτό ο παλμογράφος της καρδιάς μου θα δείξει ____________________τερμα([emoji137] αντίο)
    ευχαριστω φιλε μου! δεν ηταν τυποτα, χαρα μου ηταν που σε βοηθησα και εσενα !

Similar Threads

  1. δε μπορω να την ξεχασω
    By pablo4 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 51
    Last Post: 02-09-2015, 18:20
  2. δυσκολεύομαι να ξεχάσω
    By αν? in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 299
    Last Post: 11-03-2012, 03:49
  3. αν ξεχασω οτι υπαρχω?
    By kyknos25 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 18-06-2011, 14:03
  4. Δεν μπορω να ξεχασω ..
    By lanna in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 71
    Last Post: 27-11-2010, 12:12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •