Κατάθλιψη - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 47 of 47
  1. #46
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    Λες κάπου ότι νιώθεις καλά όταν βοηθάς τους άλλους αλλά τώρα δεν έχεις χρήματα να βοηθήσεις.να αυτή είναι μια από τις λάθος πεποιθήσεις που κουβαλάς στο μυαλό σου κ μαζί με άλλες λάθος αντιλήψεις που έχεις καταλήγεις σε λάθος συμπεράσματα κ αναγκαστικά επηρεάζεται αρνητικά η ψυχολογία σου ή αυτοεκτίμηση σου κ κατά συνέπεια κ οι πράξεις σου. Καμία φορά η καλύτερη προσφορά κ βοήθεια που δίνουμε σε κάποιον είναι να του γνωστοποιησουμε ότι τον αγαπάμε να του πούμε δύο κουβέντες όμορφες μια χαμογελαστή κ δυνατή καλημέρα. Τα συναισθήματα είναι μεταδοτική όταν χαρίσεις το χαμόγελο σου σε κάποιον αυτομάτως του προσφέρεις λίγο χαρά. Δεν είσαι κ στην πιο εύκολη ηλικια κι εγώ στα 18 ένιωθα χαμένη κ δεν χρειάζεται να τα φτιάξεις στη ζωή σου όλα με τη μία. Ένα ένα βήμα ακόμα κ πολύ μικρό. Μπορείς να τα καταφέρεις όλα είναι στο μυαλό μας, είναι δύσκολο αλλά όχι ακατόρθωτο. Διάβασε βιβλία προσωπικής ανάπτυξης κ αυτό βελτίωσης θα σε βοηθησουν

  2. #47
    hlias1988
    Guest
    Κοπελα να εισαι καλα να τα καταφερνεις.!!! Εγω αδυνατω να κανω βηματα για τον ευατο μου...

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Η καταθλιψη φερνει καταθλιψη
    By howtodream8 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 12
    Last Post: 21-12-2012, 09:21
  2. Replies: 16
    Last Post: 23-12-2009, 00:38
  3. Replies: 5
    Last Post: 20-12-2009, 04:57
  4. Replies: 7
    Last Post: 19-03-2006, 15:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •