4 μηνες - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 15 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 61 to 75 of 213

Thread: 4 μηνες

  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    φοβασαι φοβασαι φοβασαι,εισαι μια αχρηστη αχρηστη πουτ@ν@. ασε του γιατρου3 οχι γιατροι εισαι ανικανη εμας θα κακους δε θες θες.δε φευγουμε χαχααχχ κοιτα την
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    με την κουκλα τι θα κανω...ειναι τελειως τρομακτικη σα σκιαχτρο σα μαγισα σα φαντασμα
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    το φοβαμαι πολυ αλλα η μονη λυση που βλεπω ειναι να μου δωσουν κλοζαπινη.. αλλα δε θελω να ξαναμπω μεσα
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    οι βλακες αστυνομοι ηρθαν σπιτι μου και με πηραν το μαρτη.σα σκουπιδι με ειχαν οι γιατρο στο τμημα.ολο με υποτιμουσε ολη την ωρα οι γιατροι.με κερασαν 2-3 τσιγαρα οι αστυνομοι βεβαια προσεχαν μην το σκασω κσι με ειχαν απο κοντα 7-8 αστυνομοι
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    πιστευετε οτι την παρακολουθηση που την εχω 17 χρονια μπορει να σταματησει? ζω με αυτι 20 χρονια σχεδον
    ξεριζωνεται?
    αν γινοταν θα απολαμβανα τη χαρα τς ζωης.τωραζωντανη νεκρη
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    εχει κανενας να μου πει 2 λογια για τη leponex?
    τι συμπτωματα εχει καποιος για να το παρει,παρενεργιες,βΘΜΟς ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ
    Last edited by boo; 03-12-2020 at 21:51.
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    πηρα 4μγ ζαναξ..ελαχιστη διαφορα.
    εδω οι φωνες λενε θελουν να σ κελισουνε μεσα'ενα απο τα μεγααλυτερα αγχη νου ειναι η σχολη.δε διαβαζω δεν κανω εγασιες δε κατλαβαινω τιποτα θα παει χαμενο το εξαμηνο..και πως θα τα σμαζεψω..γι αυτο σκεφτομαι να την παρατησω οιυτως ή αλλως ποτε δε με ςενθουσιασε.μονο τα πειραματα που καναμε ειαν καπιο ενδιαφερον αλλα απο τη αραντιινα της ανοιξης νεκρωσαν ολα.γι αυτιοο..δε μ αρεσειπλεον,θελω να σταματησω
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Quote Originally Posted by boo View Post
    πιστευετε οτι την παρακολουθηση που την εχω 17 χρονια μπορει να σταματησει? ζω με αυτι 20 χρονια σχεδον
    ξεριζωνεται?
    αν γινοταν θα απολαμβανα τη χαρα τς ζωης.τωραζωντανη νεκρη
    Πέρισυ το φθινόπωρο ζούσες για μεγάλο διάστημα χωρίς ιδέες παρακολούθησης και φωνές αν θυμάμαι καλά, άρα μπορεί να γίνει.
    Είναι κάτι πολύ βασικό όμως βρε boo να μην αλλάζεις μόνη σου τις αγωγές και να έχεις εμπιστοσύνη σε κάποιον ειδικό, διότι κάπως έτσι την πάτησες μετά πάλι τότε. Πρέπει να εκπαιδεύσεις τον εαυτό σου μόλις και αν τυχόν αρχίζουν τα πρώτα συμπτώματα υποτροπής να μιλάς για αυτά στον γιατρό σου και να το προλαβαίνετε ώστε να μην έχεις πάλι επεισόδια.

    Λες κάπου πιο πάνω να μην ενοχλήσεις την γιατρό πριν το προγραμματισμένο ραντεβού κι ότι δεν έχεις κάτι σοβαρό. Μα πως δεν είναι κάτι σοβαρό αν ακούς φωνές να σε βρίζουν και να σε υποτιμούν, αν φοβάσαι να βγεις από το δωμάτιό σου; Έπρεπε να έχεις ειδοποιήσει τη γιατρό ήδη. Αν το αφήσεις θα χειροτερέψει η κατάσταση και θα έχεις και οπτικά συμπτώματα εκτός από ακουστικά.

  9. #69
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    δεν παιρνω ποτε φαρμακα απο μονη μου.και τοσο ζαναξ δεν εχω ξαναπαρει και της το ειπα.μου ειπε να σταματησω το zoloft σε 3 μερες και μου αυξησε στα 125μmg clopixol
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Είχες κόψει από μόνη σου κάποιο φάρμακο την τελευταία φορά, σε αυτό αναφέρομαι. Δεν είναι μόνο το τι παίρνεις, αλλά σε τι ποσότητα και τι δεν παίρνεις.
    Δυστυχώς από αυτά είμαι άσχετη για να σου πω κάτι, αλλά έτσι κι αλλιώς μόνο η γιατρός μπορεί να σε συμβουλεύσει για την αγωγή.

  11. #71
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    το ταβορ εκοψα με συνενοηση νευρολου,με επαιασαν ολες απαρενεργειες
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    μου λενε ασχημες λεξεις και προτασεις ανακατεμενες ο αντρας και η γυναικα.φοβαμαι
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  13. #73
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    σκεφτομα την κουκλα στο ιατρειο κι εχω αρχισει να βλεπω φαντασματακια στο δωματιο..εχω χεστει πανω μου
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  14. #74
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    εισαι μια ανικανη η χειροτερη απο ολους.για αυτο μου κολανε γιατι εχω παραιτησα δεν αντεχω κουραστηκ.ετσι θα ειμαι μια ζωη?τη σχολη την αφηνω για κανα μηνα και βλεπουμε
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  15. #75
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    κι οι"δικο μου"με παρακολοθυν απο τοτε τοτε που γενηθηκα που για να ενημεωνο 7η ττα μεγακα κεφαλια.το FBi/πρπει ανα λρυφτβ καοι=υ εξω αλλα δε ξερω που..
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

Page 5 of 15 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Similar Threads

  1. 3 μήνες...
    By Lanis in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 115
    Last Post: 05-12-2019, 15:10
  2. Μετά απο μήνες...
    By opposite in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 10
    Last Post: 04-08-2015, 14:51
  3. 8 μήνες...
    By unlucky in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 16
    Last Post: 31-01-2013, 00:34
  4. sleeve 12 μηνες +
    By gilie- in forum Παχυσαρκία
    Replies: 21
    Last Post: 21-12-2012, 14:54
  5. 8 μήνες μετά...
    By deleted-member06-04-2015 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 95
    Last Post: 20-05-2011, 09:46

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •