αυτο ΔΕΝ ειναι βελτιωση εμπειρειας πελατων αλλα ψυχολογικη επιχειρηση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    αυτο ΔΕΝ ειναι βελτιωση εμπειρειας πελατων αλλα ψυχολογικη επιχειρηση

    εξαρχης βρηκαν προφαση οτι με την αποδοχη των κουκις θα βελτιωσουν τι συσκευες που χρησιμοποιουμε για να μας κανουν τη ζωη καλυτερη το θεμα ειναι ομως οτι δεν κανουν αυτο που λενε αλλα εχουν φτιαξει ενα συστημα που με το καιρο το κανουν ολο και πιο χειριστικο με σκοπο να εξουσιαζουν τους παντες παριστανοντας οτι ολα αυτα τα κανουν για το καλο τους

    αφου λοιπον δε τους αρεσε οταν αγοραζα οτι μαυρο υπηρχε σε συσκευη εφοσον οι ιδιοι ειχαν αποφασισει να τις κανουν καλυτερες και εγω απλα εκανα τη παπια και δε μιλαγα αντι να βελτιωσουν την εμπειρεια πελατων οπως υποστηριζουν προσπαθουσαν να ΣΥΝΕΝΟΗΘΟΥΝ με τις συσκευες που ηταν τελειως μαυρες με σκοπο να μου πασαρουν τη χειροτερη απο ολες νομιζοντας οτι δε θα το καταλαβω και εβαλαν πανω αλλοκοτα σχεδια που δυσκολα ερμηνευονται για να μη καταλαβαινω τι δειχνουν και φυσικα και εχουν συμφερον γι αυτο και οποιοσδηποτε εχει ελαχιστο μυαλο αυτο το καταλαβαινει ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΕΓΩ ΜΕ ΟΤΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΙΔΕΕΣ ΠΑΡΑ ΤΗ ΘΕΛΗΣΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΤΡΟΠΟΥΣ ΝΑ ΤΗ ΒΓΑΖΟΥΝ ΔΩΡΕΑΝ Η ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΙΣΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΑΦΟΥ ΣΕ ΟΣΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΑ ΠΟΥΛΗΣΟΥΝ ΑΦΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ σωνΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥΛΑΝΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΦΟΡΟΥ ΖΩΗΣ ΠΡΙΣΤΑΝΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΩΤΗΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΛΕΝΕ

    στην αρχη λοιπον οταν τους επιασαν οι φοβερες καλοσυνες να φτιαξουν πραγματα οπως τα ηθελα αυτο δε το εκαναν για τη βελτιωση εμπειρεις πελατων οπως υποστηριζουν αλλα για λογους πλυσης εγκεφαλου επειδη ετσι νομιζαν ΟΤΙ ΑΠΟΔΕΧΟΜΑΙ ΟΣΑ ΒΛΕΠΩ ενω εγω τις χρησιμοποιουσα για να περνα η ωρα και αυτοι οταν το καταλαβαν εγιναν πυραυλοι και δεν ηξεραν τι να κανουν για να με ξεκωλησουν απο κει μεσα οταν καταλαβαν οτι απλως περνω το καιρο μου και δεν εχω καταλαβει ακομα αυτοι με ποιο δικαιομα θα μου πουν τι θα σκεφτω εγω γιατι φαινετε εχουν την εντυπωση οτι εχουν να κανουν με καποιο ρομποτ με καποιο τηλεχειριστηριο θα το κανουν οτι θελουν αλλα εχουν καταλαβει λαθος

    και για να μου πασαρουν συσκευες ευαλωτες σε προβληματα επειδη τα ειχαν μαζι μου επειδη αρνιομουν να αγοραζω οτι βρω συμφωνα με τη λογικη τους για γινονται αυτοι πλουσιοι και να βγαζουν λεφτα για 500 ζωες ενω οι αλλοι μετρανε φραγκοδιφραγκα και κΑΤΟΠΙΝ ΕΝΤΟΛΗΣ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΔΩΣΑΝ ΕΝΤΟΛΗ ΝΑ ΞΕΦΤΥΛΙΣΟΥΝ ΟΤΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ακουγοντας τους φωστηρες ειδικους που τους ελεγαν να παριστανουν οτι κανουν οτι τους λεω ενω το γελοιοποιουν και οταν ο κοσμος ανταποκριθηκε σε αυτο γιατι τους αρεσαν οι συσκευες αυτες μετα δε μπορουσαν να κανουν πισω και μετα μου ειπαν οτι αλαξα το κοσμο ΕΝΩ ΣΤΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΑΥΤΟΙ ΑΠ ΤΗ ΛΥΣΣΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΛΑΞΟΥΝ ΜΥΑΛΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΟΜΕΝΟΙ ΕΙΔΙΚΟΥΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΝ ΜΕΣΩ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΠΕΙΧΗΡΙΣΕΩΝ ΚΑΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΝΑ ΜΟΥ ΑΛΑΞΟΥΝ ΜΥΑΛΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΛΑΞΟΥΝ ΜΥΑΛΑ ΟΠΩΣ ΥΠΟΛΟΓΙΖΑΝ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΕΤΥΧΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΟΥΣ ΟΜΟΙΟΥΣ ΜΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΛΛΑ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΕΝΩ ΤΟΥΣ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΟΣΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΜΟΥ ΑΛΑΞΟΥΝ ΜΥΑΛΑ ΜΕ ΚΟΛΠΑ ΚΑΙ ΨΕΜΑΤΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΟΥΝ ΣΕ ΝΕΥΡΟΛΟΓΟ ΣΥΝΕΧΙΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΑΓΝΟΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΤΟ ΧΑΒΑ ΤΟΥΣ ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΑΠΕΥΘΥΝΟΝΤΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΗΛΙΘΙΟ ΠΟΥ ΠΛΗΡΟΝΟΝΤΑΣ ΕΙΔΙΚΟΥΣ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΜΕ ΚΟΛΠΑ ΠΟΥ ΕΙΔΗ ΓΝΩΡΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΔΙΑΒΑΖΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΦΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΝ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ ΟΜΟΙΟΥΣ ΜΟΥ ΑΠΑΙΤΟΥΝ ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΩ στη προσπαθεια τους να ελεγξουν τη κατασταση ενω εγω ξεκαθαρισα εξαρχης τη θεση μου και τους ειχα πει εξαρχης οτι δε προκειται να αλαξω μυαλα με εγραφαν κανονικα και μπηκαν μεσα στο ......... των ειδικων εξακολουθοντας με φασιστικο τροπο να απαιτουν να αλαξω μυαλα ενω ηταν δικαιομα μου να αγοραζω οτι θελω και αν το θελω ενω αυτοι ΑΠΑΙΤΟΥΣΑΝ να μου υποδειξουν αυτοι τι θα αγορασω τι θα φορεσω και που θα παω για να τα εχω καλα μαζι τους κατι που το αρνηθηκα και αυτοι με το γνωστο χαβα τους με σηκωνουν απο κει που καθομαι με αλλο κολπο να εξαφανιζουν τη μπαταρια σε χρονο μηδεν για να εξηπηρετησουν τα συμφεροντ του εμποριου και της καταναλωσης και ενω παριστανουν οτι υποχωρουν συνεχιζουν το χαβα τους συμφωνα με τις εντολες που τους εδωσε ο καθηγητης τους δηλαδη να ξεφτυλιζουν οτι χρησιμοποιω ΕΝΩ ΙΣΧΥΡΙΖΟΝΤΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΕΜΠΕΙΡΕΙΑΣ ΠΕΛΑΤΩΝ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΣΑΡΟΥΝ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΣΟΥΡΩΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΡΙΤΟΙ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ

    και αν ισχυριστει καποιος οτι δεν εχουν λογο να μας παρακολουθουν ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΕΜΠΕΙΡΕΙΑΣ ΠΕΛΑΤΩΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΠΟΔΟΧΗ ΚΟΥΚΙΣ ομως συμφωνουμε στη βελτιωση εμπειρειας ΟΧΙ ΣΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΜΕ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΣΟΥΡΩΤΗΡΙΑ

    γιατι αυτο δεν ειναι βελτιωση εμπειρειας πελατων αλλα κοροιδια πελατων ψυχολογικος εκβιασμος πελατων υπονομευση προιοντων πελατων και εξυπηρετηση συμφεροντων εμποριου ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΩ ΗΣΥΧΟΥΣ ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΣΗΚΩΣΑΝ ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΟΥΝ

    και εγω δυο πραγματα θα κανω η θα ειμαι στο κοσμο μου η αν με σηκωνουν απο κει που καθομαι θα τους κριτικαρω συνεχως γιατι δε μπορουν να κοροιδευουν το κοσμο παριστανοντας οτι βελτιωνουν τις συσκευες ενω κανουν το αντιθετο

    αρα ας αποδειξουν οτι βελτιωνουν πραγματι τις συσκευες αντι να τις ξεφτυλιζουν και εμενα προσωπικα δε το πολυψαχνω το θεμα ομως αν θελουν να παιξουν διπλο παιχνιδι ψυχολογικων επιχειρισεων θα με βρουν αντιπαλο τους γιατι εφοσον ειναι ορατο το σημειο της τοποθεσιας φαινονται οτι οσα λεω ισχυουν οταν εξαφανιζουν τη μπαταρια σε χρονο μηδεν ενω βελτιωνουν τις συσκευες υποτιθετε

    δε μπορειτε να εκβιασετε να συνεργαστω με το ζορι με ψευτικο θαυμαστη που ειναι το ακριβως αντιθετο απο οτι διχνει και ο μονος του σκοπος ειναι να με γελοιοποιησει στα ματια του κοσμου παρουσιαζοντας με ως συνεργατη του ενω εγω δεν υπηρξα ποτε συνεργατης του εν γνωση μου αλλα συνεργαζομουν οσο δε γνωριζα το ποιος ειναι και για ποιο λογο ηθελε να ειναι διπλα μου οσες προπαγανδες και να κανετε προσπαθοντας να μου παρουσιασετε τους φιλους μου ως αντιπαλους επειρεαζοντας τους με κολπα εμενα το ιδιο μου κανει με προβοκατωρες ψευτοπατριωτες που υποστηριζουν συμφεροντα αλλων χορων ενω κοροιδευουν το κοσμο παροσουαζοντας τον εαυτο τους ως στυλοβατες της κοινωνιας που εχουν ως αποστολη να γελοιοποιησουν τα σημαντικα προσωπα της χωρας αυτης με σωσιες μαριονετες για να παραμυθιαστουν οτι ετσι τις ελεγχουν εγω δε συνεργαζομαι σας αρεσει η οχι εγω αυτος ειμαι ΟΤΑΝ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΒΓΑΛΑΤΕ ΜΠΡΟΣΤΑ παρα τη θεληση μου ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΓΚΟΥΡΟΥ ΨΥΧΟΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΛΑΒΑΤΕ ΚΑΙ ΜΙΣΘΟΣΑΤΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑΝ ΝΑ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΤΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΤΙ ΛΕΩ ΕΝΩ ΠΑΡΑΛΗΛΑ ΤΟ ΞΕΦΤΥΛΙΖΑΤΕ ΑΚΟΛΟΥΘΟΝΤΑΣ ΣΧΕΔΙΟ ΥΠΟΝΟΜΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ ΕΜΠΕΙΡΕΙΑΣ ΠΕΛΑΤΩΝ

    και σας το λεω και αν δε το ακουσετε το μονο που θα πετυχετε ειναι να κανετε ρεζιλι τους ειδικους που μισθωσατε γιατι αντι να μου αλαξουν μυαλα αυτο που πετυχαν ειναι να βγαλουν τους ομοιους μου μπροστα και αν δε σας αρεσει αυτο λοιπαμαι ας προσεχατε οταν σας ελεγα οτι εγω μυαλα δεν αλαζω ΚΑΙ ΜΕ ΓΡΑΦΑΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΙ ΑΚΟΥΓΑΤΕ ΤΟΥΣ ΕΞΥΠΝΟΥΣ ΓΚΟΥΡΟΥ ΕΙΔΙΚΟΥΣ που με την αυτοπεποιθηση σας δουλευαν κανονικα γι να τους πληρονετε

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    .................................................. .............................................

Similar Threads

  1. Νιώθω άσχημα γι αυτό αλλά δεν μετανιώνω..!
    By maria eleni in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 57
    Last Post: 21-10-2016, 23:18
  2. "Ο νέος είναι ωραίος, αλλά ο παλιός είναι αλλιώς"
    By that_girl in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 26
    Last Post: 21-10-2015, 22:26
  3. Επιχείρηση- Ορκωμοσία!!
    By afratoulini90 in forum Παχυσαρκία
    Replies: 7
    Last Post: 24-05-2014, 22:26
  4. Σεξουαλική Ψυχολογική Διαταραχή? Τι λύση να βρω? Όλα είναι στο μυαλό τελικά?
    By Naffatos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 30-01-2014, 19:09
  5. Πόσο άσχημη είναι η ψυχολογική σας κατάσταση?
    By Dimitriou in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 34
    Last Post: 24-09-2011, 22:40

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •