Καφέ σπέρμα - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    16
    Μου πέρασε, δοκίμασα πάλι Σήμερα και καθόλου αιμα.Ευχαριστώ για της απάντησης σας!

  2. #17
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    4
    Πέρασε ή δεν πέρασε, οποιαδήποτε αλλαγή στο χρώμα των ούρων ή του σπέρματος πρέπει να διερευνάται με μία απλή επίσκεψη στον ουρολόγο.

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    16
    Πηγα σήμερα σε ουρολόγο να με δει τι έχω, έκανα εξετάσεις ούρων και αίματος μου είπε δεν είναι κάτι σοβαρό από ότι είδαν η ουρολόγοι μπορεί καπιο αγγείο να έσπασε και έχει μαζέψει αίμα.Μου έδωσαν μια αντηβιοση για 8 μέρες και μου είπαν αποχή από σεχ και να δοκιμάσω ξανά άμα έχει περάσει άμα συνεχιστεί να με δει ουρολόγος ξανά.Απλα ανησυχώ για κάτι σοβαρό αλλά κάτι θα μ λέγανε η γιατρη εγώ ανησυχώ ακόμα όμως για καπιο λόγο..

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    164
    Quote Originally Posted by Marios965 View Post
    Πηγα σήμερα σε ουρολόγο να με δει τι έχω, έκανα εξετάσεις ούρων και αίματος μου είπε δεν είναι κάτι σοβαρό από ότι είδαν η ουρολόγοι μπορεί καπιο αγγείο να έσπασε και έχει μαζέψει αίμα.Μου έδωσαν μια αντηβιοση για 8 μέρες και μου είπαν αποχή από σεχ και να δοκιμάσω ξανά άμα έχει περάσει άμα συνεχιστεί να με δει ουρολόγος ξανά.Απλα ανησυχώ για κάτι σοβαρό αλλά κάτι θα μ λέγανε η γιατρη εγώ ανησυχώ ακόμα όμως για καπιο λόγο..
    Μην ανυσηχεις κ το αγορι μου το εχει. Εκανε εξετασεις κ πηρε αντιβίωση οπως εσυ κ πηγε τον ξανα κοίταξε ο ουρολόγος και τον ειπε πως ισως κάποιο αγγείο να σπάει η καποια φλεβίτσες. Δεν εχει πόνο δεν αισθάνεται τιποτα. Ολα καλα μην ανησυχείς

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    16
    Quote Originally Posted by Ariel96 View Post
    Μην ανυσηχεις κ το αγορι μου το εχει. Εκανε εξετασεις κ πηρε αντιβίωση οπως εσυ κ πηγε τον ξανα κοίταξε ο ουρολόγος και τον ειπε πως ισως κάποιο αγγείο να σπάει η καποια φλεβίτσες. Δεν εχει πόνο δεν αισθάνεται τιποτα. Ολα καλα μην ανησυχείς
    Thanks Ariel εάν επιτρέπετε πόσο χρόνον είναι το αγόρι ς?Του πέρασε μετά την αντιβίωση ?

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    164
    Quote Originally Posted by Marios965 View Post
    Thanks Ariel εάν επιτρέπετε πόσο χρόνον είναι το αγόρι ς?Του πέρασε μετά την αντιβίωση ?
    Ειναι 30χρ. Το εχει χρονια κ δεν μπορούσαν να τον βρουν που ακριβως ηταν το πρόβλημα. Ειχε ξανα παρει αντιβίωση αλλα δεν την ειχε παρει σωστα κ του ξανα γύρισε. Τον είχανε πει για χρονια προστατιτιδα αλλα με την τελευταία διάγνωση του ειπαν πως ειναι αυτο που εγραψα παραπανω. Τωρα με την αντιβίωση που επερνε εδω κ 1μιση μηνα, θελω να πιστευω τον εχει περασει γιατι δεν εμφάνισε κάποιο σύμπτωμα προς το παρόν.
    Να μην αγχονεσαι γιατι παιζει ρόλο κ η ψυχολογια. Ολα καλα θα πανε να μην ανυσηχεις εισαι κ μικρός βρε αποτι διαβασα παραπανω, αν θυμαμαι καλα.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Η ωρα του καφέ!!
    By serios in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 18
    Last Post: 03-08-2018, 01:31
  2. ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΚΑΦΕ
    By MKEH78 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1217
    Last Post: 06-06-2017, 16:15
  3. αδύναμο σπέρμα - χάνεται η γη κάτω από τα πόδια σου
    By kostthes in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 20
    Last Post: 23-04-2013, 15:05
  4. Δεν εχω σπερμα
    By carrot in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 22-11-2010, 00:02
  5. ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΚΑΦΕ
    By XRISTOS2612 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 10-11-2009, 13:54

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •