απογοητευτηκα...υπαρχει αραγε λυση?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    306

    απογοητευτηκα...υπαρχει αραγε λυση?


  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    236
    Κι εγώ απογοητεύτηκα εχθές όμως σήμερα ξύπνησα και συνεχίζω...Λύση υπάρχει για τα πάντα αρκεί να θέλουμε να την βρούμε και να μην το βάζουμε κάτω με την πρώτη απογοήτευση,ούτε με την δεύτερη και ούτε με όσες θα ακολουθήσουν(αν ακολουθήσουν...),θέλει χρόνο και πίστη στον εαυτό μας πάνω απ\' όλα...

    Υπομονή και κουράγιο!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    306
    καλησπερα κατα καιρους εχω ξαναγραψει στο φορουμ..παιδιαεχω απογοητευτει.ειμαι 26 και δεν εχω ευχαριστηθει τιποτα..απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου ειμαι σε ενα συνεχες αγχοσ.απο τα 12 ιδρωμενες παλαμες..αισθημα ασταθειας-ζαλαδες..και σε ορισμενες καταστασεις νιωθω οτι σβηνω χανομαι...σε ουρες σε στασεις σε κοσμικες συναναστροφεςχειροτερευου ν ολα..επισης νιωθω μυικες συσπασεις μεσα μου...σ υ ν ε χ ε ι α..ολοι μου λενε οτι ειμαι ομορφη εξυπνη και δεν εχω λογο να νιωθω ετσι.δεν αντεχω αλλο..απο εξετασεις εχω κανει αρκετες..αλλα παντα φοβαμαι...μην εκεινο μη το αλλο..εχω σπουδασει και απο δουλεια τιποτα..ευτυχως εχει επιχειρηση ο αρραβωνιαστικος μου και εργαζομαι εκει..αλλα αν καποτε κλεισει και χρειαζομαστε χρηματα τι θα κανω?που και πως θα δουλεψω...παιδια sos πειτε μου αν νιωθει αλλος καθε μερα χαλια ζαλαδα οπως εγω..θα τρελαθωωωωωω

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    236
    Ζώζα σου έχω βρεί ήδη την λύση και λέγεται \"ψυχολόγος\",απορώ πως τόσο καιρό τρέχεις από δω κι από κει και κάνεις εξετάσεις αλλά δεν έχεις κάνει μερικές συνεδρίες με κάποιον ψυχολόγο.Εγώ θα σου έλεγα να μην χάσεις άλλο χρόνο και να το δοκιμάσεις.Κερδισμένη θα βγεις.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    306
    ρε δημητρη μουμου φαινεται πια απιθανο οτι θα γινω καλα...τι μπορει να μου πει οψυχολογος που να αλλαξουν ολα?να φυγουν τα σωματικα συμπτωματα που με εχουν εγκλωβισει και με βασανιζουν ανελεητα ?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    236
    Πίστεψέ με οι περισσότεροι εδώ μέσα φτάσαμε σε ένα σημείο που σκεφτήκαμε πώς ήταν αδύνατο να γίνουμε καλά,όμως,Ζώζα, όσοι προσπαθούν γίνονται.Μπορεί να χρειαστεί να πάρεις και φάρμακα , δεν ξέρω,αυτό θα το αποφασίσει ο γιατρός.Όμως ένα θα σου πώ και βάλτο καλά στο μυαλό σου...Μην χάσεις κι άλλα χρόνια απ την ζωή σου μόνο και μόνο επειδή αισθάνεσαι έτσι αυτή τη στιγμή,σου αρέσει να πέρνας τον καιρό σου έτσι μόνο και μόνο επειδή δεν επισκέπτεσαι κάποιον ειδικό;
    Θέλει προσπάθεια Ζώζα και ευτυχώς εσύ η μόνη προσπάθεια που πρέπει να καταβάλλεις για αρχή είναι να αποδεχτείς το γεγονός ότι πρέπει να επισκεφτείς κάποιον ειδικό.Δεν νομίζω να είναι τρομερά δύσκολο αυτό,έτσι δεν είναι;

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    163

    to rwtas???????!!!!!!!!

    ...........to rwtas????.....an uparxei leei allos pou naxei kathe mera ola autaaaaaaaaaaaaaaaaaa???
    kalitera na rwtiseis poios den ta exei................
    axxxxxxxxxx,egw kathe mera exw sfiximo sto stomaxi,eleeines zaladessssss,duspnoiaaaaaaaaa!!!!!!!!!
    kathe ma kathe meraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.........

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    306
    haniel ποσο χρονων εισαι?πως περνας δηλαδη τι μερα σου?και τιακριβως εχεις?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •